Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10/R14 20 lvl łapacz myśli jakie itemy? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 20 lvl łapacz myśli jakie itemy?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
elbuszko
Member


Data rejestracji: 24-07-2011
Postów: 42

20 lvl łapacz myśli jakie itemy? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Otóż jestem początkujący w tą grę ale idzie mi dosyć nieźle jednak nie wiem w jakie itemy inwestować, aktualnie posiadam 2x doskonały magnum, dobra koszulke gwardzisty oraz dobry kask wieszcza, a reszta itemow ze sklepu, co powinienem kupic? na co zbierac?
28-07-2011 17:56 elbuszko jest offline Szukaj postów użytkownika: elbuszko Dodaj elbuszko do Listy kontaktów
Iche.
King


images/avatars/avatar-22666.jpg

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 778
Klan: POSZUKIWACZE I, Zbieracze Złomu
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Server i stan pkt r Smile

ew trening .

__________________

R14 ID: 3307

28-07-2011 19:01 Iche. jest offline Szukaj postów użytkownika: Iche. Dodaj Iche. do Listy kontaktów
elbuszko
Member


Data rejestracji: 24-07-2011
Postów: 42

Autor tematu Temat rozpoczęty przez elbuszko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r14 i mam pond 4k pr
28-07-2011 19:26 elbuszko jest offline Szukaj postów użytkownika: elbuszko Dodaj elbuszko do Listy kontaktów
Iche.
King


images/avatars/avatar-22666.jpg

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 778
Klan: POSZUKIWACZE I, Zbieracze Złomu
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to spaczony secik /ataki/obrona Tongue

-Szorty Slońca

oraz Db Kaligule

zmiesicisz się all w 4k a jak zostanie to trening Smile

__________________

R14 ID: 3307

28-07-2011 20:25 Iche. jest offline Szukaj postów użytkownika: Iche. Dodaj Iche. do Listy kontaktów
elbuszko
Member


Data rejestracji: 24-07-2011
Postów: 42

Autor tematu Temat rozpoczęty przez elbuszko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem tak, wiem ze dla Ciebie to zabrzmi głupio ;P ale "No to spaczony secik /ataki/obrona" co to znaczy? jak zloze caly set to mi da cos do ataku/obrony?
28-07-2011 21:26 elbuszko jest offline Szukaj postów użytkownika: elbuszko Dodaj elbuszko do Listy kontaktów
elbuszko
Member


Data rejestracji: 24-07-2011
Postów: 42

Autor tematu Temat rozpoczęty przez elbuszko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up, odpowiem i ktoś na wcześniejszy post Wink ?
29-07-2011 22:59 elbuszko jest offline Szukaj postów użytkownika: elbuszko Dodaj elbuszko do Listy kontaktów
Rozen
Full Member


images/avatars/avatar-21832.jpg

Data rejestracji: 21-07-2011
Postów: 59

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

spaczony set? Żart, oto co powinieneś zrobić. Jak masz 4k - kup db. łowiecki/łowiecką xxx [czyli zbroja] zamień wieszcza na pasterza i dokup sobie coś na dupsko ze spostem [ jakieś tanie ] a biżuterię - dobry palstik - i do tego dobry akacz 47, szukaj plastiku na sygnetach - odejmie mniej do wpływów

To set na expy jak będziesz chodził

a na co dzień? To zależy - kokosów nie masz, lepiej licz na drop, a nie ataki

czyli na Twoim miejscu poszukałbym dobrego klanu, który przyjmuje maluchów - na stronie ma wypisane, że luck - ileśtam - idź tam gdzie najwięcej. Drop na lucku - wszystko wrzucaj w staty i drop drop drop drop Big Grin

__________________
Nick w grze: AltairRozenkranz
30-07-2011 01:21 Rozen jest offline Szukaj postów użytkownika: Rozen Dodaj Rozen do Listy kontaktów
y0h
Forum Ace


images/avatars/avatar-21782.jpg

Data rejestracji: 18-07-2011
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ds wieszcza kup [hełm]
db kaligula[zbroja]
pasterza [spodnie]
magnumy mogą zostać
(a set czyli 2xpierscienie i amulet a set powstaje kiedy te 2 pierscienie i amulet posiadaja taki sam prefix )
i set najlepiej ze spostem
30-07-2011 13:00 y0h jest offline Szukaj postów użytkownika: y0h Dodaj y0h do Listy kontaktów
elbuszko
Member


Data rejestracji: 24-07-2011
Postów: 42

Autor tematu Temat rozpoczęty przez elbuszko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozen chyba nie przewidziałeś tego że mam 20 poziom, a prawie każdy item który podałeś wymaga większego lvlu a o db ak-47 nie wspominajac.
Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje bo w końcu nei wiem na jaką biżuterię się zdecydować...
30-07-2011 13:12 elbuszko jest offline Szukaj postów użytkownika: elbuszko Dodaj elbuszko do Listy kontaktów
Iche.
King


images/avatars/avatar-22666.jpg

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 778
Klan: POSZUKIWACZE I, Zbieracze Złomu
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To do obrony Diamentowy Set .
Atak Mściwy ...

Chodz chciałem Ci to połączyc i zmiejszyć koszt Happy

Na Słonko go na 100% nie będzie narazie stać .

Db Plastik? hm jedynie do obrony ...

Aaa Db Łowiecka Kosztuje 3k .

więc za co kupi Db Plastik ?

__________________

R14 ID: 3307

30-07-2011 14:32 Iche. jest offline Szukaj postów użytkownika: Iche. Dodaj Iche. do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10/R14 20 lvl łapacz myśli jakie itemy?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH