Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Oszuści i ich obrońcy psują grę :( » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Oszuści i ich obrońcy psują grę :( 5 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Oszuści i ich obrońcy psują grę :( Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja wszystko rozumiem, można uznać tą grę za sens życia i pragnąć "dominacji"

można robić wszystko aby ten cel osiągnąć.

wszystko jednak w dopuszczalnym przez obowiązujące w grze zasady granicach !

to zaś co tu się dzieje przekracza po prostu ludzkie pojęcie.

Co chwila jacyś przedstawiciele NAJSILNIEJSZEGO Klanu (co teraz wcale nie jest dziwne, skąd ta "siła") którego szefem była "najuczciwsza osoba w Nekropolii co do wszystkie doszła sama" - (z logów widac że nie do końca sama, no prawie sama)
to co chwila osoby z tego Klanu mają bany, do tego donoszą na siebie samych, czego już zupełnie nie potrafię zrozumieć !!!

więc coś jest nie tak, za co to można uznać ? za złośliwość c47, który postanowił sobie ich "tępić" i dziwnym trafem wybiera tylko ten Klan z TOP - nie sądzę.

jest tego po prostu za dużo,

Quo Vadis BW ? co się z Tobą dzieje,

dlaczego tacy gracze są tolerowani a następnie następuje nagle ich odbanowanie

i dlaczego to wszystko w 1 Klanie?

i jak tu grać uczciwie kiedy wokół jest to co jest.

już się przestałem dziwić dlaczego do tego Klanu jest tyle chętnych i każdy z nich jest dumny z tego że w nim jest, mają zaiste powody do "dumy" nie mnie oceniać czy słuszne.

specjalnie dla socjo Smile
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=104793
pozostałych tematów z działu Pręgierz dotyczących WIELU INNYCH osób z tego Klanu nie wklejam - byłoby za dużo pracy.

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Kubus_Puchatek: 31-03-2007 15:55.

30-03-2007 13:50 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Socjo
Lord


images/avatars/avatar-2320.gif

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 328
Klan: Krwawa_Armia_Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: -=TBG=-/-= KOTOWA WOLA =-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kubus_Puchatek a jak bys jeszcze dał jakis dowod tego co piszesz bo napewno nie wszyscy wiedza oco ci chodzi ?? mozesz mi nawet na PW napisac lub w grze bo nie zbyt jarze oco ci chodzi ?? jaki klan jacy ludzi i wogole !!

Też chcialbym wiedziec kto wedle tematu psuje gre !!!!

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
WOW, zajebioza , po prostu pokłady śmiechu. Może galerię ci urządzić?
ciekawe słownictwo ma nasza administracja rotfl rotfl
R1 ID= 117405 // R12 ID: 1092 // R14 ID: 21358
GG= 3844628

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Socjo: 30-03-2007 14:03.

30-03-2007 14:02 Socjo jest offline Szukaj postów użytkownika: Socjo Dodaj Socjo do Listy kontaktów
MaNiAk-PsYcHoL
Double Ace


images/avatars/avatar-12538.jpg

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 125
Klan: ..:: D a T e ::..
Skąd: SosnowieC

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

popieram Socjo - więcej konkretów, gdyż walisz samymi ogólnikami a temat według mnie jest bardzo ciekawy Smile


To, że się w klanach nagina to i owo to wiadomo nie od dziś Wink ale należy pamiętać, że w tą grę grają ludzie a nie maszyny, które są pozbawione uczuć takich jak pożądanie lub zazdrość Smile

Ktoś się komuś coś pochwalił - druga osoba nie dostała doli - poczuła się pokrzywdzona i dlatego są donosy Smile


Już skumałem o co biega Smile po przeczytaniu linka Smile

Tak jak mówiłem w wielu topikach pare osób tak robiło i może robi - ile osób, które przestało grać w BW oddało swoje postacie:
a) do klanu,
b) kolegom,
c) sprzedano za pr

no i przez chwile grało się dwoma postaciami bo to konto to dla brata lub siostry lub innego członka rodziny Smile hehe albo się sprzedaje wszystko do cna i przerzuca się wszystko na jedną postać - strategia proasta jak budowa cepa Smile
Wszystko zależy od C jeśli poświeca troszke czasu to pręgież pełny ale wartałoby posprawdzać góre Smile bo jestem ciekaw innych ludzi !!

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez MaNiAk-PsYcHoL: 30-03-2007 14:16.

30-03-2007 14:11 MaNiAk-PsYcHoL jest offline Szukaj postów użytkownika: MaNiAk-PsYcHoL Dodaj MaNiAk-PsYcHoL do Listy kontaktów
Orlandu
Newbie


Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajny temat niezbyt rozwiniety ,niezaduzo wiadomo ,zbyt malo konkretow a co do oszustw to nalezy pousowac wszystkie konta reset ciekawe dlaczego to niejest uznawane za pushing, rozwin temat bardziej zrobi sie ciekawiej poprosimy wiecej konkretow Smile
30-03-2007 14:11 Orlandu jest offline Szukaj postów użytkownika: Orlandu Dodaj Orlandu do Listy kontaktów
Socjo
Lord


images/avatars/avatar-2320.gif

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 328
Klan: Krwawa_Armia_Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: -=TBG=-/-= KOTOWA WOLA =-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokładnia Kubus_Puchatek jak juz powiedziales A powiedz i B tzn powiedz wszytsko co wiesz i tak ktos za to beknie Wink jak juz nie beknal niech wszystko będzie jasne daj kawe na ławe Smile takich ludzi trzeba wypisywac z nicka i nazwy klanu na forum !!!!!!!!!!

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
WOW, zajebioza , po prostu pokłady śmiechu. Może galerię ci urządzić?
ciekawe słownictwo ma nasza administracja rotfl rotfl
R1 ID= 117405 // R12 ID: 1092 // R14 ID: 21358
GG= 3844628

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Socjo: 30-03-2007 14:22.

30-03-2007 14:15 Socjo jest offline Szukaj postów użytkownika: Socjo Dodaj Socjo do Listy kontaktów
RAGNAROCK
Double Ace


images/avatars/avatar-5322.jpg

Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 137
Klan: K.A.K
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

RE: Oszuści psują grę :( Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam się z przedmówcami, więcej konkretów, puste zarzuty niczego nie zmienią...
a swoją drogą "oszustów" powinno się eliminować z gry...

__________________


ID - R1 9697/ R3 8104/ R8 661

30-03-2007 14:32 RAGNAROCK jest offline Szukaj postów użytkownika: RAGNAROCK Dodaj RAGNAROCK do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

RE: Oszuści psują grę :( Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kubus_Puchatek napisał(a)
ja wszystko rozumiem, można uznać tą grę za sens życia i pragnąć "dominacji"


Kubusiu przypomnij mi prosze, czy sam w swoim klanie na początku nie proponowałeś tego by gracze wymieniali się pomiędzy sobą hasłami, aby zawsze był komplet na oblężeniach?
Ale to o tak sobie wspominam o Twojej hipokryzji.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
30-03-2007 14:55 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arius, cisza, bo to my są ci źli zawsze Tongue

Dobrze że resety są w 100% uczciwe...

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
30-03-2007 14:58 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hipokryci wypominają hipokrytom, temat paradny.
A ja otworzę piwko i poprzyglądam się Wink

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

30-03-2007 14:58 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Thorga napisał(a)
Hipokryci wypominają hipokrytom, temat paradny.
A ja otworzę piwko i poprzyglądam się Wink


Słusznie, słusznie.

Trudno w tej grze ocenić 100% uczciwość.
Czy leszczenie od nupów gratów jest uczciwe?
Czy robienie resetów i przerzucanie sobie gratów jest uczciwe?
I tak można by rzucić z kilkanaście pytań.

Jak to ktoś kiedyś powiedział:
kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.

Kubusiu rzucisz pierwszy kamieniem?

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
30-03-2007 15:01 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sobie w twarz rzuci, albo Mordkowi w mordkę...

Ja siędziwię, że administracja publicznie pozwala tym dwóm megaresetom na dalsze egzystowanie... a przecież pushowali na potęge...

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
30-03-2007 15:05 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
JaroSatan
Lord


images/avatars/avatar-159.gif

Data rejestracji: 09-09-2006
Postów: 273
Klan: Cool Kids of Death
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kubus jak zwykle leci zarzutami bez pokrycia Smile może i jest w tym co mówi 1% prawdy ale reszta to bajeczki:/
Swoim stylem działania przypomina mi leppera nic konkretnego a zamieszania wprowadza diabelnie duzo Smile

__________________
"Kiedyś ktoś mnie nazwał okrutnym szaleńcem
a ja wtedy byłem zaledwie pomyleńcem."

http://r1.fr.bloodwars.net/r.php?r=172
http://r1.fr.bloodwars.net/showmsg.php?a=profile&uid=172
fr-ut1:Hastner
30-03-2007 15:09 JaroSatan jest offline Szukaj postów użytkownika: JaroSatan Dodaj JaroSatan do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kubus_Puchatek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arius napisał:

"Jak to ktoś kiedyś powiedział:
kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.

Kubusiu rzucisz pierwszy kamieniem?"

w tej grze nie ma czegoś takiego jak rzucanie kamieniami,

odpowiednikiem ich tutaj sa bany, sądząc po ich ilości w stosunku do Was c47 musi posiadać ich (kamieni) spory zapas i nader często musi uzupełniać braki.

dla c47 aby mu nie zabrało kamieni szczerze życzę.

cóż mogę zaś życzyć Wam moi drodzy przedstawieciele Klanu TOP 1 Confused we wszystkim TOP1 prócz uczciwości)

jedynie aby c47 przestał Was kontrolować, bowiem robi się to po prostu niesmaczne.

mi nie chodzi o te że robicie źle - co jest oczywiste i co widać w pręgierzu,

PRAWDZIWYM problemem jest jaką przyjmujecie (niektórzy z Was) wobec tego postawę.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kubus_Puchatek: 30-03-2007 15:18.

30-03-2007 15:14 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kuba, raczysz przypomnieć jak pół Twego klanu zarobiło bany?

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
30-03-2007 15:16 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta gra coraz bardziej przypomina nasz sejm , jeden drugiemu wytyka winy twierdzac przy tym ze on sam jest bez winy

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

30-03-2007 16:01 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kubus_Puchatek napisał(a)
w tej grze nie ma czegoś takiego jak rzucanie kamieniami,

odpowiednikiem ich tutaj sa bany, sądząc po ich ilości w stosunku do Was c47 musi posiadać ich (kamieni) spory zapas i nader często musi uzupełniać braki.


Tak więc skoro to zadaniem C47 jest rzucaniem banami to poco prawisz na forum swoje wywody? Jeszcze jakby ktoś, kto nigdy nie oszukiwał to robił, to bym zrozumiał, ale Ty ? Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
30-03-2007 16:10 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
MikiOne
Double Ace


images/avatars/avatar-2169.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 146
Klan: 100Demons
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To juz przekracza i to bardzo, dopuszczalne granice.
-banda krzykaczy na forum
Moja propozycja to bany na lewo i prawo(forum i gra, bezdyskusyjnie), bo z tego co widze to admini powoli sobie nie radza, w swiecie BW nie sa potrzebne takie osoby, ktore psuja klimat gry i tylko wyrzucaja wszystkim na lewo i prawo.
Czas na wielka czystke juz nadszedl!!!
edit: nie wymieniam znickow bo i tak wszyscy wiedza o ktorych uzytkownikow mi chodzi, nie podoba sie "DRZWI OTWARTE"
p.s. tylko nie trzaskac

__________________
Make blow job not war !

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MikiOne: 30-03-2007 16:21.

30-03-2007 16:19 MikiOne jest offline Szukaj postów użytkownika: MikiOne Dodaj MikiOne do Listy kontaktów
Leo
Lord


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 470
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda że pluszaki zapomniały jak ich zbanowano za to ze podłaczali sie za innych do obleżeń .... A teraz wywody niczym w naszym sejmie jak ktoś juz zauważył ;-p

__________________
Co boli Ismahela u kultysty ????

# xxx używa arkana Żar Krwi, ismahel (*) zostaje zraniony za 360 PKT ŻYCIA.
# ismahel (*) kończy swoje nie-życie na polu walki.



30-03-2007 16:26 Leo jest offline Szukaj postów użytkownika: Leo Dodaj Leo do Listy kontaktów
JaroSatan
Lord


images/avatars/avatar-159.gif

Data rejestracji: 09-09-2006
Postów: 273
Klan: Cool Kids of Death
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kubuś a właściwie o co Ci chodzi?? i co chcesz osiągnąć tym wątkiem????:>

__________________
"Kiedyś ktoś mnie nazwał okrutnym szaleńcem
a ja wtedy byłem zaledwie pomyleńcem."

http://r1.fr.bloodwars.net/r.php?r=172
http://r1.fr.bloodwars.net/showmsg.php?a=profile&uid=172
fr-ut1:Hastner
30-03-2007 16:32 JaroSatan jest offline Szukaj postów użytkownika: JaroSatan Dodaj JaroSatan do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kubusiu drobi moj ty ukochany :Big Grin
prosze Cie odpowiedz mi na moj post, wysuwajac takie oskarzenia
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?pos...6018#post746018
Popatrz najpierw3 na siebie
Dlaczego nie odpowiesz na to?
30-03-2007 19:06 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszyscy jesteście siebie warci. Tongue
Zamknął bym ten temat, ale wtedy nie będzie się z czego pośmiać. Wink

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

30-03-2007 19:16 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A wilku cfany, bo go to nie dotyczy...

Kubuś uznał, że bez adwokata się nie wypowie :/ cóż, zmuszać nie będziemy...

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
30-03-2007 19:22 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ksAnderson napisał(a)
A wilku cfany, bo go to nie dotyczy...

Mnie nie dotyczy i mam spokój.
Nie podniecam się tak niezdrowo jak niektórzy. Wink

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

30-03-2007 19:23 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też się nie podniecam, bo mnie ta gra powoli przestaje interesować, niemniej pośmiać się z tego plucia puchatego też mogę Smile a że na swój sposób.. cóż poradzisz? taki już jestem Tongue

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
30-03-2007 19:25 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
gorbaczov
Triple Ace


images/avatars/avatar-1911.jpg

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 207
Klan: najlepszy
Kraina: Necropolia IV
Skąd: TriCity

RE: Oszuści psują grę :( Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
nie proponowałeś tego by gracze wymieniali się pomiędzy sobą hasłami, aby zawsze był komplet na oblężeniach?


Co to to nie :>. To byl moj pomysl. Wierzcie sobie lub nie ale w mojej wielkiej naiwnosci nie pomyslalem nawet ze jest to lamanie regulaminu (ktory zreszta wtedy byl nie do konca sprecyzowany). dostalem krotkiego bana, z ktorym sie teraz jak najbardziej zgadzam ale...wlasnie. Jest jedno ale: donosicieli powinno sie palic na stosie :>.

__________________


HU HA HU HA! - zaśpiewaj razem z nami :>


r6: gorbi
30-03-2007 19:29 gorbaczov jest offline Szukaj postów użytkownika: gorbaczov Dodaj gorbaczov do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kubus_Puchatek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odpowiem z przyjemnością Smile

więc po pierwsze to nie MY dostaliśmy bana, bowiem ja mimo iż zażądałem kontroli mojej postaci pod tym kątem (i wszystkimi innymi od razu) bana nie dostałem, widocznie (co trudno Wam pojąć) można jednak grać w pełni uczciwie.

bany dla kilku osób dotyczyły jednorazowego dołączenia do oblężenia, od tego bardzo dawnego czasu u nas w Klanie regulamin się czyta i w odróżnieniu od Was RESPEKTUJE ! (wiem to też trudno Wam będzie zrozumieć, faktycznie dla niektórych respektowanie regulaminu może być czystą abstrakcją)

bany zostały zdjęte następnego dnia, owszem, niemniej Sushi dodał że każde następne takie i podobne zachowanie niezależnie kogo dotyczy będzie karane banem stałym bez możliwości apelacji

Chcesz więc stałego bana dla Aniki, napisz po prostu do Sushiego i zażądaj aby się do swojej obietnicy dostosował, ciekawe jak Fenix Tobie za to podziękuje.

najpierw Holly chce banów dla całego Waszego Klanu:"No to bedziemy bananowac wszystkich "resetowcow" i "multikonciarzy" i "zasiadaczy"...Jak wszystkich to wszystkich"

teraz Ty żądasz (na to wychodzi na zasadzie analogii) stałego bana dla Aniki

czy Wy nie widzicie że żądając rygorystycznego przestrzegania regulaminu sami sobie gotujecie ten los, jak się stał sie sporej części Was już udziałem ?

już donosiliście na siebie, ja widać z tego tematu na nas też były donosy Wink , to jeszcze mogę zrozumieć (może człowiekiem kierować zawiść et caetera) ale żądać (co prawda pośrednio) banów dla członków swojego Klanu to nawet jak na Was już chyba przesada ???

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kubus_Puchatek: 30-03-2007 19:41.

30-03-2007 19:31 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kto sobie hoduje donosicieli, ten ma. Wink

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

30-03-2007 19:31 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda tylko, że u nas bana dostała ledwo piąta osoba... A u Was w jednej racie dostało z 3 razy więcej luda Big Grin

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
30-03-2007 19:33 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
*69*
Triple Ace


Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 184
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: V-va

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ksAnderson napisał(a)
Sobie w twarz rzuci, albo Mordkowi w mordkę...

Ja siędziwię, że administracja publicznie pozwala tym dwóm megaresetom na dalsze egzystowanie... a przecież pushowali na potęge...



kurcze, i ktoś tam się pluł o to by Cie zdjąć? ass bitchez -_-

__________________
Koniec gry.

ID 2011, prawie jak koniec świata.
30-03-2007 20:43 *69* jest offline Szukaj postów użytkownika: *69* Dodaj *69* do Listy kontaktów
3xerwin
Triple Ace


images/avatars/avatar-9819.jpeg

Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 211
Klan: VVV
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobrze że nie jestem w top
i nie mam takich problemów jak Wy do "uczciwości"
i gdyby tak rygorystycznie przestrzegać regulaminu to połowa osób z TOP dostała by bana
i napewno nikt nie ma czystego sumienia i jest świętoszkiem, który ani razu nie złamał regulaminu

co zaobserwuje to napisze później

__________________
r18: Marshal
30-03-2007 21:09 3xerwin jest offline Szukaj postów użytkownika: 3xerwin Dodaj 3xerwin do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Oszuści i ich obrońcy psują grę :(

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH