Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » ---> GRAFIKI <--- (najlepiej za pr'y) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony ---> GRAFIKI <--- (najlepiej za pr'y) 17 Ankieta - średnia ocena: 7,6517 Ankieta - średnia ocena: 7,6517 Ankieta - średnia ocena: 7,65
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

---> GRAFIKI <--- (najlepiej za pr'y) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DOBRAAA CZAS ODNOWIĆ TEMAT!
MAŁA ZMIANA ========> Mianowicie teraz przyjmuję opłaty nie na R3 lecz na R14 Smile
no dobra na R3 też można xD


Najpierw Regulamin:
0,5) Nie przestrzeganie regulaminu = brak grafiki i brak możliwości ponownego składania zamówienia do odwołania!
1) Czas wykanania prac rozciąga się od 15 min do 3 dni(a nawet dłużej) Posty typu

cytat:
Kiedy będzie sygna!?
będą zgłąszane jako spam Smile
2) Grafiki sa PRAWIE za darmo! Oznacza to iż jeżeli nie płacisz dostajesz sygne/set czy coś tam, dziękuje dobranoc.
2,5) Jeżeli płacisz (tylko r14) Otrzymujesz grafikę zazwyczaj później (ze względu na dłuższy czas wykonania) oraz masz prawo powiedzieć że chcesz jakiś zmian, które według tego regulaminu muszę wprowadzić
3) Twój render/obrazek czy coś tam może zostać odrzucone bez podania powodu.
4) Proszę o podanie (w sygnie/profilu) przez kogo wykonana jest dana praca
5) Osoba nie płacąca może złożyć ponowne zamówienie dopiero po 72h od poprzedniego.(czyli 3 doby)
6) Złamanie, któregoś punktu regulaminu nawet jeśli płaciłeś nie upoważnia cię do prośby o poprawki oraz o zwrot pr (tzn. dostajesz prackę i dziękuje dobranoc + przeczytaj pkt. 0,5)


Teraz Cennik:

Portret - 300 pr
Sygnatura - 150 pr
Avatar - 100 pr
Full set - 400 pr
--------------------
Herb Klanu: 500 pr
Inna grafika 200+ pr


Zniżki:
Byłego Klienta(1 zamówienie): -50 pr
Stałego Klienta(3 zamówienia) - 100 pr
Maksymalna zniżka to 100 pr
Liczone są tylko zamówienia za płatne



Kolejka:



*płacisz = wskakujesz na początek kolejki

Zniżki posiadają:
Corvinus_R3 (50pr)
sir-nick(50pr)


Bany posiadają:
JohnnyChrist (za RIP na stałe)



Jako że dostaje dużo PW to odpowiem tu na pytania w nich zadawane (lub na ogólny kontekst wiadomości):

1. Czy zrobisz mi sygneee?!?!?
- Tak, daj materiały, a najlepiej napisz w temacie

2. Zrobisz mi tu napis? [w tym miejscu link do czyjejś sygny]
- Nie Smile

3. Kiedy będzie moja sygna?
- Jak skończe (o ile już robię Big Grin )

4. Nie gram na r14, zrobisz mi za free?
- Tak, chyba że zawiesiłem działalność bezpłatną w temacie Wink

5. Nie płaciłem ale mi się nie podoba zmień to, to, to
- Wiadomości kulturalne, trzymające jakiś poziom oraz uprzejme, które będą zawierały rzeczowy opis problemu zostaną rozpatrzoene.
(ale i tak pewnie nie :>)

6. NOWOŚĆ! Dlaczego regulamin jest różowy -_-?
- yyy... nie mam pojęcia

Po wielu sytuacjach od założenia tematu postanawiam że na każdej sygnaturze będzie mój podpis wrazie RIP'u(jc) lub innych sytuacji tego wymagających[napis nie będzie duży oraz będzie umieszczony w mało widocznym miejscu więc atrakcyjnośc sygny na tym nie straci]

będzie to wyglądać tak:


jeżeli ktoś się przestraszył to proszę się uspokoić naprawdę wyglądać to będzie tak:


Napis w sygnie NIE zwalnia z przestrzegania pkt. 4 mówiącego o podaniu w sygnaturze przez kogo jest zrobiona



__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180

Ten post był edytowany 27 raz(y), ostatnio edytowany przez Alvaria: 07-06-2012 13:40.

30-06-2011 09:58 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
Iche.
King


images/avatars/avatar-22666.jpg

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 778
Klan: POSZUKIWACZE I, Zbieracze Złomu
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://tapety.joe.pl/tapeta/mroczne/czas...wielka-kosa.jpg

Chiałbym prosić z tego,jeśli nie odpowiada odrazu szukam czegoś innego .

__________________

R14 ID: 3307

30-06-2011 13:15 Iche. jest offline Szukaj postów użytkownika: Iche. Dodaj Iche. do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Alvaria
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakieś napisy?
(jest już gotowe ale nie wiem czy napisy dawac)

__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Alvaria: 30-06-2011 13:33.

30-06-2011 13:27 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
Iche.
King


images/avatars/avatar-22666.jpg

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 778
Klan: POSZUKIWACZE I, Zbieracze Złomu
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bez ew gdzie w rogu GG: 2152994 .

__________________

R14 ID: 3307

30-06-2011 14:55 Iche. jest offline Szukaj postów użytkownika: Iche. Dodaj Iche. do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Alvaria
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony





__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180
30-06-2011 15:03 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
Iche.
King


images/avatars/avatar-22666.jpg

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 778
Klan: POSZUKIWACZE I, Zbieracze Złomu
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki wielkie,nic nie trzeba poprawiac Tongue

Ok umieszcze Wink

Sprawdz skrzynke : napisano o 18:38

__________________

R14 ID: 3307

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Iche.: 30-06-2011 18:38.

30-06-2011 15:31 Iche. jest offline Szukaj postów użytkownika: Iche. Dodaj Iche. do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Alvaria
RE: Grafiki za prawie darmo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alvaria napisał(a)
4) Proszę o podanie (w sygnie/profilu) przez kogo wykonana jest dana praca


chociaż małym druczkiem


Sprawdz skrzynke : napisano o 18:38
odpisano

__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Alvaria: 30-06-2011 18:53.

30-06-2011 15:45 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://3.bp.blogspot.com/_ghqsBUl5lf4/TQ...600/Balrog1.jpg

poprosiłbym o secik cały...

napis Verttigo r9 na sygnie

wszytkie warunki wyszczególnione w regulamienie spełnie...
30-06-2011 18:20
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Alvaria
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony





__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Alvaria: 30-06-2011 19:00.

30-06-2011 18:38 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
sir-nick
Member


images/avatars/avatar-21743.jpg

Data rejestracji: 08-02-2010
Postów: 31
Klan: N_L
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://empikmedia.pl/c/szepty-dzieci-mgl...rod58973271.jpg

tak dla odmiany bez ognia :p

jeśli była by taka możliwość, to chciałbym ten obrazek, tylko bez napisu (autorki i tytułu) - cały komplet, czy też set

oczywiście zapłacę, a jak bardzo mi się spodoba, to dorzucę coś extra Big Grin

P.S. polecam przeczytać wszystkie książki Trudi Canavan, mnie bardzo się podobają rotfl

cytat:
Alvaria napisał(a)
a jakieś napisy na sygnie/portrecie?
(90% completed)

nie Big Grin

edit2:
wolał bym, żeby kolory były bardziej jak w oryginale i te jasne "pociągnięcia" nie specjalnie przypadły mi do gustu, a takie przycięcie może być i ta mgła u dołu wygląda nieźle Smile

__________________
r10 - Jakubun

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez sir-nick: 30-06-2011 19:43.

30-06-2011 19:03 sir-nick jest offline Szukaj postów użytkownika: sir-nick Dodaj sir-nick do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Alvaria
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony





Mogę wprowadzić porpawki
ew. zrobić nową Smile

Nać Klient Nać pan!

__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Alvaria: 30-06-2011 19:35.

30-06-2011 19:23 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzięki wielkie.. a można by tylko "wyostrzyć" kontury? chodzi mi o to by kolory były troche "głębsze" a nie takie blade
30-06-2011 19:35
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Alvaria
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
milan109 napisał(a)
dzięki wielkie.. a można by tylko "wyostrzyć" kontury? chodzi mi o to by kolory były troche "głębsze" a nie takie blade


niby można by ale taki był zamysł.
(nie chcę łamać własnego regulaminu, wprowadzając poprawkę osobie nie płacącej więc wybacz proszę Frown )

ew. jak masz gimpa to mogę Ci na pw napisać jak to zrobić rotfl

jak pasuje to dorobie sygne i avka
jak nie to wiesz co pisać
ps napisz następny post bo się gubię ;o

Avatar był git tylko format zły Tongue
zaraz będzie w *.jpg i wejdzie





__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez Alvaria: 30-06-2011 20:04.

30-06-2011 19:37 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
sir-nick
Member


images/avatars/avatar-21743.jpg

Data rejestracji: 08-02-2010
Postów: 31
Klan: N_L
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pasuje, a nawet bardzo Smile tylko nie wiem, czy http://img854.imageshack.us/img854/2479/17823362.png ten avatar był na pewno dobrych rozmiarów, bo nie chciał mi wskoczyć

edit:
dzięki wielkie, obrazki są świetne, jak obiecałem dorzucam coś extra Big Grin

__________________
r10 - Jakubun

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sir-nick: 30-06-2011 20:15.

30-06-2011 19:59 sir-nick jest offline Szukaj postów użytkownika: sir-nick Dodaj sir-nick do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alvaria napisał(a)
cytat:
milan109 napisał(a)
dzięki wielkie.. a można by tylko "wyostrzyć" kontury? chodzi mi o to by kolory były troche "głębsze" a nie takie blade


niby można by ale taki był zamysł.
(nie chcę łamać własnego regulaminu, wprowadzając poprawkę osobie nie płacącej więc wybacz proszę Frown )



spoko rozumiem.. a na pw możesz napisac jak wyostrzyc te koloryBig Grin

dziękuje
30-06-2011 20:27
DementoR
Lord


images/avatars/avatar-24139.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 453
Kraina: Moria; Necropolia IX
Skąd: Ty SIĘ urwałeś ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.

Chciałbym prosić o secik z tą grafiką:
http://tapety.joe.pl/na-pulpit/muzyczne/...ment-sluchawek/

Może jakieś tło czy coś dobrać ? Nie wiem, chciałbym powołać się na Twoją wenę ;p

Napisy które chciałbym na :

-Sygnaturze : RADIOTUBA.org i gdzieś z boku czy pod tym: radio warte słuchu...
-Avatarze: tylko małymi literami RadioTuba
Zapłaciłbym z chęcią, ale jedynie na r14.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DementoR: 01-07-2011 12:56.

01-07-2011 10:30 DementoR jest offline Strona domowa DementoR Szukaj postów użytkownika: DementoR Dodaj DementoR do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Alvaria
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony





__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180
01-07-2011 11:58 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
DementoR
Lord


images/avatars/avatar-24139.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 453
Kraina: Moria; Necropolia IX
Skąd: Ty SIĘ urwałeś ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuje prześlicznie Smile
O to chodziło, oczywiście, że podpis będzie Smile

Wielki + ode mnie .
01-07-2011 12:06 DementoR jest offline Strona domowa DementoR Szukaj postów użytkownika: DementoR Dodaj DementoR do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Alvaria
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam za błąd Smile
poprawione





jeżeli ktoś przyczepi się że łamię własny regulamin to:pomyłka nastąpiła z mojej strony, więc absolutnie nie mogę odmówic poprawki Smile

chyba nawet ładniej wyszło Big Grin


Allise nie masz miejsca w skrzynce:





__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Alvaria: 01-07-2011 22:01.

01-07-2011 12:51 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
Allise
Full Member


images/avatars/avatar-21658.jpg

Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 72
Klan: --WD--
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pracki super Smile dzieki za poświęcony czas dla mnie Smile juz umieszczam sobie to w profilu i w opisie Smile

Bardzo mocno polecam tego pana Smile

__________________

ODDANE KONTO !!!
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=1045819

01-07-2011 22:09 Allise jest offline Szukaj postów użytkownika: Allise Dodaj Allise do Listy kontaktów
Eowyna
Double Ace


images/avatars/avatar-22066.gif

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 101
Klan: Blue Dragon
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http:...id=gtH_hsSggJk4

da sie cos z tym zrobic ????

tylko portrecik bez napisow

chyba ze znajdziesz cos zaje... z grucha Smile

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Eowyna: 02-07-2011 18:46.

02-07-2011 14:22 Eowyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Eowyna Dodaj Eowyna do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Alvaria
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

raczej ciężko coś z tym zrobić Crying

później coś postaram się wymyślic

__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Alvaria: 02-07-2011 14:30.

02-07-2011 14:29 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
infamia
Member


Data rejestracji: 25-06-2011
Postów: 36

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://img685.imageshack.us/img685/6936/...cuentaatras.jpg

Możesz zrobić coś z tym ? tzn. ( Napis "r6 infamia"... i nic więcej ), wyostrzyć kolory czy też coś innego z tym zrobić... ogólnie żeby fajnie to wyglądało Smile

Niestety nie gram na r3, więc nie mam jak ci zapłacić, ale jak masz może znaomego na r6 to mogę zapłacić jemu.

Jak masz jakieś pytania, sugestie to napisz na pw.


dziękuję i pozdrawiam

__________________

Wykonano by Alvaria
02-07-2011 14:56 infamia jest offline Szukaj postów użytkownika: infamia Dodaj infamia do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Alvaria
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Eowyna napisał(a)
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http:...id=gtH_hsSggJk4

da sie cos z tym zrobic ????

tylko portrecik bez napisow

chyba ze znajdziesz cos zje... z grucha Smile


cytat:
3) Twój render/obrazek czy coś tam może zostać odrzucone bez podania powodu.


Powuód podam: Nie umiem z tym nic zrobić...
Inny obrazek(najlepiej render)


@up and upup
cytat:
1) Czas wykanania prac rozciąga się od 15 min do 3 dni(a nawet dłużej)[...]


Tak więc jutro

@up to co ty właściwie chcesz bo nie rozumiem
sygna/avek/portret/herb klanu/usebar/tapete ?



EDIT:

łaaaaaaap




od teraz proszę dawajcie rendery lub stocki ale z jakimś tłem Red Face

__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Alvaria: 03-07-2011 17:52.

02-07-2011 16:58 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
infamia
Member


Data rejestracji: 25-06-2011
Postów: 36

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję...

Coś pięknego Smile

__________________

Wykonano by Alvaria
03-07-2011 22:29 infamia jest offline Szukaj postów użytkownika: infamia Dodaj infamia do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Alvaria
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

UWAGA DODANY NOWY PUNKT W REGULAMINIE!

cytat:
Alvaria napisał(a)
5) Osoba nie płacąca może złożyć ponowne zamówienie dopiero po 72h od poprzedniego.(czyli 3 doby)


wprowadzony aby nie wykorzystywać dobroci robienia grafik za darmo Smile
póki płacisz to NO LIMIT tyle ile zdąże tyle na dzień mogę zrobić Big Grin

+dodana lista osób ze zniżkami dla ułatwienia
(jeżeli ktoś płacił już za moje grafiki prosze się upomnieć Smile )

__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Alvaria: 03-07-2011 22:55.

03-07-2011 22:51 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
JohnnyChrist
Viking


images/avatars/avatar-22824.png

Data rejestracji: 04-12-2008
Postów: 677
Klan: codziennie o 12.45
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. Poproszę secik z tym: http://gtec.wikispaces.com/file/view/Sun...ght_Spartan.png
Napisy:
R5 - JohnnyChrist
R9 - AGUERO

__________________
R15 - JohnnyChrist
R17 - Piesoelektryk
04-07-2011 11:30 JohnnyChrist jest offline Szukaj postów użytkownika: JohnnyChrist Dodaj JohnnyChrist do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Alvaria
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony





__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180
04-07-2011 11:56 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
JohnnyChrist
Viking


images/avatars/avatar-22824.png

Data rejestracji: 04-12-2008
Postów: 677
Klan: codziennie o 12.45
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję bardzo Smile

__________________
R15 - JohnnyChrist
R17 - Piesoelektryk
04-07-2011 12:11 JohnnyChrist jest offline Szukaj postów użytkownika: JohnnyChrist Dodaj JohnnyChrist do Listy kontaktów
Ottmar
Newbie


images/avatars/avatar-21690.jpg

Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 3
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poprosze secik Smile
Oto render: http://www.planetrenders.net/renders/dis...p_display_media

Napis Ottmar na sygnie i portrecie Smile

__________________


by Alvaria
04-07-2011 13:23 Ottmar jest offline Szukaj postów użytkownika: Ottmar Dodaj Ottmar do Listy kontaktów
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » ---> GRAFIKI <--- (najlepiej za pr'y)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH