Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Co gracze sadza o "obiektywizmie" operatora gry :] » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Co gracze sadza o "obiektywizmie" operatora gry :] 12 Ankieta - średnia ocena: 9,2512 Ankieta - średnia ocena: 9,2512 Ankieta - średnia ocena: 9,2512 Ankieta - średnia ocena: 9,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)

Zobaczmy co na ten temat mówi Regulamin Gry:
cytat:
VIII. Za multikonto uważa się logowanie więcej niż jednego użytkownika z danego numeru IP na tym samym serwerze.




No dobra Adminie - gdzie dokładnie widzisz w logach aby bylo logowanie z tego samego IP na tym samym serwerze ?

Logowanie jest z tej samej sieci która obejmuje zasięgiem całą Polske [ sieć Plus GMS ] a gdzie dokładnie umieściłeś w regulaminie info o zakazie logowania się z tej samej sieci ? Plus GSM, Era, Idea, NEO obejmują te sieci zasięgiem całą Polskę ..

chcesz powiedzieć, że nie wolno się logować ludzią z tej samej sieci na tym samym serwerze ? w moim przypadku jest tylko i wyłacznie ta sama sieć .. nie to samo IP .. więc jak zastosowałeś zacytowany kawałek regulaminu do mojego przypadku ?

Konta TUROK, Szajboos i PhOeNix nie mają logowań z tego samego IP

cytat:
Arthanis napisał(a)

Jeśli administracja zdecydowałąby się na zmianę klasyfikacji czynu Turoka to zmieniła by ją na: mega push + gra z jednego IP + zasiadanie. Turok i tak dostałby bana na stałe... Obrone Turoka uważam więc za bezcelową, jakkolwiek by sprawę Turoka potraktować i tak już raczej do gry nie wróci. Za dużo kombinowania w obrębie jednego IP by mówić cokolwiek o okilcznościahc łagodzących, zwłaszcza że wszystkio co w wyniku tej operacji osiągnął mógł mieć legalnie. A to już jest wyjatkowo zuchwałym łamaniem regulaminu. Dalej wnioskuje o odblokowanie Aniki, bo w tym wypadku ona (i tylko ona) jest osobą pokrzywdzoną.



Czy ja Cie aby nie prosiłem abyś nie udzielał się w temacie o którym nie masz pojęcia ?

Gdzie Ty widzisz u mnie granie z jednego IP lub mega push ?

Push jest to przekazanie komuś itemów a ja wcale ich nie oddałem tylko dałem na przetrzymanie na co miałem zgodę administracji .. gry z jednego IP także nie było .. tym kontą nigdy nie nałożylo się IP .. bo i jak mogło się nałożyć skoro TUROK i PhOeNix nie zaistnieli w jednym czasie ?

Między Szajboosem i PhOeNix także nie było nigdy spotkania IP ..
od kąd itemy trafiły na konto Szajboosa zalogowałem się na niego tylko wtedy kiedy zabrałem od niego kilka itemków a wiecie o tym tylko dlatego, że się do tego przyznalem .. bo ja nie ściemniam żeby się wykręcić tylko powiedziałem uczciwie jak było .. zalogowałem się, zabrałem itemki i dostałem Bana .. bo logowanie było z tej samej sieci .. NIE tego samego IP ..
no i wszystko przez głupote bo wystarczyło poczekać aż po Weekendzie wróci Szajboos od dziewczyny i nie zaistniałby żaden problem Frown

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez TUROK: 31-03-2007 14:42.

31-03-2007 14:23 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co nie zmienia faktu że się logowałeś na nie w tym samym czasie. Zmiana IP w obrębie tej samej sieci żeby to ukryć nie wystarczy. Neostrada ma podsieci zależne od obszaru, więc Twoja podsieć nie obejmuje całej Polski o czym zapewne doskonale wiesz.
Poza tym temat dotyczy kwestii co Gracze sądzą o obiektywizmie także już się nie wtrącam w Waszą dyskusję, każdy ma prawo do własnego zdania i opinii na dany temat Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




31-03-2007 14:38 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Arthanis
Lord


Data rejestracji: 12-12-2006
Postów: 366
Skąd: Pruszków City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Turok, jak chcesz mieć prywatną pogawędkę z administrację bez udziału osób trzecich to korzystaj z gg, forum est po to by KAŻDY miał prawo sę wypowiedzić. I bez względu na to co ty uważasz przekazanie sobie samemu itemków z cudzego konta to jest push (nawet jak pushujesz siamego siebie) - zgodę administracji miałeś z tego co się nie mylę na to, by ten kolega Ci te itemy oddał. Nie Ty sam... W pełni świadomie złamałeś regulamin. A próba bronienia się szczegółami (te konta nie istały równocześnie itp.) jest w wydaniu gracza jeszcze niedawno TOP 1 co najmniej śmieszna...

I jeszcze raz powtarzam - chcesz by nikt nie przeszkadzał ci w rozmowie z administracją , to rozmawiaj z nią przez gg (lub w pręgieżu). Tutaj każdy, również ja, ma prawo się wypowiadać.

I jeszcze raz powtarzam - ban załozony przez administrację na Cibie jest w tym wypadku zasadny. Dyskutowac można jedynie o kwalifikacji czynu.


EDIT po wypowiedzi Turoka:
Najwyraźniej dużo osób jest w błędzie z administracją włącznie. Na szczęście Wielki Turok zaraz nas pewnie oświeci jak wygląda "Jedyna Słuszna Wersja Prawdy". Przepraszam za urazę majestatu.
I jeszcze jedno - jeśli złamałeś regulamin TYLKO DLATEGO ŻE NIE CHCIAŁO CI SIĘ CZEKAĆ na powrót kolegi, to ban jest jak nabardziej słuszny. Pokazałeś swój stosunek do regulaminu, i to jak niewiele Cię on obchodzi. To że byłeś Top 1 nie stawia Cię teraz ponad regulaminem. I takie przykłądne ukaranie Ciebie będzie dobrym znakiem dla wszystkich uczciwych graczy. Tylko Aniki szkoda...

EDIT po 2 wypowiedzi Turoka:
Zawsze przekazanie dużej ilości sprzętów/surowców/itemów z jednej postaci na drugą bez właściwej zapłaty w KAŻDEJ grze tego typu JEST PUSHEM. Znowu próbujesz zasłaniać się szczegółami... I pomyśleć że tylu naiwnych graczy jeszcze niedawno miało Cię za autorytet... Nawet mi impownowałeś jako osoba bezwzględnie uczciwa, za jaką jeszcze niedawno Cię miałem. Szkoda...

EDIT 3, kilka słów na koniec (na razie)
O wiele ważniejsze od regulaminu są zasady fair play i zwykła ludzka uczciwość. Szkoda że, jak się okazuje, Tobie tak niewiele to mówi... Specjalistą od regulaminu nie jestam, ale ty najwyraźniej też nie.

EDIT 4:
Tak, to jest w kontrekście togo co zrobiłeś tylko nieistotny szczegół. Czy jakbyś napadł na bank kogoś by specjalnie interesowało ile lat ciężko odkładałeś na ten pistolet z tłumnikiem? Nie jesteś oceniany za całokształt całej Twojej gry, tylko za jedno konkretne przewinienie. I za to konkretne przewinienie dostałeś bana.

EDIT 5
Push to puszh, nie ma znaczenia czy przedmioty idą od postaci słabszej czy od silniejszej, na jakim koncie zostały zdobyte, jaka była różnica w czasie resjestracji obu graczy (oraz czy np. ilość samogłosek w nicku pushowanego gracza była większa niż np. 3). Powtaram po raz kolejny: TO SĄ TYLKO NIEISTOWTNE DLA SENDA SPRAWY SZCZEGÓLY.

__________________
ID: 29243

Mój link referencyjny:
r1.bloodwars.pl/r.php?r=29243
Z góry dziękuję za kliknięcie Smile

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez Arthanis: 31-03-2007 15:25.

31-03-2007 14:45 Arthanis jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthanis Dodaj Arthanis do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)

Co nie zmienia faktu że się logowałeś na nie w tym samym czasie. Zmiana IP w obrębie tej samej sieci żeby to ukryć nie wystarczy. Neostrada ma podsieci zależne od obszaru, więc Twoja podsieć nie obejmuje całej Polski o czym zapewne doskonale wiesz.
Poza tym temat dotyczy kwestii co Gracze sądzą o obiektywizmie także już się nie wtrącam w Waszą dyskusję, każdy ma prawo do własnego zdania i opinii na dany temat Wink



Zgadza się Neostrada ma hosty przypisane każdy inny do półki w danym regionie tylko, że mówimy tutaj o IP z Plus GSM a nie Neostrady ..
Neostrada była tylko kiepskim przykładem ..

cytat:
Arthanis napisał(a)

..



Każdy ma prawo się wypowiadać ale ty piszesz bzdury nie mając pojęcia o czym piszesz .. walisz jakieś śmieszne komenty do spraw technicznych o których nie masz zielonego pojęcia .. i wprowadzasz tym samym w błąd kolejnych czytających i wypowiadających się na mój temat ..

cytat:
Arthanis napisał(a)

I bez względu na to co ty uważasz przekazanie sobie samemu itemków z cudzego konta to jest push (nawet jak pushujesz siamego siebie) - zgodę administracji miałeś z tego co się nie mylę na to, by ten kolega Ci te itemy oddał. Nie Ty sam...



kolejna Twoja pomyłka - przekazanie sobie własnych itemów nie jest pushem kiedy to do Ciebie dotrze .. ja zrobiłem zasiadanie bo wszedłem na konto kolegi .. moje zalogowanie sie z tej samej sieci powinno zostać uznane za złamanie regulaminu jako zasiadanie a nie odebranie itemów czy gra z jednego IP kilkoma kontami czyli multikonto bo to nie jest moje konto ..

Ale ty oczywiście jesteś najmądrzejszy, specjalista od regulaminu od siedmiu boleści .. który oskarża innych wstawiając co rusz kolejne głupie interpretacje moich czynów w oparciu o regulamin który jak już pokazałeś przerasta Cie w interpretacji tego co się wydarzyło ..

cytat:
Arthanis napisał(a)

EDIT po 2 wypowiedzi Turoka:
Zawsze przekazanie dużej ilości sprzętów/surowców/itemów z jednej postaci na drugą bez właściwej zapłaty w KAŻDEJ grze tego typu JEST PUSHEM. Znowu próbujesz zasłaniać się szczegółami... I pomyśleć że tylu naiwnych graczy jeszcze niedawno miało Cię za autorytet... Nawet mi impownowałeś jako osoba bezwzględnie uczciwa, za jaką jeszcze niedawno Cię miałem. Szkoda...



Oj biedny z Ciebie gość niemam pojęcia po co ja z Tobą wogóle dyskutuje skoro ty raz za razem pokazujesz, że niemasz o niczym pojęcia ..

Przekazanie dużej ilości sprzętów/surowców/itemów z jednej postaci na drugą w każdej innej grze po za BloodWars jest pushem tylko i wyłącznie w tedy kiedy itemy te trafiają od gracza słabszego do silniejszego .. BW jest jedynym wyjątkiem w którym Push jest uznawany w każdą strone ..

uważesz to co mówie za zasłanianie się szczegółami ? to jest tylko szczegół, że te itemy są moje, wypracowane przez 7 długich miesięcy czasem po 12 h dziennie siedzenia przy grze ? szczegółem tylko więc jest to, że moje itemy trafiły do mnie dlatego proszę o nie uznawanie tego za Push ?

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez TUROK: 31-03-2007 15:08.

31-03-2007 14:46 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arthanis napisał(a)
1.
I jeszcze raz powtarzam - chcesz by nikt nie przeszkadzał ci w rozmowie z administracją ....
2.
I jeszcze raz powtarzam - ban załozony przez administrację na Cibie jest w tym wypadku zasadny. Dyskutowac można jedynie o kwalifikacji czynu.


Ad1. nie przeszkadzam Pleased

Ad2. Nie Tobie decydować co jest słuszne a co nie , nie jesteś tu jakąś wyrocznią , tylko userem do którego po raz n-ty nie dociera to co Turok, Konrad i Ce piszą . Czepiasz się nie tego co trzeba Big Grin poczytaj sobie ponownie tematy związane ze sprawą a przyznasz mi rację Big Grin

__________________
gg : 10113142
31-03-2007 15:05 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Arthanis
Lord


Data rejestracji: 12-12-2006
Postów: 366
Skąd: Pruszków City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyrażam swoją opinię i mam do tego pełne prawo. I proszę obrońców Turoka o zaprzestanie wmawiania ludziom że opinia Turoka jest jedyną słuszną.

__________________
ID: 29243

Mój link referencyjny:
r1.bloodwars.pl/r.php?r=29243
Z góry dziękuję za kliknięcie Smile
31-03-2007 15:07 Arthanis jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthanis Dodaj Arthanis do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Turok nie potrzebuje obrońców Pleased złamał regulamin i tyle , kara za wysoka i tyle.
A opinia Turoka jest jedyną słuszną Pleased

__________________
gg : 10113142
31-03-2007 15:11 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Smuga_1993
Forum Ace


images/avatars/avatar-2542.gif

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 95
Kraina: Necropolia
Skąd: Cie znam ??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arthanis napisał(a)
1. Wyrażam swoją opinię i mam do tego pełne prawo.
2. I proszę obrońców Turoka o zaprzestanie wmawiania ludziom że opinia Turoka jest jedyną słuszną.



Ad.1

Masz zupelna racje poniewaz mozesz wyrazac swoja opinie.

Ad.2

Dlaczego kazesz im przestac bronic TUROK'a ?? Maja prawo wyrazic swoje zdanie na ten temat.


Edit: Literowka

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Smuga_1993: 31-03-2007 15:12.

31-03-2007 15:12 Smuga_1993 jest offline Szukaj postów użytkownika: Smuga_1993 Dodaj Smuga_1993 do Listy kontaktów
Arthanis
Lord


Data rejestracji: 12-12-2006
Postów: 366
Skąd: Pruszków City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zabraniam nikomu sie w tej psrawie wypowiadać. Moja prośba dotyczyła jedynie zaprzstania wmawiania wszystkim mającym innym niż obrońcy Turoka zdanie nieumiejętności czytania ze zrozumieniem itp. Ja chcę słuchać ich argumentaów, a nie ich opinii na temat mojego zdrowia psychicznego.

__________________
ID: 29243

Mój link referencyjny:
r1.bloodwars.pl/r.php?r=29243
Z góry dziękuję za kliknięcie Smile
31-03-2007 15:19 Arthanis jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthanis Dodaj Arthanis do Listy kontaktów
PitBull
Lord


images/avatars/avatar-2363.gif

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 438
Klan: XerVerQer
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no widzę tylko jedno wyjście jeśli ma być sprawiedliwość wszystkim resetom bana i koniec tematu i odbanowac anike znam ja nigdy w życiu w grze nie oszukała nie róbcie z niej kozła ofiarnego Evil

__________________

ID-2937. GG-529620.
31-03-2007 15:22 PitBull jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull Dodaj PitBull do Listy kontaktów Zobacz profil MSN PitBull
Arthanis
Lord


Data rejestracji: 12-12-2006
Postów: 366
Skąd: Pruszków City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pitbull:
To o czym mówisz byłoby rozwiązaniem optymalnym i całkowicie fair play.
Popieram na całej rozciągłości!

__________________
ID: 29243

Mój link referencyjny:
r1.bloodwars.pl/r.php?r=29243
Z góry dziękuję za kliknięcie Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arthanis: 31-03-2007 15:28.

31-03-2007 15:28 Arthanis jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthanis Dodaj Arthanis do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arthanis napisał(a)
Nie zabraniam nikomu sie w tej psrawie wypowiadać. Moja prośba dotyczyła jedynie zaprzstania wmawiania wszystkim mającym innym niż obrońcy Turoka zdanie nieumiejętności czytania ze zrozumieniem itp. Ja chcę słuchać ich argumentaów, a nie ich opinii na temat mojego zdrowia psychicznego.


Kolego pokapuj w końcu że piszesz farmazony , które nie są faktami !
Piszę Ci to i ja i Turok a do Ciebie nie dociera.
Wprowadzasz swym filozofowaniem ludzi w błąd.
Czy Ty wogóle wiesz za co Turoka spotkała kara ?
Bo z tego co piszesz to kompletnie nie masz pojęcia Pleased
W przyszłości opieraj wypowiedzi na Faktach Wink

__________________
gg : 10113142
31-03-2007 15:29 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Arthanis
Lord


Data rejestracji: 12-12-2006
Postów: 366
Skąd: Pruszków City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A wiedzę o faktach mam czerpać z "jedynego słusznego źródła" alias Wypowiedzi Turoka? Nie roszśmieszaj mnie. Czytałem Logi i wszystkie wypowiedzi Turoka, jeśli węc wiesz cokolwiek więcej niż to co jest tam zawarte to się tym podziel. Bo narazie wszystkie fakty przemawiają przeciw Turokowi, a jego pseudo-susprawiedliwienia tylko go pogrąząją (sam się przyzanał że wszedł na konto kolego bo... NIE CHCIAŁO MU SIĘ CZEKAĆ).

__________________
ID: 29243

Mój link referencyjny:
r1.bloodwars.pl/r.php?r=29243
Z góry dziękuję za kliknięcie Smile
31-03-2007 15:32 Arthanis jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthanis Dodaj Arthanis do Listy kontaktów
MaNiAk-PsYcHoL
Double Ace


images/avatars/avatar-12538.jpg

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 125
Klan: ..:: D a T e ::..
Skąd: SosnowieC

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
PitBull napisał(a)
no widzę tylko jedno wyjście jeśli ma być sprawiedliwość wszystkim resetom bana i koniec tematu ...


ech żeby było to takie proste Tongue gdyby się tak stało to na forum rozpętałabgy się mega wojna postowa hehe

powinna być jedna zasada i po sprawie - itemy należą do konkretnej postaci a nie do gracza !! każda inna postać pracuje od zera na swoje konto !!

mówienie, że itemy są tylko moje bo siedziałem po 12h na dobe i ciułałem to takie tłumaczenie według mnie troszke głupiutkie - inni też siedzą i należy o tym pamiętać i resetów nie robią Smile

jeśli itemy mają należeć do gracza to jak skończy grę na dobre to niech sobie weźmie je do domu (TUROK połóż sobie je na półeczkę) jak są tylko jego hehe


aha i mała taka dygresja nasunęła mi się - TUROK jak masz mało czasu na BW (wspominałeś to i nadal wspominasz) to po co tak walczysz zażarcie o te konto - ja bym sobie dał spokój bo poczułbym się wolny bo zabrano mi dostęp do gry !!

a te Twoje słowa, że niby chciałeś wypróbować swój sprzęt na noobkach/uczciwych graczach - prymitywne - i jak to rzekł Miller do Ziobry - jest pan dla mnie .......... i tu sobie odpuszcze bo nie chce zarobić warna za obraze usera ale wszyscy wiedzą o co chodzi !!

__________________

31-03-2007 15:36 MaNiAk-PsYcHoL jest offline Szukaj postów użytkownika: MaNiAk-PsYcHoL Dodaj MaNiAk-PsYcHoL do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arthanis :

No.. dokładnie - nawet tego co 3 posty wyżej napisałem nie przeczytałeś , a uważasz się za dyskutanta Wink

Złamał regulamin - NOWĄ POSTACIĄ , czyli nowym kontem a nie TUROKIEM.
Zalogował się na kumpla żeby odebrać WŁASNE itemki , bo kumpel jest raz na tydzień Pleased Faktycznie okropne przestępstwo Pleased Zgroza ! Olaboga ! Oh !
To jest fak dziubek Wink
Chodzi o wymiar kary Smile 30 dni za takiego pierda to chyba trochę nie fer , bo za dużo gorsze złamania regulaminu kary były anulowane lub redukowane (patrz Pluszaki , Mordenkain itp , itd)

teraz kapiszi , czy nadal nie ? Big Grin


ManiakoPsychik czy jak mu tam :

Konstruktywna zazdrość Pleased

__________________
gg : 10113142

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nikt: 31-03-2007 15:39.

31-03-2007 15:38 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
MaNiAk-PsYcHoL
Double Ace


images/avatars/avatar-12538.jpg

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 125
Klan: ..:: D a T e ::..
Skąd: SosnowieC

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nikt napisał(a)

ManiakoPsychik czy jak mu tam :

Konstruktywna zazdrość Pleased


ech widzę, że ludzie, którzy są nie po Twojej stronie to są od razu gorsi - nawet taki szacunek do usera jak właściwie napisać jego nick jest dla Ciebie za trudny - ale tego Pana tego nie nauczono elementarnych zasad a był chyba modem !!

Zazdrość o co hehehe zabawny jesteś Smile Ja jestem dumny z siebie bo do wszystkiego doszedłem sam swoją pracą nie musiałem się posuwać do resetów i przerzucania kupy prków, aby stać się kimś lepszym hehe


pare słów o obiektywiźmie -> Ce odwala kawał dobrej roboty - każda sprawa powinna być rozpatrywany indywidualnie (dlatego jedni mają więcej dni a inni mniej bo czyn czynowi nie równy oraz zachowanie winnego powinno mieć wpływ na to - jak winny brnie, że jest niewinny a wina jego leży jak na talerzy to kara powinna być inna jak dla tej osoby, która wykazuje skruche) dobrze, że ma czasami kamienne serce bo jeśli ktoś coś by zawinił to od razu stos obrońców się znajduje, i mówi że nic się nie stało ....

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MaNiAk-PsYcHoL: 31-03-2007 15:59.

31-03-2007 15:47 MaNiAk-PsYcHoL jest offline Szukaj postów użytkownika: MaNiAk-PsYcHoL Dodaj MaNiAk-PsYcHoL do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drwisz z Turoka ;] Chociaż guzik masz do całej sprawy Wink Więc ja drwię z Ciebie nie pisząc poprawnie Twego nicka , czujesz się obrażony to zgłoś modom.

Owszem byłem modem , podobnie jak harcerzem i ministrantem. Co z tego ? Pleased

__________________
gg : 10113142
31-03-2007 15:55 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arthanis napisał(a)

Czytałem Logi i wszystkie wypowiedzi Turoka, jeśli węc wiesz cokolwiek więcej niż to co jest tam zawarte to się tym podziel.



No to się nie chwal, że czytałeś bo jeśli faktycznie czytałeś to z pewnością nic z tych logów nie zrozumiałeś ..
co pokazałeś w swoich wywodach filozoficznych ..

wypisałeś grę na wspólnym IP i mega push i inne elementy jak reset za co należy mi sie ban Roll Eyes

śmiech na sali bo tam nawet raz nie powieliło sie w logach IP między kontami które handlowały .. a push dotyczy przekazania itemów komuś a nie własnych itemów sobie .. dostałem BANA za Multi i z tym się nie zgadzam ponieważ konto Szajboos nie jest moje .. moim wnioskiem była zmiana kwalifikacji czynu na zasiadanie ponieważ nie jest to moje multikonto i w żaden sposób nie czerpałem z niego korzyści .. a Ty mi tam na wypisywałeś jakieś śmieszne rzeczy za które powinienem według Ciebie mieć bana ..

cytat:
MaNiAk-PsYcHoL napisał(a)

Zazdrość o co hehehe zabawny jesteś Smile Ja jestem dumny z siebie bo do wszystkiego doszedłem sam swoją pracą nie musiałem się posuwać do resetów i przerzucania kupy prków, aby stać się kimś lepszym hehe



A co ja niby osiągnąłem za pomocą resetu ? Roll Eyes
Byłem TOP 1 przez około 5 miesięcy i nie wyleciałem z rankingu bo oddałem postać nadal jako TOP 1 .. i reset nie posłużył niczemu innemu jak zabawie ..

co ja zrobiłem według was reset żeby być najlepszy w grze ? Tongue
weźcie się ludzie popukajcie w głowe .. resety były robione przez graczy w celu zdobycia dodatkowych punktów .. powiedzmy 100 punktów to 100 k punktów doświadczenia na wydanie które nie trzeba wydawać na itemy tylko można na postać co zwiększa siłę takiej postaci dlatego tak ludzie to negują ponieważ nie dają rady takim postacią .. ale mi niby po co to ? co ? kto mi na to odpowie ?
wszystkie moje itemy myślę, że przekroczyły by wartość mln punktów rozwoju a może i jeszcze lepiej .. więc Wy mi mówicie że ja reset zrobiłem dla marnych 100 k punktów które moge dostać za sprzedanie pojedynczego mojego itemu nie tracąc miesięcy gry ? za dwa miesiące byłbym w 2 strefie ..

Więc ja jestem niby typowym resetem który zrobił reset po to by być lepszy niż był ? coś tu chyba brak logiki .. według was sensowne jest zaczęcie gry w 5 strefie dla zdobycia punktów na które trzeba siedzieć miesiącami w 5 i 4 strefie skoro w 3 wypada raz na 2-3 tygodnie item który da tyle samo punktów rozwoju co kilka miesięcy gry w 5 czy 4 strefie ?

jesli chodzi o to po co ja tu się zdzieram to tu nie idzie walka o moje konto z itemami ale o moje imię które zostało i coraz bardziej jest poniewierane przez noobów waszego pokroju za to że zalogowałem sie na chwile na czyjeś konto ..

Wszedłem na postać kolegi mając inne konto w grze .. zawiniłem .. powinienem dostać bana czasowego i wpis w pręgierzu o zasiadaniu konta ponieważ to nie jest moje konto tylko jednego z graczy na BW a ja nie czerpałem żadnych korzyści punktowych czy itemowych z tego tytułu jednak za te zalogowania dostałem status kary ‘Multi’ i paru dzielnych filozofów już zrobiło ze mnie oszusta, resetowca, mega pushera itp. Itd.

Szczerze żałuje że kiedykolwiek usłyszałem o tej grze .. jest tu tyle zawiści, że aż rzadko się to spotyka .. ale nie spocznę póki nie zostanie mój Nick oczyszczony z tego śmiesznego zarzutu multikontowca ..

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez TUROK: 31-03-2007 16:34.

31-03-2007 15:58 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
*69*
Triple Ace


Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 184
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: V-va

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TUROK napisał(a)
no i wszystko przez głupote bo wystarczyło poczekać aż po Weekendzie wróci Szajboos od dziewczyny i nie zaistniałby żaden problem Frown


Nie. Wszystko przez to, że nie mogłeś się doczekać jak wszystkich będziesz rozkładał jednym uderzeniem.. resecie.


cytat:
TUROK napisał(a)
kolejna Twoja pomyłka - przekazanie sobie własnych itemów nie jest pushem kiedy to do Ciebie dotrze ..


Możesz nam Turok przypomnieć znaczenie słowa PULL w tym kontekście? Nie czepiaj się zatem słówek. A itemy chciałeś przekazać nowej postaci - nie jest to zabronione, ale napewno naganne z moralnego punktu widzenia, więc osobiście uważam, że właśnie za to powinieneś dostać bana. A że dostałeś za coś innego.. ważne, że z sprawiedliwości stała się zadość.

btw - sam sobie odpowiedziałeś:
cytat:
TUROK napisał(a)
BW jest jedynym wyjątkiem w którym Push jest uznawany w każdą strone ..



cytat:
TUROK napisał(a)
moje itemy trafiły do mnie dlatego proszę o nie uznawanie tego za Push?


Itemy z postaci 220 punktowej wtrafiły do postaci 3 punktowej.


I nie mam pojęcia czemu się zasłaniasz jakimś GSM-em, skoro sam przyznajesz, że się osobiście logowałeś na szajboosa.


Wiesz co? Lepiej było jak się nie wypowiadałeś tak często na forum. Można było Cię wyidealizować.. o, naiwni uczciwcy.



cytat:
PitBull napisał(a)
no widzę tylko jedno wyjście jeśli ma być sprawiedliwość wszystkim resetom bana i koniec tematu i odbanowac anike znam ja nigdy w życiu w grze nie oszukała nie róbcie z niej kozła ofiarnego Evil


Nie bana. Odebrać pusherskie itemy. O tych tysiącach nieuczciwe przerzuconych PR w staty możemy zapomnieć.




cytat:
Nikt napisał(a)
Kolego pokapuj w końcu że piszesz farmazony , które nie są faktami !
Piszę Ci to i ja i Turok a do Ciebie nie dociera.


Nie no, jak tak to Arthanis nie masz wyjścia, musisz przeprosić i posypać głowę popiołem. Elyta, te sprawy.



cytat:
MaNiAk-PsYcHoL napisał(a)
Zazdrość o co hehehe zabawny jesteś Smile Ja jestem dumny z siebie bo do wszystkiego doszedłem sam swoją pracą nie musiałem się posuwać do resetów i przerzucania kupy prków, aby stać się kimś lepszym


Nie masz po co tego pisać, oni albo Ciebie nie zrozumieją, albo powiedzą ze jesteś głupi, bo uczciwy.





edit:
cytat:
TUROK napisał(a)
A co ja niby osiągnąłem za pomocą resetu ? Roll Eyes
Byłem TOP 1 przez około 5 miesięcy i nie wyleciałem z rankingu bo oddałem postać nadal jako TOP 1 .. i reset nie posłużył niczemu innemu jak zabawie ..

co ja zrobiłem według was reset żeby być najlepszy w grze ? Tongue
weźcie się ludzie popukajcie w głowe .. resety były robione przez graczy w celu zdobycia dodatkowych punktów ..

Więc ja jestem niby typowym resetem który zrobił reset po to by być lepszy niż był ?


To jest najgorsze, że rzeczywiście nie mając powodu - zrobiłeś to. Jeden chce na tym zgarnąć top1, inny robi to "dla zabawy" (kiepska to zabawa imo). Reset pozostaje resetem, ogromny pull ogromnym pullem, a to, czemu to zrobiłeś już nikogo nie obchodzi.

__________________
Koniec gry.

ID 2011, prawie jak koniec świata.

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez *69*: 31-03-2007 16:33.

31-03-2007 16:27 *69* jest offline Szukaj postów użytkownika: *69* Dodaj *69* do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No następny filozof .. dobrzę więc powiedz mi jeszcze jak możesz stosować pojęcie PULL i PUSH do mnie skoro to są moje itemy i punkty ? jak można odnieść te dwa pojęcia do samego siebie ? to są pojęcia stosowane przy banach dla osób które przekazały ogromne ilości itemów lub punktów komuś słabszemu lub silniejszemu ..
31-03-2007 16:41 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I na tym dyskusja się skończy. Turok jest i był najlepszym graczem jaki grał na BW i niektórych(w tym mnie) wkurza to ciągłe jechanie po jego osobie. Jeżeli ktoś jeszcze będzie chciał się wypowiedzieć na TEMAT (z którego zeszliście) to niech zgłosi się do mnie lub do innego moda żeby go otworzył.
Ja zamykam.

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
31-03-2007 16:41 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dodałem kilka ostrzeżeń za zboczenie z tematu osobom które najwięcej pisały (wogóle nie na temat)

co do obiektywizmu, to teraz i fenix i date pewnie będzie mi zarzucać nieobiektywizm, bo ich banowałem...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
31-03-2007 22:01 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
General
King


Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 811
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Prawo nigdy nie dziala wstecz" -odnosnie bana Aniki

"Przedmioty, prawa i inne dobra materialne, ktore byly powodem/obiektem zlamania prawa przez pierwotnych wlascicieli, w zadnym przypadku nie moga miec wplywu na egzystencje osob trzecich, nie zwiazanych z zaistnialymi okolicznosciami (nie przedmiotami- moja uwaga)" -odnoscnie bana Aniki

"Dzialania oskarzonego, nawet rozlozone w czasie nie maja innej wartosci karnej niz te same czynnosci przeprowadzone w mniejszym okresie czasu" -odnosnie bana Turoka (pomijajac nalezny, krotkotrwaly ban za "zasiadanie")

"Prawo jest rowne wzgedem wszystkich [...]" -odnosnie bana Turoka, nie zamierzam owych "wszystkich" definiowac, kazdy wie kto przezyl resecik, kto mial szare interesy...

"Po odbyciu pelnego wymiaru zatwierdzonej kary, wczesniejsze winy ulegaja CALKOWITEMU zapomnieniu" -odnosnie wypowiedzi C-47 w strone Turoka. Zadne nastepne przewinienie nie ma prawa byc karane z ponadnormalna surowoscia.

Na pdst Polskiego Prawa Karnego
Na pdst. Prawa precedensowego USA- w tych miejscach gdzie uznalem to za bardziej przejrzyste.


Do C-47: Chociaz mozesz tak uwazac w Tej grze, nie jestes bogiem i dowolne interpretowanie wlasnego regulaminu, przemilczanie niewygodnych argumentow, zarzucanie zainteresowanych tymi samymi tekstami w inny sposob tylko przeredagowanymi oraz niehonorowanie WSZYSTKICH watkow nie daje Ci podstaw do orzekania takich sadow.
Przy Twojej argumentacji bardziej sluszne byloby uzasadnienie "Tak, bo tak".

btw...wypowiedzi Turoka sa o klase bardziej logiczne i przemyslane.


Pozdrawiam




Przytoczone cytaty poddalem skroceniu, nie zmieniajacym w zaden sposob ich wartosci logicznej w zaistnialej sytuacji.

Temat stary, ale zadko bawie sie BW...a w oczy razi jak malo ktory zaden.
Zaluje, ze dopiero teraz go znalazlem.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez General: 02-05-2007 14:12.

02-05-2007 14:07 General jest offline Szukaj postów użytkownika: General Dodaj General do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Co gracze sadza o "obiektywizmie" operatora gry :]

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH