Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10/R14 Jak zacząć grę na starszych Nekropoliach. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Jak zacząć grę na starszych Nekropoliach. 32 Ankieta - średnia ocena: 9,4432 Ankieta - średnia ocena: 9,4432 Ankieta - średnia ocena: 9,4432 Ankieta - średnia ocena: 9,44
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na tym lvlu wstrzymał bym się w ogóle z wyprawkami.

__________________

12-07-2014 16:04 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Morgotheron
Triple Ace


images/avatars/avatar-25170.jpg

Data rejestracji: 06-01-2011
Postów: 191
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od siebie dla początkujących dodam, że warto aktywować Premię czasową Genetyk. Dzięki temu po tylu atakach gdy już osiągniemy 65 lvl będziemy mieli ogromną ilość punktów ewolucji.

__________________
Moria r9

13-07-2014 22:04 Morgotheron jest offline Szukaj postów użytkownika: Morgotheron Dodaj Morgotheron do Listy kontaktów
Mollecht
Junior Member


Data rejestracji: 15-11-2014
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na 6 lvl mam dopiero 163 szt złomu a wybieram cele z ponad milionem gotówki, to aby nie za mało uzbierałem ?
17-11-2014 16:29 Mollecht jest offline Szukaj postów użytkownika: Mollecht Dodaj Mollecht do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mollecht napisał(a)
Na 6 lvl mam dopiero 163 szt złomu a wybieram cele z ponad milionem gotówki, to aby nie za mało uzbierałem ?



mało Tongue
http://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d3a8dde092

8 lvl 1105 złomu
a gram tam bez premki i to tylko raz na ruski rok coś zaatakuję xD
17-11-2014 17:00
Mollecht
Junior Member


Data rejestracji: 15-11-2014
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W takim razie jak mam dozbierać te 1k do 8 skoro i tak dostaję exp mimo że cele wybieram dobrze ? Coś przeoczyłem ? Jak najmniejszy lvl i jak najwięcej gotówki.
17-11-2014 17:26 Mollecht jest offline Szukaj postów użytkownika: Mollecht Dodaj Mollecht do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rób oblegi

__________________

17-11-2014 18:03 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja na r11 do 6-7 lvl zebrałem 2200 złomu ;d

Po pierwsze i najwazniejsze

Premium -> usługi i wyłącz opcję mali mogą więcej (daje 2x tyle expa co normalnie)

Po drugie szpiegujesz cele i wybierasz dajmy na to tylko tych co mają więcej niż 1kk pln

po trzecie stawiasz oblegi co 48h bez premium i co 24h z premium ;p

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
17-11-2014 18:10 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Mollecht
Junior Member


Data rejestracji: 15-11-2014
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mali mogą więcej działa tylko na wyprawach, atakuję tylko od 1,3kk
17-11-2014 18:28 Mollecht jest offline Szukaj postów użytkownika: Mollecht Dodaj Mollecht do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mollecht napisał(a)
Mali mogą więcej działa tylko na wyprawach, atakuję tylko od 1,3kk


mali mogą więcej działa głównie na atakach xD
przeczytaj dokładnie:


cytat:
Twoja postać otrzymuje dwukrotnie zwiększone doświadczenie oraz znajduje dwa razy więcej przedmiotów na wyprawach (nie mniej niż jeden, w przypadku gdy przedmiot nie został by wylosowany). Efekt działa tylko do ukończenia 20-tego poziomu.
Usługa aktywna: NIE (brak konta premium)
Usługa włączona: NIE
17-11-2014 18:39
Mollecht
Junior Member


Data rejestracji: 15-11-2014
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to teraz widzę gdzie popełniłem błąd, administracja z tymi vipami tylko rzuca mi kłody pod nogi
17-11-2014 19:03 Mollecht jest offline Szukaj postów użytkownika: Mollecht Dodaj Mollecht do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mollecht napisał(a)
No to teraz widzę gdzie popełniłem błąd, administracja z tymi vipami tylko rzuca mi kłody pod nogi


resecik i zbieraj jeszcze raz ;P
17-11-2014 19:06
Mollecht
Junior Member


Data rejestracji: 15-11-2014
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz na 1 lvl mam już 60, dobrze że 1 dnia mnie naprostowaliście na wyłączenie tej premki


@Edit Teraz juz na 3 lvl równe 300 sztuk, jest o wiele lepiej, sposób jest świetny, najlepiej farmić tak do 15 lvl czy jeszcze dalej ? Bo nikt nie sprecyzował ile dokładnie najlepiej farmić.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mollecht: 17-11-2014 21:48.

17-11-2014 19:22 Mollecht jest offline Szukaj postów użytkownika: Mollecht Dodaj Mollecht do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mollecht napisał(a)
Teraz na 1 lvl mam już 60, dobrze że 1 dnia mnie naprostowaliście na wyłączenie tej premki


@Edit Teraz juz na 3 lvl równe 300 sztuk, jest o wiele lepiej, sposób jest świetny, najlepiej farmić tak do 15 lvl czy jeszcze dalej ? Bo nikt nie sprecyzował ile dokładnie najlepiej farmić.



Ja zazwyczaj farmie zlom skanuje itd. do 25 lvl, potem juz nie skanuje ;p od 30 lvl zaczynam wypki i od 35 pielguje

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
17-11-2014 22:20 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Mollecht
Junior Member


Data rejestracji: 15-11-2014
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki, a ile wbicie takiego poziomu na złomie zajmuje ?
17-11-2014 22:48 Mollecht jest offline Szukaj postów użytkownika: Mollecht Dodaj Mollecht do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mollecht napisał(a)
Dzięki, a ile wbicie takiego poziomu na złomie zajmuje ?


35 lvl to 25 548pr
na 10 lvlu masz 2 358pr

czyli z 10 na 35 brakuje 23190pr
licząc że za każdy atak mamy 14pr wychodzi nam 1656 ataków dzielone na odpowiednio 9/17 ataków dziennie 207 lub 104 dni

przez ten czas średnio za atak powinno być po ~20sztuk złomu => 33120 sztuk złomu
średnia cena na r11 (w moim przypadku) to 260-280pr

licząc nawet 260 mamy 8,6M pr Tongue
i to wszystko zaledwie na 35 lvlu Big Grin

co prawda złomu może być dużo mniej bo im wyższy lvl tym mniej kasy, ale poziomy od 35 lvlu (które się sięga na 25 lvlu) nie mogą w ataku stracić więcej jak 30 000plnów znaczy że im się złom przelewa

lekko mają po te 5-10M plnów a każdy obleg (premka 1 dziennie, bez premki 1 na 2 dni) da średnio 1-2M plnów co daje nam kolejne 50-100 sztuk złomu bez zdobywania pr

w ciągu 207/104 dni postawisz max 50 obegów, co daje dodatkowe 2500-5000 sztuk złomu
przy czym oczywiście po 35 lvlu nadal możemy stawiać oblegi (jedyne źródło plnów już tak naprawdę)
2500-5000 złomu to około 650k-1,3M pr dodatkowo

Czyli lekko w pół roku można wyciągnąć ze złomu koło 10M pr Big Grin
23-11-2014 17:44
Mollecht
Junior Member


Data rejestracji: 15-11-2014
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, jak się ma cierpliwość, na 15 lvl z obelgami mam teraz coś kolo 2k złomu i nie chce mi się już dalej zbytnio zbierać ;/

u mnie po 200 pr

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mollecht: 23-11-2014 18:26.

23-11-2014 18:26 Mollecht jest offline Szukaj postów użytkownika: Mollecht Dodaj Mollecht do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mollecht napisał(a)
Tak, jak się ma cierpliwość, na 15 lvl z obelgami mam teraz coś kolo 2k złomu i nie chce mi się już dalej zbytnio zbierać ;/

u mnie po 200 pr


no coś za coś
lepiej męczyć się te ~3 miesiące jak później całą grę
a tren po 60 każda stata to tak lekko się zrobi za tyle złomu Tongue i nawet na eq zostanie Big Grin
23-11-2014 19:26
Alpino
Member


Data rejestracji: 15-01-2011
Postów: 36
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może ja się pochwalę/dorzucę swoje 3 grosze Smile
Konto założone na R11 dnia 2014-11-25 o godzinie 22:40:33, czyli niemal dokładnie tydzień temu Smile
W tym czasie wbiłem 10 poziom, wygrałem 72 walki i 5 oblężeń. Zrobiłem również jedną zadaniową wyprawkę.
Dało mi to sumkę 2848 złomu (wartość: 56 960 000 PLN), więc chyba nie jest najgorzej...
A teraz kilka rzeczy, które robiłem, żeby tyle uzbierać (i zbierać dalej!).

1. Trening idzie głównie w inteligencję i wiedzę - trzeba jak najwyżej wbić schronisko i agencję, reszta po trochu w resztę, ze wskazaniem na zwinkę, spost, wpływy i siłę.

2. Mam sztywną zasadę, której się trzymam (oczywiście do momentu aż to będzie możliwe) - atakuję tylko graczy, którzy mają na koncie powyżej 2kk PLN. Jak się skończą ataki/czas, który miałem przeznaczony na zabawę w BW to stawiam obleg na najbogatszy cel jaki udało mi się znaleźć.

3. Nie atakuję na siłę, jak nie uda się wykorzystać wszystkich ataków to nic się nie dzieje, nie chcę ich tracić na małe cele.

4. Jeżeli jest taka możliwość to naprawdę warto wykupić od początku premkę i skrócenie czasu.

5. Skanowałem z widoku miasta tylko do momentu aż miałem schronisko na 2 poziomie, wtedy zacząłem skanować z listy rankingowej - jeżeli trafiłby się chociaż jeden farmer w mojej okolicy to cały misterny plan idzie się... Czyli przeprowadzka i stracony dzień, a w rankingu zawsze się coś znajdzie (ze skróceniem czasu szpiegowanie i atakowanie aż tak nie boli, a przy 4 poziomie schroniska idzie nawet szybko).

6. Co do sprzętu... Biegam ciągle z zestawem proponowanym przez założyciela tematu, nie bawię się w maczugi, glocki i inne zabawki, krótki łuk jest cały czas na propsie Smile

7. ZERO wyprawek, wykonuję zadania związane tylko i wyłącznie z rozbudową klocka.

Może nie jest to jakiś oszałamiający wynik jak na ten poziom, ale wydaje mi się, że zebrałem szybko sporą ilość złomu.
Moje rady też nie są jakieś odkrywcze, ale może komuś się przyda takie łopatologiczne rozpisanie Smile

Dziękuję bardzo założycielowi tematu za wiele cennych wskazówek i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Pozdrawiam
Alpino

PS.
Jak ktoś kojarzy na r11 klan przyjazny maluszkom, w którym znajdę i zbrojownię i doświadczonych graczy służących radą, to chętnie o nim posłucham, żeby sobie miejsce zaklepać jak już się wyfarmię za wszystkie czasy Smile

__________________
R13 - Alpino

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Alpino: 02-12-2014 22:58.

02-12-2014 22:57 Alpino jest offline Szukaj postów użytkownika: Alpino Dodaj Alpino do Listy kontaktów
Gawler
Forum Ace


Data rejestracji: 06-06-2007
Postów: 84
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5 poziom, gra zaczęta dzisiaj na R11. Tylko 234 złomu. Chyba bardzo mało :/
Coś chyba robię nie tak :d
Albo nie udało mi się jeszcze znaleźć dobrego celu (mam kilka osób po 1,3 - 1,7kk) ale nic więcej nie udaje mi się znaleźć

__________________

14-07-2015 00:52 Gawler jest offline Szukaj postów użytkownika: Gawler Dodaj Gawler do Listy kontaktów
Sheetal
Junior Member


Data rejestracji: 03-10-2015
Postów: 14
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy to działa również na r18 ?
cytat:
Gawler napisał(a)
5 poziom, gra zaczęta dzisiaj na R11. Tylko 234 złomu. Chyba bardzo mało :/
Coś chyba robię nie tak :d
Albo nie udało mi się jeszcze znaleźć dobrego celu (mam kilka osób po 1,3 - 1,7kk) ale nic więcej nie udaje mi się znaleźć

Ja na r6 mam 416 4 poziom

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez Sheetal: 04-10-2015 22:43.

03-10-2015 19:17 Sheetal jest offline Szukaj postów użytkownika: Sheetal Dodaj Sheetal do Listy kontaktów
Radiglas
Junior Member


Data rejestracji: 11-11-2007
Postów: 13
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na r18 raczej ta metoda się nie sprawdzi, prawda? bo się zastanawiam.
05-01-2016 17:42 Radiglas jest offline Szukaj postów użytkownika: Radiglas Dodaj Radiglas do Listy kontaktów
Gregorian
Lord


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 423
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Radiglas napisał(a)
Na r18 raczej ta metoda się nie sprawdzi, prawda? bo się zastanawiam.


Przeczytałeś temat? "Jak zacząć grę na starszych Nekropoliach."

Myślę, że wystarczy go zrozumieć żeby poznać odpowiedź.

__________________

05-01-2016 20:14 Gregorian jest offline Szukaj postów użytkownika: Gregorian Dodaj Gregorian do Listy kontaktów
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10/R14 Jak zacząć grę na starszych Nekropoliach.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH