Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA rodzinny zlot zasiadaczy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony rodzinny zlot zasiadaczy 31 Ankieta - średnia ocena: 5,94
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

rodzinny zlot zasiadaczy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

487
Login sztuczny
Postać Benny
1225
Login MrCIENKI
Postać MrCIENKI
3211
Login Edzis
Postać Pamyli
11306
Login katana58
Postać Leja
19825
Login ogrowsky
Postać Ultimus
23792
Login qprime
Postać Gabriel
32717
Login Spid
Postać Spid
4168
Login momomosci
Postać NecroArisa
37939
Login Anialalamido
Postać Buniania
31011
Login BUHU23
Postać michael23
47439
Login Racu
Postać Racuu
41352
Login zygzakB
Postać Zmorales
50188
Login szpieg
Postać Szpieg Shoguna

multikonto/wielokrotne zasiadanie + w niektórych przypadkach dodatkowo pushing
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
01-08-2011 12:14 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Zje
Double Ace


images/avatars/avatar-10487.gif

Data rejestracji: 08-10-2007
Postów: 126
Klan: r3[--WD--] r4[Ban Stały] r14[L_S]
Kraina: Necropolia III
Skąd: Terespol

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam....ban olewam...w końcu ktoś rozwiązał problem gry na r4 za mnie....choć wielu ludzi na pewno się "zasmyciło" ja jestem zadowolony, że w końcu opuszczam ten żałosny serwer.....

mam prośbe tylko o zwrot graczowi BuLyCkA : Legendarnych Doskonałych Spodni Handlarza Bronią (chyba spodnie, a nie szorty)

dostałem je od niego wczoraj i dziś miałem zgłosic pożyczkę, bo w/w gracz miał iść na urlop 2 tygodniowy, ale jak widzać nie zgłoszę Wink ....pożyczaliśmy je sobie tzn. ja mu l.d/ds. zdradę on mi handlarze na ataki non stop od dłuższego czasu...handlarze są jego co można łatwo sprawdzić...

Tak więc proszę po powrocie w/w gracza z urlopu o przekazanie mu w/w spodenek, by nie był stratny przez mój banik stały...

Informacje na gg już mu napisałem, ale nie mam zielonego pojęcia kiedy ją odczyta....


ps. Żegnam wszystkich normalnych graczy r4...dzięki za wspólna grę.....Smile

Mass i C_T mam głęboko w d****, jak zawsze...Smile

na r4 nie zamierzam juz wracać, więc trzymajcie sie mocno i palcie co się da spalić...narQa

__________________
Nick R3 ===> MrC [WD]
01-08-2011 13:31 Zje jest offline Szukaj postów użytkownika: Zje Dodaj Zje do Listy kontaktów
Jola1957
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2007
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Gorzów Wlkp.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam i dziękuję za uwolnienie od r4 Smile Wreszcie będę mieć spokój Smile

Natomiast jest sprawa sprzętu klanowego. Ludzie zostali, może postawią nowy klan i jeśli można to chciałabym aby dostali sprzęt klanowy, który był u mnie.

Dobry Elastyczny Amulet
Elastyczny Pierścień
Elastyczny Pierścień

Dobry Niedźwiedzi Amulet Władzy
Niedźwiedzi Pierścień
Dobry Niedźwiedzi Pierścień

Doskonała Szamańska Maska
Doskonała Szamańska Koszulka
Doskonałe Szamańskie Szorty

Doskonały Łańcuch Krwi
Doskonały Miedziany Pierścień Krwi
Doskonały Pierścień Krwi

Doskonały Pierścień Łatwości
Dobry Pierścień Łatwości
Doskonały Amulet Łatwości

Legendarna Doskonała Kościana Pałka
Legendarny Doskonały Kościany Miecz

Dobra Runiczna Koszulka
Dobre Runiczne Spodnie
Doskonały Runiczny Kask
Doskonały Archaiczny Pierścień
Doskonały Zwierzęcy Pierścień
Doskonały Amulet Szczęścia
Legendarny Dobry Nóż Klanu
Doskonała Pałka Klanu

jeszcze jest parę rzeczy klanowych, ale z pamięci nie podam, a te są w zbrojowni klanowej.

Jeśli będzie taka możliwość to prosiłabym o przekazanie do gracza Marco42 lub kogoś kto zdecyduje się poprowadzić klan.

PS. Przy okazji żegnam ludzi, z którymi tyle czasu grałam na r4 i życzę powodzenia Smile

__________________
r3 -> Ulta klan White Dragons
r14 -> Pamyli klan RELAX Luz

Upoważniam do upowania moich tematów Zje

01-08-2011 17:56 Jola1957 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jola1957 Dodaj Jola1957 do Listy kontaktów
Shaggy
Double Ace


images/avatars/avatar-21917.gif

Data rejestracji: 18-08-2010
Postów: 123
Kraina: Necropolia III
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh szkooooda Frown

teraz to tylko kasacja zostala chyba ze ludzie beda chcieli to moge postawic soesme Frown i pomeczyc sie troszke przed swoja kasacja Frown


Pozdrawiam i zycze wam Powodzenia w Zyciu i na R3 Smile

Pamyli - Dziekuje Za Wszystko Co dla mnie zrobilas :*****
Cieniasku - mimo naszych sporow i tak ci dziekuje :****

Soesma nie Zapomni o was Frown

__________________
Necropolia III - Nelka

Necropolia I - Ewunia/My_Pleasure (Juz Niema Tongue )


01-08-2011 18:10 Shaggy jest offline Szukaj postów użytkownika: Shaggy Dodaj Shaggy do Listy kontaktów
Yrsa
Newbie


images/avatars/avatar-10501.gif

Data rejestracji: 26-03-2008
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja się nie zgadzam. Żadnego multi nie mam, pusha też nie robiłam. Jeśli ktoś twierdzi inaczej, niech mi to udowodni.

__________________
R3, R9- Yrsa
R4- Szpieg Shoguna
01-08-2011 18:54 Yrsa jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrsa Dodaj Yrsa do Listy kontaktów
j4rek
Member


images/avatars/avatar-15808.jpg

Data rejestracji: 06-10-2009
Postów: 31
Klan: SoesmA
Kraina: Necropolia III; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak widac jedni moga robic "zloty rodzinne", a inni nie... ale to juz standard na r4...

zaluje tylko ze nie bralem w tym "zlocie" udzialu, bo tez mialbym spokoj... samemu jakos ciezko sie skasowac...

BAN'owiczow pozdrawiam i zycze powodzenia na innym serwach i w zyciu osobistym, jak ktos z was chce wrocic na ten zalosny serwer to pisac na pw na forum, chetnie oddam swoje konto


3mcie sie Big Grin

__________________

R10 - snow

01-08-2011 19:19 j4rek jest offline Szukaj postów użytkownika: j4rek Dodaj j4rek do Listy kontaktów
BRaYaN
Forum Ace


Data rejestracji: 03-07-2011
Postów: 75
Klan: LCO
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Login Racu
Postać Racuu


nie rozumiem.. za co znowu?? C udowodnij dając logi że było jakiekolwiek zasiadanie,bo aż wierzyć mi się nie chce

__________________

01-08-2011 19:27 BRaYaN jest offline Szukaj postów użytkownika: BRaYaN Dodaj BRaYaN do Listy kontaktów
Zje
Double Ace


images/avatars/avatar-10487.gif

Data rejestracji: 08-10-2007
Postów: 126
Klan: r3[--WD--] r4[Ban Stały] r14[L_S]
Kraina: Necropolia III
Skąd: Terespol

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

proszę tu nie pisać postów nie związanych z tematem....pożegnanie z graczami na r4 nastąpi w dziale do tego przeznaczonym juz wkrótce...Smile

__________________
Nick R3 ===> MrC [WD]
01-08-2011 19:36 Zje jest offline Szukaj postów użytkownika: Zje Dodaj Zje do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Yrsa
A ja się nie zgadzam. Żadnego multi nie mam, pusha też nie robiłam. Jeśli ktoś twierdzi inaczej, niech mi to udowodni.


występowało wielokrotne zasiadanie

przy każdym przelogowaniu zmieniałaś IP, kasowane były też cookies
raz ci nie wyszło i widać przelogowanie na jednym komputerze

cytat:
Originally posted by BRaYaN
cytat:
Login Racu
Postać Racuu


nie rozumiem.. za co znowu?? C udowodnij dając logi że było jakiekolwiek zasiadanie,bo aż wierzyć mi się nie chce


Mon Aug 1 8:25:56 CEST 2011 id 487 (46.204.100.x) -> id 47439 (46.204.70.x)
Sun Jul 31 23:51:23 CEST 2011 id 31011 (46.205.7.x) -> id 47439 (178.182.103.x)
Sun Jul 31 21:10:48 CEST 2011 id 487 (188.146.240.x) -> id 47439 (188.146.6.x)
Sun Jul 31 9:37:38 CEST 2011 id 1225 (178.181.127.x) -> id 47439 (188.146.92.x)
Sat Jul 30 17:07:46 CEST 2011 id 1225 (178.182.39.x) -> id 47439 (188.146.126.x)
Fri Jul 29 22:57:44 CEST 2011 id 32717 (188.146.174.x) -> id 47439 (178.180.54.x)
Wed Jul 27 23:36:25 CEST 2011 id 50908 (178.73.63.x) -> id 47439 (178.73.63.x)
Sat Jul 9 19:13:03 CEST 2011 id 55769 (83.23.200.x) -> id 47439 (83.23.227.x)
Fri Jul 8 20:20:54 CEST 2011 id 56247 (83.4.162.x) -> id 47439 (83.4.180.x)
Wed Jul 6 19:17:42 CEST 2011 id 55028 (83.4.177.x) -> id 47439 (83.4.170.x)
Wed Jun 29 11:58:36 CEST 2011 id 56934 (95.49.231.x) -> id 47439 (178.42.235.x)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
01-08-2011 21:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
BRaYaN
Forum Ace


Data rejestracji: 03-07-2011
Postów: 75
Klan: LCO
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to wyjaśnia Wink dzięki C za bana
żegnaj soesma.. do was zawsze bym wrócił
dziękuje za wspólną grę drodzy gracze i żegnam. może powróce jak pojawi się taka okazja

cześć!

__________________

01-08-2011 22:20 BRaYaN jest offline Szukaj postów użytkownika: BRaYaN Dodaj BRaYaN do Listy kontaktów
Misiek5101
Member


Data rejestracji: 22-04-2011
Postów: 45
Kraina: Necropolia VII
Skąd: podkarpackie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mogę Dostać +1 ale co tam...

Dzięki WAM za wspólną GRE!!!Smile
Byliscie Zajeb*** i tacy pozostaniecieSmile
a to że pokolei NAS koncza to wiadomo kto za tym stoi...


Dzieki WAM!!!Smile

Powodzenia w Normalnym ŻyciuSmile

__________________
R10---- celtic Warrior
01-08-2011 22:58 Misiek5101 jest offline Strona domowa Misiek5101 Szukaj postów użytkownika: Misiek5101 Dodaj Misiek5101 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Misiek5101: asd YIM Account Name of Misiek5101: asd Zobacz profil MSN Misiek5101
wiara
Double Ace


images/avatars/avatar-22928.jpg

Data rejestracji: 07-04-2009
Postów: 125

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przykra sprawa, regulamin nie ubłagany. Szkoda mi Was i mam zal, o to, że nie potraficie grac wg regulaminu, a teraz bedziemy grac sami, bo 'polowa' aktywnych graczy zbanowana

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez wiara: 02-08-2011 02:28.

02-08-2011 02:26 wiara jest offline Szukaj postów użytkownika: wiara Dodaj wiara do Listy kontaktów
Zje
Double Ace


images/avatars/avatar-10487.gif

Data rejestracji: 08-10-2007
Postów: 126
Klan: r3[--WD--] r4[Ban Stały] r14[L_S]
Kraina: Necropolia III
Skąd: Terespol

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zje napisał(a)
Witam....ban olewam...w końcu ktoś rozwiązał problem gry na r4 za mnie....choć wielu ludzi na pewno się "zasmyciło" ja jestem zadowolony, że w końcu opuszczam ten żałosny serwer.....

mam prośbe tylko o zwrot graczowi BuLyCkA : Legendarnych Doskonałych Spodni Handlarza Bronią (chyba spodnie, a nie szorty)

dostałem je od niego wczoraj i dziś miałem zgłosic pożyczkę, bo w/w gracz miał iść na urlop 2 tygodniowy, ale jak widzać nie zgłoszę Wink ....pożyczaliśmy je sobie tzn. ja mu l.d/ds. zdradę on mi handlarze na ataki non stop od dłuższego czasu...handlarze są jego co można łatwo sprawdzić...

Tak więc proszę po powrocie w/w gracza z urlopu o przekazanie mu w/w spodenek, by nie był stratny przez mój banik stały...

Informacje na gg już mu napisałem, ale nie mam zielonego pojęcia kiedy ją odczyta....


ps. Żegnam wszystkich normalnych graczy r4...dzięki za wspólna grę.....Smile

Mass i C_T mam głęboko w d****, jak zawsze...Smile

na r4 nie zamierzam juz wracać, więc trzymajcie sie mocno i palcie co się da spalić...narQa



ostrzezenia umiesz rozdawac...ale gdzie odpowiedz na pytanie moje ???

__________________
Nick R3 ===> MrC [WD]
02-08-2011 08:56 Zje jest offline Szukaj postów użytkownika: Zje Dodaj Zje do Listy kontaktów
[B][Z][I][K]
Junior Member


images/avatars/avatar-21778.jpg

Data rejestracji: 21-07-2011
Postów: 15

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciesze sie ze mass w koncu sami ze soba beda grac i ten walniety serwer padnie bo juz tylko ciecie tam zostaja . powodzenia dla mass i rune w przemiennym podawaniu sobie mydelka

__________________

cytat:
mam nick :BZIK[dla ślepych much] to przesadne zamiłowanie lub pie..dolec na punkcie czegoś

02-08-2011 09:22 [B][Z][I][K] jest offline Szukaj postów użytkownika: [B][Z][I][K] Dodaj [B][Z][I][K] do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powtarzam Pytanie o zwrot klanowych gratów- - jak je dostane przerzucę do Soesmy - dla Nelki
03-08-2011 10:55 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kradzieże, pożyczki, oddawanie przedmiotów - przeczytaj zanim pożyczysz przedmiot!

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-08-2011 11:26 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIE MOGĘ ICH OSUNĄĆ Z ZK - BO NIE WIDZĘ ZK- ZOSTAŁEM SAM- PRZEDMIOTY SĄ KLANOWE NA PEWNO- WIEC SZKODA ŻEBY SIĘ ZMARNOWAŁY


PAM WKLEIŁA ICH SPIS - JAK WIDZISZ JEST TO LUCEK PLUS SZAMANY - KREW -kOŚCIAKI - PRZYDATNE DLA KLANU


JEZELI CZEGOŚ NIE DOPEŁNIŁEM TO PODPOWIEDZ PROSZĘ -POMIMO ZE GRAM PRAWIE CZTERY LATA - NIE WSZYTKO WIEMSmile )
03-08-2011 17:01 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
Yrsa
Newbie


images/avatars/avatar-10501.gif

Data rejestracji: 26-03-2008
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro moja wiadomość nie spełnia jakiś norm priva, to dam ją tu:

O ile wiem, podałam całkiem niedawno passy do mojego konta Pamyli- chodziło o to, żeby ubrać mnie na expę a potem mnie rozebrać. Sama nie mogłam tego zrobić, ponieważ szłam do pracy. Zaraz po powrocie do domu zalogowałam się i zmieniłam hasło, żeby nikt się przypadkiem na mnie nie zalogował. Nie zmieniałam IP nigdy bo tego po prostu nie potrafię.
Nikomu poza Pamyli passów nie podawałam, więc nie wiem jakim cudem ktoś się logował na moje konto.

Teraz dobrze panie Ceee??

__________________
R3, R9- Yrsa
R4- Szpieg Shoguna
04-08-2011 10:55 Yrsa jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrsa Dodaj Yrsa do Listy kontaktów
Shaggy
Double Ace


images/avatars/avatar-21917.gif

Data rejestracji: 18-08-2010
Postów: 123
Kraina: Necropolia III
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do Przedmiotów klanowych pisałam do Ce. i odpisał że szeszej w niedziele będzie i on to roztrzygnie Smile

__________________
Necropolia III - Nelka

Necropolia I - Ewunia/My_Pleasure (Juz Niema Tongue )


04-08-2011 14:01 Shaggy jest offline Szukaj postów użytkownika: Shaggy Dodaj Shaggy do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kara dla konta szpieg skrócona do 3ch dni

kolejny przypadek zasiadania będzie karany surowiej

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-08-2011 16:30 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Yrsa
Newbie


images/avatars/avatar-10501.gif

Data rejestracji: 26-03-2008
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzięki, kolejnego przypadku na pewno nie będzie.

__________________
R3, R9- Yrsa
R4- Szpieg Shoguna
04-08-2011 21:40 Yrsa jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrsa Dodaj Yrsa do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wróciłem z urlopu i nadal nie wiem co z klanowym sprzętem???

Proszę o jakaś sensowną odpowiedź.
09-08-2011 23:00 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
Shaggy
Double Ace


images/avatars/avatar-21917.gif

Data rejestracji: 18-08-2010
Postów: 123
Kraina: Necropolia III
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też jestem Ciekawa... Szeszej Już Wrócił i 1 wiadomość dostałam od niego i cisza do tej pory ...

__________________
Necropolia III - Nelka

Necropolia I - Ewunia/My_Pleasure (Juz Niema Tongue )


09-08-2011 23:14 Shaggy jest offline Szukaj postów użytkownika: Shaggy Dodaj Shaggy do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA rodzinny zlot zasiadaczy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH