Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » WOJNA R1 - pospolite ruszenie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (15): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony WOJNA R1 - pospolite ruszenie 111 Ankieta - średnia ocena: 9,14111 Ankieta - średnia ocena: 9,14111 Ankieta - średnia ocena: 9,14111 Ankieta - średnia ocena: 9,14
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bethrezenn
Lord


images/avatars/avatar-16867.jpeg

Data rejestracji: 25-05-2007
Postów: 306
Klan: New World Order
Kraina: Necropolia
Skąd: Nowa Ruda

WOJNA R1 - pospolite ruszenie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

QaZWsX planuje oblężenie na kwadrat 1/1/1 !
Celem oblężenia jest Lopezzo.

Oblężenie ma na celu przejęcie wrogiego kwadratu.
Druga faza rozpocznie się 23-08-2011 23:46:58.
Oblężenie zostanie zakończone 24-08-2011 01:26:58.



A więc stało się. Nadszedł czas, w którym musisz podjąć walkę nie z wrogiem a samym sobą. Czy staniesz do walki ? Czy weźmiesz udział w jedynej szansie w historii na rozpad istniejących sił ? Czy może czmychniesz do nory którą tak starannie sobie wyścieliłeś przez te wszystkie lata zaboru ?

Sztuka nie jest wygrać 13 walk z rzędu, gdy trenujesz z fachowcami, i gdy Bóg dał ci talent, sztuka jest wtedy gdy wszyscy uważają że mistrzem nie będziesz mimo tego robisz to, rezygnujesz z przyjemności wkładasz w to serce, jednak podejmujesz walkę bo wiesz że zrobisz wszystko by spróbować, nie ważne że ryzykujesz przy tym życie, to nie ma znaczenia, ból jest tymczasowy a duma po nim wieczna, nawet gdy przegrasz będziesz sam dla siebie mistrzem. Ja tylko chce zrobić to na co zasłużyłem !

Oczywiście, bardzo być może, że idziemy ku własnej zgubie i że to jest ostatni marsz. Gdybyśmy jednak zostali w domu z założonymi rękoma, zguba i tak by nas tam znalazła prędzej czy później. Nie ważyliśmy się na ten krok pochopnie. Jeśli to ma być ostatni nasz marsz, niechże będzie przynajmniej wart pieśni.

Stańcie do walki o wasze rodziny, o wasze dzieci, żony, o waszych rodziców, o waszą i naszą Ojczyznę! O niepodległość!". R1 ma szansę powstać, jak feniks z popiołów, może być jeszcze silniejszy i większy! Nie możemy jednak zmarnować tej szansy, jaką daje nam Bóg i historia. Ruszajmy do walki! Wyzwólmy kochaną Ojczyznę! Dajmy naszym potomkom wolność! Niech żyje wielka, silna i WOLNA unia łączonych klanów stających do walki przeciw takiemu złu!!!

Nadchodzą dni największych bitew naszych czasów i tylko od Ciebie zależy czy staniesz się legendą biorąc w nich udział czy może obudzisz się kiedyś rano i z pogardą popatrzysz na siebie myśląc a co by było gdyby ?

Atak na 1s - historyczny dzień.
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d0646a2540

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=65cdaacdd0
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=fcda757ae0
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9aa8820691
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=2bca33f6d5
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ec6cb04b4b
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f9321fb769
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=96ade6b8c1
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ba97cc43ac
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=47b2e80d3c
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b641b34c5b
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=70d365e376
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=342ede7109
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=aafe9dd776
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c5ec3a47ee

__________________

Ten post był edytowany 14 raz(y), ostatnio edytowany przez Bethrezenn: 31-08-2011 10:32.

23-08-2011 11:59 Bethrezenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn Dodaj Bethrezenn do Listy kontaktów
bumbumbum
Triple Ace


images/avatars/avatar-21792.gif

Data rejestracji: 01-05-2009
Postów: 189
Klan: Date
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bethrezenn napisał(a)
'czy może obudzisz się kiedyś rano i z pogardą popatrzysz na siebie myśląc a co by było gdyby ?'


Ja tam bede obserwowal tylko i nie bedzie mi zle z tym, w tym nieumarlym swiecie Wink

Nie jestem juz koksem tak jak kiedys, tylko nupem a miesa sie nie bierze na wojny rotfl

Zobaczymy co z tego wyjdzie..bo nigdy nie mowi sie nigdy...

Powodzenia

__________________

r1 - werek
23-08-2011 12:08 bumbumbum jest offline Szukaj postów użytkownika: bumbumbum Dodaj bumbumbum do Listy kontaktów
..:::Tyber:::..
Lord


images/avatars/avatar-18975.png

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 469
Klan: Zawsze ten sam
Kraina: Necropolia
Skąd: poniekąd ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bumbumbum napisał(a)
cytat:
Bethrezenn napisał(a)
'czy może obudzisz się kiedyś rano i z pogardą popatrzysz na siebie myśląc a co by było gdyby ?'


Ja tam bede obserwowal tylko i nie bedzie mi zle z tym, w tym nieumarlym swiecie Wink

Nie jestem juz koksem tak jak kiedys, tylko nupem a miesa sie nie bierze na wojny rotfl

Zobaczymy co z tego wyjdzie..bo nigdy nie mowi sie nigdy...

Powodzenia


haahah wielki K@T date i co nie bedziesz sie bil ?

co do tematu b.dobrze to co mialo byc to wypalilo GL i HF

__________________

r1 ID : 114185
23-08-2011 12:31 ..:::Tyber:::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..:::Tyber:::.. Dodaj ..:::Tyber:::.. do Listy kontaktów
STRAD
Triple Ace


images/avatars/avatar-2396.jpg

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 180
Klan: Emeryt - brak czasu na grę
Kraina: Necropolia III
Skąd: S T O (L) I C A

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co ty paliłeś jak to pisałeś Big Grin
23-08-2011 12:50 STRAD jest offline Szukaj postów użytkownika: STRAD Dodaj STRAD do Listy kontaktów
joseph1984
Junior Member


images/avatars/avatar-24133.jpg

Data rejestracji: 09-03-2011
Postów: 14
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Rumia k. Gdyni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brawo !!

Może ktoś wkońcu powstrzyma ten reżim ...

__________________
Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty.

joseph84
23-08-2011 13:50 joseph1984 jest offline Szukaj postów użytkownika: joseph1984 Dodaj joseph1984 do Listy kontaktów
Chevronek
Lord


images/avatars/avatar-25626.jpg

Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 350
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia IX
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No więc date się teraz cieszy że coś poruszyło na serwie...mam nadzieję że ta radość będzie zdumiewająco krótka


Do BOJU N.W.O. !!!!!!!!!

__________________
R1 - ID: 244976
23-08-2011 14:40 Chevronek jest offline Szukaj postów użytkownika: Chevronek Dodaj Chevronek do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A już miałam dać się na to namówić... dopóki nie zobaczyłam tego tematu... a raczej że założył go naczelny Forrest Gump r1... który i tak po kilku dniach dostawania po [...] popłacze się jak zwykle... i może w końcu skasuje ;-)

Tak więc jednak jednak nie mieszamy się Tongue
Dukowi życzę powodzenia...


... a Forrestowi i jego kolegom dezerterom przypominam... 3 strefa jest jak Media Markt... dlatego gnijecie w czwartej Tongue

+1 za wulgaryzm

__________________
Babcia_Samo_Zlo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sonszajn: 23-08-2011 22:47.

23-08-2011 15:00 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
krzyk1976
Triple Ace


images/avatars/avatar-9815.jpg

Data rejestracji: 14-01-2007
Postów: 153
Kraina: Necropolia
Skąd: z bardzo daleka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
accelerator napisał(a)
A już miałam dać się na to namówić... dopóki nie zobaczyłam tego tematu... a raczej że założył go naczelny Forrest Gump r1... który i tak po kilku dniach dostawania po [...] popłacze się jak zwykle... i może w końcu skasuje ;-)

Tak więc jednak jednak nie mieszamy się Tongue
Dukowi życzę powodzenia...


... a Forrestowi i jego kolegom dezerterom przypominam... 3 strefa jest jak Media Markt... dlatego gnijecie w czwartej Tongue



usz Ty pyskata babo Wink

+1 za wulgaryzm

__________________
R1: Shadow

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Sonszajn: 23-08-2011 22:48.

23-08-2011 15:16 krzyk1976 jest offline Szukaj postów użytkownika: krzyk1976 Dodaj krzyk1976 do Listy kontaktów
Jacold
Lord


images/avatars/avatar-19854.gif

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 312
Klan: Błękitna Armia Necro [B.A.N]
Kraina: Necropolia
Skąd: POZnan*

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czytałem tego akurat słuchając najnowszego albumu In Flames. Aż mnie ciary przeszły. Bethrezenn, jesteś z*******y Big Grin Z drugiej strony w życiu nie spodziewałbym się takiej solidarności wsród co niektórych. Życie to pasmo niespodzianek.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To pewnie przez tą tatarsko-mongolską krew Wink

23-08-2011 16:04 Jacold jest offline Strona domowa Jacold Szukaj postów użytkownika: Jacold Dodaj Jacold do Listy kontaktów
Exhume
Triple Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 223
Klan: DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
accelerator napisał(a)
A już miałam dać się na to namówić... dopóki nie zobaczyłam tego tematu... a raczej że założył go naczelny Forrest Gump r1... który i tak po kilku dniach dostawania po [...] popłacze się jak zwykle... i może w końcu skasuje ;-)

Tak więc jednak jednak nie mieszamy się Tongue
Dukowi życzę powodzenia...


... a Forrestowi i jego kolegom dezerterom przypominam... 3 strefa jest jak Media Markt... dlatego gnijecie w czwartej Tongue


haha
a od kad date zaatakowalo khorna to wypisywalas zeby zebrac do kupy caly serwer i im dokopac.

+1 za wulgaryzm

__________________
Jesli cos wygram prosze o info w grze lub na PW.

w profilu lista przedmiotow na sprzedaz:

Exhume

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sonszajn: 23-08-2011 22:49.

23-08-2011 16:52 Exhume jest offline Szukaj postów użytkownika: Exhume Dodaj Exhume do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lol, autor chyba zaczął to komponować gdy lopek wszedł na 1s Big Grin
Jeśli napisał to na poczekaniu, to niech lepiej bierze połowe lekarstw rotfl

Jak na mój gust, bardziej pasuje to do działu "Nasza twórczość" niż do MM.

W każdym razie, jeśli ta wojna będzie tak epicka, jak to co napisałeś, to czekam z niecierpliwością na wyniki w PB Big Grin

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

23-08-2011 17:30 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
ugi
Viking


images/avatars/avatar-16231.jpg

Data rejestracji: 18-04-2009
Postów: 697
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no w końcu coś ciekawego się dzieje Big Grin

mm nadzieje ze partyzantka dopracowana w każdym szczególe rotfl rotfl rotfl

__________________

Nie piję dynksu. Dosypuję żelatyny, czekam aż zastygnie i jem o_O


When you have to shoot...Shoot! Don't talk

r1 Tuco
23-08-2011 17:47 ugi jest offline Szukaj postów użytkownika: ugi Dodaj ugi do Listy kontaktów
Haesligg
Full Member


images/avatars/avatar-724.gif

Data rejestracji: 30-08-2006
Postów: 73
Klan: Camarilla
Kraina: Necropolia
Skąd: Toruń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Naprawdę nie pojmuję dlaczego czepiacie się Bethrezenna. Napisał ciekawy, poprawny tekst, co na forum zdarza się naprawdę nieczęsto; aż miło przeczytać. Gdyby choć dziesiąta część graczy potrafiła wysławiać się w podobny sposób, sama gra, nie wspominając o forum, zyskałyby bardzo dużo.

__________________
Jeżeli wygram jakąkolwiek aukcję, proszę o kontakt w grze (Nick na R1: Haesligg).
23-08-2011 17:53 Haesligg jest offline Szukaj postów użytkownika: Haesligg Dodaj Haesligg do Listy kontaktów
QaZeK
Double Ace


Data rejestracji: 23-09-2010
Postów: 123

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Haes popieram... :-) Dobrze sie ubierz na obla bo zimno ma byc w nocy... Big Grin

Nic, zycze wszystkim udanej zabawy... :-)

Pozdr
23-08-2011 18:33 QaZeK jest offline Szukaj postów użytkownika: QaZeK Dodaj QaZeK do Listy kontaktów
Bethrezenn
Lord


images/avatars/avatar-16867.jpeg

Data rejestracji: 25-05-2007
Postów: 306
Klan: New World Order
Kraina: Necropolia
Skąd: Nowa Ruda

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bethrezenn
RE: WOJNA R1 - pospolite ruszenie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A już miałam dać się na to namówić... dopóki nie zobaczyłam tego tematu... a raczej że założył go naczelny Forrest Gump r1... który i tak po kilku dniach dostawania po[...]popłacze się jak zwykle... i może w końcu skasuje ;-) Tak więc jednak jednak nie mieszamy się Dukowi życzę powodzenia...


Nie będe się zniżał do twojego poziomu, który wszyscy dobrze znają. Masz to pewnie po mamie Wink

A co do twojej osoby to wiedziałem od samego początku, że nie miałaś zamiaru nikomu pomagać tylko jak zwykle chciałaś wejść komu trzeba do tyłeczka żeby znowu zaistnieć na serwerze, na którym już podobno nie grasz.

PS. Nieustający okres to choroba, którą można leczyć. Polecam - zobaczysz jak może być fajnie Smile

+1 za wulgaryzm

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sonszajn: 23-08-2011 22:50.

23-08-2011 19:06 Bethrezenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn Dodaj Bethrezenn do Listy kontaktów
1basior
Double Ace


images/avatars/avatar-15846.jpg

Data rejestracji: 20-09-2009
Postów: 100
Klan: DATE
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia VI
Skąd: Manchester, UK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by QaZeK
Haes popieram... :-) Dobrze sie ubierz na obla bo zimno ma byc w nocy... Big Grin

Nic, zycze wszystkim udanej zabawy... :-)

Pozdr


Kto wie...moze powieje wiatrem ze wschodu zwanego NWO.

Zapowiada sie ciekawie, orientacyjnie z blokow i pratyzantki wynika ze target jest postawiony przez przeciwnika w okolicach 200 zwinki.

To wysoki target - wiec bedzie mega mega ciekawie.

Powodzenia wszystkim i gratuluje wstepnej organizacji i decyzji o polaczeniu.
Aby tylko bylo lepiej i ciekawiej.

Wyglada wstepnie na caly server r1 vs DATE Smile

__________________
R1 - TatankaYotanka [DATE]


23-08-2011 19:07 1basior jest offline Szukaj postów użytkownika: 1basior Dodaj 1basior do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
1basior napisał(a)
cytat:
Originally posted by QaZeK
Haes popieram... :-) Dobrze sie ubierz na obla bo zimno ma byc w nocy... Big Grin

Nic, zycze wszystkim udanej zabawy... :-)

Pozdr


Kto wie...moze powieje wiatrem ze wschodu zwanego NWO.

Zapowiada sie ciekawie, orientacyjnie z blokow i pratyzantki wynika ze target jest postawiony przez przeciwnika w okolicach 200 zwinki.

To wysoki target - wiec bedzie mega mega ciekawie.

Powodzenia wszystkim i gratuluje wstepnej organizacji i decyzji o polaczeniu.
Aby tylko bylo lepiej i ciekawiej.

Wyglada wstepnie na caly server r1 vs DATE Smile



I to się nazywa zdrowe podejście do gry!Wink Najważniejsza jest zabawa!!! Nie róbmy niepotrzebnych napinek bo to nic nie da. Wink Ważne, że wszyscy się ożywili i otrząsnęli z powszechnie panującej nudy! Happy

Co do Babci to ja ją nawet lubię... Big Grin
Zwykle jak idę do niej z nożem to już czeka naga! Ot, tak bez walki... rotfl ( taki żarcik... Wink )

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie!

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
23-08-2011 19:53 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia w zdobywaniu twierdzy date - cały serw da rady - ale czy sie zgracie pamietajcie spost i suma to podstawa dmg to rzecz wtórna - daje sznse date 30% na wygranie kontra cały serwer i 100% kontra .... niezorganizowany zlepek. Do was nalezy wybór wiec Big Grin

__________________
Okrutnik r5
23-08-2011 20:20 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Bukmacher
Lord


images/avatars/avatar-22128.jpg

Data rejestracji: 06-11-2010
Postów: 279
Kraina: Necropolia; Necropolia VI
Skąd: wziął się ten warn?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cała DaTe [...] tylko ja trzeźwy rotfl my popadamy przed walką

+1 za wulgaryzm

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sonszajn: 23-08-2011 22:52.

23-08-2011 20:38 Bukmacher jest offline Szukaj postów użytkownika: Bukmacher Dodaj Bukmacher do Listy kontaktów
Girion
Full Member


images/avatars/avatar-19873.jpg

Data rejestracji: 02-03-2010
Postów: 61

RE: WOJNA R1 - pospolite ruszenie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale fajnie!!Wink

I ja czekam z niecierpliwością na wynik starcia, ciekaw jestem ile NWO uzbiera punktów w klanie, czy przekroczy 70K... (Tak tak, wiem że to nie najważniejsze, ale ciekwi mnie to po prostu;P)

Chętnie pożyczyłbym Wam "rebeliantom", moją Legendarną Doskonałą Elfią Kolczugę Szykości czy Legendarną Doskonałą Szybką Pięść Niebios Biegłości ale niestety ich jeszcze nie wydropiłem;D Więc jedyne co mogę to życzyć Wam powodzenia.

__________________
R1: Gestalh
R14: Gestalh- konto oddane, gram już tylko na R1

Kupię...
23-08-2011 20:39 Girion jest offline Szukaj postów użytkownika: Girion Dodaj Girion do Listy kontaktów
..:::Tyber:::..
Lord


images/avatars/avatar-18975.png

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 469
Klan: Zawsze ten sam
Kraina: Necropolia
Skąd: poniekąd ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzeba bylo kibicowac wczesniej a nie pleby teraz klaskac H@H@H@H@H@

__________________

r1 ID : 114185
23-08-2011 20:40 ..:::Tyber:::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..:::Tyber:::.. Dodaj ..:::Tyber:::.. do Listy kontaktów
Cerebrus
Triple Ace


images/avatars/avatar-23434.gif

Data rejestracji: 07-07-2011
Postów: 215
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Opole

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

On tego sam nie pisał, to są cytaty z filmów imo Wink

"Oczywiście, bardzo być może, że idziemy ku własnej zgubie i że to jest ostatni marsz. Gdybyśmy jednak zostali w domu z założonymi rękoma, zguba i tak by nas tam znalazła prędzej czy później. Nie ważyliśmy się na ten krok pochopnie. Jeśli to ma być ostatni nasz marsz, niechże będzie przynajmniej wart pieśni."

Ent - LOTR Dwie Wieże

"Nadchodzą dni największych bitew naszych czasów i tylko od Ciebie zależy czy staniesz się legendą biorąc w nich udział czy może obudzisz się kiedyś rano i z pogardą popatrzysz na siebie myśląc a co by było gdyby ? "

Ulisses - Troja (tak mi się wydaje)

"Sztuka nie jest wygrać 13 walk z rzędu, gdy trenujesz z fachowcami, i gdy Bóg dał ci talent, sztuka jest wtedy gdy wszyscy uważają że mistrzem nie będziesz mimo tego robisz to, rezygnujesz z przyjemności wkładasz w to serce, jednak podejmujesz walkę bo wiesz że zrobisz wszystko by spróbować, nie ważne że ryzykujesz przy tym życie, to nie ma znaczenia, ból jest tymczasowy a duma po nim wieczna, nawet gdy przegrasz będziesz sam dla siebie mistrzem. Ja tylko chce zrobić to na co zasłużyłem !"

to chyba Muhammad Ali (chyba)

znalazł bym wszystkie gdyby mi się chciało wchodzić w google, ale mi sie nie chce Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Cerebrus: 23-08-2011 21:04.

23-08-2011 21:03 Cerebrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerebrus Dodaj Cerebrus do Listy kontaktów
1basior
Double Ace


images/avatars/avatar-15846.jpg

Data rejestracji: 20-09-2009
Postów: 100
Klan: DATE
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia VI
Skąd: Manchester, UK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest jeszcz paru dobrych zawodnikow bez klanu, albo w innych klanach.
Duzo jeszcze moze sie zmienic po pierwszym w sumie rozpoznawczym oblezeniu.

Jesli NWO - zauwazy szanse - to pare wzmocnien jeszcze moga poczynic.

Dawno nie bylo tak ciekawej sytuacji. Sporo pewnie ludzikow bedzie siedzial do 1 w nocy - aby zobaczyc czy 1s zostanie przejeta.

__________________
R1 - TatankaYotanka [DATE]


23-08-2011 21:23 1basior jest offline Szukaj postów użytkownika: 1basior Dodaj 1basior do Listy kontaktów
Apek
Double Ace


images/avatars/avatar-18158.jpg

Data rejestracji: 05-05-2010
Postów: 116

RE: WOJNA R1 - pospolite ruszenie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

A więc stało się. Nadszedł czas, w którym musisz podjąć walkę nie z wrogiem a samym sobą. Czy staniesz do walki ? Czy weźmiesz udział w jedynej szansie w historii na rozpad istniejących sił ? Czy może czmychniesz do nory którą tak starannie sobie wyścieliłeś przez te wszystkie lata zaboru ?

Sztuka nie jest wygrać 13 walk z rzędu, gdy trenujesz z fachowcami, i gdy Bóg dał ci talent, sztuka jest wtedy gdy wszyscy uważają że mistrzem nie będziesz mimo tego robisz to, rezygnujesz z przyjemności wkładasz w to serce, jednak podejmujesz walkę bo wiesz że zrobisz wszystko by spróbować, nie ważne że ryzykujesz przy tym życie, to nie ma znaczenia, ból jest tymczasowy a duma po nim wieczna, nawet gdy przegrasz będziesz sam dla siebie mistrzem. Ja tylko chce zrobić to na co zasłużyłem !

Oczywiście, bardzo być może, że idziemy ku własnej zgubie i że to jest ostatni marsz. Gdybyśmy jednak zostali w domu z założonymi rękoma, zguba i tak by nas tam znalazła prędzej czy później. Nie ważyliśmy się na ten krok pochopnie. Jeśli to ma być ostatni nasz marsz, niechże będzie przynajmniej wart pieśni.

Stańcie do walki o wasze rodziny, o wasze dzieci, żony, o waszych rodziców, o waszą i naszą Ojczyznę! O niepodległość!". R1 ma szansę powstać, jak feniks z popiołów, może być jeszcze silniejszy i większy! Nie możemy jednak zmarnować tej szansy, jaką daje nam Bóg i historia. Ruszajmy do walki! Wyzwólmy kochaną Ojczyznę! Dajmy naszym potomkom wolność! Niech żyje wielka, silna i WOLNA unia łączonych klanów stających do walki przeciw takiemu złu!!!

Nadchodzą dni największych bitew naszych czasów i tylko od Ciebie zależy czy staniesz się legendą biorąc w nich udział czy może obudzisz się kiedyś rano i z pogardą popatrzysz na siebie myśląc a co by było gdyby ?



Konkurencja w erudycji dla Graxa :>


Kibicuje i z checią zobacze powolny (mam cicha nadzieje) rozpad klanu kadafiego ups lopezza

__________________
ARREPENDIDO/Āpeʞ



23-08-2011 21:37 Apek jest offline Szukaj postów użytkownika: Apek Dodaj Apek do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm wlasnie mnie jeden osobnik z khorna zaczepil na gg...zwyzywal i zaczal straszyc utrata 3 stref :d

Wezcie Mattesa zaprowadzcie do psychiatry, bo chlopak chyba ma jakies problemy ze soba :d

Ps.czy to prawda,ze sprzedalam Khorna Lopkowi? ;d

@cerebrus
Czesc Patryk, daj fote ;d

__________________
Babcia_Samo_Zlo

23-08-2011 21:42 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
_Szybki
Viking


images/avatars/avatar-11937.gif

Data rejestracji: 29-11-2008
Postów: 557
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: a skąd byś chciała?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pokażmy administracji BW ze na R1 coś się jeszcze dzieje i ludzie maja ochotę tu grać i czekają updejty na tym starym skreślonym przez niektórych serwerze.


Dla osób z NWO szczacunek za podjęcie otwartej walki, jak to mówią "No risk, no fun", oby oblegi były bardzo wyrównane, jedynie to może zmusić emerytów z r1 do gry w celu podbijania wartości bojowej.


PS. nie pamiętam kiedy na r1 był obleg w którym walczyło ponad 80 osób...


PS2. głośno pomyślałem sobie... noc bohaterów... n/c rotfl

__________________

!!Sprzedam itemy z opisu!! info na PW w grze.
SzybkaRaczka - r1


23-08-2011 21:43 _Szybki jest offline Szukaj postów użytkownika: _Szybki Dodaj _Szybki do Listy kontaktów
krzyk1976
Triple Ace


images/avatars/avatar-9815.jpg

Data rejestracji: 14-01-2007
Postów: 153
Kraina: Necropolia
Skąd: z bardzo daleka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Okrutnik napisał(a)
Powodzenia w zdobywaniu twierdzy date - cały serw da rady - ale czy sie zgracie pamietajcie spost i suma to podstawa dmg to rzecz wtórna - daje sznse date 30% na wygranie kontra cały serwer i 100% kontra .... niezorganizowany zlepek. Do was nalezy wybór wiec Big Grin


zlepek dzisiaj niezorganizowany , ale z dnia na dzień będzie coraz lepiej ,,,

__________________
R1: Shadow
23-08-2011 21:48 krzyk1976 jest offline Szukaj postów użytkownika: krzyk1976 Dodaj krzyk1976 do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

haha szybki jedyne czego żałuje że nie mogę tradycyjnie z tobą koleżeńsko powojować - jak za czasów wojny Date Sex - cośmy se po dwu stronach barykady grali i pisali do siebie na gg jakoś tak - ehh aż się mi zachciało grać znów na zapyziałym r1.

__________________
Okrutnik r5
23-08-2011 21:50 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
1basior
Double Ace


images/avatars/avatar-15846.jpg

Data rejestracji: 20-09-2009
Postów: 100
Klan: DATE
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia VI
Skąd: Manchester, UK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Okrutnik
haha szybki jedyne czego żałuje że nie mogę tradycyjnie z tobą koleżeńsko powojować - jak za czasów wojny Date Sex - cośmy se po dwu stronach barykady grali i pisali do siebie na gg jakoś tak - ehh aż się mi zachciało grać znów na zapyziałym r1.


Zawsze mozna wrocic - mysle ze jak zobaczysz dwa pierwsze raporty - to zacznie smigac cos w glowie i bedzie szukanie postaci Big Grin

__________________
R1 - TatankaYotanka [DATE]


23-08-2011 21:53 1basior jest offline Szukaj postów użytkownika: 1basior Dodaj 1basior do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ja juz od pierwszego posta lopa szukam Big Grin - ale ni ma nic

__________________
Okrutnik r5

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Okrutnik: 23-08-2011 21:57.

23-08-2011 21:54 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Strony (15): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » WOJNA R1 - pospolite ruszenie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH