Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA porada part 2. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony porada part 2. 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Iche.
King


images/avatars/avatar-22666.jpg

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 778
Klan: POSZUKIWACZE I, Zbieracze Złomu
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX
Skąd: Warszawa

porada part 2. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zamykam.

__________________

R14 ID: 3307

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Iche.: 04-07-2011 12:51.

02-07-2011 21:48 Iche. jest offline Szukaj postów użytkownika: Iche. Dodaj Iche. do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O mój boże.... ile Ty masz lat?
Wydaje mi się, że zważywszy na twoją dojrzałość emocjonalną nie powinieneś zaczynać żadnego związku jeszcze. Zastanów się czy którąś kochasz i jeśli tak spróbuj z nią stworzyć związek. Jeśli żadnej nie kochasz powiedz to im i tyle. (nie mów, że kochasz obie bo to nie miłość w takim wypadku, tylko zwykła chućWink )

__________________
Regulamin Handlu


02-07-2011 22:26 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

RE: porada part 2. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Iche. napisał(a)
WROCŁAWIU ja w Warszawie


Coś Ci powiem.

Ja swoją poznałem przez mmo ( Big Grin ). Jesteśmy razem prawie 2 lata. Ja mieszkam w Złotowie (za Poznaniem i Piłą). Ona we Wrocławiu. 4-5godzin drogi. Jeżdżę co jakiś czas i jest nam dobrze razem. Odległość to nie problem. Heh

__________________

02-07-2011 22:34 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli chodzi o tę dziewczynę z Wrocławia - Ja bym z miejsca dał sobie spokój. Związki na odległość to nie najlepszy pomysł w tym wieku.

Jeżeli chodzi o drugą - Pomyśl sobie, czy to na pewno jest miłość, czy tylko zauroczenie. Czy nie będzie tak, że za jakiś tydzień nie znajdziesz sobie innej, ładniejszej. Jeżeli ma tak być, to od razu daj sobie spokój - Nie ma co łamać dziewczynie serca.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barx: 02-07-2011 22:39.

02-07-2011 22:38 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
Iche.
King


images/avatars/avatar-22666.jpg

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 778
Klan: POSZUKIWACZE I, Zbieracze Złomu
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Iche.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ptyś napisał(a)
O mój boże.... ile Ty masz lat?
Wydaje mi się, że zważywszy na twoją dojrzałość emocjonalną nie powinieneś zaczynać żadnego związku jeszcze. Zastanów się czy którąś kochasz i jeśli tak spróbuj z nią stworzyć związek. Jeśli żadnej nie kochasz powiedz to im i tyle. (nie mów, że kochasz obie bo to nie miłość w takim wypadku, tylko zwykła chućWink )


- 17

__________________

R14 ID: 3307

02-07-2011 22:46 Iche. jest offline Szukaj postów użytkownika: Iche. Dodaj Iche. do Listy kontaktów
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z porad, to Ci moge poradzic Hostel Babel we Wroclawiu...Wink ) tak na przyszlosc...

co do "quizu"... facet powinien miec jakies zasady... opcje "c" kolega niech sobie wybije z glowy...

swoja droga... 17 lat... piekny wiek...Smile )) to byly czasy, kiedy mialo sie problemy...Smile ))

__________________

02-07-2011 23:07 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

historyjka nieźle mnie ubawiłaSmile (opcja C)
trochę dziwne, ze nie wiesz z ktorą chcialbys się spotykacSmile podobno idzie się za glosem serca
jesli jest się w kimś zakochanym z wzajemnością to czas i odleglośc nie ma znaczenia
jednak z biegiem czasu na pewno staje się to uciążliwe, bolesne itd.

miłośc na odleglośc na dluższą metę jest dobra, idealna, ale w książkowych romansachSmile

ja proponuję zebys jeszcze zasiadl do książek- bez urazySmile

__________________

03-07-2011 00:02 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

RE: porada part 2. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Iche. napisał(a)
(...)kocha mnie i w ogóle(...)tylko jeszcze się z nią nie spotkałem poniewaz zabrakło czasu(...)

Łoł, fenomen XXI wieku, "miłość" po łączach...
Chryste Panie na gumowym bananie, jak można twierdzić, że "kocha" się osobę, której w rzeczywistości na oczy się nie widziało, tudzież pisać o jakimkolwiek "związku" w takiej sytuacji...?Oo
Co do drugiej "zainteresowanej"... Jak można wyznać "miłość" komuś, kogo zna się kilka dni czy tygodni...?
Ano tak (po zajrzeniu w Twój profil), trzeba być gimnazjalistą...

Opcja "C" jest najgłupszą z możliwych (gdyż jest najbardziej świńska), takoż "A" i "B" powinieneś sobie odpuścić z powodów wymienionych przeze mnie wyżej, bo to nie jest miłość, a zauroczenie...

PS Panie, widzisz, a nie grzmisz...



cytat:
dragonas123 napisał(a)
Ja swoją poznałem przez mmo ( ). Jesteśmy razem prawie 2 lata. Ja mieszkam w Złotowie (za Poznaniem i Piłą). Ona we Wrocławiu. 4-5godzin drogi. Jeżdżę co jakiś czas i jest nam dobrze razem. Odległość to nie problem. Heh

Do czasu, "chłopie", do czasu...
Bez urazy, ale młody jesteś i rośniesz, dlatego też niewiele jeszcze wiesz o kobietach...
To niemal pewne, że w jej pobliżu znajdzie się jakiś inny "przyjaciel", który zawsze będzie pod ręką (zawsze, kiedy ona będzie tego potrzebować, a Ty niestety będziesz te 4-5 godzin drogi dalej)... Kwestią czasu jest tylko "kiedy"...

__________________

03-07-2011 00:32 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
PS Panie, widzisz, a nie grzmisz...


Pan chyba w niedziele odpoczywal...Wink )) aczkolwiek moge sie mylic... w kazdym razie ponoc dzien swiety...Smile

swoja droga... kolego Molasar... firma stawia...Smile



__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Immort: 03-07-2011 00:58.

03-07-2011 00:56 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a dla mnie gdzie jakieś winko?Smile

__________________

03-07-2011 00:58 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
Wilkołak
Full Member


Data rejestracji: 14-02-2011
Postów: 56
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Stokrotkaa napisał(a)
a dla mnie gdzie jakieś winko?Smile



Dzieci do 18 roku życia nie powinny spożywać alkoholu ... Big Grin

__________________
R1 - Brodka
R7 - Adonolam
03-07-2011 01:21 Wilkołak jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilkołak Dodaj Wilkołak do Listy kontaktów
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wilkołaczku kupie jutro mleko dla siebie i dla CiebieSmile

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Stokrotkaa: 03-07-2011 01:30.

03-07-2011 01:30 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

RE: porada part 2. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Molasar napisał(a)
To niemal pewne, że w jej pobliżu znajdzie się jakiś inny "przyjaciel", który zawsze będzie pod ręką (zawsze, kiedy ona będzie tego potrzebować, a Ty niestety będziesz te 4-5 godzin drogi dalej)... Kwestią czasu jest tylko "kiedy"...


Zapewniam, że nic nie wiesz o jej sytuacji. Ani życiowej, ani osobistej. Za tego "przyjaciela" można nazwać mnie jako druga osoba.

No, aż taki młody to nie jestem znowu.

__________________

03-07-2011 01:35 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
wilku82
Double Ace


Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 132
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Łódz podwodna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozwalił mnie ten temat.A pare dzis widzialem.
A powiem Ci tak,zastanów się czy warto mieć w Twoim przypadku dziecko.Mysle ze (mam nadzieje ze nie uraze)metalnosciom mozesz je szybko zrobic.I bedziesz miec przej....... .Nie martw sie tez bylem ,,łasy na baby,,(przepraszam za słowo baby).Lepiej poczekac i znalesc kogos,z kim moze nie spedzisz reszty zycia.Ale jak bedziesz miec 70 lat to ja bedziesz pamietal.Ja swoja bede pamietal bo rozwiodlem sie z Nia 8 lat temuSmile I prosze Cie nie traktuj kobiet przedmiotowo.
Sorry za bledy i takie tam.Ale pisze z ps3 i mi sie nie chce polslich literek dawac,bo to tu jest masakra
03-07-2011 02:48 wilku82 jest offline Szukaj postów użytkownika: wilku82 Dodaj wilku82 do Listy kontaktów
Iche.
King


images/avatars/avatar-22666.jpg

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 778
Klan: POSZUKIWACZE I, Zbieracze Złomu
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Iche.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stokrotkaa- Właśnie dlatego się zastanawiam by póżniej nie zrobić nadzieji komuś ... i tym bardziej nie chce nikogo zranić.

Molasar- "Chryste Panie na gumowym bananie, jak można twierdzić, że "kocha" się osobę, której w rzeczywistości na oczy się nie widziało, tudzież pisać o jakimkolwiek "związku" w takiej sytuacji...?Oo"

Jednak mozna i widze jeszcze się z tym nie styknełeś na swojej skórze ,przykładem jestem Ja jak i setki innych chłopaków/ dziewczyn w Polsce...

Np ; dragonas123 również poznał dziewczyne przez internet i jest mu z nią dobrze .

Aha i kolejna obelga "Ano tak (po zajrzeniu w Twój profil), trzeba być gimnazjalistą..."

Nie jestem gimnazjalistą mam 17 lat i chodzi będe teraz do 2 klasy technikum ekonomicznego więc prosze swoje komentarze w tym stylu zachowaj dla siebie bo naprawde mało o mnie wiesz jeszcze by oceniać.

Pisałem bez wszystkich znaków interpunkcyjnych,wieczór ,bez polskich znaków itp... Pewnie przez to stwierdziłeś to oraz chaotycznie napisana moja wypowiedz.

__________________

R14 ID: 3307

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Iche.: 03-07-2011 11:20.

03-07-2011 11:07 Iche. jest offline Szukaj postów użytkownika: Iche. Dodaj Iche. do Listy kontaktów
Grizlli.
Triple Ace


Data rejestracji: 23-10-2010
Postów: 155
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Stokrotkaa napisał(a)
Wilkołaczku kupie jutro mleko dla siebie i dla CiebieSmile



To i dla mnie mleczko Big Grin 3 litry dziennie aż się rodzicielka gniewa Big Grin



cytat:
Iche. napisał(a)
Stokrotkaa- Właśnie dlatego się zastanawiam by póżniej nie zrobić nadzieji komuś ... i tym bardziej nie chce nikogo zranić.

Molasar- "Chryste Panie na gumowym bananie, jak można twierdzić, że "kocha" się osobę, której w rzeczywistości na oczy się nie widziało, tudzież pisać o jakimkolwiek "związku" w takiej sytuacji...?Oo"

Jednak mozna i widze jeszcze się z tym nie styknełeś na swojej skurze ,przykładem jestem Ja jak i setki innych chłopaków/ dziewczyn w Polsce...

Np ; dragonas123 również poznał dziewczyne przez internet i jest mu z nią dobrze .

Aha i kolejna obelga "Ano tak (po zajrzeniu w Twój profil), trzeba być gimnazjalistą..."

Nie jestem gimnazjalistą mam 17 lat i chodzi będe teraz do 2 klasy technikum ekonomicznego więc prosze swoje komentarze w tym stylu zachowaj dla siebie bo naprawde mało o mnie wiesz jeszcze by oceniać.

Pisałem bez wszystkich znaków interpunkcyjnych,wieczór ,bez polskich znaków itp... Pewnie przez to stwierdziłeś to oraz chaotycznie napisana moja wypowiedz.


EDT:

SKÓRZE

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
a pushing robiły krasnoludki...




M-Ó-J N-I-C-K N-A R-1-:
Brodka




Ceny można negocjować w grze Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grizlli.: 03-07-2011 11:15.

03-07-2011 11:13 Grizlli. jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizlli. Dodaj Grizlli. do Listy kontaktów
bumbumbum
Triple Ace


images/avatars/avatar-21792.gif

Data rejestracji: 01-05-2009
Postów: 189
Klan: Date
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem ci tak.. Lepiej znajdz sobie kobiete blizej twojego miejsca zamieszkania..
Bo na odleglosc nigdy nie bedziesz wiedzial co robi.. Jest zaufanie to spoko lecz kobiety w tych czasach juz swiete nie sa.. Takze proponuje ci ten wariant, bo nie ma co pozniej cierpiec.


Widzisz ja jestem o nie duzo starszy ode ciebie, mam 20lat i jestem ciagle singlem - wole byc sam az nie znajde na drodze tej osoby z ktora bedzie mi najlepiej.

Jako 17-latek wszystkiego jeszcze nie wiesz.. to przychodzi z wiekiem, mozesz sie klocic ze tak nie jest ale i tak zrozumiesz to pozniej. Kazdy przez to przechodzil..

Jestes poprostu zauroczony, takze emocje milosne beda i je odstaw na jakis czas.. Poznaj dokladnie ta ktora ci bardziej odpowiada a moze cos z tego bedzie, chodz na twoim miejscu zostal bym singlem Smile

Ps. Przepraszam za bledy itp... Cierpie na kaca zabojce... Frown

__________________

r1 - werek
03-07-2011 11:35 bumbumbum jest offline Szukaj postów użytkownika: bumbumbum Dodaj bumbumbum do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

forum takie w sumie zadne to nie miejsce na takie sprawy

no ale ja w twoim wieku mieszkajac w gdyni jezdzilem do katowic i nie zaluje - bo bylo warto, a skoro ci na niej zalezy to bym na twoim miejscu ten zwiazek trzymal

tyle co tu wiecej mowic do odwaznych swiat nalezy.

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
04-07-2011 12:05 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
Grizlli.
Triple Ace


Data rejestracji: 23-10-2010
Postów: 155
Kraina: Necropolia

RE: porada part 2. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Iche. napisał(a)
C) Jechac na dwa fronty,spotkac się z 1 przelizac i (...) itp i czekac na 2 i z nią tez ?




Romantyk za 5 złotych Big Grin

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
a pushing robiły krasnoludki...




M-Ó-J N-I-C-K N-A R-1-:
Brodka




Ceny można negocjować w grze Smile
04-07-2011 12:52 Grizlli. jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizlli. Dodaj Grizlli. do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Immort napisał(a)
(...)swoja droga... kolego Molasar... firma stawia...Smile


Dzięki;]
Ale czymże sobie zasłużyłem...?chytry



cytat:
dragonas123 napisał(a)
Zapewniam, że nic nie wiesz o jej sytuacji. Ani życiowej, ani osobistej. Za tego "przyjaciela" można nazwać mnie jako druga osoba.

No, aż taki młody to nie jestem znowu.

Owszem, jesteśBig Grin
Może i nic o niej nie wiem, ale wiem co nieco o kobietach i relacjach międzyludzkich, których nie buduje się w necie (a już na pewno tam nie umacnia)...
Poniekąd nawet rozumiem, że próbujesz mnie pouczać (też kiedyś miałem tyle lat, co TyTongue ), aczkolwiek z mojej perspektywy wygląda to nieco zabawnie i nieporadnie, gdyż Ty tych lat przeżyłeś zaledwie kilkanaście, a ja o kilkanaście lat od Ciebie starszy jestem i "trochę" więcej doświadczeń zebrałem przez ten czas...
Myślę też, że nie bardzo się dogadamy, gdyż jesteś z pokolenia które nie pamięta czasów, gdy Sieć nie była ogólnodostępna, gdy tylko burżuje byli "szczęśliwymi" posiadaczami komórek, gdy pisało się staromodne listy (na kartce papieru, a nie w programie pocztowymTongue ), a gdy chciało się z kimś spotkać, to po prostu wyłaziło się na podwórko, a nie umawiało w tym celu przez gadu czy sms-a...



cytat:
Iche. napisał(a)
Jednak mozna i widze jeszcze się z tym nie styknełeś na swojej skórze ,przykładem jestem Ja jak i setki innych chłopaków/ dziewczyn w Polsce...

Np ; dragonas123 również poznał dziewczyne przez internet i jest mu z nią dobrze .

Przeczytaj powyższą wypowiedź skierowaną do dragonasa, bo jak widzę tyczy się również CiebieWink
Poza tym, gdy byłem nieco starszy od Ciebie, to przez 3 lata jeździłem (ponad 120 km w jedną stronę) co weekend do dziewuchy, którą poznałem przez ogłoszenie w tzw. telegazecie (bo kiedyś neta "nie było"Big Grin ), więc pisałem do niej listy (na "zwrotkę" czekało się mniej więcej tydzień), a gdy doszliśmy do wniosku że czas się spotkać, to po prostu zaczęliśmy się spotykać (a nie sztucznie utrzymywać "związek" przez neta, ta jak to ma miejsce np. na "fejs-zbooku" - "(l)user A jest w związku z (l)userem B")...
Nie umoralniaj mnie więc i nie pouczaj, bo na własnej skórze odczułem więcej, niż Ty - być może - kiedykolwiek odczujesz...

cytat:
Iche. napisał(a)
Aha i kolejna obelga "Ano tak (po zajrzeniu w Twój profil), trzeba być gimnazjalistą..."

Nie jestem gimnazjalistą mam 17 lat i chodzi będe teraz do 2 klasy technikum ekonomicznego więc prosze swoje komentarze w tym stylu zachowaj dla siebie bo naprawde mało o mnie wiesz jeszcze by oceniać.

To nie była obelga, a stwierdzenie faktu... Ale jeśli tak odczułeś moją wypowiedź, to przepraszam...
Masz 17 lat...? Więc "na upartego" mógłbym być Twoim ojcemrotfl

cytat:
Iche. napisał(a)
Pisałem bez wszystkich znaków interpunkcyjnych,wieczór ,bez polskich znaków itp... Pewnie przez to stwierdziłeś to oraz chaotycznie napisana moja wypowiedz.

No popatrz, ja też pisałem po nocy i jakoś nie narobiłem błędów (do których sam się przyznałeś, bo wtedy jakoś nawet nie miałem siły, tudzież ochoty, zwracać uwagi na takie rzeczy)...

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 05-07-2011 19:49.

05-07-2011 19:47 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Molasar napisał(a)
Myślę też, że nie bardzo się dogadamy, gdyż jesteś z pokolenia które nie pamięta czasów, gdy Sieć nie była ogólnodostępna, gdy tylko burżuje byli "szczęśliwymi" posiadaczami komórek, gdy pisało się staromodne listy (na kartce papieru, a nie w programie pocztowymTongue ), a gdy chciało się z kimś spotkać, to po prostu wyłaziło się na podwórko, a nie umawiało w tym celu przez gadu czy sms-a...


I proszę pana, tu się pan myli Wink

Nie miałem internetu dość długo, nie miałem komórki, rozmawiałem ( i rozmawiam, gdyż uważam to za lepszą formę komunikatu) "na podwórku". Listy też się pisało, choć mniej bo nie było takiej potrzeby (ale miałem kilka lat kiedy pisałem sporo).

PS: 10 lat w te, czy we wte ;P

edit: bo doczytuje wiadomość

cytat:
Molasar napisał(a)
więc pisałem do niej listy (na "zwrotkę" czekało się mniej więcej tydzień), a gdy doszliśmy do wniosku że czas się spotkać, to po prostu zaczęliśmy się spotykać


Może i jestem staromodny, ale lubię czasem napisać jakiś list do dziewuchy Big Grin

cytat:
Molasar napisał(a)
(a nie sztucznie utrzymywać "związek" przez neta, ta jak to ma miejsce np. na "fejs-zbooku" - "(l)user A jest w związku z (l)userem B")...


DOKŁADNIE! Też uważam, że komunikatory i portale społecznościowe to największy debilizm i komercha w dziejach ludzkości jeśli chodzi o tą sferę człowieka.

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez dragonas123: 07-07-2011 03:05.

07-07-2011 02:57 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
SiewcaZemsty
Lord


images/avatars/avatar-21807.gif

Data rejestracji: 18-12-2009
Postów: 448

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uhu ale beka
07-07-2011 09:02 SiewcaZemsty jest offline Szukaj postów użytkownika: SiewcaZemsty Dodaj SiewcaZemsty do Listy kontaktów
Achtung!
Viking


images/avatars/avatar-21766.jpg

Data rejestracji: 07-05-2010
Postów: 618
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barx napisał(a)
Jeżeli chodzi o tę dziewczynę z Wrocławia - Ja bym z miejsca dał sobie spokój. Związki na odległość to nie najlepszy pomysł w tym wieku.

Jeżeli chodzi o drugą - Pomyśl sobie, czy to na pewno jest miłość, czy tylko zauroczenie. Czy nie będzie tak, że za jakiś tydzień nie znajdziesz sobie innej, ładniejszej. Jeżeli ma tak być, to od razu daj sobie spokój - Nie ma co łamać dziewczynie serca.



związki na odległość... wg mnie też - niewypał.
rzadko kto naprawdę nadaje się na "żonę marynarza", a poza tym - do licha, Stary - przecież po to się jest z kimś, w jakimś związku, żeby być razem, a nie daleko od siebie... w każdym wieku.

a gdzieś tam widziałem fragment dyskusji na temat "wyznawania miłości"... Ludzie, tego nie trzeba wyznawać: to się WIE Big Grin
08-07-2011 11:01 Achtung! jest offline Strona domowa Achtung! Szukaj postów użytkownika: Achtung! Dodaj Achtung! do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA porada part 2.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH