Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia VII [R11+R12] » Dobra Diamentowa Bransoleta Szczęścia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dobra Diamentowa Bransoleta Szczęścia 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Juggernaughty
Full Member


images/avatars/avatar-22174.jpg

Data rejestracji: 21-03-2011
Postów: 62

Dobra Diamentowa Bransoleta Szczęścia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra Diamentowa Bransoleta Szczęścia
Pierścień
Cechy: CHARYZMA +12, WPŁYWY -2, WYGLĄD +8, SZCZĘŚCIE +8
Wymagania: POZIOM: 54 (58), WYGLĄD: 12
Cena sprzedaży: 25 875 PLN

pińćset bedzie ?

ktos sie pokusi o wycenke 2giej (CHYBA) takiej na serwie ?

http://r12.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=c0eea7e523

__________________
R12: Thunder Biscuit
23-08-2011 19:12 Juggernaughty jest offline Szukaj postów użytkownika: Juggernaughty Dodaj Juggernaughty do Listy kontaktów
MESIDZ
Full Member


Data rejestracji: 16-10-2007
Postów: 68

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

;OOOOOOOOOOOOOOO

absolutne minimum to moim zdaniem 450k

W bojowe nikt nie inwestuje...teraz kazdy chce dropic wiec gdyby szlo na handel to do 600k powinno dojsc.
23-08-2011 19:24 MESIDZ jest offline Szukaj postów użytkownika: MESIDZ Dodaj MESIDZ do Listy kontaktów
Black Rivald
Newbie


images/avatars/avatar-21896.jpg

Data rejestracji: 02-08-2011
Postów: 6
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Królestwo ZŁA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rhey nie sprzedawaj Smile 650 k musialo by byc ale lepiej zostawic sobie

__________________


Nie jestem po to by cię pouczać, jestem po to by przedstawić swoje poglądy. Jeżeli nie jesteś gotów do rozmowy na argumenty pozwól mi pozostawić czysty umysł.
23-08-2011 20:00 Black Rivald jest offline Szukaj postów użytkownika: Black Rivald Dodaj Black Rivald do Listy kontaktów
Kaiten
Lord


images/avatars/avatar-3533.jpg

Data rejestracji: 30-05-2007
Postów: 264
Klan: Fajny
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Polska...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tez bym nie sprzedawal.dla mnie najlepszy set do pielgów Tongue
no, chyba ze masz uber ofertę ;p

450k -600k warta, wlasnie zależnie od ofert i czy jest juz set

__________________
cytat:
C47 napisał(a)nikt nie pisał, że 'frajer' czy 'leszcz' nie są słowami obraźliwymi

23-08-2011 20:32 Kaiten jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaiten Dodaj Kaiten do Listy kontaktów
ela
Triple Ace


Data rejestracji: 13-11-2009
Postów: 158
Kraina: Necropolia V

piekny item Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1kk i za mniej bym jej nie sprzedal na twoim miejscu
24-08-2011 13:28 ela jest offline Szukaj postów użytkownika: ela Dodaj ela do Listy kontaktów
Juggernaughty
Full Member


images/avatars/avatar-22174.jpg

Data rejestracji: 21-03-2011
Postów: 62

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Juggernaughty
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki, glownie chodzilo mi o wyceny, biorac pod uwage, ze juz jest mozliwosc zlozenia dobrego diamenotwego setu na r12. Co prawda damskiego, ale set to set : )

Dostalem oferte 600k, ale poki co diamencik zostanie u mnie.

__________________
R12: Thunder Biscuit
24-08-2011 13:43 Juggernaughty jest offline Szukaj postów użytkownika: Juggernaughty Dodaj Juggernaughty do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wyceny poniżej 500k są dziwne Tongue warta minimum 600 a w późniejszym etapie gry może dojść nawet do 1kk... ale ja nie sprzedawałbym takiego cacuszka na Twoim miejscu Smile (w sumie to jestem na Twym miejscu, bo mam takie cosik na r11Tongue )

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
24-08-2011 14:28 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
ugi
Viking


images/avatars/avatar-16231.jpg

Data rejestracji: 18-04-2009
Postów: 697
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tak secik z tego ładny można skminic na wyprawki

sam wiem bo w db diamentach lucka latałem na wyprawki tyle ze na innym serwie rotfl

za 800k na tym serwie bym pościł na CW nie mniej

__________________

Nie piję dynksu. Dosypuję żelatyny, czekam aż zastygnie i jem o_O


When you have to shoot...Shoot! Don't talk

r1 Tuco
24-08-2011 20:12 ugi jest offline Szukaj postów użytkownika: ugi Dodaj ugi do Listy kontaktów
szczecinka
Double Ace


Data rejestracji: 06-04-2009
Postów: 123

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to jest JUŻ warte 800k

__________________

Suma IQ na Ziemi jest wielkością stałą. Liczba ludzi stale rośnie.
27-08-2011 21:22 szczecinka jest offline Szukaj postów użytkownika: szczecinka Dodaj szczecinka do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia VII [R11+R12] » Dobra Diamentowa Bransoleta Szczęścia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH