Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia II [R3+R4] » Doskonały Zwierzęcy Pierścień » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Doskonały Zwierzęcy Pierścień
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SZCZYGLYWYGLY
Member


Data rejestracji: 16-03-2008
Postów: 30
Kraina: Necropolia III

Doskonały Zwierzęcy Pierścień Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Doskonały Zwierzęcy Pierścień ZAMKNIJ


Pierścień
Cechy: WYGLĄD +4, PKT KRWI -10 %, SZCZĘŚCIE +10
Wymagania: POZIOM: 43 (51)
Cena sprzedaży: 83 000 PLN

ile? idzie n sell

__________________
R4: SZCZYGLYWYGLY
30-08-2011 15:37 SZCZYGLYWYGLY jest offline Szukaj postów użytkownika: SZCZYGLYWYGLY Dodaj SZCZYGLYWYGLY do Listy kontaktów
LegendaR4
Lord


images/avatars/avatar-22136.jpg

Data rejestracji: 09-03-2010
Postów: 435
Kraina: Necropolia III
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obstawiam +/-100k moze 150k, zalezy czy sa chetni, nie ma fajnego amu szczescia czy sztuki wtedy moznaby skladac seta z sila i odporka.
-10pkt krwi boli, kazdego wiem bo mam archaiki, tyle ze seta to da sie przezyc, no i 4 wygladu only.

__________________
cytat:
Pan_Liść napisał
Na pewno administracja zobaczy ze cos jest nie tak z umagicznieniami,balansem kw czy mobami na ekspach i to zmieni

rotfl
__________________

R4 TOP4 ID 1616 STECO
__________________
30-08-2011 15:46 LegendaR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: LegendaR4 Dodaj LegendaR4 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia II [R3+R4] » Doskonały Zwierzęcy Pierścień

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH