Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nowy operator R1 <w związku z 1 kwietnia> » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nowy operator R1 <w związku z 1 kwietnia> 11 Ankieta - średnia ocena: 7,5511 Ankieta - średnia ocena: 7,5511 Ankieta - średnia ocena: 7,55
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Nowy operator R1 <w związku z 1 kwietnia> Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poniżej znajduje się orginalna wiadomość, którą napisałem 31 marca specjalnie z okazji 1 kwietnia.
Nie odchodze z BW. Nadal będę operatorem. Wiadomość zostawiam tylko dla informacji, możecie sobie poczytać posty Wink

-+-+-+


Jutro jest 1 kwietnia, więc będziecie przez cały dzień myśleć że żartuję - napiszę to dzisiaj.

Z powodu mojej sytuacji w sferze prywatnej oraz coraz trudniejszy kontakt na forum jak i ciągłe napinki dotyczące mojej pracy jako operatora:
#oficjalnie rezygnuję z funkcji operatora serwera R1 Necropolia
Administracja została już wcześniej o tym powiadomiona. Dzisiejsza 'akcja' była czymś w rodzaju pozostawienia po sobie śladu na forum. Wszystkie bany były dane regulaminowo.
2 kwietnia kończy mi się umowa, nie będę jej przedłużał. Na moje stanowisko zaproponowałem GrafAir'a. Decyzji administracji jeszcze nie poznałem. Nowemu operatorowi przekażę wszystkie potrzebne dane, wiec nie będziecie musieli ponownie zgłaszać multikont, pożyczek, zmien kont itp oraz zostanie także powiadomiony o planach jakie miałem co do niektórych kont (np sprawdzenie lub odbanowanie)
Jestem także grafikiem. Będę tutaj póki nie skończę wszystkich obrazków. Możliwe że będę także nadal kontynuował współpracę z autarami gry jeżeli będzie taka możliwość.
Dziekuję wszystkim graczom za umożliwienie mi pracy nad grą oraz samym autorom.
Życze powodzenia w grze.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
31-03-2007 23:20 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
vesper
Lord


Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 267
Klan: Khan Raiders
Skąd: z dala od pluszu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdaje się, że będę pierwszą, która podziękuję Ci za trud włożony w tę grę. I bynajmniej nie jest to żart primaaprilisowy, na co mogłaby wskazywać data.
Ale my Lublinianie, musimy trzymać pewien fason, nawet jeśli jedno z nas jest z Krasnegostawu.

PS.
I źle nam było w klasztorze?

__________________
Jak mawiali starożytni Rosjanie: Na dziesięciu facetów, dziewięciu lubi kobiety z dużym biustem, dziesiąty woli tych dziewięciu
01-04-2007 00:17 vesper jest offline Szukaj postów użytkownika: vesper Dodaj vesper do Listy kontaktów
Arthanis
Lord


Data rejestracji: 12-12-2006
Postów: 366
Skąd: Pruszków City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż C47, żegnaj. Mimo wszystkich słów krytyki jakie padły pod Twoim adresem muszę przyznać że dobrze sprawowałeś swoją funkcję. Ciężko nie budzić kontrowersji pełniąc jednocześnie rolę zarówno prokuratora jak i sędziego, ale jednak poradziłeś sobie z tym zadaniem całkiem dobrze. Mam nadzieję że Twój następca (obojętnie kom on będzie) poradzi sobie z tą ogromną odpowiedzialnością, w końcu ludzie pełniący funkcje prokuratorowo-podobne z zasady nie mają łatwego życia...
W każdym razie widzę jeden pozytywny aspekt Twojego odejścia z funkcji - możesz wrócić do gry Smile Ciekawe ilu graczy pokusi się o zjechanie byłego operatora... Nie ukrywam że za tego ostatniego warna sam mam na to ochotę Smile Pozdrawiam i życzę powodzenia zarówno w pracy jak i w życiu osobistym (oraz w grze, jeśli oczywiście zdecydujesz się ją kontynuować Smile ).

__________________
ID: 29243

Mój link referencyjny:
r1.bloodwars.pl/r.php?r=29243
Z góry dziękuję za kliknięcie Smile
01-04-2007 02:47 Arthanis jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthanis Dodaj Arthanis do Listy kontaktów
Durotan
Full Member


images/avatars/avatar-2884.jpg

Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 68
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia
Skąd: Północ

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, sprostowania, wyjaśnienia, opracowania, i za całą szatę graficzną. Szkoda Crying

__________________
ID:2812


01-04-2007 06:55 Durotan jest offline Szukaj postów użytkownika: Durotan Dodaj Durotan do Listy kontaktów
T-Commander
Forum Ace


images/avatars/avatar-3325.jpg

Data rejestracji: 31-03-2007
Postów: 77
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda że odchodzisz... Frown
powodzenia w realu Wink
01-04-2007 08:45 T-Commander jest offline Szukaj postów użytkownika: T-Commander Dodaj T-Commander do Listy kontaktów
_Yoda_
Triple Ace


images/avatars/avatar-3109.jpg

Data rejestracji: 14-02-2007
Postów: 181
Klan: [PhOeNix]
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin (3/6/3)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no szkoda, racja, wczorajsza akcja bylo spoczko Big Grin


mimo wszystko nie wiem czy dobra opja bedzie branie operatora ktory juz w to wczesniej dosc sporo gral i to w jednym z klanow o ktorych o dluzszego czasu jest glosno...


jeszcze raz dzieki C za prace i powodzenia Pleased

__________________
Tupot pojedynczej pary łap obudził Twoją czujność. Twój przeciwnik nawet nie zauważył co go zabiło. Jeden szybki cios, w miękkie podgardle pozbawił go życia.

Yoda, nieśmiertelny wojownik klanu [PhOeNix]
01-04-2007 08:54 _Yoda_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Yoda_ Dodaj _Yoda_ do Listy kontaktów
ziufziuf
Full Member


Data rejestracji: 18-02-2007
Postów: 55
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

buahahahahha OG z Date dziekujemy o wielki C47 byles naprawde bardzo obiektywny w stosunku do finix juz wiemy skad te piekne roznice w ilosciach dni i bany dla naszego klanu oraz sciaganie jednym w tym samym dniu banow a innym sie neistety nie dalo nie? musisz poczekac 24h tak pisales rotfl BRAWO! co za koles plakal po tobie nie bede

i jeszce jedno jak by sie przygladnac na daty kiedy ludzie popelniali przestepstwa za ktore wczoraj dawales bany to nikt przy zdrowych zmyslach by ci nie przedluzyl umowy o prace ty sie poprostu obijales a nie spelniales swoja funkcje operatora gry w jeden dzien tyle banikow ciekawe ze sie nie dalo tego wczesniej podawac nie? kolejne wielkie brawo pokazales ze jestes wielkim OG

__________________
Jesli cos wygram lub wygrasz pisz w grze na nick R3: Sagitarius

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez ziufziuf: 01-04-2007 09:01.

01-04-2007 08:56 ziufziuf jest offline Szukaj postów użytkownika: ziufziuf Dodaj ziufziuf do Listy kontaktów
T-Commander
Forum Ace


images/avatars/avatar-3325.jpg

Data rejestracji: 31-03-2007
Postów: 77
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ziufziuf napisał(a)
buahahahahha OG z Date dziekujemy o wielki C47 byles naprawde bardzo obiektywny w stosunku do finix juz wiemy skad te piekne roznice w ilosciach dni i bany dla naszego klanu oraz sciaganie jednym w tym samym dniu banow a innym sie neistety nie dalo nie? musisz poczekac 24h tak pisales rotfl BRAWO! co za koles plakal po tobie nie bede


a ja bede Big Grin
moim zdaniem jest to najlepszy GO (nie dlatego że jedyny Big Grin ).
Sprawiedliwy i wogóle - jeszcze raz powodzenia Wink
01-04-2007 09:00 T-Commander jest offline Szukaj postów użytkownika: T-Commander Dodaj T-Commander do Listy kontaktów
JaroSatan
Lord


images/avatars/avatar-159.gif

Data rejestracji: 09-09-2006
Postów: 273
Klan: Cool Kids of Death
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzięki C47 za włozoną prace i serce w ta greSmile wielki szacunek, tym większy że ja nigdy bym sie nie podjął tak niewdzięcznego zadania jakim jest kontrolowanie innych (no prawie jak SB)

Pewnie część graczy chciała być operatorem bo wydaje sie że to takie proste, ma sie władze i można jej użyć kiedy sie chce, ale tak jednaknie jest a Ty jednak pokazałeś że sie jej uzywa kiedy trzeba (chociaż w jednym przypadku sie wciąż nie zgadzam chodzi o Ban dla AnikiWink ale rozumiem że to ban na konto a nie na osobeSmile )

Więc życze powodzenia w życiu prywatnym i spokojnych świat Bożego Na.... WielkanoncychTongue P alez ten czas leciTongue P
szacunek

__________________
"Kiedyś ktoś mnie nazwał okrutnym szaleńcem
a ja wtedy byłem zaledwie pomyleńcem."

http://r1.fr.bloodwars.net/r.php?r=172
http://r1.fr.bloodwars.net/showmsg.php?a=profile&uid=172
fr-ut1:Hastner
01-04-2007 09:34 JaroSatan jest offline Szukaj postów użytkownika: JaroSatan Dodaj JaroSatan do Listy kontaktów
TeddySonOfGlory
Double Ace


images/avatars/avatar-3001.jpg

Data rejestracji: 28-03-2007
Postów: 120
Klan: Aedes Immortalis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: ten hałas ?!

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlaczego wszyscy odchodzą Frown Za małe zarobki ? Nie chce wam się już ? Crying

__________________


,,Robię Grafiki Pisać Na PW,,

01-04-2007 09:49 TeddySonOfGlory jest offline Strona domowa TeddySonOfGlory Szukaj postów użytkownika: TeddySonOfGlory Dodaj TeddySonOfGlory do Listy kontaktów
matanui
Member


Data rejestracji: 13-02-2007
Postów: 42
Kraina: Necropolia
Skąd: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za wszystko. Szkoda że odchodzisz. Crying

__________________
nick: Rasha
ID: 25387
http://r1.bloodwars.pl/r.php?r=25387
Za każde kliknięcie Bóg zapłać Big Grin
01-04-2007 10:08 matanui jest offline Szukaj postów użytkownika: matanui Dodaj matanui do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziekuje za pomoc w tworzeniu tej wspanialem gry, dziekuje za pomaganie na forum , za pomoc w przetworzeniu mojego graficznego potworka , no i oczywiscie za mojego pierwszego warna Wink
powodzenia w życiu i miłych świąt wielkanocnych
01-04-2007 10:10 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
Colodii
Forum Ace


Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 92

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

będzemy tęsknić Smile

__________________
http://r2.bloodwars.pl/r.php?r=665
01-04-2007 10:28 Colodii jest offline Szukaj postów użytkownika: Colodii Dodaj Colodii do Listy kontaktów
Szary-w-Bieli
Viking


images/avatars/avatar-5296.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 675
Klan: EXQ,FC,MONASTYR
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda ze odchodzi ktoś sprawiedliwy.....

__________________
R3 nick: "mrrr" koteczku

KUPIĘ
01-04-2007 10:32 Szary-w-Bieli jest offline Szukaj postów użytkownika: Szary-w-Bieli Dodaj Szary-w-Bieli do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I kto teraz będzie wypisywał z takim zapałem słów "nie będzie!" Tongue

PO za tym ja nie wiem jak to się dzi8eje, że się wszyscy z nim żegnają itp. Przecież Ce nie odchodzi zupełnie tylko rezygnuje z funkcji OP, tak samo ja Sushi w "Pożegnanie" oznajmiał, że już niedługo ukończą wersję 1.00 i będą rzadziej zaglądać na forum, a nie, że rezygnują z gry Wink
01-04-2007 10:36 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
*69*
Triple Ace


Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 184
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: V-va

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wlasnie, ciekawe czy pojawi sie postac 47 na r1. Smile

osobiscie C47 zawsze darzylem wielkim szacunkiem i nic tego nie zmienilo. stanie na strazy porzadku zawsze wiazalo sie z insynuacjami i obelgami ze strony (w znakomitej wiekszosci) sprawiedliwie ukaranych

szkoda jednak ze jako ten, który miał związek z grą nie miał większej swobody w pełnieniu swych obowiazkow i nie mogl np. banowac resetowców. ale to juz nie jego wina Smile

__________________
Koniec gry.

ID 2011, prawie jak koniec świata.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez *69*: 01-04-2007 11:16.

01-04-2007 11:15 *69* jest offline Szukaj postów użytkownika: *69* Dodaj *69* do Listy kontaktów
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powodzenia w realu Big Grin

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

01-04-2007 11:24 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Muszę przyznać, że jest to dla mnie małym zaskoczeniem. Małym bo wiedziałem, że to nastąpi, ale nie spodziewałem sie, że tak prędko.

Powodzenia C, czymkolwiek teraz bedziesz sie zajmował, ale coś czuję, że i tak na długo nas nie opuściszWink

A co do zastepstwa: Znasz moje zdanieFrown

Prima Aprilis


__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
01-04-2007 11:38 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cos mi tu nie gra

http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=105354

ostatni post C47

cytat:
i za to była kara

cytat:
po 7 dniach może odbanuję


Jak chcesz to zrobic za 7 dni skoro odchodzisz ?
Jakies czary- mary czy zachowasz sobie prawo banowania i odbanowania jak bedziesz mial zly lub dobry humor ?
Cos czuje ze ten temat to Prima Aprilis...
01-04-2007 12:09 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
TeddySonOfGlory
Double Ace


images/avatars/avatar-3001.jpg

Data rejestracji: 28-03-2007
Postów: 120
Klan: Aedes Immortalis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: ten hałas ?!

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie . I czemu przez jakąś chwile C47 miał status normalnego usera a teraz znów jest Operatorem ?

__________________


,,Robię Grafiki Pisać Na PW,,

01-04-2007 12:15 TeddySonOfGlory jest offline Strona domowa TeddySonOfGlory Szukaj postów użytkownika: TeddySonOfGlory Dodaj TeddySonOfGlory do Listy kontaktów
dudur 666
Viking


images/avatars/avatar-3381.jpg

Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 529
Klan: d[^.^]b
Kraina: Necropolia
Skąd: Club house!

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BW bez C??

nieeee, to nie będzie działało, a przynajmniej nie tak dobrze jak przedtem, wiem, że Graf jest spoko i pewni zna się na rzczy, ale C to C i nie da się go zastąpić,

papa C!
będe tęskinił!

__________________
Mohery Atakują! - Edytowane 10.06!
d[^.^]b

01-04-2007 12:16 dudur 666 jest offline Strona domowa dudur 666 Szukaj postów użytkownika: dudur 666 Dodaj dudur 666 do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam tylko nadzieję, że przemyślisz jeszcze swoją decyzję. W każdym bądź razie życzę drogi w życiu bez zakrętów.

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

01-04-2007 12:28 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak widac kazdy kiedys nie wytrzyma nerwowo z Wami, ciagle klotnie, biadolenia, ciagle cos nie pasuje. To sie ludzia odechciewa.
01-04-2007 12:30 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh nic dziwnego po tym wczorajszym "kwestionowaniu" decyzji GO. Wiadome jest że Ce tak łatwo nie zrezygnuje i nie odejdzie definitywnie. Może znowu zacznie grać Wink
Powodzenia i dzięki za pomoc, której mi nader często udzielałeś Wink

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
01-04-2007 13:46 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SSajonarra Big Grin

pozdro

__________________
gg : 10113142
01-04-2007 13:47 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 wpadaj na R1 :>
w końcu musze się jakoś zemścić za te 5 dni bana Pleased
pojade cie Big Grin

A serio powodzenia...
01-04-2007 13:57 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki C Wink

__________________


01-04-2007 13:58 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
Mael
Triple Ace


images/avatars/avatar-2221.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 222
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wykonałeś kawał dobrej roboty Wink Powodzenia Smile

__________________
Sprzedam : Doskonała Szybka Kurtka Siewcy Śmierci[
Doskonała Demoniczna Pięść Niebios Biegłości! HIT




PLAYER SINCE : 2006-08-07 11:15:30
01-04-2007 14:28 Mael jest offline Szukaj postów użytkownika: Mael Dodaj Mael do Listy kontaktów
PitBull
Lord


images/avatars/avatar-2363.gif

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 438
Klan: XerVerQer
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 powodzenia jak by nie było byleś spoko nie jedn na twoim stanowisku by nie wytrzymał ciągłe podejrzenia o stroniczośc itp ale co najważniejsze byleś konsekwentny w swych decyzjach szacunek i pozdrawiam Frown

__________________

ID-2937. GG-529620.
01-04-2007 14:39 PitBull jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull Dodaj PitBull do Listy kontaktów Zobacz profil MSN PitBull
LouisdeVenture
Junior Member


Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 18
Klan: Truan_Team
Kraina: Necropolia
Skąd: Błonie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no C47 powodzenia w Realu Wink

__________________
Nick w grze: LouisdeVenture

01-04-2007 14:48 LouisdeVenture jest offline Strona domowa LouisdeVenture Szukaj postów użytkownika: LouisdeVenture Dodaj LouisdeVenture do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nowy operator R1 <w związku z 1 kwietnia>

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH