Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » v 0.97 - 25 marca 2007 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony v 0.97 - 25 marca 2007 7 Ankieta - średnia ocena: 7,437 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

v 0.97 - 25 marca 2007 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmiany jakie przyniósł patch:

* [R2] Wprowadzono system aukcji.
* [R2] Wprowadzono możliwość obniżania poziomu jakości przedmiotów.
* [R2] Wprowadzono możliwość podglądu efektu połączenia przedmiotów niezależnie od ich poziomu jakości.
* [R2] Zwiększono obrażenia niektórych broni jednoręcznych na wyższych poziomach ulepszenia (Miecz, Rapier, Topór, Kama).
* [R1] Zrebalansowano statystyki broni białych dwuręcznych oraz ich prefixów i sufixów.
* Wprowadzono możliwość zmiany imienia postaci w zamian za dni premium.
* Nowy wygląd okna rejestracji.



Życzymy miłej zabawy, w imieniu BW Team
-- Konrad

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




25-03-2007 23:14 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
wir
Viking


images/avatars/avatar-71.jpg

Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 514

re Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

emh dobra juz wiem

__________________
W sprawie handlu nick w grze - Wir

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez wir: 26-03-2007 00:15.

26-03-2007 00:12 wir jest offline Szukaj postów użytkownika: wir Dodaj wir do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powstało info w tutorialu na temat aukcji:

http://wiki.bloodwars.pl/index.php?title=Aukcja

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


26-03-2007 01:30 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Kelm
Triple Ace


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 220
Klan: Samotny Zimny Łowca
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdy podbijam ofertę +5 kamieni krwi o kamień serca to powinna byc oferta 1 kamień serca czyli podnosze o 5 kamieni krwi a tym czasem jest bład gdyż podbijam wtedy o 15 kamieni krwi :/

__________________
rotfl
26-03-2007 08:35 Kelm jest offline Strona domowa Kelm Szukaj postów użytkownika: Kelm Dodaj Kelm do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kelm napisał(a)
gdy podbijam ofertę +5 kamieni krwi o kamień serca to powinna byc oferta 1 kamień serca czyli podnosze o 5 kamieni krwi a tym czasem jest bład gdyż podbijam wtedy o 15 kamieni krwi :/

http://wiki.bloodwars.pl/index.php?title...PRZEBIEG_AUKCJI

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




26-03-2007 08:40 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
nieWybREDNA
Triple Ace


images/avatars/avatar-22753.gif

Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 167
Klan: nABK
Skąd: Eversong Forest

RE: v 0.97 - 25 marca 2007 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)


[b][color=orange]Patch w wersji na serwerze R1 będzie zawierał zrebalansowane statystyki broni 2h wraz z prefixami i sufixami.


nowe bronie?? czy tylko zmiany w statach starych?

__________________

For the Horde
Przejmę jakas postac na R1
26-03-2007 08:57 nieWybREDNA jest offline Szukaj postów użytkownika: nieWybREDNA Dodaj nieWybREDNA do Listy kontaktów
Kelm
Triple Ace


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 220
Klan: Samotny Zimny Łowca
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
[i]Przebieg aukcjii]Przeliczniki kamieni są identyczne jak przy tworzeniu lepszych kamieni, czyli 10kk=1ks


czyli mamy taka sytuację chcę podnieść wartość o 5 kamieni krwi to daję kamień serca bo 10 kamieni krwi to 1 kamień serca, a tymczasem podnosze o 15 kamieni krwi nie jest to wyjasnione w tutku i chyba jest to błąd w rozliczeniu, bo zeby podbić o 5 kamieni krwi to musiałbym rozmienic wszystkie kamienie tracąc na tym 50% :/. A jasno jest napisane, że w aukcjach działa ten lepszy przelicznik :/. Przez taki przelicznik, który dodaje a nie podnosi ofertę jak to powinno byc w licytacji straciłem 28 k. krwi a chciałem tylko podbić cene a nie podwoic :/.

__________________
rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kelm: 26-03-2007 09:13.

26-03-2007 09:10 Kelm jest offline Strona domowa Kelm Szukaj postów użytkownika: Kelm Dodaj Kelm do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak jest oferta 5 kamieni krwi to dajesz 0 Kk i 1Ks i masz przebicie o 5 Kk.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




26-03-2007 09:23 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
wir
Viking


images/avatars/avatar-71.jpg

Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 514

re Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czy juz cos postanowiliscie wzgledem rzeczy z r2 do r1 ?
mozna sie ich spodziewac w patchu 1.0 ?
czy raczej nie ma na to szans ?

__________________
W sprawie handlu nick w grze - Wir
26-03-2007 10:29 wir jest offline Szukaj postów użytkownika: wir Dodaj wir do Listy kontaktów
Kelm
Triple Ace


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 220
Klan: Samotny Zimny Łowca
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Jak jest oferta 5 kamieni krwi to dajesz 0 Kk i 1Ks i masz przebicie o 5 Kk.


masz wtedy przebicie o 10 jest błąd i o tym informuję czyli dajesz 15 k krwi

przykład sygnet siły kosztował max 13, aktualna cena wynosiła 5 kk chciałem podbic o ks i wyskoczyło mi, że chce zaoferowac 15kk czyli o 2 za duzo niz jest cena max. straciłem na to k. przemiany, k. zycia i kilka kamieni serca uzyskanych z rozbijania wyzszych kamieni, żeby podbić ofertę, mówię Ci Konrad wiem, że juz się pożegnaliście, ale gdzieś jest błąd :/.
Druga sprawa
Koleś za hełm adrenaliny dostanie 29 kk chodź cena max jest 28 a ponadto podbijanie działa jako suma, a nie podbicie :/.

__________________
rotfl

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Kelm: 26-03-2007 10:45.

26-03-2007 10:36 Kelm jest offline Strona domowa Kelm Szukaj postów użytkownika: Kelm Dodaj Kelm do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
masz wtedy przebicie o 10 jest błąd i o tym informuję czyli dajesz 15 k krwi

przykład sygnet siły kosztował max 13, aktualna cena wynosiła 5 kk chciałem podbic o ks i wyskoczyło mi, że chce zaoferowac 15kk czyli o 2 za duzo niz jest cena max. straciłem na to k. przemiany, k. zycia i kilka kamieni serca uzyskanych z rozbijania wyzszych kamieni, żeby podbić ofertę, mówię Ci Konrad wiem, że juz się pożegnaliście, ale gdzieś jest błąd :/.

Chyba nie rozumiesz że Ty nie podajesz o ile przebijasz tylko jaka jest Twoja całkowita oferta bo to jakie kamienie zaoferujesz zależy od Ciebie.

Gdy klikniesz na aukcje to masz automatycznie wpisaną ofertę wyższą o minimalne przebicie od aktualnej (czyli w tym przypadku 6kk). Jeśli zmienisz na 0kk i dasz 1ks to dajesz łącznie 10Kk czyli przebijasz o 5. Przed chwilą sprawdziłem i Tobie polecam zrobić to samo...

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




26-03-2007 12:16 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Kelm
Triple Ace


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 220
Klan: Samotny Zimny Łowca
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hełm Adrenaliny (+3) X
Kamień Cena maksymalna Aktualna oferta Twoja oferta Posiadane
K. krwi 28 9 0
K. serca 0 2 1
K. życia 0 0 0
K. przemiany 0 0 0
K. duszy 0 0 0

Wartość 28 29 28
Cena wywoławcza 12


nie mniej jednak zapłaciłem o 1 kk za duzo niz cena max Wink chyba, że mi wyda tego kamyka Wink


a co do sprawdzeniato nie sprawdzę bo mam juz 3 oferty, wiec nie mam jak, ale wydaje mi się, ze jest lipton, bo nie było mozliwości zmniejszenia tej oferty, chyba, że trzeba na górze wpisac 0 a doipiero w ks 1, ale tego nigdzie nie ma podanego, bo jak zostawiłem puste pole to nie dało się wrzucić ks gdy cena max była 13 a oferta aktualna wynosiła 5kk

__________________
rotfl
26-03-2007 12:33 Kelm jest offline Strona domowa Kelm Szukaj postów użytkownika: Kelm Dodaj Kelm do Listy kontaktów
Anakha
Member


Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 29

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czapka Prekognicji (+5) 6 5 / 1 / 0 / 0 / 0 2007-03-27
04:06:36

Dołączam sie do tego. ta czapka miała aktualna cene 5kk. posiadałem tylko 1kk wiec postanowiłem zapłacic kamieniem serca. wpisałem 0 przy kamieniach krwi i 1 przy kamieniu serca. i oto co wyskoczyło. moja oferta to teraz 5kk i 1ks. co najlepsze wogóle nie posiadam takiej ilosci kk jak juz wczesniej pisałem. acha i nie zabrało mi z studni tego mojego jedynego kk tak jak to czyniło z innymi aukcjami wiec to moze tylko literówka tak jakby?

__________________
w grze: metal penetration
26-03-2007 13:16 Anakha jest offline Szukaj postów użytkownika: Anakha Dodaj Anakha do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Anakha napisał(a)
Czapka Prekognicji (+5) 6 5 / 1 / 0 / 0 / 0 2007-03-27
04:06:36

Dołączam sie do tego. ta czapka miała aktualna cene 5kk. posiadałem tylko 1kk wiec postanowiłem zapłacic kamieniem serca. wpisałem 0 przy kamieniach krwi i 1 przy kamieniu serca. i oto co wyskoczyło. moja oferta to teraz 5kk i 1ks. co najlepsze wogóle nie posiadam takiej ilosci kk jak juz wczesniej pisałem. acha i nie zabrało mi z studni tego mojego jedynego kk tak jak to czyniło z innymi aukcjami wiec to moze tylko literówka tak jakby?


O której godzinie miało miejsce przebicie? Wcześniej niż o 13:04?

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




26-03-2007 13:21 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Kelm
Triple Ace


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 220
Klan: Samotny Zimny Łowca
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad ja chyba tez miałem podobna sytuację i było to wcześnie rano, na dodatek przebiło mi wiecej niż max


bedzie jakies przywrócenie backupu albo coś, bo troche popłynałem na tych całych aukcjach Frown

__________________
rotfl
26-03-2007 13:26 Kelm jest offline Strona domowa Kelm Szukaj postów użytkownika: Kelm Dodaj Kelm do Listy kontaktów
Anakha
Member


Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 29

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niewiem nie patrzyłem dokładnie na zegarek ale było cos miedzy 12-13

__________________
w grze: metal penetration
26-03-2007 13:27 Anakha jest offline Szukaj postów użytkownika: Anakha Dodaj Anakha do Listy kontaktów
Kelm
Triple Ace


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 220
Klan: Samotny Zimny Łowca
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twoja oferta została przebita 7 kk i 1 ks hełm adrenaliny +3 odzyskujesz bla bla bla, a przeciez dałem max ofertę :/ i nie wiem teraz czy wygrywam czy nie, po czym to rozpoznać, skoro wcześniej dałem max ofę :/.

__________________
rotfl
26-03-2007 16:59 Kelm jest offline Strona domowa Kelm Szukaj postów użytkownika: Kelm Dodaj Kelm do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możesz wkleić dokładną ofertę? Bo cena max hełmu adrenaliny to 28 Kk a 1Ks+7Kk to zaledwie 17Kk.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




26-03-2007 17:03 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Krakk18
Double Ace


Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 111
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Nie z Krakowa!!

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A gdzie ten nick postaci mozna zmienic??

__________________
GG: 5332390
Nick: Krakk

Sygnatura usunięta przez SuperModeratora

26-03-2007 17:27 Krakk18 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krakk18 Dodaj Krakk18 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Krakk18 napisał(a)
A gdzie ten nick postaci mozna zmienic??

W zakładce Premium.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




26-03-2007 17:28 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Morfi
Triple Ace


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 227
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chodziły słuchy, że wraz z patchem z aukcjami ma wejść usuwanie tatuaży BEZ MOŻLIWOŚCI odzyskania kamieni i/lub Exp... Nie weszło.

I teraz pytanie: Czy wejdzie to do gry, czy zrezygnowaliście z tego pomysłu??

__________________
...Sygnatura w Budowie...

R3 - ID 218 (Nick: Carolinne)
26-03-2007 17:33 Morfi jest offline Szukaj postów użytkownika: Morfi Dodaj Morfi do Listy kontaktów
Krakk18
Double Ace


Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 111
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Nie z Krakowa!!

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ta zmiania nicku jest dostepna tylko na r2??

__________________
GG: 5332390
Nick: Krakk

Sygnatura usunięta przez SuperModeratora

26-03-2007 17:33 Krakk18 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krakk18 Dodaj Krakk18 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, na r1 wejdzie razem z patchem 0,97

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


26-03-2007 17:34 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Krakk18
Double Ace


Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 111
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Nie z Krakowa!!

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aha

__________________
GG: 5332390
Nick: Krakk

Sygnatura usunięta przez SuperModeratora

26-03-2007 17:37 Krakk18 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krakk18 Dodaj Krakk18 do Listy kontaktów
Skull
Forum Ace


images/avatars/avatar-2505.jpg

Data rejestracji: 27-02-2007
Postów: 81
Klan: Shadow Lights
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: wiesz,że to prawda ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy do wystawianego przedmiotu na aukcji będzie możliwośc dawania opisu ? Bo jeszcze nie mam 35 lvl , to nie wiem. Na przykład do Krwawych XXX to dla kogoś .. CZĘŚC KRWAWEGO SETU itd. i czy będzie możliwośc ustalania za ile najmniej sprzedamy przedmiot czy najwyższa oferta zawsze wygrywa ? Sorki , ale ine czytałem postów wcześnie, sorki , ale jestem tak zmęczony że nie dam rady Smile

__________________

26-03-2007 18:26 Skull jest offline Strona domowa Skull Szukaj postów użytkownika: Skull Dodaj Skull do Listy kontaktów
Tibor Ferenczy
Member


Data rejestracji: 08-03-2007
Postów: 32
Klan: Krwawa_Armia_Khorna
Kraina: Moria

multikonta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Multikonta na r2 miały być dozwolone dopuki nie będzie handlu, czy teraz kiedy są aukcje bedą za to jakieś sankcje??

__________________
Moimi patronami są Tales z Miletu i Sedes z Bakelitu Smile

Jeśli jeszcze nie grasz w Bloodwars a chcesz zacząć Smile wklej poniższy adres do przeglądarki http://r2.bloodwars.pl/r.php?r=7256 sam nic nie stracisz a mi pomożeszSmile
26-03-2007 18:31 Tibor Ferenczy jest offline Szukaj postów użytkownika: Tibor Ferenczy Dodaj Tibor Ferenczy do Listy kontaktów
Morfi
Triple Ace


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 227
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Głogów

RE: multikonta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tibor Ferenczy napisał(a)
Multikonta na r2 miały być dozwolone dopuki nie będzie handlu, czy teraz kiedy są aukcje bedą za to jakieś sankcje??


MultiKonta nigdy nie były dozwolone. Po prostu sie ich nie zgłaszało, ale multikonta i tak były karane rzy nadmiernej współpracy.

__________________
...Sygnatura w Budowie...

R3 - ID 218 (Nick: Carolinne)
26-03-2007 18:47 Morfi jest offline Szukaj postów użytkownika: Morfi Dodaj Morfi do Listy kontaktów
Tibor Ferenczy
Member


Data rejestracji: 08-03-2007
Postów: 32
Klan: Krwawa_Armia_Khorna
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w takim razie do kogo teraz można zgłaszać podejrzenie o multikonto, kto jest operatorem r2,?? C47 wyrażnie pisze że nie zajmuje się Morią,

__________________
Moimi patronami są Tales z Miletu i Sedes z Bakelitu Smile

Jeśli jeszcze nie grasz w Bloodwars a chcesz zacząć Smile wklej poniższy adres do przeglądarki http://r2.bloodwars.pl/r.php?r=7256 sam nic nie stracisz a mi pomożeszSmile
26-03-2007 19:06 Tibor Ferenczy jest offline Szukaj postów użytkownika: Tibor Ferenczy Dodaj Tibor Ferenczy do Listy kontaktów
Morfi
Triple Ace


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 227
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tibor Ferenczy napisał(a)
w takim razie do kogo teraz można zgłaszać podejrzenie o multikonto, kto jest operatorem r2,?? C47 wyrażnie pisze że nie zajmuje się Morią,


Z tego co wiem, to narazie Konrad Wink

__________________
...Sygnatura w Budowie...

R3 - ID 218 (Nick: Carolinne)
26-03-2007 19:52 Morfi jest offline Szukaj postów użytkownika: Morfi Dodaj Morfi do Listy kontaktów
wafal
Triple Ace


images/avatars/avatar-15303.gif

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 192
Klan: Loża Szyderców [L_S]
Kraina: Necropolia
Skąd: wziąć kasę na mocnego fulla? xD

RE: v 0.97 - 25 marca 2007 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
* [R2] Wprowadzono system aukcji.


Dla mnie to jest głupie. Powinno byc od 15 poziomu, a nie od 35. Mało osób ma szansę kupienie/sprzedania itemu.

__________________
R1: wafal
26-03-2007 20:57 wafal jest offline Szukaj postów użytkownika: wafal Dodaj wafal do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » v 0.97 - 25 marca 2007

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH