Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R7/R11/R12 Potępiony w co isc ??? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Potępiony w co isc ???
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Wilkołak
Full Member


Data rejestracji: 14-02-2011
Postów: 56
Kraina: Necropolia

Potępiony w co isc ??? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Palna

1. 1h na jastrzębiu
2. AK/Fnfal na jastrzebiu lub slonku
3. Leg Dsk KM

Dystans

1. Driady
2. Reakcji


W białą się nie bawie Smile


Proszę o rozpisanie kazdej opcji jaki osprzet do tefo i wgl Smile Jestem skłonny do LEg Dsk KM (Jest na aukcji) tylko co do niego kupic ??? mam 600k

__________________
R1 - Brodka
R7 - Adonolam
03-08-2011 21:38 Wilkołak jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilkołak Dodaj Wilkołak do Listy kontaktów
Miskov
Viking


images/avatars/avatar-24863.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 563
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do exp i oblegów najlepszy by był Leg dsk km

do tego :
dsk preko
db orcha
dsk+ słonko
dsk + pasterz
leg dsk km

__________________
R11 Khalesii
03-08-2011 21:46 Miskov jest offline Szukaj postów użytkownika: Miskov Dodaj Miskov do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co wymieniłeś to leg dsk KM, bo raczej dobrych broni 1h na aukcji nie dostaniesz. W dystans się nie ma co bawić, bo na expach średnio wypada. Ekwipunek kompletuj taki, jak kolega wyżej podał i będzie dobrze Smile .

__________________

03-08-2011 21:50 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
Mamut82
Full Member


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 51
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://www.dreamerman.cba.pl/bw/kalkulatory/kalk_dmg.html
Wciskać na dole odrazu oblicz i wyskoczą ci najlepsze bronie palne.

Jeżeli chodzi o potępionego to radziłbym:

Trening minimum 45 sposta

Eq:
Dsk preko
Db/Dsk orcha
Db/Dsk słonko
Db nocki
2x Leg Dsk Desert Eagle/ Mp5k/ Beretta / Magnum

Leg dsk uzi nie polecam bo małe dmg wychodzą

Z takim eq będziesz miał spokojnie na expach 120 sposta, więc nie ma sensu walić łowieckiej i pastuchów na tyłek bo lepiej dobić troche zwinki i dmg.

Ja mam 54 lvl potępionym i z takim eq wale 14 ataków magnum-ami powyżej 100-120dmg. Pleased

__________________
R4 - BloodyTampon

04-08-2011 15:42 Mamut82 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mamut82 Dodaj Mamut82 do Listy kontaktów
Wilkołak
Full Member


Data rejestracji: 14-02-2011
Postów: 56
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wilkołak
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra Bandana Prekognicji
Dobra Marynarka Orchidei
Dobry Słoneczny Krawat Sztuki 12 LUCKA
Doskonały Słoneczny Pierścień
Dobra Słoneczna Bransoleta
Doskonałe Szorty/Spodnie Pasterza (Tego jeszcze nie mam)
Legendarny Doskonały Karabin Myśliwski



Narazie może być


Trening chce SPOSTA do 45 podbić.



Narazie styknie ???

__________________
R1 - Brodka
R7 - Adonolam
04-08-2011 19:47 Wilkołak jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilkołak Dodaj Wilkołak do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem ile na r7 jest warty ten krawat. Ale jak dużo, to nie lepiej go sprzedać i kupić sobie dsk słoneczne xxx na szyje?

Napisz, który poziom masz, to powiemy Ci czy styknie Wink .

__________________

04-08-2011 19:49 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
Wilkołak
Full Member


Data rejestracji: 14-02-2011
Postów: 56
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wilkołak
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

70 LVL

Krawat kosztował 55k

__________________
R1 - Brodka
R7 - Adonolam
04-08-2011 21:46 Wilkołak jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilkołak Dodaj Wilkołak do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja bym Ci radził sprzedać krawat, kupić zwykły dobry słoneczny amu/krawat/łańcuch i resztę prków wpakować w trening (ja na 60 lvlu mam 47 sposta).

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barx: 04-08-2011 22:22.

04-08-2011 21:59 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R7/R11/R12 Potępiony w co isc ???

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH