Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10/R14 Jak zacząć grę na starszych Nekropoliach. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Jak zacząć grę na starszych Nekropoliach. 32 Ankieta - średnia ocena: 9,4432 Ankieta - średnia ocena: 9,4432 Ankieta - średnia ocena: 9,4432 Ankieta - średnia ocena: 9,44
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wysysamTampony napisał(a)
Przeczytałem poradnik. Niby nie da się do niczego przyczepić ale chyba lepiej konsekwencję i systematyczność przeznaczyć na prawdziwe zycie a w grze po prostu dobrze się bawić. Fajnie byłoby przeczytać poradnik, ktory nie kastruje rozgrywki z ciekawych elementów.
Wiem ze kazda taka gra zawiera element farmienia ale w swoim poradniku sięgnąłeś kompletnj ascezy i nudy. Nie żebym krytykował ale osobiście wolałbym iść porobić coś innego niż placic za tak nudna grę Wink Dlatego moja sugestia - dorzucić do poradnika kilka ciekawszych elementów, by nie zrażać nudą początkujących. Wiadomo to działa ale w realu tez dziala i w realu korzyści są wymierniejsze Wink



masz racje ale jak zauwazysz wiele graczy na wysokich lvl ma slabe staty ;/ i postac jedynie sie nadaje do kasacji chyba ze mega drop i spory przyplyw pr cos zdziala i da sie uratowac postac

tutaj masz przedstawione jak zaczac grac i nie zniszczyc od samego poczatku postaci Wink
19-04-2012 22:51 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
Patolog1908
Lord


images/avatars/avatar-23375.jpg

Data rejestracji: 22-04-2011
Postów: 281
Klan: SAINTS / npk / WDN / LET
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poradnik ładny Smile
Bardzo podobnie zacząłem grać na r3 ;D
I to najlepsze wyjście żeby nie zdemolować swojej postaci na wstępie
ATAK , ATAK I JESZCZE RAZ ATAK rotfl rotfl rotfl

__________________
R3 = Patolog
20-04-2012 00:08 Patolog1908 jest offline Szukaj postów użytkownika: Patolog1908 Dodaj Patolog1908 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Patolog1908
Bemol
Triple Ace


Data rejestracji: 15-02-2010
Postów: 239
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona Góra

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bemol
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hue hue wszystko fajnie... Pisać się piszę, ale samemu się już nie chce... Smile
Osobiście poszedłem na małą ugodę ze sobą i już pomijam szpiegowanie (jest to udręka bez premki)... Atakuje sobie po prostu tych z niskimi punktami, aby dostawać maksymalnie 15 exp za atak... Wink

Ehh... Rozumiem wszystkich co piszą o tym jaka ta gra jest nudna grając w ten sposób... I jest to 100% prawda... Smile Ale w sumie męczenie się w taki sposób przynosi efekty jeśli chce się być dobrym graczem bw Wink . Życzyć tylko każdemu jak najwięcej wytrwałości w dążeniu do upragnionej silnej postaci w bw. Wink )

__________________
R3 - Bemol Smile



Ps: Tylko mi brakuje na tym forum takiego napisu (razem z tobą ten temat przegladą xx użytkowników, xx ukrytych, xx zalogowanych (nicki))

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bemol: 29-04-2012 21:09.

29-04-2012 21:08 Bemol jest offline Szukaj postów użytkownika: Bemol Dodaj Bemol do Listy kontaktów
SALKA
Member


images/avatars/avatar-25208.gif

Data rejestracji: 04-03-2011
Postów: 29
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: r14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Specjalnie zaczelam gre na innym serwie zeby to sprawdzic. I pelna podziwu jestem, bo mam wymaxowane prawie wszyskie staty, a do 20 lvl mialam 800 paczek zlomu nazbierane. I nadal ciagne . Naprawde polecam wszystkim poradnik.

__________________
R14: SANCTUS IUDA
Masa Szyderców

R1:SAL
Kings Of Shadows

29-04-2012 22:31 SALKA jest offline Szukaj postów użytkownika: SALKA Dodaj SALKA do Listy kontaktów
SirLestat
Newbie


Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 2
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Super poradnik ja na 15lev nazbieralem 1500 paczek zlomu. Trafiaja sie nooby z 4,5kk pln na koncie i to aktywni gracze bedacy w klanach lol.

Teraz cos od siebie po rozbudowie schroniska i taxi mozna szpiegowac od konca w rankingu moim zdaniem bardziej wygodne i skuteczne niz widok miasta. Oblegi zwlaszcza na poczatku gdy poziomy szybko skacza do gory a jest sporo zlomu do zgarnieciaSmile

__________________
R10 BulletForMyValentine
Wygrales licytacje daj ofke, ja wygralem prosze o pw na BW.
02-06-2012 23:40 SirLestat jest offline Szukaj postów użytkownika: SirLestat Dodaj SirLestat do Listy kontaktów
Bemol
Triple Ace


Data rejestracji: 15-02-2010
Postów: 239
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona Góra

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bemol
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up tak. Jeśli chce ci się atakować po godzinę. Wink

Ja tam wolę ataki po 5 minut na początku ale fakt jest to też takie wyjście, dzięki temu jesteś pewny, że atakujesz jak kogoś z jak najmniejszym doświadczeniem Wink .

__________________
R3 - Bemol Smile



Ps: Tylko mi brakuje na tym forum takiego napisu (razem z tobą ten temat przegladą xx użytkowników, xx ukrytych, xx zalogowanych (nicki))
03-06-2012 00:21 Bemol jest offline Szukaj postów użytkownika: Bemol Dodaj Bemol do Listy kontaktów
Argrim
Lord


images/avatars/avatar-10827.jpg

Data rejestracji: 14-10-2006
Postów: 413
Kraina: Necropolia V
Skąd: Przemyśl / Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobry poradnik, sam grałem w podobny sposób zostając w s5 do około 50 lvlu. Można dopisać jeszcze, że jeżeli nie masz klanu(co jest dobrym wyjściem) to po przeczyszczeniu powiedzmy wszystkich graczy ze złomu w zakresie np 150 sektorów w obie strony, warto zrobić obleg i przeprowadzić się tak żeby mieć kolejne 300 nowych sektorów do skanowania i farmienia. Faktycznie przy końcu zjadała mnie już nuda ale się opłaciło. Dzięki klepaniu złomu miałem podstawowy sprzęt i staty, potem pielgi i się udało. Ze swojej postaci jestem bardzo zadowolony. Ogółem każdemu komu taki tryb gry odpowiada polecam ten poradnik Smile

__________________
Nick R7: Nova

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Argrim: 10-07-2012 09:28.

10-07-2012 09:24 Argrim jest offline Szukaj postów użytkownika: Argrim Dodaj Argrim do Listy kontaktów
Viastek
Junior Member


Data rejestracji: 16-09-2012
Postów: 12
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli jedna sztuka złomu jest warta 40 PR ? I zeby ten złom sprzedac, dazymy do zdobywania statystyk potrzebnych na rozbudowe rynku tak ?
16-09-2012 10:25 Viastek jest offline Szukaj postów użytkownika: Viastek Dodaj Viastek do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ceny złomu różnią się w zależności od serwera, z reguły im serwer starszy tym tańszy złom. Albo zależny od zapotrzebowania. Działa tutaj zasada popytu i podaży.

ad. 2
niekoniecznie, ważne żeby przez te powiedzmy 40 lvli był to zrównoważony rozwój wszystkich statystyk, oparty na niemalże tylko i wyłącznie atakach po złom. po to by mieć podstawę do dalszej efektywnej gry.
A kwadrat z rynkiem już wybudowanym możesz zawsze przejąć oblężeniem.

__________________

16-09-2012 20:22 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Viastek
Junior Member


Data rejestracji: 16-09-2012
Postów: 12
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czy istnieja jakies poradniki na R6? Bo widze sporo na R1 itd. Np. taki poradnik palnika, albo uzytkownika broni bialej ? Teraz mi doradzono zeby do 50 lv palnikiem jechac, a pozniej na bronie 2h biale sie przerzucic Smile
17-09-2012 14:37 Viastek jest offline Szukaj postów użytkownika: Viastek Dodaj Viastek do Listy kontaktów
Mocny_Full
Forum Ace


images/avatars/avatar-20634.jpg

Data rejestracji: 29-01-2011
Postów: 78
Klan: Niszczyciele Khaina
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten poradnik jest uniwersalny, stworzony dla wszystkich necro, również dla r6 Wink
Dobrze Ci doradzono w sprawie gry bronią palną na początku. Jest wielokrotnie tańsza niż biała, a do zbierania złomu wystarczająca, jeśli masz zamiar dobrze prowadzić swoją postać Wink Przyda się również na pierwsze ekspedycje (biały smok, czarny smok) które są właśnie pod broń białą. W a2, jeśli drop Ci dopisze i zgromadzisz sporo prków będziesz mógł pomyśleć nad przejściem na broń białą.
Dużo zależy też od jakiej rasy grasz i na co chcesz się w a2 ukierunkować, bo prawdziwa gra właśnie dopiero tam się zaczyna, a1 to żmudne ciułanie złomu z ataków, które jednak zapewnia Ci bardzo dobry start w późniejszym etapie gry Wink

__________________

r1: Dante
17-09-2012 20:56 Mocny_Full jest offline Szukaj postów użytkownika: Mocny_Full Dodaj Mocny_Full do Listy kontaktów
Viastek
Junior Member


Data rejestracji: 16-09-2012
Postów: 12
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie bym sie chcial przerzucic na bron biala Smile 1H czy 2H? Rasa to Ssak, ale cos mi sie przewinelo na forum, ze pozniej jakims sposobem mozna to zmienicSmile I na a2 w pozniejszym etapie ciulac tylko pielgrzymki tak ?
18-09-2012 10:25 Viastek jest offline Szukaj postów użytkownika: Viastek Dodaj Viastek do Listy kontaktów
VIOLATOR.
Double Ace


images/avatars/avatar-21844.jpg

Data rejestracji: 30-07-2011
Postów: 118
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja do konca bym sie z tym nie zgodzil zeby nie robic wyprawek,to jednak przyspiesza sporo rozwoj,ja do tej pory grajac poczawszy od r7 po r16 zawsze robie wszystko,dosyc szybko idac do przodu i notabene zaczynajac gre nieraz mies pozniej zawsze trafiam do tej pierwszej 50.
No chyba ze ktos lubi wolny rozwoj to moze robic same ataki badz lepiej wyprawki od 4s (dropy). Podstawa to atakowanie wyzszych lvl a nie slabszych Smile .
Na obecnym serwerze r16 obecnie planuje przezucic sie do 50lvl na atakowanie 5s i za kasa oraz robienie wyprawek w 4/3s zobaczymy co z tego wyjdzie Big Grin .
A do dropa to trzeba miec po prostu szczescie,jedni maja wysokie statystyki w treningu i tak nie dropia Wink .

__________________
DEPECHE MODE - LIVE IN BERLIN

Kontakt@ Minikomp
27-09-2012 14:14 VIOLATOR. jest offline Szukaj postów użytkownika: VIOLATOR. Dodaj VIOLATOR. do Listy kontaktów
Gregorian
Lord


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 423
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do pana powyżej. Oczywiste jest, że zaczynając grę od początku serwera, taktyka taka nie ma prawa bytu. Z tego co zrozumiałem to Ty tak właśnie zaczynasz (r16 w końcu stosunkowo nowy serwer). Poradnik dotyczy starszych serwerów i jest znakomity.

PS. Znalazłem swój stary post gdzieś na początku tematu i teraz potwierdzę... Doświadczeni wiedzą, że warto. Do 15 lvla wyjdzie mi 400 paczek złomu(mogłoby być więcej) co daje mega zastrzyk gotówki na start na r14.

PS.2 Naprawdę warto się przemęczyć i później czerpać przyjemność z gry. Wszystkim zaczynającym od nowa życzę mega dropa !

Pozdrawiam

__________________

28-09-2012 11:43 Gregorian jest offline Szukaj postów użytkownika: Gregorian Dodaj Gregorian do Listy kontaktów
VIOLATOR.
Double Ace


images/avatars/avatar-21844.jpg

Data rejestracji: 30-07-2011
Postów: 118
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gregorian napisał(a)
Do pana powyżej. Oczywiste jest, że zaczynając grę od początku serwera, taktyka taka nie ma prawa bytu. Z tego co zrozumiałem to Ty tak właśnie zaczynasz (r16 w końcu stosunkowo nowy serwer). Poradnik dotyczy starszych serwerów i jest znakomity.

PS. Znalazłem swój stary post gdzieś na początku tematu i teraz potwierdzę... Doświadczeni wiedzą, że warto. Do 15 lvla wyjdzie mi 400 paczek złomu(mogłoby być więcej) co daje mega zastrzyk gotówki na start na r14.

PS.2 Naprawdę warto się przemęczyć i później czerpać przyjemność z gry. Wszystkim zaczynającym od nowa życzę mega dropa !

Pozdrawiam

To fakt zakrecilem sie troche ,wiadomo ze na starych serwerach duzo kont jest juz martwych z duza iloscia zlomu i w tym przypadku warto atakowac ,lupic i zbierac kase inwestujac w paczki,na nowych serwerach niektorzy kombinuja robienie samych wyprawek zamiast atakow co daje np na danym lvl 3x 24 wypr a nie 1x24 wypr co moze sie przyczynic do wiekszej ilosci dropow a tym samym wiekszej ilosci pr Smile .
No ale do tego to rzeba tez miec szczescie Wink

__________________
DEPECHE MODE - LIVE IN BERLIN

Kontakt@ Minikomp
02-10-2012 04:21 VIOLATOR. jest offline Szukaj postów użytkownika: VIOLATOR. Dodaj VIOLATOR. do Listy kontaktów
Łapacz Myśłi
Junior Member


Data rejestracji: 25-06-2012
Postów: 13
Kraina: Necropolia IX

RE: Jak zacząć grę na starszych Nekropoliach. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co bez farmienia co to za gra z farmieniem jak sie nie bedzie mialo dobrego eq to ciebie tez beda farmic jaki to ma sens?
08-10-2012 17:43 Łapacz Myśłi jest offline Szukaj postów użytkownika: Łapacz Myśłi Dodaj Łapacz Myśłi do Listy kontaktów
piotr81w
Newbie


Data rejestracji: 24-07-2009
Postów: 8
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Opole

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobry poradnik i stosuję się do zaleceń. Chociaż mam pewne wątpliwości...

Do 20 lvl (wtedy mogłem sprzedać złom) na R7 uzbierałem 2700 paczek złomu. Wyprawki ogólnie na razie odrzucam.

Wg kompendium wytrenowanie jednego atrybutu do 40 poziomu wynosi 73 456 PR, a jest ich dziewięć czyli daje nam to sumę 661104 PR co wydaje mi się niemal niemożliwe zbierając jedynie złom (właściwie to taka dygresja, proszę się tym nie przejmować).

Tutaj nasuwa się pytanie, kiedy przestać trenować wszystko i zacząć się koncentrować na podbijaniu statsów odpowiedzialnych za zdrowy rozwój?

50 lev: wsio po minimum 38

Wg "tabelki" potrzeba nam 459000 PR. Obliczając, że za 50lvl dostajemy "gołe" 106 719 PR żeby w ogóle wbić ten poziom to trzeba zezłomić 352281 PR. Sporo... Ja w chwili obecnej liczę korzyści ze złomowania na około 125000 PR czyli brakuje mi trochę ponad 225000 PR, gdzie liczba złomu spada drastycznie, natomiast lvl postaci "ograbianych" rośnie szybciej (ja mam 21 poziom). Cały czas odnoszę się do CAŁEJ nekropolii i oczywiście atakuję najsłabszych przeciwników wg rankingu (o ile warto), nie interesuje mnie jak daleko dana osoba jest, bo mam skrócenie czasu, a jednocześnie cierpliwość. Liczę po prostu, że w pewnym momencie trafię na graczy, którzy dużo inwestowali w swoją postać, a potem ją porzucili zostawiając na parę lat z sytym kwadratem, ale nie jestem do końca przekonany... Jak było w Twoim przypadku?
12-10-2012 09:36 piotr81w jest offline Szukaj postów użytkownika: piotr81w Dodaj piotr81w do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie atakuje sie tych najszłabszych z najsłabszych tylko tych co po przeszpiegowaniu mają wiele kasy (i zdołasz ich pokonać)

__________________

12-10-2012 18:02 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
piotr81w
Newbie


Data rejestracji: 24-07-2009
Postów: 8
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Opole

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kargho napisał(a)
nie atakuje sie tych najszłabszych z najsłabszych tylko tych co po przeszpiegowaniu mają wiele kasy (i zdołasz ich pokonać)


A teraz zacytuję sam siebie:
cytat:
atakuję najsłabszych przeciwników wg rankingu (o ile warto)

Tak też czynię. Smile O to mi właśnie chodziło. Najpierw szpieguję, a potem jeżeli zasób PLN spełnia moje kryteria atakuję, nigdy nie marnuję ataków. Zawsze jadę wg rankingu i atakuję najsłabszych (z tych spełniających moje kryteria PLN), aby nabijać jak najmniej poziomu.

A tak w ogóle to czy tylko ja widzę w tym analogię do ZUS'u? Frown
13-10-2012 13:56 piotr81w jest offline Szukaj postów użytkownika: piotr81w Dodaj piotr81w do Listy kontaktów
bartek693
Junior Member


Data rejestracji: 28-03-2010
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a teraz przyklad jak to wyglada w praktyce

1 postac zaczynalem troche niedoskonale ale mniej wiecej jak w poradniku postac glowna r7
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=70612

wlasny lucjan

Legendarna Dobra Runiczna Maska * ZDEJMIJ
Legendarna Dobra Runiczna Koszulka ZDEJMIJ
Dobry Spaczony Naszyjnik Szczęścia ZDEJMIJ
Dobry Spaczony Pierścień Szczęścia ZDEJMIJ
Doskonały Spaczony Pierścień Szczęścia ZDEJMIJ
Dobra runiczna spodnica ZDEJMIJ
Legendarny Doskonały Lekki Sztylet Klanu ZDEJMIJ
Legendarna Dobra Pałka Klanu

ile pr mam nie powiem ale wiecej niz jest wart leg dsk spaczony krawat lucka

tu robie wszystko ale nie do konca bo nadal atakuje nisko i zbieram zlom
expy teraz tylko tak nisko zeby pr nie dostawac a na expach tez dropy leca

sredni tren 54

2 glowna postac r3 robiona tak jak wyzej ale mniej szczescia w dropienu

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=56703

wlasny lucjan

Legendarny Doskonały Złośliwy Kask ZDEJMIJ
Legendarna Doskonała Runiczna Koszulka ZDEJMIJ
Legendarny Doskonały Naszyjnik Sztuki* ZDEJMIJ
Doskonały Tańczący Pierścień ZDEJMIJ
Doskonały Archaiczny Pierścień ZDEJMIJ
Dobra Spódnica Węża ZDEJMIJ
Doskonały Lekki Miecz Klanu ZDEJMIJ
Dobra Lekka Pałka Klanu

sredni trening 48

pr 3kk

expie dropie wbijam evo

i teraz postacie gdzie zajmujac sie pierwsza i druga postacia w miedzy czasie rozwijam jak w poradniku

3 postac r4 zlom i pielgi

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=55213

wlasny lucjan

Doskonały Runiczny Kask ZDEJMIJ
Legendarna Dobra Runiczna Kamizelka ZDEJMIJ
Doskonała Apaszka Sztuki ZDEJMIJ
Dobry Pierścień Szczęścia ZDEJMIJ
Dobry Tańczący Pierścień ZDEJMIJ
Dobra Runiczna Spódnica ZDEJMIJ
Dobry Antyczny Sztylet Klanu ZDEJMIJ
Doskonała Przyjacielska Pałka Klanu

300k pr

tren sredni 47

nie dropi tak jak bym chcial

4 postac r6 same ataki mysle do 50 lvlu pociagne

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...ofile&uid=59469

300k pr postac najlepiej sie zapowiadajaca

tren wymaxowany

zajmujac sie glownymi postaciamy mam czas na ogarniecie tych maluszkow dziki temu nie nudzi mi sie idealne budowanie postaci

mam jeszcze kilka postaci ale niestety srednie bo powstaly jak serwery byly mlode

a tu przyklad jak zdobyc 5650 pr za 1 atak
113 szt zlomu

http://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=8a184337e7


pozdrawiam

__________________

16-10-2012 12:05 bartek693 jest offline Szukaj postów użytkownika: bartek693 Dodaj bartek693 do Listy kontaktów
piotr81w
Newbie


Data rejestracji: 24-07-2009
Postów: 8
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Opole

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem pod wrażeniem, ale sam nie wiem czy cokolwiek mi doradziłeś. Widzisz... ja mam ŻYCIE. Ale dla wszystkich innych jak najbardziej polecam, jesteś mistrzem. Szkoda, że nie odpowiedziałeś na moje pytanie...

Trzymam się jednak mojej wersji: złomiąc i expiąc na starych serwerach nie dojdziesz do niczego, bo tak naprawdę miejsca dla nowych graczy tworzą się gdy odchodzą starzy gracze...Niestety tak to jest zrobione.
Pakować w najważniejsze staty? Nie... bo i tak czekamy w kolejce, odpowiedz nasunęła mi się sama: walimy w złom, aż otrzymamy na własność kwadrat w 3s, albo raczej "rolke". Straszna wada BW to ograniczone miejsca, ale to dyrekcja wie, bo ciągle nowe serwery powstają, być może to jest recepta na złoto, bo gracze walą w premkę, a potem biorą udział w wyścigu szczurów na innych serwach i tak leci (przykład powyżej).
21-10-2012 01:44 piotr81w jest offline Szukaj postów użytkownika: piotr81w Dodaj piotr81w do Listy kontaktów
Bezbronna
Newbie


Data rejestracji: 30-07-2010
Postów: 2
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W 5 dni średnio zaangażowanego klikania pękło 1000 paczek i 8 poziom. Do 5 poziomu mnóstwo celów 1,5kk+, teraz bez problemu można znaleźć 700-800k. Brak premki trochę utrudnia szpiegowanie, ale mini projekt dość zabawny. Polecam poradnik wszystkim którzy umieją poczekać parę dni żeby nie noobić.

Na poziomie 19 ponad 3600 paczek, z 242 udanych ataków i 14 oblegów.
Mam nadzieję że ktoś to kupi w dobrej cenie...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Bezbronna: 08-12-2012 05:47.

08-11-2012 18:25 Bezbronna jest offline Szukaj postów użytkownika: Bezbronna Dodaj Bezbronna do Listy kontaktów
Aduras
Double Ace


Data rejestracji: 12-11-2008
Postów: 116
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Polecam rowniez robic oblegi, nie daja doswiadczenia a kase tak Smile Big Grin

__________________
cytat:
Originally posted by C47
patrząc na posty jesteś dzieckiem
ale to i tak nic nie zmienia

08-11-2012 20:30 Aduras jest offline Szukaj postów użytkownika: Aduras Dodaj Aduras do Listy kontaktów
will_scarlet
Member


Data rejestracji: 18-07-2009
Postów: 37
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to powinny pojawic sie jakies zmiany w tym temacie po wejsciu patchaSmile po 35lev bycie zbieraczem zlomu to masakra i juz raczej malo oplacalne.........gdyz za atak max 30k kasy ^^ to jest 1.5 paczki za atak, zakladajac ze wejda wszystkie ataki to jestesmy w stanie uzbierac max 24 paczki na dzienSmile
23-01-2013 20:34 will_scarlet jest offline Szukaj postów użytkownika: will_scarlet Dodaj will_scarlet do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale te 24 to zawsze coś, no niestety już tak efektywnego złomowania nie będzie, ale przynajmniej nie trzeba się będzie martwić o kasę na pielgi i nawet da radę uzbierać PLN-y na zaliczenie zadań z rozbudową, a tam też kryję się trochę free pr Smile

__________________

23-01-2013 21:30 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
KacowiankA
Member


images/avatars/avatar-25293.gif

Data rejestracji: 13-12-2012
Postów: 30
Klan: r4 MasS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: GRW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po 35 lvl teraz trzeba przeskakiwac na s4 i juz aktywnie grac pielgujac i atakujac kogo popadnie Big Grin
zlomu juz nie zbieramy tylko pielgi ratują.

__________________

Nick r4 Crissek
28-01-2013 10:09 KacowiankA jest offline Szukaj postów użytkownika: KacowiankA Dodaj KacowiankA do Listy kontaktów
Bemol
Triple Ace


Data rejestracji: 15-02-2010
Postów: 239
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona Góra

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bemol
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Że tak powiem... Wypadłem z obiegu ^^.

Gdyby ktoś byłby łaskaw napisać co się zmieniło od czasu mojej ostatniej wizyty, byłbym wdzięczny ^^. Z góry dziękuję i wszystkie maluszki też wam dziękują Wink .

__________________
R3 - Bemol Smile



Ps: Tylko mi brakuje na tym forum takiego napisu (razem z tobą ten temat przegladą xx użytkowników, xx ukrytych, xx zalogowanych (nicki))
16-02-2013 12:38 Bemol jest offline Szukaj postów użytkownika: Bemol Dodaj Bemol do Listy kontaktów
buka
Member


Data rejestracji: 16-05-2007
Postów: 34
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: warszawy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witajcie,
chciał bym zacząć grać na necro, tylko nie wiem który numerek po "r" wybrać.
macie jakieś sugestie??
i może poprosił bym o małe porównanie ras Big Grin
25-02-2013 11:39 buka jest offline Szukaj postów użytkownika: buka Dodaj buka do Listy kontaktów
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R6,R7,R11,R12,R16 Smile
25-02-2013 12:22 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
Kayana
Member


images/avatars/avatar-21496.jpg

Data rejestracji: 09-11-2006
Postów: 46
Klan: eXtreme revoluti0n
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R1 jedyna słuszna decyzja Big Grin

__________________
Wygrana licytacja/ KT - złóż ofertę w grze
ID:20800
Nick: KayanaDark


25-02-2013 15:02 Kayana jest offline Strona domowa Kayana Szukaj postów użytkownika: Kayana Dodaj Kayana do Listy kontaktów
Strony (4): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10/R14 Jak zacząć grę na starszych Nekropoliach.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH