Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10/R14 Pytanie Dotyczace Broni » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pytanie Dotyczace Broni
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sidek1234
Newbie


Data rejestracji: 07-08-2011
Postów: 5
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Szczecin

Pytanie Dotyczace Broni Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam mam pytanie dotyczace broni poniewaz dzis zostalem zatakowany i facet mial 36 poziom i na sobie Doskonały Ostry Korbacz a on jest od 50+ jak to mozliwe??
16-08-2011 09:14 sidek1234 jest offline Szukaj postów użytkownika: sidek1234 Dodaj sidek1234 do Listy kontaktów
SvEver
Junior Member


Data rejestracji: 18-07-2011
Postów: 12
Klan: Posłańcy Śmierci
Kraina: Necropolia IX
Skąd: mam wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Załozył zestaw łatwosci i ubrał Smile

__________________
R14: TigerPowerIsBack ID: 45789- TOP 73 Emerytura Smile
16-08-2011 09:41 SvEver jest offline Szukaj postów użytkownika: SvEver Dodaj SvEver do Listy kontaktów
Bemol
Triple Ace


Data rejestracji: 15-02-2010
Postów: 239
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest tak. Aby nosić przedmioty nie musisz mieć odpowiednich statystyk. Musisz je tylko mieć, aby takowe założyć potem możesz zrobić set i twoja postać będzie automatycznie go ubierać ^^.

__________________
R3 - Bemol Smile



Ps: Tylko mi brakuje na tym forum takiego napisu (razem z tobą ten temat przegladą xx użytkowników, xx ukrytych, xx zalogowanych (nicki))

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bemol: 16-08-2011 11:08.

16-08-2011 11:08 Bemol jest offline Szukaj postów użytkownika: Bemol Dodaj Bemol do Listy kontaktów
SansA
Double Ace


Data rejestracji: 27-12-2009
Postów: 110
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bemol napisał(a)
To jest tak. Aby nosić przedmioty nie musisz mieć odpowiednich statystyk. Musisz je tylko mieć, aby takowe założyć potem możesz zrobić set i twoja postać będzie automatycznie go ubierać ^^.


dokładnie tak jak kolega napisał , tylko na moriach musisz mieć odpowiedni lvl statystyki żeby nosić dany przedmiot.

__________________
R6 - kiedyś
R10 - Judo- oddane Frown
r14 - kiedyś
r16 - kiedyś
cyt: "proszę pana ta gra to całe moje zycie prosze cie odblokuj mnie "
16-08-2011 21:24 SansA jest offline Szukaj postów użytkownika: SansA Dodaj SansA do Listy kontaktów
sidek1234
Newbie


Data rejestracji: 07-08-2011
Postów: 5
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Szczecin

Autor tematu Temat rozpoczęty przez sidek1234
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli jak ? wystarczy ze zaloze ten set z bronia? tak? a potem to juz automatycznie bedzie mi bron wskakiwala?? do ekwipunku? ... Moglby ktos mi wytlumaczyc pokoleji jak to zrobic hehe?Smile dziekuje z gory za pomoc

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sidek1234: 17-08-2011 09:45.

17-08-2011 09:34 sidek1234 jest offline Szukaj postów użytkownika: sidek1234 Dodaj sidek1234 do Listy kontaktów
Robsonm
Lord


Data rejestracji: 19-11-2010
Postów: 437
Klan: MIYO
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ubierasz łatwość, ubierasz broń, zdejmujesz łatwość i ubierasz resztę ekwipunku(nie zdejmując broni), zapisujesz zestaw (te kwadraciki 1,2,3 itd). Później za każdym razem jak naciśniesz ten kwadracik na którym zapisałeś ten zestaw automatycznie ubierze Ci cały ekwipunek bez potrzeby ubierania ponownie łatwości Smile


PS: mam nadzieję że w miarę ogarniasz bo dopiero co wstałem Happy
17-08-2011 10:04 Robsonm jest offline Szukaj postów użytkownika: Robsonm Dodaj Robsonm do Listy kontaktów
sidek1234
Newbie


Data rejestracji: 07-08-2011
Postów: 5
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Szczecin

Autor tematu Temat rozpoczęty przez sidek1234
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki bardzo juz wiem o co kamanSmile Smile
18-08-2011 08:11 sidek1234 jest offline Szukaj postów użytkownika: sidek1234 Dodaj sidek1234 do Listy kontaktów
SosnaN
King


images/avatars/avatar-21708.jpg

Data rejestracji: 08-07-2011
Postów: 858
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SansA napisał(a)

tylko na moriach musisz mieć odpowiedni lvl statystyki żeby nosić dany przedmiot.


Nie. na Moriach jest jeszcze inaczej.

Na Moriach sprawdza "po" założeniu a na necro sprawdza "przed" i na necro zapisany zestaw ma moc "niespadania" tylko z tego powodu że dało się go zapisać, na Morii zaś.. po prostu nie.
Więc na Morii łatwość musi często być na stałe w ekwipunku. Bez tego sprzęt na Morii spada bo system sprawdzi wymagania "po" założeniu i każe spaść przedmiotom... jeśli wymagań nie spełnia postać.

Jak widać technicznie na Morii to nawet nie da się zapisać zestawu niespełniającego wymagań bez łatwości obecnej na stałe w tym zestawie co te wymagania pomoże spełnić.

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

20-08-2011 18:04 SosnaN jest offline Szukaj postów użytkownika: SosnaN Dodaj SosnaN do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10/R14 Pytanie Dotyczace Broni

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH