Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 WZ na białej 1h » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony WZ na białej 1h
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
flatron2
Junior Member


images/avatars/avatar-18754.jpg

Data rejestracji: 14-05-2010
Postów: 19

WZ na białej 1h Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam

Broń atakową mam wg. mnie dobrą wiec znieniac atakowej nie bede(mam biała 2h) tylko potrzebuje cos do załozenia na oblęzenia nio i na obrone bo strasznie ciśna mnie maluchy ktorzy zarabiają na mnie po 180pr..jakos mnie to trapiSmile

moje eq.

db preko
db siewca
bd lewitacja
nocki
Dobra Pięść Niebios Biegłości
oraz dsk demoniczne noze i rapiery

Tak wiec co by tu zmienic ażeby sobie w obronie dac rade nio i na oblegach zaistniecć. Myślałem poprawić bronie na jakies dsk szybkie xxx zwinnosci/precycji )coś ze zwinka) nio i db orche na dsk orche jak bedzie do kupienia.Staty mam lipne ale spost i zwinnosc jest na poziomie 40...

Do wydania ~250k

__________________
nick na R11: FlAtRoN
18-08-2011 19:40 flatron2 jest offline Szukaj postów użytkownika: flatron2 Dodaj flatron2 do Listy kontaktów
black_lotus
Lord


images/avatars/avatar-19978.gif

Data rejestracji: 18-11-2010
Postów: 303
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Józefów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

preko tylko na oble, w defensywie zakladaj adrenaline bo i zwinka i dodatkowe dmg, najlepiej bandane. za tyle pr spokojnie powinienes jakies antyczne pn z sufem zakupic

__________________
r10-maniakdnb
r13-maniakdnb87
"unosze sie ponad to na specjalnych efektach"
Łatwy zarobek w sieci
a tu jeszcze latwiejszy
19-08-2011 00:09 black_lotus jest offline Szukaj postów użytkownika: black_lotus Dodaj black_lotus do Listy kontaktów
Franek_Dolas
Double Ace


images/avatars/avatar-19359.gif

Data rejestracji: 13-08-2010
Postów: 130
Klan: DAY
Kraina: Necropolia
Skąd: ZDW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

panu wyzej z adrenalina i bandanami podziekujemy ...

Na atak:
(palniaki)
Dsk rogacz lub leg dsk
db siewca
db/dsk msciwy
db/dsk handlarze/ lowcy cieni / (wedle uznania)
Leg Dsk piesc niebios x2/ leg db szybkie xxx

Na bialych

Dsk rogacz lub leg dsk
db siewca
db/dsk msciwy
nocki
leg db szybkie ewentualnie jakies piesci ze zwinnoscia

demony tylko z szybkoscia i to najlepiej dobrą

Na obrone napewno kup db diament

na oble

db preko
db siewca
db lewitka
nocki
i jakies wysoko zwinkowe szybkie jesli wz, lub piesci niebios ze zwinnoscia lub dmg jesli kultek

jakie staty ?

__________________

19-08-2011 00:18 Franek_Dolas jest offline Szukaj postów użytkownika: Franek_Dolas Dodaj Franek_Dolas do Listy kontaktów
nikerio
Viking


images/avatars/avatar-21156.jpeg

Data rejestracji: 18-02-2008
Postów: 548
Klan: CRY_Immortal/Danse-M acabre
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: mazo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie rogacz a kara najlepiej maska =]

__________________

19-08-2011 00:25 nikerio jest offline Szukaj postów użytkownika: nikerio Dodaj nikerio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 WZ na białej 1h

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH