Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » "Piosenka o dropie" i "Hymn o dropie" » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony "Piosenka o dropie" i "Hymn o dropie" 21 Ankieta - średnia ocena: 1,4321 Ankieta - średnia ocena: 1,4321 Ankieta - średnia ocena: 1,4321 Ankieta - średnia ocena: 1,4321 Ankieta - średnia ocena: 1,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sombremes
Triple Ace


images/avatars/avatar-21947.gif

Data rejestracji: 21-05-2008
Postów: 229
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V; Necropolia VI; Necropolia VIII; Necropolia IX
Skąd: z r6

"Piosenka o dropie" i "Hymn o dropie" Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piosenka o dropie wlasnego autorstwa z tekstem z piosenki "Ewa odeszła":

Kilka słów ciepłych słów
dziś do Ciebie pisze znów
Od tamtej pory wciąż jestem sam
Tylko po Tobie dwa linki mam

Ref:
Dropik odszedł odszedł stąd
Nie wiem dlaczego może mój błąd
Był i niema nie wróci tu
wszystko minęło na zawsze już

Lato i morze słońce i wiatr
pamiętasz Dropek ten pierwszy raz
mówiłeś wtedy podeśle link
czekałem długo aż nadszedł dziś

Ref:
Dropik odszedł odszedł stąd
nie wiem dlaczego może mój błąd
Był i niema nie wróci tu
wszystko minęło na zawsze już

Kilka słów ciepłych słów
dziś do Ciebie pisze znów
Od tamtej pory wciąż jestem sam
tylko po Tobie dwa linki mam



Hymn o dropie:

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a dropa bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
Gdybym też miał dar prorokowania
i znał wszystkie tajemnice,
i posiadał wszelka wiedzę,
i wszelką możliwą wiarę,
tak, iżbym góry przenosił,
a dropa bym nie miał,
byłbym niczym.
I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją,
a ciało wystawił na spalenie,
lecz dropa bym nie miał,
nic bym nie zyskał.
Drop cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Drop nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
nie dopuszcza sie bezwstydu,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamieta złego;
nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli sie z prawdą.
Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
Drop nigdy nie ustaje,
nie jest jak proroctwa, które się skończą,
albo jak dar języków, który zniknie,
lub jak wiedza, której zabraknie.



Od tak se stworzylem dwa zabawne utwory z duza pomoca innych utworow Big Grin

Mnie one bawia mam nadzieje ze i Was rowniez beda smieszyly Smile


Zapraszam do oceniania i krytykowania Pleased


cytat:
Iche. napisał(a)
żalosne niczym autor tej wymyślonej przeróbki :-)


Nie wypowiadaj sie prosze, tylko posty se nabijasz.
Zreszta nie wiem co jest bardziej zalosne handlowanie kontami czy wymyslanie ot tak przerobek?
I znowu wyslesz do mnie pw o tresci "jaki handlarz?" dzien w dzien widze Twoje posty w dziale Przejme/Oddam czy jakos tak...


Dobra namowiliscie mnie wymysle cos wlasnego dla poprawienia wlasnej reputacji Big Grin
Tylko dajcie mi czasu bo teraz nie wiele go mam(praca) caly czas bez internetu wiec sami mnie rozumiecie Smile

__________________


cytat:
Bronek R12 napisał(a)
Tak Rebel zapomniałem ty wiesz najlepiej wszystko Big Grin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez sombremes: 09-07-2011 18:24.

02-07-2011 15:23 sombremes jest offline Szukaj postów użytkownika: sombremes Dodaj sombremes do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.


Zerżnąłeś wszystko poza słowem drop...

Mnie to nie rozbawiło wcale...

Daję 0/10 bo przerabiać możesz sobie komiksy a nie list do Koryntian...

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
02-07-2011 19:26 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
ugi
Viking


images/avatars/avatar-16231.jpg

Data rejestracji: 18-04-2009
Postów: 697
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Shocked rotfl Shocked

lipa

__________________

Nie piję dynksu. Dosypuję żelatyny, czekam aż zastygnie i jem o_O


When you have to shoot...Shoot! Don't talk

r1 Tuco
02-07-2011 20:37 ugi jest offline Szukaj postów użytkownika: ugi Dodaj ugi do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokładnie zastąpienie słowa "miłość" słowem drop nie jest na prawdę twórcze. Ani to śmieszne, ani odkrywcze, ani nie piękne. Ot wymyślone zapewne w miejscu gdzie często się myśli o wszystkim i o niczym.

__________________
Regulamin Handlu


02-07-2011 21:08 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
JimmyX
Full Member


Data rejestracji: 28-03-2010
Postów: 54
Klan: SiH Duke
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przez bezmyślność a właściwie to chyba zwykłą głupotę mogłeś kogoś obrazić, nawet gościa jak ja, nie do końca praktykującego. Żenada

__________________
R1 Jimbo
02-07-2011 22:06 JimmyX jest offline Szukaj postów użytkownika: JimmyX Dodaj JimmyX do Listy kontaktów
Cinokid
Lord


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 441
Kraina: Necropolia V; Necropolia VIII
Skąd: masz te placki?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ech Rebel, Rebel, wysil się i stwórz coś swojego, przecież Cię na to stać, nieprawdaż? chytry

0/10

acz, czekam na ciąg dalszy Big Grin

__________________

06-07-2011 12:22 Cinokid jest offline Szukaj postów użytkownika: Cinokid Dodaj Cinokid do Listy kontaktów
Iche.
King


images/avatars/avatar-22666.jpg

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 778
Klan: POSZUKIWACZE I, Zbieracze Złomu
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żalosne niczym autor tej wymyślonej przeróbki :-)

0/10

__________________

R14 ID: 3307

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Iche.: 06-07-2011 16:07.

06-07-2011 16:07 Iche. jest offline Szukaj postów użytkownika: Iche. Dodaj Iche. do Listy kontaktów
Almair
Member


Data rejestracji: 31-10-2010
Postów: 45
Klan: Stanowiący Prawo
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do oceny to "Twoje" dzieła zostały już omówione i nie będe tej sprawy poruszał. Poruszę natomiast inną, która niesamowicie mnie irytuje, czyli jakaś dziwna moda na nabijanie sobie licznika postów na tematach takich jak ten.

Umieszczałem swoje teksty na wielu forach i wiem jak to wygląda. Ktoś oceni dany wiersz/opowiadanie (niepotrzebne skreślic) podając porządną przyczynę wystawienia takiej a nie innej oceny (dobrej lub złej, w tym przypadku wiadomo o jaką chodzi), a reszta poprostu zobaczy jaką jaka to ocena i zerżnie to i skróci. Z szablonem takiej sytuacji mamy doczynienia w tym temacie.

Grax ocenił wystawił ocenę (jeszcze przypadkiem ułatwił co nie którym zadanie powiększając czcionkę i zaznaczając na czerwono), a reszta jedzie na jego opinie. I zobaczcie, że posty te są (tak jak przedstawiłem to w szablonie wyżej) coraz krótsze. No nie licze oczywiście posta ugi'ego już na początku "popisał się" swoimi zdolnościami krasomówczymi.

Przeczytałem te dwa teksty już wcześniej (jakoś po pojawieniu się oceny graxa) i stwierdziłem, że to co miało zostac napisane to już napisano. Grax (mimo, że posiada wielki dar jeżeli chodzi o pisanie świetnych utworów) nie jest solistą operowym... nie potrzebuje chórków...

__________________

06-07-2011 17:32 Almair jest offline Szukaj postów użytkownika: Almair Dodaj Almair do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » "Piosenka o dropie" i "Hymn o dropie"

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH