Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Co gracze sadza o "obiektywizmie" operatora gry :] » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Co gracze sadza o "obiektywizmie" operatora gry :] 12 Ankieta - średnia ocena: 9,2512 Ankieta - średnia ocena: 9,2512 Ankieta - średnia ocena: 9,2512 Ankieta - średnia ocena: 9,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ziufziuf
Full Member


Data rejestracji: 18-02-2007
Postów: 55
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bar22 napisał(a)
zrozumcie w końcu że nie ważne jest aktualne imię postaci tylko konto Turok-Anika dla administracji nie ma różnicy jak się teraz postać nazywa
np ja mogę zrobić sobie multi itp. a potem zmienię imię postaci to będę bez winny ........ wątpie


a ty w koncu zrozum ze bana dostala niewinna osoba czyli Anika ZA PELNA ZGODA ADMINISTRACJI na zamiane kont - czy tak trudno bylo wczesniej sprawdzic Turoka? Czy moze lepiej bylo jak teraz czekac na donos i zabanowanie konta juz Aniki.

P.S.

Swoja droga gratulacje dla C za wspaniale opiekowanie sie serverem i sprawdzenie psotaci Turoka dopiero potym jak skonczyl grac - tyle bylo atakow na niego na forum ze gra nei fer i nikt NIKT nie sprawdzil go - nie dziwi to was?

__________________
Jesli cos wygram lub wygrasz pisz w grze na nick R3: Sagitarius

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ziufziuf: 30-03-2007 23:00.

30-03-2007 22:57 ziufziuf jest offline Szukaj postów użytkownika: ziufziuf Dodaj ziufziuf do Listy kontaktów
Arthanis
Lord


Data rejestracji: 12-12-2006
Postów: 366
Skąd: Pruszków City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z chwila gdy konto Turoka przejęła Anika możliwość swobodnej zmiany ncka jeszcze nie istniała - cała operacja została wykonana pod ścisłą kontrolą administracji. Jak ktoś nie wierzy to n9iech wejdzie w profil Aniki, widać wyraźnie że NIE MA TAM INFORMACJI O POPRZEDNICH NICKACH. To koronny dowód na to że cła operacja była nadzorowana przez administrację. Tak więc z pełną świadomością C47 wlepił bana niewinnej osobie. Tłumaczenie że konto kiedyś należało do Turoka jest śmieszne, regulamin nie istnieje dla samego siebie, ale został stworzony po to by chronić uczciwych graczy przed oszustami (jak się mylę, to niech administracja mnie poprawi). ANIKA NIE POPEŁNIŁA ŻADNEGO OSZUSTWA. W tym wypadku tak ścisłe trzymanie się regulaminu niczemu nie służy, karanie niewinnych z pewnością nie zmniejszy ilości przekrętów, znacznie natomiast wpłynie na szacunek graczy wobec administracji.

__________________
ID: 29243

Mój link referencyjny:
r1.bloodwars.pl/r.php?r=29243
Z góry dziękuję za kliknięcie Smile
30-03-2007 23:12 Arthanis jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthanis Dodaj Arthanis do Listy kontaktów
malekith
Triple Ace


images/avatars/avatar-1253.jpg

Data rejestracji: 06-08-2006
Postów: 214
Kraina: Necropolia
Skąd: Stegna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arthanis: C47 z całym dla niego szacunkiem za naprawdę wielki kawał dobrej roboty działa jak maszyna... nawet nick ma taki "robotowy" Smile

właśnie przejrzałem logi które wkleił C47...
gdyby nie to że TUROK przyznał się do logowania na konto szajboosa nie bardzo widzę złamanie regulaminu...
równie dobrze można zablokować za multi wszystkich z neostrady bo pewnie ip też się kiedyś powtarzają... albo wszystkich logujących się przez proxy...

według regulaminu to też będą multikonta... niestety

a tak w ogóle bana dla Aniki nie rozumiem i już, nawet jeżeli można się dopatrzeć, oczywiście przy dużej dozie wysiłku, grania tej samej osoby na kontach szajboos i TUROK, to po zmianie właściciela konta w imię czego karać Anikę?
w imię zasad? może... może i tak można, tak mówi REGULAMIN, a co jest w REGULAMINIE jest ŚWIĘTE, niestety...

najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że Administracja wiedziała co robi TUROK, wyraziła na to zgodę (mam nadzieje że wyraziła) a teraz 10 czy 12 dni po fakcie okazuje się że tak nie można... co najmniej dziwne...

czym w tej sprawie zawiniła Anika? - NICZYM
co zyskała postać Anika? - NIC
za co ma bana stałego? - ??????????

ban dla PhOeNixa i szajboosa słuszny ale za zasiadanie a nie za multi...
przykro mi ale na to wychodzi jak się zastanowić chwilę

nic z tego co się działo na tych 3 kontach nie zachwiało równowagi gry bardziej niż "zwykły" reset, a że zostało "udziwnione", no cóż jeśli było za zgodą Administracji to chyba za to karać nie można...

swoją drogą nie wiem po co to piszę skoro jestem tylko biedny żuczek i nic nie mogę... ale jakoś mnie to ubodło, ta bezduszność C47...

C47: odwalasz naprawdę kawał dobrej roboty, wyłapujesz kupę przekrętów, ale czasami Cię ponosi... takie jest moje zdanie na tą sprawę, pozdrawiam

mam nadzieję że to wszystko skończy się jakoś rozsądnie...

__________________


the roof, the roof, the roof is on fire
we don't need no water
let the motherf***er burn
burn motherf***er, burn



31-03-2007 06:29 malekith jest offline Szukaj postów użytkownika: malekith Dodaj malekith do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

GH czy nikt nie psioczył na turoka ? a olesia nie pamiętasz?:>
Chlopaki nie zgrywajcie tu super niewinnych inną sprawą , jest dołaczanie do oblężenia , co jest dzieleniem czy zasaidaniem , inną sprawą jest przekazywanie sobie itemików przez miesiąc, rozumiejac zabieranie ich. Co do Mordenkaina robil reset jak jeszcze wolno było :>, tak samo jak w00f..

Pewnie jakby pogrzebac to by wyszlo ze puscil wyprawke albo 2 , albo założył oblezenie bo niechcialo mu się czekać na szajboosa , ktory jeszcze jakis czas temu miał , że wolność znalazł chytry

Winne jest konto nie gracz , po graczu tylko smród został, dlaczego po 10 dniach kochani przejrzeć 100k wymian handlowych i wyłapac do tego wspólne ip posrpawdzać to wszystko to bez mała trochę trwa :>

czy jest to nagonka na klan fenix?? jakby to było date to pewnie qba by zrobil zeby to tak wygladalo. Nie mniej jednak arius zlamal regulamin nie wiedzac tego :> , drako klanowicz podsypal , a turok sam sie wsypal Big Grin rozumiem tracicie , silna postac i odchodzi wam osoba z klanu ... jest niefajnie, ale regulamin jest jeden dla wszystkich nawet dla domniemanej legendy r1chytry .

Czy kara jest słuszna ??? Może napisze to nieco kontrowersyjnie, ale tak ta kara jest sluszna , bo glupote bo inaczej tego nazwac nie m ozna nalezy karac zx cala stanowczoscia :>

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
31-03-2007 07:45 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z aniką romawiałem przez gg, chyba trochę sobie wyjaśniliśmy
od razu informuję wszystkich krzykaczy, że będzie czasowo odbanowana aby oddać pożyczone przedmioty (co robię prawie zawsze w przypadku banów jeżeli pożyczka jest miała miejsce, co jest sprawdzane)

tak jestem robotem, bez uczuć, serca itp gdy sprawdzam logi
to pomaga w chłodnym spojrzeniu na to co inni robią i eliminuje czynnik który mógłby sprawić że będę nieobiektywny

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
31-03-2007 10:47 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oficjalnie poinformowałem wszystkich, że nie oddaje itemów ponieważ zrobię sobie nową postać aby zaglądać na BW i tam sobie wrzucę itemki aby czasem pobawić się w ataki ..

Wymiany handlowe były między Szajboosem a TUROKiem wcześniej przez jakiś czas bo sporo czasu trwało przekazanie postaci .. administracja się ociągała z 2 tygodnie zanim w końcu doszło do zmiany właściciela dlatego mimo postu, że odchodzę jeszcze długi czas byłem w grze jako TUROK .. co przeniosłem itemki to się okazało, że dzisiaj jeszcze nie bo to bo tamto .. a chciałem odejść jako TOP 1 więc przekładałem itemki z powrotem i utrzymywałem konto nadal w top 1 ..
Postać PhOeNix powstała po oddaniu postaci TUROK .. więc nie ma mowy w żadnym wypadku aby dawać kare: Multikonto: TUROK / PhOeNix ..

A co do Szajboos / PhOeNix to C47 jedyne co ma, to po osiągnięciu przeze mnie 15 poziomu, w logach około 6 szybko następujących po sobie wymian handlowych z tej samej sieci [ nie mylić z tym samym IP ], popatrzcie sobie na cennik kar i sprawdźcie czy faktycznie należy się ban na 30 dni z 'ponownym rozpatrzeniem' ..

Więc w przypadku TUROK / Szajboos mamy zasiadanie z przed 1,5 miesiąca ..

Przypadku TUROK / PhOeNix nie ma bo postacie nie istniały równocześnie ..

Szajboos / PhOeNix mamy około 6 szybko następujących po sobie wymian handlowych z tej samej sieci [ sieci a nie z tego samego IP i jeszcze mała uwaga do tej sieci .. sieć Plus GSM obejmuje całą Polske ] ..

A co mamy w tytule pręgierza ?

MULTIKONTA turok ; szajboss ; ph0enix

Bzdura i tyle .. nie ma i nigdy nie było u mnie żadnego Multikonta !!
Schrzaniłem tylko, że na sam koniec przed odejściem poprosiłem kolegę który nie grał aktywnie aby udostępnił mi konto bo nie mam gdzie przetrzymać itemków ..

I normalnie afera na całego TUROK miał Multi .. pff .. dobry żart i chamówa ze strony administracji .. żałuje, że kiedykolwiek natrafiłem na reklamę tej gry ..

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez TUROK: 31-03-2007 13:01.

31-03-2007 11:03 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
Serena
Double Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 124
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra niema co dyskutowac. Czekam na rozpatrzenie sprawy przez C47. Co do waszych wypowiedzi to dziekuje za opinie niemniej prosze zaprzestanie jakis spekulacji. Admini dzialaja jak dzialaja i sama z nimi ta sprawe wyjasnie. Nagonka na Feniksa to lekka przsada Smile . Niema mowy o multi jest tylko niecelowe zlamanie regulaminu lub niecierpliwosc.

Pozadrawiam
Anika
31-03-2007 12:43 Serena jest offline Szukaj postów użytkownika: Serena Dodaj Serena do Listy kontaktów
_Yoda_
Triple Ace


images/avatars/avatar-3109.jpg

Data rejestracji: 14-02-2007
Postów: 181
Klan: [PhOeNix]
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin (3/6/3)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez _Yoda_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Serena napisał(a)
Nagonka na Feniksa to lekka przsada Smile . Niema mowy o multi jest tylko niecelowe zlamanie regulaminu lub niecierpliwosc.

Pozadrawiam
Anika



Jezeli nagonka na fenixa to przesada to prosze, zajrzyjcie do tych tematow:

http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=105206

http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=105219


P.S.

Za chwile pewnie dodam kolejne...

__________________
Tupot pojedynczej pary łap obudził Twoją czujność. Twój przeciwnik nawet nie zauważył co go zabiło. Jeden szybki cios, w miękkie podgardle pozbawił go życia.

Yoda, nieśmiertelny wojownik klanu [PhOeNix]
31-03-2007 12:51 _Yoda_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Yoda_ Dodaj _Yoda_ do Listy kontaktów
*69*
Triple Ace


Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 184
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: V-va

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TUROK napisał(a)
Oficjalnie..



Jeśli chodzi o pana powyżej, to już w sumie naprawde nieważne, czy słuszny ban czy niesłuszny. NAWET jeśli byłby niesłuszny, to chciałeś zostać / zostałeś resetowcem, a za to ban jaknajbardziej w mojej opinii się należy.

__________________
Koniec gry.

ID 2011, prawie jak koniec świata.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez *69*: 31-03-2007 13:03.

31-03-2007 13:02 *69* jest offline Szukaj postów użytkownika: *69* Dodaj *69* do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

*69* - to czemu nie domagasz się go dla mordka i puchatka?

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
31-03-2007 13:06 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie Yoda ciebie za recydywe na forum Smile
Teraz C47 zaczął wielkie wiosenne sprzątanie waszego gniazda, wymiecie z niego cały syf.
Czy wam się to podoba czy nie.
I co jak co ale musze przyznać iż C47 czasem zbyt ostro ocenia i banuje jednak ma swoją racje,
niedługa wszyscy będą wpadać na chwilkę na konta kolegów.
Z lekka to zamordyzm ale on ma swoje powody i to cena jaką płacimy za wolny rynek.

cytat:
ksAnderson napisał(a)
*69* - to czemu nie domagasz się go dla mordka i puchatka?

Mała rozdziawa która nie umie grać na własnej postaci,
jak wszystkich to nie zapominaj o w00fie czyli: Animal_Instinct albo o Zybku który jest modem Wink
NO ale wiem musisz się bujac do wrogów twojego małego klanu (Ptaka) ja wiem Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mordek: 31-03-2007 13:11.

31-03-2007 13:09 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
*69* napisał(a)

Jeśli chodzi o pana powyżej, to już w sumie naprawde nieważne, czy słuszny ban czy niesłuszny. NAWET jeśli byłby niesłuszny, to chciałeś zostać / zostałeś resetowcem, a za to ban jaknajbardziej w mojej opinii się należy.



Nie bądź misiu śmieszny .. jak bym chciał zostać i grać to bym w życiu nie oddał konta top1 które było top1 przez kilka miesięcy i nie sądzę aby ktoś był w stanie mnie dogonić gdybym chciał grać dalej ..
Ja miałbym się resetować, że by co ? być lepszym od innych ? no chyba nie było mi to do niczego potrzebne ..

Wszyscy wiedzieli, że zrobię nowe konto aby nie rozstawać się do końca z grą i znajomymi ..
Nie po to aby ostro grać non stop od nowa i być najlepszym w grze tylko właśnie po to, że by mieć nadal kontakt, w końcu trochę czasu spędziłem w grze i poznałem sporo fajnych ludzi ..

I jeszcze jedno .. coś Ci się kompletnie popierniczyło .. nie ma czegoś takiego jak bany za reset czyli rozpoczęcie ponownie gry od 0 ..
31-03-2007 13:15 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://forum.bloodwars.pl/thread.php?got...threadid=105242

Ciekawe że w ostatnich czasach bany łapią osoby tylko związane z Fenixem, mimo że nie robimy nic podan to, co robią inne klany (że już nie wspomnę, że się Date przyznawało do pożyczania sprzętu, co jest formą pushingu).

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
31-03-2007 13:25 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
Arthanis
Lord


Data rejestracji: 12-12-2006
Postów: 366
Skąd: Pruszków City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Turok, a może wstawiłbyś się choć raz za Aniką która dostałą bana z Twojej winy i przez ciebie? Ty dostałes bana słusznie, złamałeś regulamin, natomiast Anika niczemu nie jest w tym przypadku winna. Cały czas wtylko prosisz o zmianę kwalifikacji Twojego czynu, całkowicie olałeś kwestię ososby która za Twoje przewinienia nie może teraz grać.

Do administracji:
Zdcydujcie się czy winę ponosi konto czy gracz. Decydując się na jedną bądź drugą opcję musicie uznac że niezeasadny był ban albo dla Phoenixa, albo lda Aniki. Nie muszę chyba pisać że słuszna wydaje mi się tylko ta 2 opcja. I jeszcze jedno:

"Odpowiedzialności karnej podlega ten tylko, kto dopuścił się czynu zabronionego"
Wiecie skąd ten cytat? Wink


EDIT:
Zybek88, to jest cytat z KONSTYTUCJI RP. A ona z tego co się nie mylę Wink , stoi w tym kraju wyżej niż wszystkie inne prawa i ustawy...

__________________
ID: 29243

Mój link referencyjny:
r1.bloodwars.pl/r.php?r=29243
Z góry dziękuję za kliknięcie Smile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Arthanis: 31-03-2007 13:46.

31-03-2007 13:26 Arthanis jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthanis Dodaj Arthanis do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mordek napisał(a)
albo o Zybku który jest modem Wink


Konfident Big Grin

Arthanis - ten cytat jest z regulaminu ?Big Grin Jednakowoż wszystkie "złe uczynki" związane są z kontem. Np. ktoś sprzedaje konto na allegro - kupuje je jakaś osoba i dostaje bana. Niby jest niewinna ale i tak ban jest słuszny.
Nie mówię tu już o sytuacji Aniki, której ban wydaje mi się niesłuszny i życzę jej odbanowania

edit: ale to jest gra a nie realTongue

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
31-03-2007 13:42 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arthanis napisał(a)
Turok, a może wstawiłbyś się choć raz za Aniką która dostałą bana z Twojej winy i przez ciebie? Ty dostałes bana słusznie, złamałeś regulamin, natomiast Anika niczemu nie jest w tym przypadku winna. Cały czas wtylko prosisz o zmianę kwalifikacji Twojego czynu, całkowicie olałeś kwestię ososby która za Twoje przewinienia nie może teraz grać.

Do administracji:
Zdcydujcie się czy winę ponosi konto czy gracz. Decydując się na jedną bądź drugą opcję musicie uznac że niezeasadny był ban albo dla Phoenixa, albo lda Aniki. Nie muszę chyba pisać że słuszna wydaje mi się tylko ta 2 opcja. I jeszcze jedno:

"Odpowiedzialności karnej podlega ten tylko, kto dopuścił się czynu zabronionego"
Wiecie skąd ten cytat? Wink


Czy ty masz troche oleju w glowie ?
Myśl człowieku troche zanim coś napiszesz .. Jest ban dla 3 różnych nie związanych ze sobą kont za to, że to są moje Multi co jest bzdurą i jak zostanie uznany fakt, że nie było multi to nie należy się za Multi na żadne konto ..

co do tego mojego patrzenia na siebie to może tak poczytasz ze zrozumieniem pręgież i moje wypowiedzi .. ale nie będe wymagał od Ciebie nie wiadomo czego bo wiem jakie problemuy mają ludzie z czytaniem na zrozumienie tekstow mających więcej niż jedno zdanie .. wystarczy jak nie będziesz sie udzielał w temacie o ktorym nie masz pojęcia ..

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TUROK: 31-03-2007 13:46.

31-03-2007 13:45 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
aLexia
Member


images/avatars/avatar-17511.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 35
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolega Arthanis ma problemy z czytaniem??

Słowa Turoka z tego forum : Bardzo proszę o zdjęcie bana z postaci Anika .. skoro wyraziliście zgodę na zmianę właściciela konta to nie powinniście miesiąc później karać jej w ten sposób ..

Proponuję najpierw poczytać dokładnie a potem zabierać głos.

Czekam na decyzję administracji - tym razem Wasza decyzja była błędna - to nie są multikonta. Zmiana kwalifikacji wykroczenia jest konieczna - jeśli chcecie zachowac twarz.
31-03-2007 13:45 aLexia jest offline Szukaj postów użytkownika: aLexia Dodaj aLexia do Listy kontaktów
Arthanis
Lord


Data rejestracji: 12-12-2006
Postów: 366
Skąd: Pruszków City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sorry Turok, umknęło mojej uwadze. Zwracam honor, w przypadku Twojego stosunku do aniki się pomyliłem za co Cię serdecznie przepraszam.
Tak czy inaczej uważam że ban dla Ciebie był jak najbardziej słuszny, złamałeś regulamin. A wydaje mi się że kto jak kto, ale Ty go powinieneś znać. I jeszcze jedno - logi wyraźnie wskazują że o jakimkolwek multikoncie nie mogło byc mowy. Co nie zmienia faktu że w tym wypadku to co zrobiłes podpada pod mega-push (kara ok 30 dni, przypomnij sobie przypadek Devila i przekazania jego itemów) i to w dodatku z jednego IP (co moze Ci w tym momencie pogrążać). Wątpie by administracja pozytywnie rozpatrzyła Twoje odwołanie. Co najwyżej zmienią nazwę przewinienia...

__________________
ID: 29243

Mój link referencyjny:
r1.bloodwars.pl/r.php?r=29243
Z góry dziękuję za kliknięcie Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arthanis: 31-03-2007 13:52.

31-03-2007 13:51 Arthanis jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthanis Dodaj Arthanis do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Czekam na decyzję administracji - tym razem Wasza decyzja była błędna - to nie są multikonta. Zmiana kwalifikacji wykroczenia jest konieczna - jeśli chcecie zachowac twarz.


Zobaczmy co na ten temat mówi Regulamin Gry:
cytat:
VIII. Za multikonto uważa się logowanie więcej niż jednego użytkownika z danego numeru IP na tym samym serwerze.


Regulamin został złamany, miało miejsce używanie 3 kont przez jedną osobę przez pewien czas (do czego ta osoba się przyznała) i właściciele kont muszą ponieść konsekwencje. To że pozwoliliśmy na zmianę nicka czy przekazanie konta nie ma tu nic do rzeczy, regulamin jest regulaminem. Cofając to to tak jakbyśmy stwierdzili że prawo nie działa wstecz i że takie sytuacje są dozwolone. Niestety rzeczy raz puszczone w ruch nie mogą być tak łatwo cofnięte, jedynie Anika może uzyskać skrócenie okresu blokady ze względu na czynniki łagodzące ale decyzja o tym należy do operatora.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




31-03-2007 13:54 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ksAnderson napisał(a)
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?got...threadid=105242

Ciekawe że w ostatnich czasach bany łapią osoby tylko związane z Fenixem, mimo że nie robimy nic podan to, co robią inne klany (że już nie wspomnę, że się Date przyznawało do pożyczania sprzętu, co jest formą pushingu).


Kazdy gracz z top musi być obrotny , a tam gdzie sie kombinuje dochodzi do nadużyć a skoro prawie cały klan miesci się na 1 stronie to o naduzycia nietrudno

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
31-03-2007 13:55 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Date pżycza sprzęt od Monastyru (pożyczało Smile )
a Pchenix od X-ów a raczej ich nowej formy,
może nie pamietacie ale swojego czasu (pomijając staff wyprawowy)
nie jeden Ptaszek D. preko od zybka pożyczał na ataki
wiec KsA nie wypominaj innym własnych grzechów i popatrz do okoła
lizusie Smile w Phenix się siedzi tylko po to żeby bezpiecznie sektorek sobie budować
ale i to padnie kiedyś ;]

C47 dokładnie cytuje regulamin i ma racje .. a żeby nie było tez ostatnio bana załapałem więc nie tylko Ptaszki są banowane Pleased
31-03-2007 14:00 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mordek napisał(a)

Teraz C47 zaczął wielkie wiosenne sprzątanie waszego gniazda, wymiecie z niego cały syf.


Syf to Ty masz w przestrzeni międzyczaszkowej. Jesteś ostatnią osobą , która tu powinna się wypowiadać Pleased

Kara się należy - ale bez przegięć - trochę za długa chyba nie ?

Z tego co pamiętam to były dużo niższe kary za dużo większe naruszenia regulaminu Tongue

Ja tam wierzę w Ce , może sąd apelacyjny złagodzi wyrok Big Grin

__________________
gg : 10113142
31-03-2007 14:02 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale odchodzimy tu od istoty tego tematu. Miało się tu dyskutować o niezawisłości osądów C47 a nie o tym komu kto pożycza sprzęt i po co.
Przyznaję, pożyczałem sprzęt i Phoenixowi i DaTe - Mordek dzięki temu pielgrzymke zaliczyłeśTongue , ale nie pożyczałem sprzętu nikomu na oblężenia.
Wypożyczania sprzętu nie są jeszcze karalne póki co i nie jest to zabronione w regulaminie gry.

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
31-03-2007 14:05 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
aLexia
Member


images/avatars/avatar-17511.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 35
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)

Zobaczmy co na ten temat mówi Regulamin Gry:
cytat:
VIII. Za multikonto uważa się logowanie więcej niż jednego użytkownika z danego numeru IP na tym samym serwerze.




Skąd więć w tabeli kar pojęcie "zasiadanie" - rozumiem że kwalifikacja czynu pozostaje w wyłacznej gestii administracji ( czytaj. w zalezności od symapatii oraz antypatii do danego użytkownika ) a nie wynika z faktów.W takiej sytuacji nie powinno nikogo dziwić to,że posądzają Was o brak obiektywizmu.
31-03-2007 14:08 aLexia jest offline Szukaj postów użytkownika: aLexia Dodaj aLexia do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nikt napisał(a)
cytat:
Mordek napisał(a)

Teraz C47 zaczął wielkie wiosenne sprzątanie waszego gniazda, wymiecie z niego cały syf.


Syf to Ty masz w przestrzeni międzyczaszkowej. Jesteś ostatnią osobą , która tu powinna się wypowiadać Pleased

Kara się należy - ale bez przegięć - trochę za długa chyba nie ?

Z tego co pamiętam to były dużo niższe kary za dużo większe naruszenia regulaminu Tongue

Ja tam wierzę w Ce , może sąd apelacyjny złagodzi wyrok Big Grin


Nikt zawsze wiedziałem że w jakimś % jesteś chamem i prostakiem ale że aż tak.
Zaskoczyłeś mnie.
31-03-2007 14:09 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt, Mordek po ostrzezeniu za obraze
31-03-2007 14:12 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
ziufziuf
Full Member


Data rejestracji: 18-02-2007
Postów: 55
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mordek poczekaj chwile z tego co slychac jest sprawdzany ptak za chwile o ile nie bedize jawnej stronnosci administracji zacznasprawdzac was wtedy bedziesz jojczyl na nas tu juz nie chdozi o wojne miedzy naszymi klanami tylko o zasady zalap to w koncu Tongue

__________________
Jesli cos wygram lub wygrasz pisz w grze na nick R3: Sagitarius
31-03-2007 14:14 ziufziuf jest offline Szukaj postów użytkownika: ziufziuf Dodaj ziufziuf do Listy kontaktów
Arthanis
Lord


Data rejestracji: 12-12-2006
Postów: 366
Skąd: Pruszków City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli administracja zdecydowałąby się na zmianę klasyfikacji czynu Turoka to zmieniła by ją na: mega push + gra z jednego IP + zasiadanie. Turok i tak dostałby bana na stałe... Obrone Turoka uważam więc za bezcelową, jakkolwiek by sprawę Turoka potraktować i tak już raczej do gry nie wróci. Za dużo kombinowania w obrębie jednego IP by mówić cokolwiek o okilcznościahc łagodzących, zwłaszcza że wszystkio co w wyniku tej operacji osiągnął mógł mieć legalnie. A to już jest wyjatkowo zuchwałym łamaniem regulaminu. Dalej wnioskuje o odblokowanie Aniki, bo w tym wypadku ona (i tylko ona) jest osobą pokrzywdzoną.

__________________
ID: 29243

Mój link referencyjny:
r1.bloodwars.pl/r.php?r=29243
Z góry dziękuję za kliknięcie Smile
31-03-2007 14:14 Arthanis jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthanis Dodaj Arthanis do Listy kontaktów
*69*
Triple Ace


Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 184
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: V-va

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ksAnderson napisał(a)
*69* - to czemu nie domagasz się go dla mordka i puchatka?


Oczywiście że się domagam i wcale bym nie płakał gdyby oszuści wreszcie zaczęliby być tępieni w tej grze.

Co do pytania do ksAndersona mordek, twoich kumpli też uważam za graczy nieuczciwych, jeśli to dla Ciebie takie dziwne. Co z tego że ktoś jest modem na forum? Nie oceniam ludzi po ich statusie, w przeciwieństwie do Ciebie. I ponownie powtarzam, że jesteś ostatnią osobą, która ma moralne i etyczne prawo oceniać KsAndersona resecie.

cytat:
TUROK napisał(a)
I jeszcze jedno .. coś Ci się kompletnie popierniczyło .. nie ma czegoś takiego jak bany za reset czyli rozpoczęcie ponownie gry od 0 ..


To chyba Tobie się coś pomyliło. Wcale nie miałeś zamiaru zacząć gry od ZERA (chyba, że miałeś na myśli PRAWIE zera). Przeciwko temu nie miałbym nic przeciwko. Ty sobie chciałeś sprawdzić, 'jak moje itemy z postaci 220punktowej sprawdziłyby się w walce z top10.000' - i już po prostu nie mogłeś się tego doczekać - o czym świadczy wejście na konto szajboosa, byle szybciej porozkładać n00bków. Gdybyś rzeczywiście, jak twierdzisz, chciał tylko od czasu do czasu wchodzić do gry, pogadać ze znajomkami - chyba byś nie narażał się na karę za łamanie regulaminu. Prawda?

Ale masz rację - nie ma banów za reset. A szkoda. Jest mi tym bardziej przykro z powodu tej całej akcji, że jeszcze do niedawna uważałem Cię za wzór gracza w bwars - nie kręcącego, patrzącego tylko jak obejść regulamin cwaniaczka.

__________________
Koniec gry.

ID 2011, prawie jak koniec świata.

Ten post był edytowany 9 raz(y), ostatnio edytowany przez *69*: 31-03-2007 14:27.

31-03-2007 14:15 *69* jest offline Szukaj postów użytkownika: *69* Dodaj *69* do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mordek napisał(a)

Nikt zawsze wiedziałem że w jakimś % jesteś chamem i prostakiem ale że aż tak.
Zaskoczyłeś mnie.


Ty mnie za to wcale nie zaskoczyłeś nazywając najlepszy klan na serwerze syfem.
Więc tylko zniżyłem się do Twego poziomu drogi chłopcze Big Grin

__________________
gg : 10113142
31-03-2007 14:16 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Co gracze sadza o "obiektywizmie" operatora gry :]

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH