Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nowy operator R1 <w związku z 1 kwietnia> » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nowy operator R1 <w związku z 1 kwietnia> 11 Ankieta - średnia ocena: 7,5511 Ankieta - średnia ocena: 7,5511 Ankieta - średnia ocena: 7,55
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Hyale
Lord


images/avatars/avatar-3141.jpg

Data rejestracji: 06-02-2007
Postów: 457
Klan: -
Kraina: Moria
Skąd: OzW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bana mu za kantowanie Tongue

__________________
"To err is human... To forgive, divine..."

02-04-2007 19:03 Hyale jest offline Szukaj postów użytkownika: Hyale Dodaj Hyale do Listy kontaktów
Bac
Lord


images/avatars/avatar-7863.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 447
Klan: FdA
Kraina: Moria
Skąd: Ozorków(Łodzkie)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czemu nie mozesz byc tez operatorem r2 ??

__________________
Warto poznac :
REGULAMIN
02-04-2007 20:33 Bac jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac Dodaj Bac do Listy kontaktów
Nighthover
Full Member


Data rejestracji: 01-10-2006
Postów: 62
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę że to po prostu zbyt wiele obowiązków. Domyślam się że samym r1 jest tyle spraw, że wszystkie i tak muszą czekać w kolejce na rozpatrzenie.

__________________

Nighthover / KsAnderson / Berith
el_imperatorro / torgul / Evander
Diabolinek, Diakon, Gnoyeck -
Miło było wspólnie tworzyć ligę

02-04-2007 20:35 Nighthover jest offline Szukaj postów użytkownika: Nighthover Dodaj Nighthover do Listy kontaktów
Warwick
Lord


images/avatars/avatar-10035.jpg

Data rejestracji: 27-01-2007
Postów: 331
Klan: B.I.G. , Date
Kraina: Necropolia; Necropolia V
Skąd: Starachowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Coś czuję że jeszcze wiele banów będzie na r1 z ręki C Tongue

__________________

I hunt
Therefore I am
Harvest the land
Taking of the fallen lamb...
02-04-2007 20:50 Warwick jest offline Szukaj postów użytkownika: Warwick Dodaj Warwick do Listy kontaktów
Bac
Lord


images/avatars/avatar-7863.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 447
Klan: FdA
Kraina: Moria
Skąd: Ozorków(Łodzkie)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Warwick napisał(a)
Coś czuję że jeszcze wiele banów będzie na r1 z ręki C Tongue


u was sa przynajmniej sluszne a na r2 rozdaja nawet niewinnym Smile

__________________
Warto poznac :
REGULAMIN
02-04-2007 20:52 Bac jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac Dodaj Bac do Listy kontaktów
Warwick
Lord


images/avatars/avatar-10035.jpg

Data rejestracji: 27-01-2007
Postów: 331
Klan: B.I.G. , Date
Kraina: Necropolia; Necropolia V
Skąd: Starachowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bac napisał(a)
cytat:
Warwick napisał(a)
Coś czuję że jeszcze wiele banów będzie na r1 z ręki C Tongue


u was sa przynajmniej sluszne a na r2 rozdaja nawet niewinnym Smile


za co np.??

Za pushing?? Multikonta??

Multikonta są niekarane a pushing niemożliwy

__________________

I hunt
Therefore I am
Harvest the land
Taking of the fallen lamb...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Warwick: 02-04-2007 21:18.

02-04-2007 21:18 Warwick jest offline Szukaj postów użytkownika: Warwick Dodaj Warwick do Listy kontaktów
Kot1313
Member


Data rejestracji: 19-12-2006
Postów: 33
Skąd: Żakowek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Warwick napisał(a)
cytat:
Bac napisał(a)
cytat:
Warwick napisał(a)
Coś czuję że jeszcze wiele banów będzie na r1 z ręki C Tongue


u was sa przynajmniej sluszne a na r2 rozdaja nawet niewinnym Smile


za co np.??

Za pushing?? Multikonta??

Multikonta są niekarane a pushing niemożliwy


a widzisz a jednak warny lecą. Najbardziej mnie rozbawił tekst, ze "multikont nie zgłaszamy, ale nie oznacza to ze nie mozna za takie bana dostac"

__________________
mój nick to kot13 Smile pozdro
02-04-2007 21:26 Kot1313 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kot1313 Dodaj Kot1313 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem operatorem, grafikiem i studentem
nie mam dużo czasu na wszystko, szczególnie że mam też życie prywatne i sen (tak, sypiam czasem Wink )

ban już mam, na r1, wystarczy zajrzeć tam Wink

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
02-04-2007 22:18 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejne kłamstwo - jesteś botem. Sam się przyznałeś.

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
02-04-2007 22:21 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo smieszne C ;p

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez neMo: 02-04-2007 23:03.

02-04-2007 23:00
Serena
Double Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 124
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 ja cie prosze bez takich numerowTongue

Dowcip z Thorga nie smieszny bo o malo nie udusilam intela jak powiedzial ze wlasciwie sie cieszy Smile )
03-04-2007 09:54 Serena jest offline Szukaj postów użytkownika: Serena Dodaj Serena do Listy kontaktów
Mael
Triple Ace


images/avatars/avatar-2221.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 222
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry pomysł z tym dowcipem miałeś Wink To był tak naprawde główny dowcip prima aprillisowy, bo te " ; - ) " w wyprawach wypadają przy tym blado.. narobiłeś strachu Smile

__________________
Sprzedam : Doskonała Szybka Kurtka Siewcy Śmierci[
Doskonała Demoniczna Pięść Niebios Biegłości! HIT




PLAYER SINCE : 2006-08-07 11:15:30
03-04-2007 15:16 Mael jest offline Szukaj postów użytkownika: Mael Dodaj Mael do Listy kontaktów
Warwick
Lord


images/avatars/avatar-10035.jpg

Data rejestracji: 27-01-2007
Postów: 331
Klan: B.I.G. , Date
Kraina: Necropolia; Necropolia V
Skąd: Starachowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eeee tam nie ma ludzi niezastąpionych ... może poza paroma osobami na tej ziemi...Tongue

__________________

I hunt
Therefore I am
Harvest the land
Taking of the fallen lamb...
03-04-2007 15:44 Warwick jest offline Szukaj postów użytkownika: Warwick Dodaj Warwick do Listy kontaktów
radrek95
Lord


Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 330
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda ze odchodzi ale musimy sie modlic zeby nowy operator miał poczucie humoruTongue

__________________
Nick :Naadir
r14
03-04-2007 19:12 radrek95 jest offline Szukaj postów użytkownika: radrek95 Dodaj radrek95 do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C, może ja będe nowym op-em Wink LOL Tongue
03-04-2007 20:19 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Sandos
Lord


Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 369
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Racibórz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mogą nam zastąpić naszego C47 na kogoś innego, ale nie zastąpią tego co w Nas zostawił i nic tego nie zmieni

__________________
Życia nie sprzedaż ani nie kupisz. A i tak każda sekunda zbliża cię do śmierci.
03-04-2007 21:50 Sandos jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandos Dodaj Sandos do Listy kontaktów
Mael
Triple Ace


images/avatars/avatar-2221.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 222
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eeee czy wy czytacie posty powyżej? C zostaje przecież..to był joke tylko Smile

__________________
Sprzedam : Doskonała Szybka Kurtka Siewcy Śmierci[
Doskonała Demoniczna Pięść Niebios Biegłości! HIT




PLAYER SINCE : 2006-08-07 11:15:30
03-04-2007 22:04 Mael jest offline Szukaj postów użytkownika: Mael Dodaj Mael do Listy kontaktów
Duke
Double Ace


images/avatars/avatar-2259.gif

Data rejestracji: 27-09-2006
Postów: 140
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm czyli jednak Kamienne Serce zostaje he.....a już miałem nadzieję, że Zniewalające Oczy ....(czyt. Thorga) wprowadzi łagodne rządy Smile . No nic.....Kamienne Serce...do zobaczenia w ...pregierzu ......Joke Smile

__________________


-------------------

Duke
08-04-2007 19:56 Duke jest offline Szukaj postów użytkownika: Duke Dodaj Duke do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Joke też tam ostatnio często bywał, po tej samej stronie co ja, ale innym serwerze Big Grin

kamienne serce się kruszy, ale nadal będzie twarde w sprawie gry ;P

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
08-04-2007 22:16 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
ja2
Newbie


Data rejestracji: 08-03-2007
Postów: 1
Klan: Wariors [-W-]
Kraina: Necropolia
Skąd: Skarzysko-Kamienna

RE: Nowy operator R1 <w związku z 1 kwietnia> Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sry ze tak trulem Ci dupe

dzieki za wszystkie wskazowki

powodzenia w sferze prywatnej

-szacunek-
08-04-2007 23:57 ja2 jest offline Szukaj postów użytkownika: ja2 Dodaj ja2 do Listy kontaktów
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nowy operator R1 <w związku z 1 kwietnia>

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH