Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Seriale typu supernatural, reaper itp » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Seriale typu supernatural, reaper itp 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, to właśnie to.
I nie tylko wspomnienia, tymczasowo przejmuje też część osobowości swojego "posiłku" Wink

__________________
[
05-03-2016 11:50 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KR33P napisał(a)
Lucifer, chociaż boję się, że mogą to rozwinąć w złym kierunku.
Szczególnie jeśli chodzi o przemianę jaką przechodzi protagonista.


mam podobne odczucia, niby dopiero 9 odcinek ale od początku coś tutaj wali

__________________

27-03-2016 00:39 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kilka nowych pozycji, może niekoniecznie w klimatach z tytułu wątku, ale (IMHO) godnych polecenia;]

http://www.filmweb.pl/serial/Westworld-2016-232988 (rozwinięcie pomysłu z filmu "Świat Dzikiego Zachodu" + Anthony Hopkins + genialna muzyka)
http://www.filmweb.pl/serial/Stranger+Things-2016-750359 (odniosłem wrażenie, że to serial dla chyba troszkę młodszego pokolenia, ale mnie akurat podszedł; jak to ktoś ujął "kwintesencja lat '80" + świetna synthowa muzyka)
http://www.filmweb.pl/serial/Ash+kontra+martwe+zło-2015-729297 (Raimi + Campbell i chyba tyle wystarczy za reklamę^^)
http://www.filmweb.pl/serial/Z+Nation-2014-713334 (czyli apokalipsa zombie na wesoło + coraz częstsze podśmiechujki z TWDBig Grin )
http://www.filmweb.pl/serial/Czarne+lustro-2011-640699 (to jednak trzeba zobaczyć samemu)

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 26-11-2016 02:41.

19-11-2016 19:58 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja teraz oglądem serial pt. Ash vs dead evil (Ash kontra martwe zło) - serialowa kontynuacja filmu z 1981 roku pt Martwe zło.
To najdurniejszy serial, jaki widziałem, fabuła, przynajmniej po tych kilku odcinkach raczej niezbyt odkrywcza, ale z jakiegoś powodu mi się podoba Big Grin
Może po prostu od czasu do czasu wskazane jest nieco kiczu ^^'
Gatunek określiłbym jako komedia gore, no bo inaczej się nie da, niby oficjalnie jest to horror, ale strasznego tam za bardzo nic nie ma, za to gore w co drugiej scenie ;p
Humor też niezbyt wybredny, choć bywa i bardziej subtelny, ja np dopatrzyłem zię zawoalowanych aluzji(powiedzmy) do egzorcysty i laleczki chucky Wink
Jak ktoś lubi średnio wyszukany humor i nie ma awersji do krwi, polecam :p

Film to podobno klasyka gatunku, ale jako że za horrorem nie przepadam, nigdy go nie oglądałem, co samo w sobie jest w sumie rekomendacją dla serialu, skoro mi
się podoba, mimo iż nie jestem fanem gatunku coś musi znaczyć Big Grin

P.s. teraz zauważyłem, że jest on na liście powyżej, trafiłem na niego przypadkiem Smile

__________________
[

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 26-11-2016 00:46.

26-11-2016 00:25 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mocno polecam Westworld.

Wyszły jakieś nowości warte zachodu?
07-01-2017 22:07 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jak na razie nie stwierdziłem Smile
Oglądam teraz Grimm, nie taki znowu nowy, nie każdemu przypadnie to do gustu, mi owszem ;p
Na początku ciut drętwe, ale potem się rozkręca trochę.
Potrzebowałem odskoczni od supernatural, obecny sezon nawet mnie odrzuca, choć jestem dość bezkrytyczny, jeśli o ten serial chodzi, to co teraz robią to już przegięcie pały totalne, rzygać mi się chce, jak na L. patrzę ;/
Jak się pojawili nowi, nazwijmy to, gracze, to myślałem, że będzie ciekawie, ale znowu odgrzali kotleta sprzed kilku sezonów, ech...
Tak to się pojawiało jakieś zagrożenia, jakaś tajemnica, a teraz to wszystko wygląda jak typowy filler, byle tylko coś było ;p
Może dlatego, że niedawno się Acklesowi(Dean) dzieci urodziły i nakręcili na szybko coś, by se wolne wziął XD
Swoją drogą, imiona dostały dzieci zacne, Zeppelin i Arrow, co imho było dość okrutne XD

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 12-01-2017 00:43.

12-01-2017 00:36 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zacząłem oglądać serial "Preacher" - mam mieszane uczucia, początek był imho bardzo dobry, okraszony raczej bezpośrednim humorem, który subtelność wdeptał w ziemię ;p
Potem bardziej robi się z tego takie, bo ja wiem, ni to Twin Peaks, no to co innego, nie, żeby serial nie był dobry, jest, ale w zupełnie innym stylu, niż pilot, tzn mniej akcji, więcej całej reszty Smile

Ale o czym to to w ogóle jest? Ano, jak sama nazwa wskazuje, główny bohater to tytułowy klecha, raczej nieortodoksyjny, że tak powiem Smile
Jest też jego przyjaciółka, ulepiona z podobnej co on gliny(zdaje się, że byli czymś na kształt najemników, ale raczej nie z tych szlachetnych ;p) wampir gustujący w używkach, gościu który jest przykładem jak się kończy nieudana próba samobójstwa za pomocą shotguna i sporo innych indywiduów.
A, postać główna ma specyficzne umiejętności, które nabył na początku serialu, gdy pewna istota zrobiła sobie z niego hotel ;p
Co do umiejętności, to cóż, ktoś oglądał code geas? No cóż, to coś podobnego, tak jakby XD

Drugi serial warty uwagi to Wayward Pines, jest to pierwszy serial, który naprawdę mnie zaskoczył, spodziewałem się czegoś z pogranicza x-files i twin peaks, z którym to ostatnim ten serial jest (imho błędnie) porównywany, ale jest co coś kompletnie innego - bowiem potem się okazujr, że jest to przedstawiciel dość mało popularnego(w serialach) gatunku sf, jednak nie mogę zdradzić co to za gatunek, bo to by był mega spojler, a skoro samo to jest spojlerem, to chyba warto obejrzeć ;D
I dotrwać do min 5 odcinka Wink
A, podpowiem, nie ma tam obcych, wirtualnej rzeczywistości, zombie i tym podobnych, nie tędy droga ;p

__________________
[
22-02-2017 00:50 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Preacher" - widzieć jakiś czas temu, początek naprawde niezły, a potem chyba skończyła się kasa albo pomysl bo ostatnie 2 odcinki to jakies nieporozumienie....




Wayward Pines? napisz cos wiecej, zaspoileruj Big Grin

__________________

27-02-2017 18:10 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dobra, Wayward Pines to jest postapokalipsa ;D
I naprawdę nie da się więcej powiedzieć nie zdradzając fabuły ;p
W skrócie, główny bohater po wypadku budzi się w szpitalu w tutułowym miasteczku, do którego się udał w poszukiwaniu kolegi po fachu, agenta.
Niestety, okazuje się, że opuścić miasteczka się nie da, co więcej, mieszkańcy mają zakaz rozmawiania o swoim wcześniejszym życiu, żyją w zaaranżowanych rodzinach, próba opuszczenia miasteczka jest karana śmiercią, podobnie jak kilkukrotne popełnienie pomniejszych "przewinień" - głęboka komuna przy tym jest wzorem cnót wszelakich Big Grin

Potem się okazuje, że w tym szaleństwie tkwi metoda.

A co do preachera, to mi soę wydaje, że 1 sezon to był taki bardziej prolog, z tego co kojarzę, prawdziwa akcja się zaczyna, gdy bohaterowie będą szukać boga... dosłownie ;p
Ale fakt, gdyby całość była w klimatach pilota utrzymana, byłby hicior.
Choć motyw z anielskimi "wojnami klonów" był nawet, nawet XD

A, jeszcze jeden serial mi przypadł do gustu - "Dark matter"
Nie jest to najlepszy serial jaki widziałem, ale w sumie całkiem przyjemna space opera, biotąc.pod uwagę posuchę na rynku sf, myślę, że warto, co prawda gdy tajemnica zostaje rozwiązana emocje nieco opadają, ale i tak jest ok ;D
A, tak a propo, to star treka nowego robią XD
Tzn serial, o podtytule "Discovery"
Jestem ciekaw, czy będzie zjadliwe to to Smile
Ma to być prequel, i to całej serii...
Nie cierpię prequeli, ale.może dam mu szansę :p

__________________
[

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 03-03-2017 03:19.

03-03-2017 02:55 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
nicolas
Forum Ace


images/avatars/avatar-15984.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 90
Klan: Camarilla
Kraina: Necropolia
Skąd: Sanitarium :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ahanaell co do posuchy sf: The Expanse - polecam.

Co do innych gatunków:
Frontier (klimat filmu Zjawa)
Taboo (rez. Ridley Scott, główna rola Tom Hardy, Londyn, początek XIXw, intrygi, mistycyzm)
Black Sails (piraci!)
The 100 (postapokalipsa, sf)

__________________
cytat:
Konrad napisał UWAGA! PODSTAWOWA KARA TO BAN STAŁY.

11-03-2017 18:36 nicolas jest offline Szukaj postów użytkownika: nicolas Dodaj nicolas do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Polecam Gotham.
12-03-2017 09:54 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Black sails sama moge polecić, naprawde dobry
Wayward Pines widzialam pierwszy sezon, drugi już mnie nie wciągnął, ale dam mu jeszcze szanse



Gotham?
a czemu polecasz? xD

__________________

14-03-2017 12:16 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może się skuszę, aczkolwiek choć lubię bohaterów komiksów, postacie z DC nie należą do moich ulubionych, zawsze wolałem Marvela, bo jestem zwolennikiem raczej supermocy, niż sprzętu i wyćwiczonych umiejętności.
A Batman już kompletnie mnie nie przekonuje, bo to w sumie taka krzyżówka Zorro i Bonda Big Grin

Black sails to jest ten o piratach?
Słyszałem coś o nim, może zobaczę, choć na razie.mam przesyt po obejżeniu po raz 3 WSZYSTKICH odcinków One Piece ;D
A że anime wciąż wychodzi, za każdym razem mam więcej odcinków do obejżenia ;p

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 15-03-2017 00:45.

15-03-2017 00:39 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gotham opowiada historię Jima Gordona jak zaczynał służbę w Gotham a główny wątek to zabójstwo Waynów. Bruce Wayne jest młody i nie jest batmanem a sam serial jest dobrze zrobionym kryminałem osadzonym w Gotham. Do tego sporo nawiązań i smaczków z Batmana. Postać Pingwina nietuzinkowa i zostaje w głowie a sezon drugi jeszcze mocniej podkręca akcje.
16-03-2017 22:25 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak Ci sie Dark Matter podobal to polecam (jak wyzej) The Expanse, na serio, jeden z lepszych seriali sf ostatnich lat

z takich supernaturlanych to moze Grimm, Sleepy Hollow...

co do seriali o facetach w rajtuzach to wszystkie marvelowe produkcje Netflixa polecam... Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage... jutro wypuszczaja Iron Fista

a co do netlixa jeszcze... Sense8

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
16-03-2017 22:31 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grimma i sleepy hollow aka jeździec bez głowy oglądam, aczkolwiek ten drugi to trochę zmarnowany potencjał, strasznie niedopracowany ;p
Grimm za to imho coraz lepszy, nawet Juliette mnie tak bardzo nie irytuje ;D
Choć momentami mam wrażenie jakbym anime oglądał, bo tsundere i yandere do potęgi XD

__________________
[
18-03-2017 00:17 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Lemoniadowy
Triple Ace


images/avatars/avatar-21099.gif

Data rejestracji: 12-12-2008
Postów: 214
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z sf to polecam Firefly, nie spotkałem jeszcze osoby której by nie siadło, szkoda tylko, że 1 sezon wypuścili i później film z zakończeniem (Serenity) lub serie Battlestar Galactica, przyjemnie się oglądało i ma kompletne zakończenie co istotne Wink

__________________
kiedyś r7 - Lemoniadowy Joe
obecnie r18 - Vegas

Epicka Demoniczna Pięść Niebios Biegłości
20-03-2017 15:18 Lemoniadowy jest offline Strona domowa Lemoniadowy Szukaj postów użytkownika: Lemoniadowy Dodaj Lemoniadowy do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Battlestar galactica mi nie wszedł za bardzo, taki zbyt... poważny?
Nie wiem, nie potrafię określić Smile

__________________
[
23-03-2017 00:05 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Lemoniadowy
Triple Ace


images/avatars/avatar-21099.gif

Data rejestracji: 12-12-2008
Postów: 214
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ahanaell napisał(a)
Battlestar galactica mi nie wszedł za bardzo, taki zbyt... poważny?
Nie wiem, nie potrafię określić Smile


trochę jest, ale zaufaj mi rozkręca się później i ciężko było odejść od kompa bez następnego odcinka Tongue

__________________
kiedyś r7 - Lemoniadowy Joe
obecnie r18 - Vegas

Epicka Demoniczna Pięść Niebios Biegłości
30-03-2017 17:36 Lemoniadowy jest offline Strona domowa Lemoniadowy Szukaj postów użytkownika: Lemoniadowy Dodaj Lemoniadowy do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nicolas napisał(a)
Ahanaell co do posuchy sf: The Expanse - polecam.

No nie powiem... to je dobreBig Grin

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

30-03-2017 22:39 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba się za to zabiorę, tym bardziej że coś supernaturala nie widać, przerwa jaka czy co ;D
Powiem, że ciekaw jestem nowego star treka, co prawda nie jestem fanatykiem serii, prawdę mówiąc widziałem tylko Voyagera, bo najbardziej on pasował do mojego.wyobrażenia space.opery, tzn tułaczki w kosmosie z przygodą w tle, nie.przepadam specjalnie za sf stricte militarnym, za wyjątkiem książek webera, no ale tam też militarka nie jest jedynym ważnym elementem Smile
Do reszty serii jakoś nie mogę się przekonać, próbowałem ng oglądać, ale za źle.mi to jakoś wyglądało, nie chodzi nawet o efekty etc, bo to stare jest, ale scenografię, jakieś takie sztuczne, drętwe dialogi, sam nie wiem.
A, i mnie odrzuciłi też to, że z początku za cholerę nie idzie się odnaleźć, serial zaczyna się w połowie misji, bez tracenia czasu na takie drobnostki jak zapoznanie się z postaciami, relacje między nimi etc Wink

Może dam serii jeszcze szansę, jak by nie patrzeć, Voyager też mnie przekonał dopiero po czasie, choć tam mnie 1 szczegół odrzucał, głos Janeway XD
Tzn oryginalny, bo wolę z napisami oglądać, nie.lubię dubbingu, lektor zresztą też wybieram w ostateczności Smile

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 31-03-2017 03:00.

31-03-2017 02:56 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To dorzucę jeszcze coś od siebie, bo chyba nie było...
http://www.filmweb.pl/serial/Mr.+Robot-2015-733795

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

04-04-2017 23:53 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest cyberpunk?
Opis jest dość mglisty Big Grin

Btw, grimm się skończył oficjalnie, szkofa, bo polubiłem ten serial, miał swoje bolączki, ale klimat do mnie przemawiał, ciekawe, czy na jego miejsce wejdzie coś nowego w podobnych klimatach Smile
Bo w sumie tego typu seriali, tzn taki urban fantasy(bo jednak nazywanie tego czy supernaturala horrorem może tylko rozbawić) jest bardzo mało, w sumie jest jeszcze sleepy hollow, który byłby dobry, gdyby nie ogromne dziury w fabule i niesamowicie naciągane wątki, pamiętniki wampirów, które są klonem buffy - no kurde, dobry wampir, który w pod wpływem pewnych okoliczności jest staje się maniakalnym mordercą bez hamulców, zły wampir, który po pewnym czasie staje się dobry, dziewczyna, która zostaje czarownicą...
Ja pierdzielę, czy tylko mi to przypomina Angela, Spike'a i Willow? XD
Charakterami się noeco różnią, ale sam wątek to niemal plagiat Wink
W sumie WD nie był nawet taki zły, może dzięki temu właśnie, że bardziej przypominał buffy niż zmierzch XD
Oczywiście jest jeszcze supernatural, i to w sumie wszystko.
Jest jeszcze kilka.seriali, ale skoro ucięto je po 1 sezonie, to nawet się za nie nie zabierałem, wystarczy mi, że obejżałem Reaper'a, który był unikatowy - może nie najlepszy serial ever, ale za to oryginalny, trochę taki ghost rider w wersji komediowej Smile
Zdjęty mimo sporej popularności po 2 sezonach Frown

A tak btw, widział kto produkcje Allegro? Big Grin
Kilka krótkometrażowych filmów, seria "legendy polskie" wyreżyserowane przez Bagińskiego, na youtube są ;p
Jak na czysto polskie produkcje, to urywają dupę, gdyby zrobili pełnometrażówki, to by kina podbili Smile

__________________
[
07-04-2017 23:07 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Szymon84
Newbie


Data rejestracji: 07-04-2017
Postów: 0
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Soli napisał(a)
Mocno polecam Westworld.


Jest genialny! Również polecam. Wciąga jak żaden inny.

__________________
https://ddob.com/blogbook/frame/100714/zadbanewlosypl-wiemy-wszystko-o-twoi
ch-wlosach

08-04-2017 12:09 Szymon84 jest offline Strona domowa Szymon84 Szukaj postów użytkownika: Szymon84 Dodaj Szymon84 do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ahanaell napisał(a)
To jest cyberpunk?
Opis jest dość mglisty Big Grin

Ten "mglisty opis", to tylko czubek góry lodowej (i tak ma być);]



EDIT
Wczoraj wieczorem właśnie skończyłem oglądać drugą serię - nieprzeciętny serialSmile
Jeśli komuś podszedł m.in. "Fight Club", to "Mr. Robot" też się "zainstaluje"Big Grin

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 08-04-2017 16:58.

08-04-2017 12:24 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Generalnie to na filmwebie opisy pisze chyba automat Big Grin
Zobacz np supernatural: "Dwóch braci wypowiada wojnę siłom zła."
I tyle.

Albo The Expanse: "Młoda kobieta odkrywa spisek, który może doprowadzić do zagłady ludzkości."

Przecież tych opisów mogło by na dobrą sprawę nie być wogóle Big Grin
Są one nudne jak flaki z olejem, to tak jakby pierwszą część gwiezdnych wojen opisać "Młodzieniec i szmugler wyruszają na ratunek księżniczce" Big Grin
Interesujące jak cios w zęby, noe wiadomo kompletnie czego się spodziewać :p

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 08-04-2017 20:25.

08-04-2017 20:25 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ahanaell napisał(a)
Są one nudne jak flaki z olejem, to tak jakby pierwszą część gwiezdnych wojen opisać "Młodzieniec i szmugler wyruszają na ratunek księżniczce" Big Grin

Czwartą;]


cytat:
Ahanaell napisał(a)
Interesujące jak cios w zęby, noe wiadomo kompletnie czego się spodziewać :p

Akurat w przypadku Mr. Robota to poniekąd zaleta, bo wkrętki w tym serialu to istna petarda w szczękęBig Grin

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

08-04-2017 21:49 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwszą chronologicznie, wg czasu powstania ;p
Ja wiem tak to ze starłarsami wygląda, znam wszystkie fakty dlaczego tak a nie inaczej, ale dla mnie zawsze pierwotna trylogia stanowiła części I,II i III, a te nowe traktowałem po prostu jako prequel, imho traktowanie drugiej trylogii jako pierwszych części, a sterej jako ich kontynuacji wprowadza za dużo zamętu, tak jest prościej Smile
A najnowszej części nie oglądałem, jako jeden z niewielu pewnie, boje się nieco Big Grin

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 09-04-2017 00:41.

09-04-2017 00:39 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ale przecież na początku każdej z części starej trylogii jest wyraźnie napisane "Epizod IV", "Epizod V", "Epizod VI";]


cytat:
Ahanaell napisał(a)
Pierwszą chronologicznie, wg czasu powstania ;p

PS To chronologicznie (IV), czy wg czasu powstania (I)?chytry Zdecyduj sięBig Grin



EDIT
cytat:
Ahanaell napisał(a)
A najnowszej części nie oglądałem, jako jeden z niewielu pewnie, boje się nieco Big Grin

Najnowszej w sensie "Epizod VII"? Ujmę to tak: "Rogue One" był lepszy;]

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 09-04-2017 20:16.

09-04-2017 01:13 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Molasiu, chronologia może odnosić się zarówno do kolejności wydarzeń w fabule, jak i czasu powstania Wink
Fakt, że częściej się stosuje do porządkowania w kolejności wydarzeń, ale i w drugim przypadku określenie jest poprawne Wink

Co do starej trylogii, to bez bicia przyznaję, że ostatni raz oglądałem, pozwolę sobie sparafrazować pewną znaną postać, aczkolwiek z kompletnie odmiennego uniwersum, jak na muchy mówiłem "tapty" a na chleb "bep", czytaj: nie pamiętam ;p

__________________
[
10-04-2017 00:17 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Strony (4): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Seriale typu supernatural, reaper itp

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH