Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Propozycja portretów postaci w atakach. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Propozycja portretów postaci w atakach. 18 Ankieta - średnia ocena: 9,0018 Ankieta - średnia ocena: 9,0018 Ankieta - średnia ocena: 9,0018 Ankieta - średnia ocena: 9,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
k7rx
Double Ace


Data rejestracji: 26-04-2011
Postów: 139

Propozycja portretów postaci w atakach. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy było nie jestem w stanie sprawdzić wszystkich tematów na forum.


A więc do czego zmierzam. Chodzi mi o to czy dało by radę wstawić portrety postaci podczas ataków.
http://img804.imageshack.us/img804/8090/kmgsxrk7rx.jpg
Robione na szybkiego (nie mam zdolności graficznych). Niby mały szczegół ale moim zdaniem miło patrzeć na swojego avatara podczas ataku.



Co szanowne grono na to?
05-08-2011 17:30 k7rx jest offline Szukaj postów użytkownika: k7rx Dodaj k7rx do Listy kontaktów
Pein
Lord


images/avatars/avatar-21963.gif

Data rejestracji: 29-04-2010
Postów: 335
Klan: HammerFall
Kraina: Moria IV
Skąd: Radom

RE: Propozycja portretów postaci w atakach. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi się pomysł podoba...może to nie jest jakaś rzecz która spowoduje "zmartwychwstanie" upadłych serwerów ale nada smaczek grze Tongue PPP

Ja jestem za ...bardzo fajnie że przygotowałeś już "projekt" chociaż każdy chyba wie o co chodzi. Ale przynajmniej widać że jakoś do tego podchodzisz.

Oby pomysł wypalił Smile

__________________
Aktualnie brak konta Frown

05-08-2011 18:16 Pein jest offline Szukaj postów użytkownika: Pein Dodaj Pein do Listy kontaktów
ThorinosR7
Lord


Data rejestracji: 04-06-2010
Postów: 254
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

super sprawa, jestem na tak!

max wymiary "portretu" - 450x600

wymiary "portretu" w linku z atakiem 122x200

każdy portret musiałby być skalowany do szerokości 122px, myślę, że dałoby radę bez zbędnego wysiłku to wdrożyć, ale nie każdy obraz by wyglądał ładnie po skalowaniu, niektórzy mają na kwadrat obrazki, może mniejsze i co wtedy?

Ew. dodać do zakładki profilu możliwość wpisu portretu do ataków z max wymiarami 122x200

__________________

05-08-2011 18:39 ThorinosR7 jest offline Szukaj postów użytkownika: ThorinosR7 Dodaj ThorinosR7 do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm, ciekawa opcja. Jeśli ktoś by nie chciał tego to w ustawieniach:
Pokazuj mój avatar w walkach Tak||Nie
Pokazuj czyjeś avatary w walkach Tak||Nie
Tak :-)

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

05-08-2011 19:14 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Było, nie będzie Wink

wygląd podczas walki
Nowszy też był, ale nie mogę znaleźć

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xCannonnx: 05-08-2011 21:19.

05-08-2011 20:23 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.087
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xCannonnx napisał(a)
Było, nie będzie Wink


Dokładnie. Było to już proponowane co najmniej raz. Różne rozmiary i proporcje portretów byłyby zbyt dużym problemem chytry

Ja byłbym za, gdyby nie obciążało to serwerów, i problem ze skalowaniem i proporcjami był jakoś sensownie rozwiązany Wink

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 05-08-2011 20:58.

05-08-2011 20:56 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dokładnie. Było to już proponowane co najmniej raz. Różne rozmiary i proporcje portretów byłyby zbyt dużym problemem

Automatyczne zmniejszenie aktualnego portretu do rozmiarów normalnego atakowego, bądź
Wgranie nowego jedynie na ataki o rozmiarach xx na yy i gitez.

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

05-08-2011 21:06 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
Wyrywacz
Lord


images/avatars/avatar-20571.jpg

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 419

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by MasterOfPuppets
cytat:
xCannonnx napisał(a)
Było, nie będzie Wink


Dokładnie. Było to już proponowane co najmniej raz. Różne rozmiary i proporcje portretów byłyby zbyt dużym problemem chytry

Ja byłbym za, gdyby nie obciążało to serwerów, i problem ze skalowaniem i proporcjami był jakoś sensownie rozwiązany Wink


LOL. Jakie obciążenie serwera? Big Grin Obrazki przecież nawet teraz są zewnętrzne i w ŻADEN sposób nie obciążają serwera BW (poza zajmowaniem miejsca w bazie danych). Co Wy za bzdury gadacie. To całe obciążanie chyba Wam mózgownice obciążyło :>

Wystarczy, że gracz byłby zobligowany do podania linku do obrazka. Tag html'owy IMG z ustawioną stałą wysokością i szerokością będzie trzymał w ryzach niewymiarowe obrazki. Jak ktoś wrzuci niewymiarowy, to zostanie przeskalowany automatycznie przez PRZEGLĄDARKĘ -_- a nie serwer BW.
Są jeszcze inne sposoby na to, ale to przecież będzie "obciążało" serwer ^^'

Wiadomości o walkach i tak prawdopodobnie zapisywane są w bazie w postaci HTML, więc parę znaczków więcej różnicy by nie zrobiło.

__________________
uśmiech
06-08-2011 13:06 Wyrywacz jest offline Strona domowa Wyrywacz Szukaj postów użytkownika: Wyrywacz Dodaj Wyrywacz do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodowałoby to wiele problemów, np. nie chce mi wczytać raportu z walki bo:

- wyskakuje mi info o wirusie
- odsyłacie do strony, która jest uznana za zakazaną itp
- obrazek się nie chce wczytać bo strona ma laga

itd

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


08-08-2011 14:58 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
k7rx
Double Ace


Data rejestracji: 26-04-2011
Postów: 139

Autor tematu Temat rozpoczęty przez k7rx
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ojj. Szkoda.
Pozostaje czekać na nadchodzący A3 i nowe grafiki.
08-08-2011 15:04 k7rx jest offline Szukaj postów użytkownika: k7rx Dodaj k7rx do Listy kontaktów
kreatura
Triple Ace


Data rejestracji: 02-05-2009
Postów: 220
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Powodowałoby to wiele problemów, np. nie chce mi wczytać raportu z walki bo:

- wyskakuje mi info o wirusie
- odsyłacie do strony, która jest uznana za zakazaną itp
- obrazek się nie chce wczytać bo strona ma laga


To problemy, które dotyczą również profilu każdej postaci z osobna, a tam można mieć własne obrazki. Opcja zastąpienia rasowych grafik, indywidualnymi bardzo mi się podoba. Rozwiązanie spokojnie można zamknąć w checkboksie "Wyświetlaj zewnętrzne grafiki".

EDIT:
Wpadła mi do głowy kwestia pokazywania obrazków z zewnętrznego linka. Tutaj może to działać tak samo jak na profilu.

__________________
Skończyłem grę
R6:KreaturaOburęczna
R10:Larwa
R11:knut

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kreatura: 08-08-2011 16:18.

08-08-2011 16:16 kreatura jest offline Szukaj postów użytkownika: kreatura Dodaj kreatura do Listy kontaktów
Mroczny444
Lord


images/avatars/avatar-15379.png

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 278
Klan: R1-BK II, R6-HaSan, R10-Khorn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: MchW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Powodowałoby to wiele problemów, np. nie chce mi wczytać raportu z walki bo:

- wyskakuje mi info o wirusie
- odsyłacie do strony, która jest uznana za zakazaną itp
- obrazek się nie chce wczytać bo strona ma laga

itd


Taaa... proszę o poprawienie mnie jeżeli się mylę, ale "zewnętrzny" link do raportu i profilu gracza jest chyba na bardzo podobnej zasadzie wyświetlany, więc nie rozumiem jaki jest problem z wprowadzeniem takiej możliwości w raportach skoro działa normalnie w profilach?

Oczywiście logicznym posunięciem było by wprowadzenie takiej możliwości z zaznaczeniem dwóch bardzo ważnych wytycznych:
- grafika do raportów musiała by mieć odpowiednie wymiary (skalowanie będzie fatalnym rozwiązaniem)
- osobiście nie zezwolił bym na animowane gify (zbyt zamulały by wczytywanie raportów oraz jego przejrzystość)

__________________

09-08-2011 15:34 Mroczny444 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny444 Dodaj Mroczny444 do Listy kontaktów
Gregorian
Lord


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 423
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł wygląda bardzo ciekawie i sam chętnie zobaczyłbym swój avatar w raporcie. Z błędem wyświetlenia obrazka w profilu gracza jeszcze się nie spotkałem, więc mi również wydaje się, że przypadku odsyłania/blokowania byłoby 1/1000 albo i mniej.

Oczywiście bez skalowania tylko przez wgranie nowej grafiki. Więc może warto się zastanowić czy naprawdę sprawi to aż tak wiele kłopotu. Tyle ode mnie... pozdrawiam

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gregorian: 10-08-2011 08:00.

10-08-2011 08:00 Gregorian jest offline Szukaj postów użytkownika: Gregorian Dodaj Gregorian do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.087
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wyrywacz napisał(a)
cytat:
Originally posted by MasterOfPuppets
cytat:
xCannonnx napisał(a)
Było, nie będzie Wink


Dokładnie. Było to już proponowane co najmniej raz. Różne rozmiary i proporcje portretów byłyby zbyt dużym problemem chytry

Ja byłbym za, gdyby nie obciążało to serwerów, i problem ze skalowaniem i proporcjami był jakoś sensownie rozwiązany Wink


LOL. Jakie obciążenie serwera? Big Grin Obrazki przecież nawet teraz są zewnętrzne i w ŻADEN sposób nie obciążają serwera BW (poza zajmowaniem miejsca w bazie danych). Co Wy za bzdury gadacie. To całe obciążanie chyba Wam mózgownice obciążyło :>

Wystarczy, że gracz byłby zobligowany do podania linku do obrazka. Tag html'owy IMG z ustawioną stałą wysokością i szerokością będzie trzymał w ryzach niewymiarowe obrazki. Jak ktoś wrzuci niewymiarowy, to zostanie przeskalowany automatycznie przez PRZEGLĄDARKĘ -_- a nie serwer BW.
Są jeszcze inne sposoby na to, ale to przecież będzie "obciążało" serwer ^^'

Wiadomości o walkach i tak prawdopodobnie zapisywane są w bazie w postaci HTML, więc parę znaczków więcej różnicy by nie zrobiło.


Chodziło mi raczej o to, że za każdym razem, gdy ktoś otwierałby raport, system 2 razy musiałby skopiować te linki do obrazków. Nie jestem informatykiem, więc nie wiem, czy to wywoła jakieś obciążenie. Nie twierdzę, że to by obciążyło serwery, stwierdziłem, że jeśli nie obciąży, to jestem za.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


10-08-2011 09:11 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Shaggy
Double Ace


images/avatars/avatar-21917.gif

Data rejestracji: 18-08-2010
Postów: 123
Kraina: Necropolia III
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też Jestem Za tym Wink

ludziom zbrzydły już te obrazeczki potępionych i itp *.*

cytat:
Gregorian napisał(a)
Pomysł wygląda bardzo ciekawie i sam chętnie zobaczyłbym swój avatar w raporcie. Z błędem wyświetlenia obrazka w profilu gracza jeszcze się nie spotkałem, więc mi również wydaje się, że przypadku odsyłania/blokowania byłoby 1/1000 albo i mniej.


Dokładnie Smile Nie będzie problemów jeżeli ludzie będą wrzucać na dobre hostingi Smile

bo to że tam kiedyś komuś avatar się nie wczytał to najwidoczniej wina Hostingu na którym owe zdjęcie jest zamieszczone Smile

__________________
Necropolia III - Nelka

Necropolia I - Ewunia/My_Pleasure (Juz Niema Tongue )


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Shaggy: 10-08-2011 12:00.

10-08-2011 11:58 Shaggy jest offline Szukaj postów użytkownika: Shaggy Dodaj Shaggy do Listy kontaktów
Wyrywacz
Lord


images/avatars/avatar-20571.jpg

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 419

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by SushiMaker
Powodowałoby to wiele problemów, np. nie chce mi wczytać raportu z walki bo:

- wyskakuje mi info o wirusie
- odsyłacie do strony, która jest uznana za zakazaną itp
- obrazek się nie chce wczytać bo strona ma laga

itd


To samo jest przy profilu gracza i jakoś nikt nie narzeka o_O


cytat:
Originally posted by MasterOfPuppets
cytat:
Wyrywacz napisał(a)
cytat:
Originally posted by MasterOfPuppets
cytat:
xCannonnx napisał(a)
Było, nie będzie Wink


Dokładnie. Było to już proponowane co najmniej raz. Różne rozmiary i proporcje portretów byłyby zbyt dużym problemem chytry

Ja byłbym za, gdyby nie obciążało to serwerów, i problem ze skalowaniem i proporcjami był jakoś sensownie rozwiązany Wink


LOL. Jakie obciążenie serwera? Big Grin Obrazki przecież nawet teraz są zewnętrzne i w ŻADEN sposób nie obciążają serwera BW (poza zajmowaniem miejsca w bazie danych). Co Wy za bzdury gadacie. To całe obciążanie chyba Wam mózgownice obciążyło :>

Wystarczy, że gracz byłby zobligowany do podania linku do obrazka. Tag html'owy IMG z ustawioną stałą wysokością i szerokością będzie trzymał w ryzach niewymiarowe obrazki. Jak ktoś wrzuci niewymiarowy, to zostanie przeskalowany automatycznie przez PRZEGLĄDARKĘ -_- a nie serwer BW.
Są jeszcze inne sposoby na to, ale to przecież będzie "obciążało" serwer ^^'

Wiadomości o walkach i tak prawdopodobnie zapisywane są w bazie w postaci HTML, więc parę znaczków więcej różnicy by nie zrobiło.


Chodziło mi raczej o to, że za każdym razem, gdy ktoś otwierałby raport, system 2 razy musiałby skopiować te linki do obrazków. Nie jestem informatykiem, więc nie wiem, czy to wywoła jakieś obciążenie. Nie twierdzę, że to by obciążyło serwery, stwierdziłem, że jeśli nie obciąży, to jestem za.


To już Ci mówię, że na szczęście tak nie jest. Raport prawdopodobnie generowany jest tylko JEDEN raz podczas walki. Potem jest zapisywany jako całość do wiadomości i tylko wtedy generowane jest obciążenie. Potem jest tylko pobieranie i wyświetlanie treści całej walki.

__________________
uśmiech

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wyrywacz: 10-08-2011 13:00.

10-08-2011 12:56 Wyrywacz jest offline Strona domowa Wyrywacz Szukaj postów użytkownika: Wyrywacz Dodaj Wyrywacz do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.087
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wyrywacz napisał(a)
To już Ci mówię, że na szczęście tak nie jest. Raport prawdopodobnie generowany jest tylko JEDEN raz podczas walki. Potem jest zapisywany jako całość do wiadomości i tylko wtedy generowane jest obciążenie. Potem jest tylko pobieranie i wyświetlanie treści całej walki.


Wtedy portrety by się nie aktualizowały w raportach.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


10-08-2011 13:07 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Wyrywacz
Lord


images/avatars/avatar-20571.jpg

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 419

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by MasterOfPuppets
cytat:
Wyrywacz napisał(a)
To już Ci mówię, że na szczęście tak nie jest. Raport prawdopodobnie generowany jest tylko JEDEN raz podczas walki. Potem jest zapisywany jako całość do wiadomości i tylko wtedy generowane jest obciążenie. Potem jest tylko pobieranie i wyświetlanie treści całej walki.


Wtedy portrety by się nie aktualizowały w raportach.


A muszą?

__________________
uśmiech
10-08-2011 13:20 Wyrywacz jest offline Strona domowa Wyrywacz Szukaj postów użytkownika: Wyrywacz Dodaj Wyrywacz do Listy kontaktów
Pein
Lord


images/avatars/avatar-21963.gif

Data rejestracji: 29-04-2010
Postów: 335
Klan: HammerFall
Kraina: Moria IV
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Shaggy napisał(a)
Też Jestem Za tym Wink

ludziom zbrzydły już te obrazeczki potępionych i itp *.*



+1 .. Moim zdaniem potępiony to najgorzej wykonana postać . Szczególnie wersja męska.Moim zdaniem toto nie ma nic wspólnego z wampirem.Wygląda jakby był zrobiony z glutów i innych badziewi.Myślę że nie tylko ja czasem sobie wyobrażam swoją postać w "3D" tzn. jak np. wygląda z korbaczem itp. Nie mogę sobie za cholerę wyobrazić kogoś z takim ryjem biegającego z uzikami czy inną bronią palną.Po prostu postać odbiega od klimatu gry ...WZ to chyba najbardziej udana grafika postaci , pasująca do gry.


Co do tematu to dalej jestem za wprowadzeniem tego.

__________________
Aktualnie brak konta Frown

10-08-2011 13:41 Pein jest offline Szukaj postów użytkownika: Pein Dodaj Pein do Listy kontaktów
k7rx
Double Ace


Data rejestracji: 26-04-2011
Postów: 139

Autor tematu Temat rozpoczęty przez k7rx
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do wprowadzenia grafik 3d gdzieś już to widziałem że nie ma na to ani czasu ani pieniędzy na ekipę.

Z tym pomysłem o grafikach można by było coś wykombinować. Niby mała zmiana ale trochę by ożywiała grę.
10-08-2011 16:18 k7rx jest offline Szukaj postów użytkownika: k7rx Dodaj k7rx do Listy kontaktów
Pein
Lord


images/avatars/avatar-21963.gif

Data rejestracji: 29-04-2010
Postów: 335
Klan: HammerFall
Kraina: Moria IV
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Źle mnie zrozumiałeś (albo po prostu zacząłeś swoją myśl i ja to źle zrozumiałem ) Po prostu mi chodzi o to że tylko obrazek potępionego odstaje od gry i klimatu .... jakby to byl ...hmmm... jakby to była gra o zombie czy coś ...to tak ...wygląda jakby go nie raz coś zżerało.


"k7rx" - były już takie propozycje.

__________________
Aktualnie brak konta Frown

10-08-2011 18:43 Pein jest offline Szukaj postów użytkownika: Pein Dodaj Pein do Listy kontaktów
ania_cml
Member


images/avatars/avatar-21073.jpg

Data rejestracji: 02-04-2010
Postów: 48
Klan: C_D/Z_D
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: K-ce/GDAŃSK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł popieram

__________________
R1-L o B o BAN STAŁKA- za reklamę?

cytat:
Wyvernos napisał(a)
Czytam te posty topki i po prostu ludzie ze złota, każdy chce dobrze tylko k.rwa jakoś nie wychodzi Wink

10-08-2011 22:43 ania_cml jest offline Szukaj postów użytkownika: ania_cml Dodaj ania_cml do Listy kontaktów
k7rx
Double Ace


Data rejestracji: 26-04-2011
Postów: 139

Autor tematu Temat rozpoczęty przez k7rx
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli nic się nie da z tym zrobić?



cytat:
Pein napisał(a)
... Po prostu mi chodzi o to że tylko obrazek potępionego odstaje od gry i klimatu .... jakby to byl ...hmmm... jakby to była gra o zombie czy coś ...to tak ...wygląda jakby go nie raz coś zżerało. ...


Noo troszkę odstaję. W porównaniu do innych ras ten nie pasuje.
No ale w końcu to potępiony.
19-08-2011 12:31 k7rx jest offline Szukaj postów użytkownika: k7rx Dodaj k7rx do Listy kontaktów
BeoHunt
Junior Member


images/avatars/avatar-22018.jpg

Data rejestracji: 15-08-2011
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale nie wiem o czym wy jeszcze piszecie, sam twórca gry mówi: nie będzie wprowadzone, a Wy dalej..."a może by to, a może by tamto..."

Nie będzie wprowadzone, szkoda - ale jak by się niby aktualizowały te nasze "avatarki"?

__________________
Nick w grze: AltairRozenkranz
20-08-2011 12:15 BeoHunt jest offline Szukaj postów użytkownika: BeoHunt Dodaj BeoHunt do Listy kontaktów
k7rx
Double Ace


Data rejestracji: 26-04-2011
Postów: 139

Autor tematu Temat rozpoczęty przez k7rx
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Powodowałoby to wiele problemów, np. nie chce mi wczytać raportu z walki bo:

- wyskakuje mi info o wirusie
- odsyłacie do strony, która jest uznana za zakazaną itp
- obrazek się nie chce wczytać bo strona ma laga

itd


Możesz mi w tej wypowiedzi wskazać gdzie jest napisane że nie będzie wprowadzone?

Jest napisane tylko że będą błędy podczas wprowadzania tego w życie. Jeśli ktoś znalazł by jakiś pomysł aby to zadziałało to czemu miało by takiego czegoś nie być. (chyba że ktoś by tego nie chciał)

Wiem że są prace nad III aktem i mam nadzieję że coś wniesie ciekawego ale ....
Piszemy dalej to samo bo może komuś się uda odpowiednie wprowadzenie tego pomysłu.
20-08-2011 17:45 k7rx jest offline Szukaj postów użytkownika: k7rx Dodaj k7rx do Listy kontaktów
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Powodowałoby to wiele problemów, np. nie chce mi wczytać raportu z walki bo:

- wyskakuje mi info o wirusie
- odsyłacie do strony, która jest uznana za zakazaną itp
- obrazek się nie chce wczytać bo strona ma laga

itd


Sushi z całym szacunkiem, ja to się mogę nie znać, ale mam wrażenie, że poleciałeś po bandzieWink ) Czyli argument typu "nie bo nie". Zresztą już zauważono, ze profile się wczytują i nie ma problemuWink

Żeby nie było spamu, uważam, że rozmiar grafiki powinien być tego samego formatu co jest obecnie czyli 122px × 200px max.

__________________

18-09-2011 20:08 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
Moder
Triple Ace


images/avatars/avatar-19399.gif

Data rejestracji: 18-09-2010
Postów: 158

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy jest możliwość na wprowadzenie?
Fajna sprawa z tym portretem.
5 fajek up coś świadczy o zainteresowaniu.

Administracjo! Może jednak ^_^.

__________________

29-09-2011 20:32 Moder jest offline Szukaj postów użytkownika: Moder Dodaj Moder do Listy kontaktów
Sernik ;)
Triple Ace


images/avatars/avatar-24014.png

Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 224
Klan: Samuraj/ White Sparta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Jarosław/podkarpacie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

temat już był maglowany i chyba nic z tego jak dobrze pamiętam Mad

__________________
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"


30-09-2011 08:49 Sernik ;) jest offline Szukaj postów użytkownika: Sernik ;) Dodaj Sernik ;) do Listy kontaktów
Moder
Triple Ace


images/avatars/avatar-19399.gif

Data rejestracji: 18-09-2010
Postów: 158

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Powodowałoby to wiele problemów, np. nie chce mi wczytać raportu z walki bo: - wyskakuje mi info o wirusie - odsyłacie do strony, która jest uznana za zakazaną itp - obrazek się nie chce wczytać bo strona ma laga itd


ja tu widzę tylko niby problem.
nie ma powiedziane stanowczego NIE od Admina.

Tak albo Nie... nie ma może. Stawiajmy sprawe stanowczo.
Smile

__________________

30-09-2011 11:55 Moder jest offline Szukaj postów użytkownika: Moder Dodaj Moder do Listy kontaktów
ofiara losu
Lord


images/avatars/avatar-22280.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 335
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w ustawieniach konta jest mozliwosc zmiany
Styl przedmiotów
Styl prefixów i sufixów
Tryb graficzny

wraz z 3 aktem mozna by wprowadzic styl portretow postaci (moze tak po 3 dla kazdej rasy)

__________________
img94.imageshack.us/img94/9884/eeeyjk.jpg

r7 Kirbyś
16-10-2011 11:11 ofiara losu jest offline Szukaj postów użytkownika: ofiara losu Dodaj ofiara losu do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Propozycja portretów postaci w atakach.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH