Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Boks XXI wieku i nie tylko » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Boks XXI wieku i nie tylko 6 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Huron
Lord


images/avatars/avatar-21987.gif

Data rejestracji: 23-04-2010
Postów: 257
Kraina: Necropolia X
Skąd: Myszków

Boks XXI wieku i nie tylko Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



Jakie są wasze typy na tą walkę ?

Ja osobiście zawsze byłem za naszymi Polakami,ale obawiam się,że w tej walce polak sobie nie poradzi i przegra tą walkę Frown (obym się mylił Tongue )

A wy jak sądzicie kto ma większe szanse ? Proszę o wypowiedzi Smile

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Huron: 31-10-2011 19:40.

20-08-2011 15:18 Huron jest offline Szukaj postów użytkownika: Huron Dodaj Huron do Listy kontaktów
RaXor
Triple Ace


images/avatars/avatar-18438.jpg

Data rejestracji: 30-12-2009
Postów: 195
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Gliwice/Żarki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumem za Kliczko sercem za Adamkiem .

__________________
_______________________

RaXXXor gram od 29-06-2007


20-08-2011 15:24 RaXor jest offline Szukaj postów użytkownika: RaXor Dodaj RaXor do Listy kontaktów
wilku82
Double Ace


Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 132
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Łódz podwodna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumem za Kliczko sercem za Adamkiem .
NiestetyFrown
20-08-2011 15:30 wilku82 jest offline Szukaj postów użytkownika: wilku82 Dodaj wilku82 do Listy kontaktów
Sherem*
Ex-Team


images/avatars/avatar-23726.gif

Data rejestracji: 07-09-2008
Postów: 204
Skąd: Z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Adamek Pleased

__________________



Nie gram, nie moderuję, nie znam się - zarobiony jestem Tongue

Alkohol niszczy szare komórki... Ale tylko te najsłabsze.

20-08-2011 16:12 Sherem* jest offline Strona domowa Sherem* Szukaj postów użytkownika: Sherem* Dodaj Sherem* do Listy kontaktów
RaXor
Triple Ace


images/avatars/avatar-18438.jpg

Data rejestracji: 30-12-2009
Postów: 195
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Gliwice/Żarki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prawdziwy polak Smile

__________________
_______________________

RaXXXor gram od 29-06-2007


20-08-2011 16:13 RaXor jest offline Szukaj postów użytkownika: RaXor Dodaj RaXor do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stawiam na Adamka.
Wiele osób z mojego otoczenia mówi odwrotnie, ale wydaję mi się, że w tym pojedynku zwycięży serce i góralska waleczność, a nie sława i pewność siebie.

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

20-08-2011 16:46 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Wilkołak
Full Member


Data rejestracji: 14-02-2011
Postów: 56
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po tej walce Wygrane i Przegrane obu pięściarzy zrównają się Smile


Tylko dla Kliczki wzrośnie wskaźnik wygranych przez KO Smile

__________________
R1 - Brodka
R7 - Adonolam
20-08-2011 17:02 Wilkołak jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilkołak Dodaj Wilkołak do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chciałbym napisać że Adamek ale jednak to kliczko wygra i to przez K.O.
20-08-2011 17:18
Huron
Lord


images/avatars/avatar-21987.gif

Data rejestracji: 23-04-2010
Postów: 257
Kraina: Necropolia X
Skąd: Myszków

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Huron
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
milan109 napisał(a)
chciałbym napisać że Adamek ale jednak to kliczko wygra i to przez K.O.


Realista Wink

__________________

20-08-2011 17:24 Huron jest offline Szukaj postów użytkownika: Huron Dodaj Huron do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Huron napisał(a)
cytat:
milan109 napisał(a)
chciałbym napisać że Adamek ale jednak to kliczko wygra i to przez K.O.


Realista Wink


raczej pesymista Tongue

Nie wiem czemu Wy tak już spisujecie na straty tego naszego Adamka, przecież chłopak nie porywa się z motyka na słońce, to nie Pudzian, że jak nie zatłucze w pierwszej seqndzie to potem nie ma szans. Ja stawiam na Tomka, Kliczko może i wygląda strasznie ale nie wygląd a taktyka panowie, taktyka Smile i głęboko wierzę że Adamek się solidnie do tej walki przygotuje Smile

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sonszajn: 20-08-2011 21:28.

20-08-2011 18:09 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walka u nas, więc Adamek może wygrać. Tongue

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

20-08-2011 18:16 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
Huron
Lord


images/avatars/avatar-21987.gif

Data rejestracji: 23-04-2010
Postów: 257
Kraina: Necropolia X
Skąd: Myszków

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Huron
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sonszajn napisał(a)
cytat:
Huron napisał(a)
cytat:
milan109 napisał(a)
chciałbym napisać że Adamek ale jednak to kliczko wygra i to przez K.O.


Realista Wink


raczej pesymista Tongue

Nie wiem czemu Wy tak już spisujecie na straty tego naszego Adamka, przecież chłopak nie porywa się z motyka na słońce, to nie Pudzian, że jak nie zatłucze w pierwszej seqndzie to potem nie ma szans. Ja stawiam na Tomka, Kliczko może i wygląda strasznie ale nie wygląd a taktyka panowie, taktyka Smile i głęboko wierzę że Adamczyk się solidnie do tej walki przygotuje Smile


W grę wchodzi również takie coś jak doświadczenie,a w tym Kliczko wygrywa.Adamek nie ma ciosu który by zakończył walkę,co nie można powiedzieć O przeciwniku.Wystarczy,że Kliczko przyjmie na początku trochę ciosów,co osłabi Tomka,potem wystarczy 5-6 silnych ciosów witalija ( innych Kliczko nie ma Tongue ) i jest po walce.Jedynie czym Polak może zaskoczyć to szybkością,którą posiada,ale to i tak raczej nic nie zmieni.

__________________

20-08-2011 18:20 Huron jest offline Szukaj postów użytkownika: Huron Dodaj Huron do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wilk_szary napisał(a)
Walka u nas, więc Adamek może wygrać. Tongue


raczej Kliczko może przegraćTongue

cytat:
Huron napisał(a)
cytat:
Sonszajn napisał(a)
cytat:
Huron napisał(a)
cytat:
milan109 napisał(a)
chciałbym napisać że Adamek ale jednak to kliczko wygra i to przez K.O.


Realista Wink


raczej pesymista Tongue

Nie wiem czemu Wy tak już spisujecie na straty tego naszego Adamka, przecież chłopak nie porywa się z motyka na słońce, to nie Pudzian, że jak nie zatłucze w pierwszej seqndzie to potem nie ma szans. Ja stawiam na Tomka, Kliczko może i wygląda strasznie ale nie wygląd a taktyka panowie, taktyka Smile i głęboko wierzę że Adamczyk się solidnie do tej walki przygotuje Smile


W grę wchodzi również takie coś jak doświadczenie,a w tym Kliczko wygrywa.Adamek nie ma ciosu który by zakończył walkę,co nie można powiedzieć O przeciwniku.Wystarczy,że Kliczko przyjmie na początku trochę ciosów,co osłabi Tomka,potem wystarczy 5-6 silnych ciosów witalija ( innych Kliczko nie ma Tongue ) i jest po walce.Jedynie czym Polak może zaskoczyć to szybkością,którą posiada,ale to i tak raczej nic nie zmieni.


szczerze wątpię, jeśli ktoś już podejmuje się takiej walki to nie przygotowuje się do niej miesiąc Smile także naprawdę ciężko powiedzieć jak to może wyglądać Smile bo wątpię aby nie brano takiego przebiegu walki pod uwagę i nie starano się znaleźć sposobu na Kliczkę. Także, możecie się zdziwić Wink

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sonszajn: 20-08-2011 18:30.

20-08-2011 18:21 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Huron
Lord


images/avatars/avatar-21987.gif

Data rejestracji: 23-04-2010
Postów: 257
Kraina: Necropolia X
Skąd: Myszków

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Huron
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sonszajn napisał(a)

szczerze wątpię, jeśli ktoś już podejmuje się takiej walki to nie przygotowuje się do niej miesiąc Smile także naprawdę ciężko powiedzieć jak to może wyglądać Smile bo wątpię aby nie brano takiego przebiegu walki pod uwagę i nie starano się znaleźć sposobu na Kliczkę. Także, możecie się zdziwić Wink


Noo gdyby Adamek wygrał na prawdę bym się zdziwił.oO Tongue

__________________

20-08-2011 18:34 Huron jest offline Szukaj postów użytkownika: Huron Dodaj Huron do Listy kontaktów
_Gniew_
Double Ace


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 126
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kliczko wygra Big Grin bądźmy realistami.
20-08-2011 18:48 _Gniew_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Gniew_ Dodaj _Gniew_ do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli Adamek przetrwa, to na punktu na pewno wygra.

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

20-08-2011 18:59 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
Huron
Lord


images/avatars/avatar-21987.gif

Data rejestracji: 23-04-2010
Postów: 257
Kraina: Necropolia X
Skąd: Myszków

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Huron
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wilk_szary napisał(a)
Jeśli Adamek przetrwa, to na punktu na pewno wygra.


Jeśli przetrwa,ale nie wydaję mi się,aby poradził sobie z ciosami kliczki.

__________________

20-08-2011 20:12 Huron jest offline Szukaj postów użytkownika: Huron Dodaj Huron do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Huron napisał(a)
cytat:
wilk_szary napisał(a)
Jeśli Adamek przetrwa, to na punktu na pewno wygra.


Jeśli przetrwa,ale nie wydaję mi się,aby poradził sobie z ciosami kliczki.


o ile jakiś go dojdzie, bo może być i tak, że Kliczko będzie trafiał w powietrze Tongue

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

20-08-2011 20:14 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
WaszKiller
King


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 898
Klan: VII // BK
Kraina: Moria II
Skąd: Dęblin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli będzie dobrze przygotowany kondycyjnie i szybkościowo, lewą będzie kąsił Ukraińca to da rade wygrać na punkty po 12 rundach. Nie mniej - aby wygrać z posiadaczem pasa na punkty trzeba naprawdę być wyraźnie lepszym przynajmniej w tych 10 rundach Smile

__________________
Strzelam ślepakami = ) /r5

Waszka

20-08-2011 20:20 WaszKiller jest offline Szukaj postów użytkownika: WaszKiller Dodaj WaszKiller do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zapominaj, że to boks i tu się cuda dzieją.

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

20-08-2011 20:27 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W którejś części Rocky'ego padło jedno mądre zdanie "Może i jesteś dobrym zawodnikiem ale to ja jestem dobrym pięściarzem". Ja uważam, że właśnie Tomek to pięściarz a Kliczko to zawodnik.

Ktoś pisał, że Adamek nie ma nokautującego ciosu ale gdyby trafił chociaż raz taką serią czystą jak w walce z Gołotą to i to mogłoby wystarczyć. Kilka mocnych ciosów są lepsze jak jeden wiem to bo sam trenuje sztuki walki.

Może i Kliczko ma doświadczenie w wadze ciężkiej ale Góral to też już nie świerzak(ż?) poza tym za Adamkiem jest różnica wieku i szybkość a w środowisku bokserskim panuje powiedzenie, że szybkość to siła.

Pisał też ktoś, że Kliczko to nie taktyk. Chyba zapomniał/a, że to trener wymyśla taktykę a zawodnik ją realizuje. W realizacji Kliczko akurat jest dobry. No i nie zapominajmy, że do walki przygotowuje go legendarny już trener Emmanuel Steward także Tomka czeka bardzo ciężka przeprawa. Najcięższa w życiu i to nie podlega dyskusji ale wierze w naszego orzełka i powiadam, że Tomek wygraBig Grin
20-08-2011 22:54 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lexar napisał(a)
Pisał też ktoś, że Kliczko to nie taktyk. Chyba zapomniał/a, że to trener wymyśla taktykę a zawodnik ją realizuje.


cytat:
Sonszajn napisał(a)
Kliczko może i wygląda strasznie ale nie wygląd a taktyka panowie, taktyka


cytat:
Lexar napisał(a)
W realizacji Kliczko akurat jest dobry. No i nie zapominajmy, że do walki przygotowuje go legendarny już trener Emmanuel Steward także Tomka czeka bardzo ciężka przeprawa. Najcięższa w życiu i to nie podlega dyskusji ale wierze w naszego orzełka i powiadam, że Tomek wygraBig Grin


Tomkowi też nic nie brakuje Wink chociaż zgodzę się z Tobą, że lekko nie będzie Smile

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

21-08-2011 00:35 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
JMPK
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeśli Kliczko nie znokautuje Adamka, to będzie mistrz świata pochodzący z Polski Wink W przeciwnym razie publiczność za##bie sędziów Tongue
21-08-2011 01:20
WoLL
Triple Ace


images/avatars/avatar-18594.jpg

Data rejestracji: 24-10-2008
Postów: 214
Klan: Dynastia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rabka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To będzie niemiecka gala w Polsce z udziałem samych polaków...ciekawe czy Polsat się przełamie i kupi tą transmisje od RTL-u,bo obawiam się,że zostanie nam STREAM Tongue

Co do walki to nie mam zdecydowanego faworyta ale stawiam na Adamka Wink Witalij w ostatnich latach nie walczył z nikim wybitnym,a Góral to mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych.
Nie wydaję mi się,żeby Kliczko znokautował Adamka obijając go,bo Adamek słabej szczęki to nie ma,a jego atutami to szybkość i serce do walki Wink

doskok-kombinacja ciosów-odskok - taktyka Adamka?:>
21-08-2011 12:13 WoLL jest offline Szukaj postów użytkownika: WoLL Dodaj WoLL do Listy kontaktów
Huron
Lord


images/avatars/avatar-21987.gif

Data rejestracji: 23-04-2010
Postów: 257
Kraina: Necropolia X
Skąd: Myszków

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Huron
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WoLL napisał(a)
To będzie niemiecka gala w Polsce z udziałem samych polaków...ciekawe czy Polsat się przełamie i kupi tą transmisje od RTL-u,bo obawiam się,że zostanie nam STREAM Tongue

Co do walki to nie mam zdecydowanego faworyta ale stawiam na Adamka Wink Witalij w ostatnich latach nie walczył z nikim wybitnym,a Góral to mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych.
Nie wydaję mi się,żeby Kliczko znokautował Adamka obijając go,bo Adamek słabej szczęki to nie ma,a jego atutami to szybkość i serce do walki Wink

doskok-kombinacja ciosów-odskok - taktyka Adamka?:>


Z tego co słyszałem,to Polsat nie kupi tej transmisji Frown

__________________

21-08-2011 13:41 Huron jest offline Szukaj postów użytkownika: Huron Dodaj Huron do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Adamek naprawdę musi coś dobrego wykombinować bo Kliczko długimi rękami może go spokojnie punktować nie musi go nawet nokautować.

Tomek musi być piekielnie szybki. Według mnie musi szybko przechodzić do półdystansu walic 3-4 ciosy na korpus i głowę i odskoczyć. No i oczywiście stosować zwody przy uderzeniach ukrainca.
21-08-2011 14:48 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
WoLL
Triple Ace


images/avatars/avatar-18594.jpg

Data rejestracji: 24-10-2008
Postów: 214
Klan: Dynastia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rabka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do tego Polsatu nie byłbym taki pewien Tongue Solorz ma łeb do interesów i gdy cena transmisji spadnie to może się skusi.Denerwuje mnie tylko to,że gala jest w Polsce,a Polacy mają gówno do powiedzenia...k2 promotions i wszystko jasne.
21-08-2011 21:00 WoLL jest offline Szukaj postów użytkownika: WoLL Dodaj WoLL do Listy kontaktów
Pepsi
Lord


images/avatars/avatar-22176.jpg

Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 455
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Myszków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szanse Adamka- wedlug mnie znikome, wszyscy sądzą że kliczko jest wolny jak słoń, a Adamek szybki jak gepard, a gówno prawda, kliczko wcale nie jest wolny. Po drugie przewaga fizyczna kliczki nad adamkiem jest niewyobrażalna. Adamek nie będzie miał wcale łatwo uderzyć Kliczke w twarz. Wedlug mnie walka nie bedzie trwala wiecej niz 6 rund i zakonczy sie ciezkim nokautem adamka.
08-09-2011 20:49 Pepsi jest offline Szukaj postów użytkownika: Pepsi Dodaj Pepsi do Listy kontaktów
Huron
Lord


images/avatars/avatar-21987.gif

Data rejestracji: 23-04-2010
Postów: 257
Kraina: Necropolia X
Skąd: Myszków

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Huron
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pepsi napisał(a)
Szanse Adamka- wedlug mnie znikome, wszyscy sądzą że kliczko jest wolny jak słoń, a Adamek szybki jak gepard, a gówno prawda, kliczko wcale nie jest wolny. Po drugie przewaga fizyczna kliczki nad adamkiem jest niewyobrażalna. Adamek nie będzie miał wcale łatwo uderzyć Kliczke w twarz. Wedlug mnie walka nie bedzie trwala wiecej niz 6 rund i zakonczy sie ciezkim nokautem adamka.


Dobrze gada Big Grin i to jeszcze: "wszyscy sądzą że kliczko jest wolny jak słoń, a Adamek szybki jak gepard, a gówno prawda" rotfl rotfl

__________________

08-09-2011 20:56 Huron jest offline Szukaj postów użytkownika: Huron Dodaj Huron do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

RE: Tomasz Adamek vs Vitali Klitschko Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jakie są wasze typy na tą walkę ?

Ja osobiście zawsze byłem za naszymi Polakami,ale obawiam się,że w tej walce polak sobie nie poradzi i przegra tą walkę Frown (obym się mylił Tongue )

A wy jak sądzicie kto ma większe szanse ? Proszę o wypowiedzi Smile

Moje obawy są identyczne. Smile
Adamek za dużo przyjmuje na siebie ciosów,bo ma za słabą obronę,to jest jego największy minus,fakt jest szybki ale nie aż tak szybki jak mu się wydaje Tongue
Kliczko wyprowadza wolniejsze ciosy ale niesamowicie ciężkie i precyzyjne,wydaje mi się że niestety to wystarczy na Adamka. Smile
Reasumując,sercem jestem z naszym rodakiem ale rozum mi podpowiada coś innego Wink

__________________

08-09-2011 21:24 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
Strony (7): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Boks XXI wieku i nie tylko

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH