Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Pożyczę / Najmę » Najmę (r14+r16) » Wypożyczalnia Białej : Db Zwinna Korba , Sufixowany Tytanowy Set !!!!!!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wypożyczalnia Białej : Db Zwinna Korba , Sufixowany Tytanowy Set !!!!!!!
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »

[edit]

+1 za niezamkniety temat - wczesniej bylo ustne.

cytat:
5. W przypadku wstrzymania oferty lub po minięciu 10 dni od ostatniego up'a, temat należy zamknąć.

[NOWY] Regulamin Pożyczę/Najmę

Zamykam.

Dobry Tygrysi Kask ZAMKNIJ Hełm Obrona: -3 Cechy: ZWINNOŚĆ +5, ODPORNOŚĆ +3, obrona -8, szansa trafienia krytycznego +17 %, unik przed bronią białą +15 % Wymagania: SIŁA: 23, POZIOM: 15 Cena sprzedaży: 19 875 PLN

Dobry Tygrysi Gorset ZAMKNIJ Zbroja (Tylko dla kobiet )Obrona: 1 Cechy: WPŁYWY +3, WYGLĄD +6, ZWINNOŚĆ +9, ODPORNOŚĆ +5, obrona -4, szansa trafienia krytycznego +17 %, unik przed bronią białą +15 % Wymagania: POZIOM: 52, SIŁA: 10, CHARYZMA: 10 Cena sprzedaży: 11 250 PLN

Dobre Tygrysie Szorty ZAMKNIJ Spodnie Obrona: 0 Cechy: ZWINNOŚĆ +9, ODPORNOŚĆ +3, obrona -3, szansa trafienia krytycznego +17 %, unik przed bronią białą +15 % Wymagania: POZIOM: 40, SIŁA: 10 Cena sprzedaży: 5 625 PLN

Dobry Zwinny Korbacz ZAMKNIJ Broń biała dwuręczna Obrażenia: 45 - 113 Cechy: trafienie -12, szansa trafienia krytycznego +23 %, ZWINNOŚĆ +6, ilość ataków na rundę: 3 Wymagania: POZIOM: 56, SIŁA: 39, ZWINNOŚĆ: 12 Cena sprzedaży: 27 750 PLN

Dobry Tytanowy Amulet Celności ZAMKNIJ Amulet Cechy: WYGLĄD +6, SIŁA +5, CHARYZMA +6, ZWINNOŚĆ +5 Wymagania: POZIOM: 38, WYGLĄD: 27 Cena sprzedaży: 6 750 PLN

Tytanowy Pierścień Młodości ZAMKNIJ Pierścień Cechy: WYGLĄD +4, SIŁA +5, CHARYZMA +2, obrona postaci +6, ZWINNOŚĆ +2 Wymagania: POZIOM: 27, WYGLĄD: 29 Cena sprzedaży: 6 250 PLN

Tytanowa Bransoleta Lewitacji ZAMKNIJ Pierścień Cechy: CHARYZMA +5, WPŁYWY -2, SIŁA +5, obrona postaci +6, ZWINNOŚĆ +3 Wymagania: POZIOM: 41, WYGLĄD: 31 Cena sprzedaży: 9 000 PLN

Cennik :

15 min expa - 250 pr
30 min - 400 pr
1h - 650 pr
Nocka (Do Dogadania od której do której godz) - 3k PR.

Regulamin :

1. Przy zamowieniu , najpierw PW w grze ... czy dany sprzet jest dostepny , jesli nie odpisze w ciagu kilkunastu minut to znaczy ze mnie nie ma.
2.Przedmioty które daję np na półce 3 mają na niej wrócić.
3. Kazde spoznienie powyżej minuty jest płatne kolejno 2 min (100 pr) , 4 min (200 pr) , 6 min (300 pr) itd... (Liczy się czas złożenia offerty , bez obaw jeśli na czas jej nie zaakceptuje).
4.Opłate pobieram przy zwrocie , w razie ewentualnego spóźnienia wiadomo cena będzie wyższa.

KONTAKT : GG: 9033283 (Prawie zawsze niewidok) nick : Tyrande r14

__________________
r3 Bono
r18 Bono

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez krysiaczek: 13-09-2011 19:18.

25-08-2011 17:18 Friczu jest offline Szukaj postów użytkownika: Friczu Dodaj Friczu do Listy kontaktów
Friczu
Triple Ace

Postów: 179

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Friczu
RE: Wypożyczalnia Białej : Db Zwinna Korba , Sufixowany Tytanowy Set !!!!!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na 30 minut do 13.10

nick R14 Scorpion

Kupiłeś coś daj ofke

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Scorpion1: 26-08-2011 12:37.

26-08-2011 12:37 Scorpion1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Scorpion1 Dodaj Scorpion1 do Listy kontaktów