Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » słuchawki do rocka & odtwarzacz mp3 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony słuchawki do rocka & odtwarzacz mp3
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
milan109
Niezarejestrowany
słuchawki do rocka & odtwarzacz mp3 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak w tytule.. zamierzam kupić jakies fajne słuchawki nauszne do słuchania głównie muzyki rockowej... wiem że są różne słuchawki z mocniejszym basem etc etc ale mi nie chodzi o to.. kompletnie nie znam się na "parametrach" muzycznych więc nie wiem na co zwrócić szczególną uwagę... słuchawki do max 150zł

poradzi ktoś kto ogarnia temat?

fajnie by było jakby miały choć znikomy poziom tłumienia hałasów zewnętrznych

myślałem nad czymś takim

http://allegro.pl/sluchawki-sennheiser-h...1742405108.html

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez milan109: 01-08-2011 08:26.

31-07-2011 11:03
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.087
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak nie jesteś audiofilem, to Philipsy za 35 zeta będą idealne chytry A jeśli jesteś, to 150 złotych na sam kabel może nie wystarczyć chytry

http://allegro.pl/sluchawki-philips-shp2...1734741824.html

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


31-07-2011 11:15 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Jak nie jesteś audiofilem, to Philipsy za 35 zeta będą idealne chytry A jeśli jesteś, to 150 złotych na sam kabel może nie wystarczyć chytry

http://allegro.pl/sluchawki-philips-shp2...1734741824.html


lubie poprostu czysty dźwięk.. głuchy nie jestem jak pień i odróżniam jeszcze które słuchawki grają lepiej a które gorzejBig Grin

tak samo jak wiem że volvo lepiej jezdzi od malucha nie znaczy że musze znać parametry silnikaTongue

chce mieć czysty dzwięk o dobrej jakości.. a co do Philipsa to juz nigdy nie zakupie słuchawek tej firmy... a z tym kablem za 150 zł to nie rozmawiamy o kwotach i słuchawkach typu Grado bo na takie niestety mnie nie stać Frown

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez milan109: 31-07-2011 11:21.

31-07-2011 11:20
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://allegro.pl/sluchawki-genius-hp-02...1741618506.html


ja mam podobne do tych (są dokanałowe), ale dźwięk jest super jakości, bas też jest dobry i zagłusza dźwięki z otoczenia. Można "zatopić" się w swojej ulubionej muzyce Big Grin
31-07-2011 11:33 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
AvarI
Viking


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 651
Klan: MiS
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesli chodzi o muzyke rockowa to ja polecam Senki 201hd Smile Sam takie mam i polecam. Z tego co wiem to 202 maja troche więcej basu..
31-07-2011 11:36 AvarI jest offline Szukaj postów użytkownika: AvarI Dodaj AvarI do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.087
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam Philipsy od 3 lat i jestem bardzo zadowolony, są warte każdej złotówki, jakie za nie zapłaciłem. Faktycznie, można zapłacić 150 złotych, ale nie sądzę, żeby ta różnica była tyle warta. Mam Sonówki za podobną kwotę, i drugi raz bym ich nie kupił Tongue A również nie jestem głuchy jak pień chytry
Zapewniam cię, do 50-60 złotych kupisz świetne słuchawki, a różnicy nie poczujesz (na pewno nie wartej 100 złotych) chytry

//e choćby właśnie te Sennheisery Wink
http://allegro.pl/sluchawki-sennheiser-h...1739910839.html

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 31-07-2011 11:45.

31-07-2011 11:43 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nad tymi senkami 201 tez sie właśnie zastanawiałem ale niestety po moich pielgrzymkach po sklepach nie natrafiłem jeszcze na możliwość ich odsłuchu..

a co Philipsa... dżwięk nienajgorszy ok ale wykonanie to maskarka.. miałem juz 3 pary Philipsów i zawsze po jakimś czasie miałem problem z jackiem lub z tym że kabel "przerywał".. w Kossach czy Creativach takiego problemu nie miałem...
31-07-2011 12:44
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.087
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
milan109 napisał(a)
miałem juz 3 pary Philipsów i zawsze po jakimś czasie miałem problem z jackiem lub z tym że kabel "przerywał"


Z jackiem nigdy problemów nie miałem, w przeciwieństwie do innych słuchawek, ale kabel faktycznie po 2 latach zaczął przerywać, głównie przez moje dość brutalne używanie (często zdarzało mi się mocno szarpnąć podczas wstawania z fotela). Może trafiłeś na jakieś syfne egzemplarze, albo ja na jakiś wyjątkowo udany chytry


//edit: poczytałem opinie o Sennheiserach 201, często w negatywnych opiniach wymieniane są wspomniane przeze mnie Philipsy, jako słuchawki o znacznie lepszym dźwięku. W podobnym przedziale cenowym są Philipsy SHP5401, i podobno biją Senki na głowę.
http://forum.pclab.pl/topic/554999-Recen...hilips-SHP5401/

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 31-07-2011 15:41.

31-07-2011 13:00 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Elathir
Lord


Data rejestracji: 17-11-2008
Postów: 468
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do Sennheiserek, na jacka firma prawie bezkonkurencyjna w tym zakresie cenowym, na usb sprawdź opinie w necie na temat konkretnego modelu bo mieli kilka wpadek na samym początku przygody z usbem.

__________________
A co mi tam, jak ktoś ma zamiar zacząć grę na r15 niech skorzysta z linka http://r15.bloodwars.interia.pl/r.php?r=3314
31-07-2011 23:29 Elathir jest offline Szukaj postów użytkownika: Elathir Dodaj Elathir do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

interesuje mnie tylko połaczenie typu jack by móc z mp3 słuchać również..

btw..

miał ktoś z Was takie coś?
http://allegro.pl/odtwarzacz-mp3-pentagr...1746368288.html

opinie jakies?
01-08-2011 08:15
Senbonzakura
Lord


images/avatars/avatar-23625.png

Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 484
Klan: RTS
Kraina: Necropolia II; Moria III; Moria VI
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam te które podałeś na początku ponad 2 lata, do tej pory żadnych problemów, dobrze wytłumiają otoczenie, zero szumów. Dźwięk naprawdę niezły, basy też.

__________________
Koniec.

01-08-2011 09:21 Senbonzakura jest offline Strona domowa Senbonzakura Szukaj postów użytkownika: Senbonzakura Dodaj Senbonzakura do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

miałem podobne, ale Creativa i to MP3 było ŚWIETNE. Czasem tęsknię za nim, za jakością dźwięku i jego mocą Tongue niestety po tylu wypadkach w końcu ekran poszedł Tongue

Creative ma więcej miejsca

01-08-2011 10:14 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o MuVo cieżko na allegro niestety... a Zeny nie odpowiadają mi kształtem za bardzo
01-08-2011 10:57
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam Zena też, podoba mi się, chociaż mi też kształt nie odpowiadał.

A Muvo pewnie kupisz w dobrym muzycznym sklepie, a poczekanie na to opłaca się, bo jest to sprzęt wysokiej jakości Wink
01-08-2011 12:20 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

słyszałem/czytałem że Pentagram równiż produkuje sprzęt o bardzo dobrej charakterystyce... i wielu ludzi stawia go nawet wyzej niż Creativa
01-08-2011 12:40
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

problem w tym, że mojego Muvo nei da się przebić ;P najwyżej remis.
Dźwięk płynie taki, że nie można mieć żadnych, ale to żadnych pretensji. JEST IDEALNY, nie ma "idealniejszego". Dobre słuchawki dokanałowe do tego i mamy super jakość + dobry bas. Szybko współdziała z komputerem i ma sporo miejsca. Czego chcieć więcej? ;]
01-08-2011 20:57 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
DarkShadow
Viking


images/avatars/avatar-12473.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 518
Klan: Zakon Prastarych
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
milan109 napisał(a)
słyszałem/czytałem że Pentagram równiż produkuje sprzęt o bardzo dobrej charakterystyce... i wielu ludzi stawia go nawet wyzej niż Creativa


Ja czytałem za to kompletnie inne opinie.

Polecam przeglądnąć to forum. Jakiś czas temu miałem podobny problem. Również rozważałem kupno Pentagramu, ale dowiedziałem się, że to badziewie (przynajmniej według reszty forumowiczów). Polecono mi za to Sansa CLIP+ ze słuchawkami Koss KSC75 i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony Smile Jedyna wada słuchawek to taka, że nie wygłuszają i jadąc autobusem/samochodem/tramwajem słychać głosy z "zewnątrz".

P.S. Chociaż muszę powiedzieć, że to były moje pierwsze porządniejsze słuchawki. Wcześniej używałem tych najprostszych, więc różnica, bądź co bądź, musiała być duża.

__________________
"Niestety, człowiek praktykujący dyskusje światopoglądowe i zainteresowany tego typu problemami najczęściej szuka jakiejś konkretnej opcji ideologicznej, pod którą będzie mógł się podpiąć i która dostarczy mu gotowy zestaw idei i poglądów, które ma wyznawać. (...) Postawa ta jest oczywistym błędem (...) Trzeba więc jak ognia unikać sytuacji, w której jest się więźniem intelektualnym jakiejkolwiek grupy myślicieli, filozofów i innych ideologów (nie daj Boże polityków), bo to najprostsza droga, by dać się ogłupić. Każdą kwestię światopoglądową trzeba przemyśliwać z osobna, na własną rękę. Osób, które hołdują tej zasadzie, jest garstka."

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DarkShadow: 01-08-2011 21:11.

01-08-2011 21:11 DarkShadow jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkShadow Dodaj DarkShadow do Listy kontaktów
laleczka666
Full Member


Data rejestracji: 22-10-2009
Postów: 61
Klan: Fireblade
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Olsztyn / Braniewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe ja uzywamam jakiegos Sansa (nie przywiazywalam uwagi do modelu ale taki jakiszwykly) plus sluchawki od tego wlasnie dokanalowe byly ... narzekac nie narzekam ....
ale nie wyborazam sobie uzywania takich wielkich sluchawek jak tu panowie pokazaliscie ... moim zdaniem czlowiek wyglada wv tym jak kosmita ... owszem do sluchaniawdomu jak najabrdziej

pentagram to robil dobre sprzety do kompa typu modemy itp

__________________
Nick na r6 : laleczka666


Klan: b33rs 33k3rs (R6)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez laleczka666: 02-08-2011 12:14.

02-08-2011 12:13 laleczka666 jest offline Szukaj postów użytkownika: laleczka666 Dodaj laleczka666 do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

właśnie dlatego, że tak wyglądają wolę dokanałowe ;P i bas jest moim zdaniem lepszy, inni nei słyszą Twojej muzyki Wink
02-08-2011 15:24 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
ludwik
Newbie


Data rejestracji: 02-08-2011
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak tylko takie słuchawki cholernie uszkadzają słuch i niedługo zamiast słuchawek będziesz szukał aparatu słuchowego , co do tych nausznych to mają znacznie lepszy dźwięk , gdyby było inaczej wszyscy w studiach nagrań używaliby tych dokanałowych .
02-08-2011 17:14 ludwik jest offline Szukaj postów użytkownika: ludwik Dodaj ludwik do Listy kontaktów
laleczka666
Full Member


Data rejestracji: 22-10-2009
Postów: 61
Klan: Fireblade
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Olsztyn / Braniewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mlodzi jestesmy mamy zdrowe uszy Big Grin

__________________
Nick na r6 : laleczka666


Klan: b33rs 33k3rs (R6)
02-08-2011 17:48 laleczka666 jest offline Szukaj postów użytkownika: laleczka666 Dodaj laleczka666 do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak masz normalny poziom dźwięku to Ci słuchu nie uszkodzi Tongue
02-08-2011 18:15 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Pathogen
Triple Ace


images/avatars/avatar-25578.jpg

Data rejestracji: 12-09-2010
Postów: 193
Kraina: Necropolia II; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do słuchawek to dobre będą Koss UR 40,bardzo wygodne,wytrzymałe(3 lata mam i jak nowe),choć wydają się być lipne,dożywotnia gwarancja,mały opór pozwala cieszyć się dźwiękiem nawet i na byle jakim(czyt. odtwarzaczu mp3) źródle ;P
Hd 201 też nie są takie zle ;d

__________________
śp. gen. Prezydent Wojciech Jaruzelski, świeć Panie nad jego duszą
02-08-2011 20:28 Pathogen jest offline Szukaj postów użytkownika: Pathogen Dodaj Pathogen do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tego co mi wiadomo to dokanałowe w wiekszymn stopniu psują słuch niż nauszne
03-08-2011 10:59
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

generalnie dokanałowe potrafią głośno grać i to właśnie dlatego.
Ale koniec końców później głusi będziemy na tym samym stopniu (w kanale, w uchu są takie włoski, tracimy je z wiekiem lub przez długotrwałe działanie hałasu)
03-08-2011 13:33 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
laleczka666
Full Member


Data rejestracji: 22-10-2009
Postów: 61
Klan: Fireblade
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Olsztyn / Braniewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prznajmniej nie bede musiala depilowac uszu Big Grin

__________________
Nick na r6 : laleczka666


Klan: b33rs 33k3rs (R6)
04-08-2011 00:19 laleczka666 jest offline Szukaj postów użytkownika: laleczka666 Dodaj laleczka666 do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oo i kolejny plus słuchawek dokanałowych Wink
04-08-2011 00:56 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

my tu gadu gadu a mi trzeba odtwarzacz mp3 w rozsądnej cenieBig Grin wystarczy mi 2gb...
04-08-2011 08:43
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to idź do sklepu muzycznego i zakup MUVO T200 Tongue
rozsądna cena, odtwarzacz na wiele lat ^ ^
04-08-2011 10:11 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a cosik innego? obszedłem w 2 dni wszystkie sklepy w miescie na necie tez cholernie cieżko go dostac

http://allegro.pl/odtwarzacz-mp3-sandisk...1752934860.html

ludzie to polecają.. co Wy na to??

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez milan109: 06-08-2011 17:29.

06-08-2011 16:52
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » słuchawki do rocka & odtwarzacz mp3

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH