Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Sklep Bw » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Sklep Bw 8 Ankieta - średnia ocena: 8,008 Ankieta - średnia ocena: 8,008 Ankieta - średnia ocena: 8,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
troucer
Junior Member


Data rejestracji: 27-02-2010
Postów: 12

Sklep Bw Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy takiego tematu już nie było(?). Otóż chodzi mi o to iż sklep bw wygląda dość... marnie! nie obraźcie się ,ale od początku jego powstania nic się w nim nie pojawiło nowego (kiedyś były chyba jeszcze kubki) chętnie kupiłbym koszulkę bw ,ale lubię mieć wybór. Chciałbym koszulkę z wampirem, ssakiem, kobietą przecież bw posiada do nich grafikę albo z szlachetnym feniem dlaczego tego nie wykorzystać to byłoby lepsze niż zwykłe logo bw jakoś nie bardzo przypadło mi do gustu... podkładka na mysz też byłaby fajna albo wlepka na laptopa z wampirkiem(kiedyś coś takiego szukałem na swojego)... może warto o tym pomyśleć
13-08-2011 13:19 troucer jest offline Szukaj postów użytkownika: troucer Dodaj troucer do Listy kontaktów
DrizztDoUrden
Forum Legend


images/avatars/avatar-21721.jpg

Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 1.871
Kraina: Necropolia X
Skąd: Dokąd?? I z kim??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może dlatego że zyski że sprzedaży w owym sklepie są znikome albo bardzo niskie i nie opłaca się wprowadzać nowych wzorów do sprzedaży albo też BW team nie widzi potrzeby poszerzania asortymentu w sklepie.
13-08-2011 13:44 DrizztDoUrden jest offline Szukaj postów użytkownika: DrizztDoUrden Dodaj DrizztDoUrden do Listy kontaktów
Petrusek
Lord


images/avatars/avatar-19051.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 471
Klan: Puszcza
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Morie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to moze, jak szefom nie oplaca sie wiekszej liczby gadzetow wprowadzic, daja prawo komus do produkcji kubkow, koszulek itp z grafikami czy logiem BW...

Nie wiem jak to w sumie jest czy ktos moze sobie zalozyc wlasny sklepik i w nim handlowac produktami z LOGO teamu... to juz pewno znawcy wiedza

__________________

EMERYTURA - top1 na R5
REKREACJA - top17 na R5


13-08-2011 13:49 Petrusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Petrusek Dodaj Petrusek do Listy kontaktów
Basti
Lord


Data rejestracji: 31-07-2009
Postów: 271
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Padwa Północy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jak mają czerpać zyski skoro nic zaoferować nie mogą?jedna koszulka w pięciu rozmiarach i tyle.Być może po prostu im się to nie opłaca gdyż wielkość popytu okazuje się zbyt mała aby coś robić więcej w tym kierunku.Miło by było mieć jakąś hmmm "pamiątke"ale niekoniecznie koszulkę...

__________________
cytat:
kr3ngdee napisał(a)
na zlom to sami znawcy Smile a reszty nie ma kto wyceniacTongue

jw... zlom...


Dla mniej inteligentnych nick Basti
13-08-2011 14:51 Basti jest offline Szukaj postów użytkownika: Basti Dodaj Basti do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Basti napisał(a)
A jak mają czerpać zyski skoro nic zaoferować nie mogą?jedna koszulka w pięciu rozmiarach i tyle.Być może po prostu im się to nie opłaca gdyż wielkość popytu okazuje się zbyt mała aby coś robić więcej w tym kierunku.Miło by było mieć jakąś hmmm "pamiątke"ale niekoniecznie koszulkę...


fakt, też uważam, że te koszulki nie są trafione, może inny wzór bardziej by schodził i zgodzę się z Tobą, smycz do kluczy, kubek , brelok, coś z tych rzeczy bardziej bym kupiła niż te koszulki Smile

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

13-08-2011 15:01 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Huron
Lord


images/avatars/avatar-21987.gif

Data rejestracji: 23-04-2010
Postów: 257
Kraina: Necropolia X
Skąd: Myszków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie nie ma popytu na takie rzeczy.Na początku dali te koszulki zobaczyli,że nikt ich nie kupuje to po co mają wprowadzać inne rzeczy i się angażować.
Ale mi osobiście,nie są potrzebne gadżety BW,jak będę chciał pamiątkę to zrobię sobie screena Smile .

__________________

13-08-2011 15:08 Huron jest offline Szukaj postów użytkownika: Huron Dodaj Huron do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym proponował znaleźć jakiegoś modelarza, który by ulepił/wyrzeźbił figurki z postaciami/mobami z BW. Sam bym kupił z chęcią całą kolekcję, o ile byłaby w przyzwoitej cenie Tongue
Średnio do 20zł widziałem takie figurki z gier.
13-08-2011 15:14 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
4everyoung2
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2010
Postów: 98
Klan: RUNE
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: z miasta;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też wolałabym mieć większy wybór.. z chęcią zamówiłabym sobie koszulkę z np. szlachetnym feniksem i jakimś fajnym napisem który reklamowałby BW... bo teraz to nie ma sensu Tongue

__________________
r10 - Bling xD
13-08-2011 16:01 4everyoung2 jest offline Szukaj postów użytkownika: 4everyoung2 Dodaj 4everyoung2 do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakby były znośne figurki (znośne, czyli ładne ;p) kupiłbym chętnie cały komplecik ^^

WZtów, ssaki, łapaczy, kultków i tępaków po jednej każdej płci + każdego mobka po sztuce Smile ))

dziewucha by mnie zatłukła, fakt, ale warto by było ;D Pleased
13-08-2011 17:21
troucer
Junior Member


Data rejestracji: 27-02-2010
Postów: 12

Autor tematu Temat rozpoczęty przez troucer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Figurki świetny pomysł! ale modelarz co co ci on wiesz skocz do jakiegoś klubu fantasy gdzie kolesie grają w bitewniaki figurkami mówię ci cuda chłopaki potrafią zrobić;D nie chodzi mi tylko o pamiątkę, ale chyba każdy przyzna mi rację jeśli powiem że taka koszulka np z podobizną wampa na przedzie i logiem (ewentualnie) bw z tyłu była by lepsza niż z małym napisem nike na piersi! albo jakąś duperelą no nie oszukujmy się!
13-08-2011 18:24 troucer jest offline Szukaj postów użytkownika: troucer Dodaj troucer do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
troucer napisał(a)
koszulka np z podobizną wampa na przedzie i logiem (ewentualnie) bw z tyłu była by lepsza niż z małym napisem nike na piersi! albo jakąś duperelą no nie oszukujmy się!


albo z podobizną ulubionego Operatora Tongue

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

13-08-2011 18:34 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
troucer
Junior Member


Data rejestracji: 27-02-2010
Postów: 12

Autor tematu Temat rozpoczęty przez troucer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushimaker;D coś czuję że w takiej koszulce wszystkie panny by na mnie leciały;D nareszcie!Big Grin
13-08-2011 18:39 troucer jest offline Szukaj postów użytkownika: troucer Dodaj troucer do Listy kontaktów
Basti
Lord


Data rejestracji: 31-07-2009
Postów: 271
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Padwa Północy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No widzisz Sonszajn...kawusie w takim kubku bym wypił klucze do smyczy też przypiął o długopisie nie wspomne nawet Big Grin ...ale w koszulce i do tego czarnej jakoś paradować ochoty za bardzo bym nie miał...noo może na fajną czapeczkę bym się jeszcze skusił Smile

__________________
cytat:
kr3ngdee napisał(a)
na zlom to sami znawcy Smile a reszty nie ma kto wyceniacTongue

jw... zlom...


Dla mniej inteligentnych nick Basti
14-08-2011 09:04 Basti jest offline Szukaj postów użytkownika: Basti Dodaj Basti do Listy kontaktów
Darow
Full Member


images/avatars/avatar-20674.jpg

Data rejestracji: 05-01-2008
Postów: 57
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

super pomysł, zdecydowanie przydałby się większy wybór suwenirów ;p
kubki, figurki, długopisy, otwieracze do butelek i jakieś inne ciekawsze wzory na koszulkach
sam też bym się zastanowił jakby znalazło się tam coś sensownego za rozsądną cenę Wink

__________________
r11 Darow27

14-08-2011 09:33 Darow jest offline Szukaj postów użytkownika: Darow Dodaj Darow do Listy kontaktów
troucer
Junior Member


Data rejestracji: 27-02-2010
Postów: 12

Autor tematu Temat rozpoczęty przez troucer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więc w czym rzecz;D skoro jest popyt to gdzie do cholerki jest podaż?? moim zdaniem bezsensem jest że sklep bw jest na samej górze menu i do tego z wykrzyknikiem(!) (człowiek myśli wejdę zobaczę co tam można kupić, a nuż się skuszę) a w sklepie jedynie co można dostać to ogromny zawód i rozczarowanie;D niestety;D
14-08-2011 15:50 troucer jest offline Szukaj postów użytkownika: troucer Dodaj troucer do Listy kontaktów
mattes
Lord


images/avatars/avatar-22306.jpg

Data rejestracji: 07-02-2009
Postów: 371
Kraina: Necropolia

RE: Sklep Bw Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
troucer napisał(a)
Nie wiem czy takiego tematu już nie było(?). Otóż chodzi mi o to iż sklep bw wygląda dość... marnie!



kryzys zapomniales? Roll Eyes Big Grin

__________________
Kriksus nie ma wacka Smile
Markesz

14-08-2011 17:56 mattes jest offline Szukaj postów użytkownika: mattes Dodaj mattes do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

RE: Sklep Bw Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mattes napisał(a)
cytat:
troucer napisał(a)
Nie wiem czy takiego tematu już nie było(?). Otóż chodzi mi o to iż sklep bw wygląda dość... marnie!



kryzys zapomniales? Roll Eyes Big Grin


nie ma kryzysu Tongue

i nie mów, że nie chciałbyś pić herbatki w kubku z napisem " moja najulubieńsza moderatorka Sonszajn " Tongue


szkoda tylko, że z tych naszych gdybań nic nie będzie Frown

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

14-08-2011 18:58 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
mattes
Lord


images/avatars/avatar-22306.jpg

Data rejestracji: 07-02-2009
Postów: 371
Kraina: Necropolia

RE: Sklep Bw Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sonszajn napisał(a)
cytat:
mattes napisał(a)
cytat:
troucer napisał(a)
Nie wiem czy takiego tematu już nie było(?). Otóż chodzi mi o to iż sklep bw wygląda dość... marnie!



kryzys zapomniales? Roll Eyes Big Grin


nie ma kryzysu Tongue

i nie mów, że nie chciałbyś pić herbatki w kubku z napisem " moja najulubieńsza moderatorka Sonszajn " Tongue


szkoda tylko, że z tych naszych gdybań nic nie będzie Frown




a to zmienia postac rzeczy rotfl rotfl rotfl

__________________
Kriksus nie ma wacka Smile
Markesz

14-08-2011 19:06 mattes jest offline Szukaj postów użytkownika: mattes Dodaj mattes do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym wykupił po 100 przedmiotów z moim avkiem i sie jarał, że mam tylu fanówBig Grin

__________________
Regulamin Handlu


14-08-2011 19:58 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jak zbiję kubek z twarzą C47 to dostanę bana? Roll Eyes

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


14-08-2011 21:05 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ptyś napisał(a)
ja bym wykupił po 100 przedmiotów z moim avkiem i sie jarał, że mam tylu fanówBig Grin


po min 30 zł ? Big Grin paragon za to by Cie szybko zgasił Tongue

cytat:
pokorny napisał(a)
A jak zbiję kubek z twarzą C47 to dostanę bana? Roll Eyes



pokorny, wybacz ale przynudzasz Smile

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

14-08-2011 21:58 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to bym kupował wszystkim znajomym na prezentyTongue z napisem "najlepszy moderator=Ptyś" ^^

__________________
Regulamin Handlu


14-08-2011 22:14 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ptyś napisał(a)
no to bym kupował wszystkim znajomym na prezentyTongue z napisem "najlepszy moderator=Ptyś" ^^


a oni by pytali co to ten moderator Big Grin

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

14-08-2011 22:22 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj tam ważne ze jest autoreklamaWink

__________________
Regulamin Handlu


14-08-2011 23:20 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
troucer
Junior Member


Data rejestracji: 27-02-2010
Postów: 12

Autor tematu Temat rozpoczęty przez troucer
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dlaczego z naszych gdybań nic nie będzie? czyli ten sklep to taka podpucha?? jedyną dla mnie szansą posiadania koszulki z postacią z bw jest kradzież grafiki lekkie jej zmodyfikowanie i kupienie koszulki z własnym nadrukiem?? wolałbym kupić w sklepie bw legalnie bo koszty te sameSmile Big Grin
15-08-2011 14:44 troucer jest offline Szukaj postów użytkownika: troucer Dodaj troucer do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przenoszę do offtopu Smile

Bo zrobiła się tutaj zbyt luźna rozmowa Smile

__________________

15-08-2011 15:31 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adagio napisał(a)
przenoszę do offtopu Smile

Bo zrobiła się tutaj zbyt luźna rozmowa Smile



Szefie ale z luźnych rozmów to się poważne sprawy rodzą Tongue


cytat:
troucer napisał(a)
dlaczego z naszych gdybań nic nie będzie? czyli ten sklep to taka podpucha??



nie podpucha to nawiązanie do PRL-u, nie ma marudzenia, dziękujmy za to co jest Tongue

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

15-08-2011 20:48 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na gazetach nie ma praktycznie zysku wiec nie oplaca sie ich wykonywac ;P
wiem bo pracuje w tej branzy Wink

moge robic i kubki i koszulki i smycze wszystko... ale po co skoro sie nie oplaca?

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
17-08-2011 15:25 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
deviljin84 napisał(a)
na gazetach nie ma praktycznie zysku wiec nie oplaca sie ich wykonywac ;P
wiem bo pracuje w tej branzy Wink

moge robic i kubki i koszulki i smycze wszystko... ale po co skoro sie nie oplaca?


gazety czy gadżety ? chytry bo jakoś nie widzę sensu Twojej wypowiedzi Tongue

skąd wiesz, że się nie opłaca?

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

17-08-2011 22:46 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
krysiaczek
Ex-Team


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 159
Klan: R E P T O L I A
Kraina: Necropolia II
Skąd: Your DREAMS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sonszajn napisał(a)
cytat:
Basti napisał(a)
A jak mają czerpać zyski skoro nic zaoferować nie mogą?jedna koszulka w pięciu rozmiarach i tyle.Być może po prostu im się to nie opłaca gdyż wielkość popytu okazuje się zbyt mała aby coś robić więcej w tym kierunku.Miło by było mieć jakąś hmmm "pamiątke"ale niekoniecznie koszulkę...


fakt, też uważam, że te koszulki nie są trafione, może inny wzór bardziej by schodził i zgodzę się z Tobą, smycz do kluczy, kubek , brelok, coś z tych rzeczy bardziej bym kupiła niż te koszulki Smile



a ja mam zakupiona koszulke, ale oczywiscie chetnie bym kupil jakis kubeczek i DUUZZYY plakat BW na sciane Wink


a tak na powaznie to chyba to sie nie stanie .... "zarzad" ma inna robote narazie ;-]

__________________


Moderator
System gry
Scenariusze/Opisy , Wyglad gry


REG HANDLU , REG O GRACZACH , REG SALI TROFEUM



Popelnilem blad - napisz PW ja nie gryze ;-)
chytry rotfl chytry


27-08-2011 04:08 krysiaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krysiaczek Dodaj krysiaczek do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Sklep Bw

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH