Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » poszukuje snajperow » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony poszukuje snajperow 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
dandus
Newbie


Data rejestracji: 02-03-2010
Postów: 2
Kraina: Necropolia II; Moria III

poszukuje snajperow Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pokazcie snajperzy jakies swoje osiagi

oraz swoje eq

bo CR robia miazge a my snajperz??
17-08-2011 16:06 dandus jest offline Szukaj postów użytkownika: dandus Dodaj dandus do Listy kontaktów
BRaYaN
Forum Ace


Data rejestracji: 03-07-2011
Postów: 75
Klan: LCO
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
topic sie nadaje tutaj w sam raz:
[Moria] Ściana płaczu

osiągi snajperów?

a masz np:
1 w HISTORII- SNAJPER 7 STRZAŁÓW!!!

Dobra Śmiercionośna Peleryna Szybkości (+5)

2 CRAZY KOKOS vs 1 BAZZ


mysle ze wystarczy Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

__________________

17-08-2011 16:14 BRaYaN jest offline Szukaj postów użytkownika: BRaYaN Dodaj BRaYaN do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Autora proszę o uściślenie, czy chodzi o snajperów w ogóle (wtedy temat przenoszę do MM), czy może konkretnie o r9 (wtedy proszę się powstrzymać z cytowaniem tematów z innych serwerów).

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
19-08-2011 00:05 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja jestem/byłem z r9 low lvl sniper:
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=7250aa6f66


fierce encounters represent


a na wyższych lvlach masz wyżej podane linki na pb r5, gdzie porównanie Dyfera(snajper) i Cerbina(cr) wygląda porządnie w wykonaniu Dyfera, obaj to topowi gracze.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez JMPK: 20-08-2011 19:18.

19-08-2011 00:52
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » poszukuje snajperow

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH