Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING egzekutor , sobek , sir_galahad » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony egzekutor , sobek , sir_galahad
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

egzekutor , sobek , sir_galahad Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze panstwa jako , że sytuacja może się nie wydawać oczywista



pan sobek wg aktualnej pozycji rankingu :> posiadajacy lepsze gacie na sobie , kupuje spodnie za coś za co można kupić znacznie wiecej. W moim odczuciu puszchytry . To samo z sir galahadem i luskową peleryną calą trójce uznaję winna puszowania sir i egzekutor po 7 dni sobek 14:>

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
01-04-2007 00:49 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
unki
Double Ace


Data rejestracji: 09-11-2006
Postów: 108
Kraina: Moria; Moria II
Skąd: Okolice Lublina

Thumb Down! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bez komentarza, tak jak pisałem na IRC'u nie moja wina, że komuś mój item był potrzebny na tyle, że dał za niego więcej niż pozwala na to regulamin... Mad

__________________
Moria ID: 4126
01-04-2007 00:58 unki jest offline Szukaj postów użytkownika: unki Dodaj unki do Listy kontaktów Zobacz profil MSN unki
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING egzekutor , sobek , sir_galahad

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH