Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia VII [R11+R12] » temat do zamkniecia, ring na aukcji cm padlo » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony temat do zamkniecia, ring na aukcji cm padlo
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ela
Triple Ace


Data rejestracji: 13-11-2009
Postów: 158
Kraina: Necropolia V

temat do zamkniecia, ring na aukcji cm padlo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarny Doskonały Słoneczny Pierścień ZAMKNIJ


Pierścień
Cechy: WYGLĄD +11, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +6
Wymagania: POZIOM: 38, WYGLĄD: 36, Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 8 000 PLN


ile dzis taki wart jest wlasnie mi wpadł, ostatnie sprzedane były pare miesiecy temu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ela: 28-08-2011 15:54.

27-08-2011 19:58 ela jest offline Szukaj postów użytkownika: ela Dodaj ela do Listy kontaktów
MESIDZ
Full Member


Data rejestracji: 16-10-2007
Postów: 68

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wojna sie konczy...zainteresowanie bojowym jest mizerne...mysle, ze 180k moze by wpadlo...
28-08-2011 09:13 MESIDZ jest offline Szukaj postów użytkownika: MESIDZ Dodaj MESIDZ do Listy kontaktów
Anonymous
Full Member


Data rejestracji: 26-08-2011
Postów: 61
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MESIDZ napisał(a)
wojna sie konczy...zainteresowanie bojowym jest mizerne...mysle, ze 180k moze by wpadlo...

http://www.pown.it/1681(link specjalnie dla Mesidza)
Mesidz dopiero trzeba odrobić straty, a następnie walczyć w bezpośredniej walceBig Grin Zrozum od kiedy odszedłeś oraz osoby z chorą ambicją pokroju twojej DATE zyskuje na wartości oraz zyskuje siły. Siedź tam gdzie siedzisz i nie udzielaj się o wojnie bo i tak nie będziesz brał w niej udziału, chyba w tym celu odszedłeś do neutralnego klanu.
220k na luzie jeśli teraz nie zejdzie poczekaj na powrót z urlopu Feliska Dzierżyńskiego z tego co pamiętam kompletował słonko na pewno się dogadacie.
Legendarny Doskonały Słoneczny Pierścień 1 220 000 2011-08-30
00:30:15
Już idzie za 220k. Wybacz Mesidz ale to ty tyłek juz liżesz BDBig Grin
PS. Aniolek lepiej doinformowany od ciebie, gdyż Felek ma leg dobry, a skąd wiesz, że nie chciałby być posiadaczem leg dskBig Grin . Temat ciągle żywy więc jeszcze konta skasować nie mogęBig Grin
Ktoś życzliwy chce mi bana zapewnićBig Grin
cytat:
MESIDZ napisał(a)
felek juz od dawna ma kompletny leg sloneczny setWink

Victor z tego co widzialem to konto zalozyles tylko zeby zglosic aukcje......od razu miales kasowac i co ? po raz kolejny chcesz udowodnic jakim %&%*&%*&% jestes? ;p


Pamiętaj, ze mi i paru innym osobom po takich wypowiedziach blizej bedzie do BD niz do Was wiec lepiej zaczynaj juz mi lizac tylek Wink


Wycene podtrzymuje a to ze ktos lubi przeplacac to juz nie moja wina;p

Wybacz chory człowieku dlaczego innym miałyby przeszkadzać moje wypowiedzi skoro obrażam tylko Ciebie, mała poprawka sam eksponujesz swoją głupotę, a ja Ci ją na każdym kroku udowadniam. Reasumując sam się obrażasz. Lizać twojego tyłka na pewno nie będę bo za wiele osób tam coś zostawiłoBig Grin Nawet nie miałem nigdy zamiaru bo jeszcze bym coś złapał.
PS. Ponadto wypowiadaj się w własnym imieniu, jeśli ktoś coś ma niech sam mi to napisze zapewne nikt pośredników nie potrzebujeBig Grin
Aniolek widzisz znowu miałem racjeBig Grin Moje wyceny to 100% pewniaki jak zawszeBig Grin Znalazł się lider klanu Top 1 i jego pachołek Mesidz. Dla odmiany pozdro dla nienormalnych.
Mesidz idź do BD zrobisz przysługę całemu serwerowi bo już nie mogę patrzeć jak rozwalasz BA od środka, a zapomniałem chyba ostro jechałeś BD na PW, a teraz lizu lizu ale ty tak lubisz.

__________________
http://www.anonyops.ssl2.pl/

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez Anonymous: 29-08-2011 07:52.

28-08-2011 11:25 Anonymous jest offline Szukaj postów użytkownika: Anonymous Dodaj Anonymous do Listy kontaktów
ela
Triple Ace


Data rejestracji: 13-11-2009
Postów: 158
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ela
dzieki za pomoc Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziekuje za wycenki
28-08-2011 11:29 ela jest offline Szukaj postów użytkownika: ela Dodaj ela do Listy kontaktów
MESIDZ
Full Member


Data rejestracji: 16-10-2007
Postów: 68

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

felek juz od dawna ma kompletny leg sloneczny setWink

Victor z tego co widzialem to konto zalozyles tylko zeby zglosic aukcje......od razu miales kasowac i co ? po raz kolejny chcesz udowodnic jakim %&%*&%*&% jestes? ;p


Pamiętaj, ze mi i paru innym osobom po takich wypowiedziach blizej bedzie do BD niz do Was wiec lepiej zaczynaj juz mi lizac tylek Wink


Wycene podtrzymuje a to ze ktos lubi przeplacac to juz nie moja wina;p
28-08-2011 15:16 MESIDZ jest offline Szukaj postów użytkownika: MESIDZ Dodaj MESIDZ do Listy kontaktów
rzolwik
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2010
Postów: 76
Klan: BD, TB , 300, B_A
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: koszalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widze ze ktos tu jest nie doinformowany (fabianek)


180k+

__________________

sygna zrobiona przez wilk_szary

28-08-2011 15:49 rzolwik jest offline Szukaj postów użytkownika: rzolwik Dodaj rzolwik do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia VII [R11+R12] » temat do zamkniecia, ring na aukcji cm padlo

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH