Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 i nie tylko. Sposób na udostępnianie raportów. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony i nie tylko. Sposób na udostępnianie raportów. 12 Ankieta - średnia ocena: 7,7512 Ankieta - średnia ocena: 7,7512 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Jacold
Lord


images/avatars/avatar-19854.gif

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 312
Klan: Błękitna Armia Necro [B.A.N]
Kraina: Necropolia
Skąd: POZnan*

i nie tylko. Sposób na udostępnianie raportów. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brak wiadomości o podanym id lub nieprawidłowy klucz

Upewnij się że odnośnik do wiadomości został wklejony w całości.


Irytujące? Jest na to sposób! Poniżej znajduje się opatentowany przeze mnie* tutorial jak zrobić, by Twój raport żył tak długo jak serwer na którym grasz! Potrzebne do tego będzie konto na Facebooku (fake'owe czy nie - nie robi to różnicy). Wcześniej też musimy połączyć konto na Facebooku z kontem w grze. Przejdźmy teraz do zasadniczej części.




1. Otwieramy raporcik
Jak to zrobić to nie ma po co tłumaczyć. Każdy z nas robił to setkami, tysiącami razy.





2. Wysyłamy go na Facebooka
Zjeżdżasz na sam dół strony i klikasz "Pokaż raport znajomym na Facebooku!"





3. Wchodzimy w udostępiony raport
Wchodzisz na swoją tablicę na Facebooku i znajdujesz udostępniony raport. Klikasz w nazwę posta z raportem





4. Kopiujemy link
To też banalny krok ale trzeba wziąć pod uwagę fakt, że nie wszyscy dobrze się na tym znają. Zaznaczasz cały link z Paska Adresu. Klikasz PPM i Kopiuj lub naciskasz kombinację klawiszy CTRL + C.





5. Wklejamy link do naszego nieśmiertelnego raportu
... gdziekolwiek - na forum, w klanówce, itp. Klikasz PPM i Wklej lub naciskasz kombinację klawiszy CTRL + V.







Zaletą tego sposobu jest to, że raport wciąż będzie dostępny, nawet gdy usuniemy go w grze Smile Liczę na to, że też będziecie z tego korzystali. Pozdrawiam.



* - Jeżeli ktoś szybciej opatentował to ode mnie to niech się przyzna i poda link do tematu na forum, gdzie to opisał. Wtedy dodam notkę.



1.08.2012 - zaktualizowano linki do obrazków.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To pewnie przez tą tatarsko-mongolską krew Wink

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Jacold: 01-08-2012 13:35.

30-08-2011 23:23 Jacold jest offline Strona domowa Jacold Szukaj postów użytkownika: Jacold Dodaj Jacold do Listy kontaktów
..:::Tyber:::..
Lord


images/avatars/avatar-18975.png

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 469
Klan: Zawsze ten sam
Kraina: Necropolia
Skąd: poniekąd ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze i mnie za to zmieszasz z blotem ale mam takie pytanie

czy nie zamierzasz startowac przypadkiem na Tmoda ?


ps; akurat tu ci musze przyznac ze w teori to przydatne ale czy ktos bedzie sobie zasmiecal na FB profil bloodwarsem ?

__________________

r1 ID : 114185
30-08-2011 23:34 ..:::Tyber:::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..:::Tyber:::.. Dodaj ..:::Tyber:::.. do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Można zawsze założyć puste konto.
Poradnik mi się przyda Wink
30-08-2011 23:50 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
Jacold
Lord


images/avatars/avatar-19854.gif

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 312
Klan: Błękitna Armia Necro [B.A.N]
Kraina: Necropolia
Skąd: POZnan*

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Jacold
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
..:::Tyber:::.. napisał(a)
moze i mnie za to zmieszasz z blotem ale mam takie pytanie

czy nie zamierzasz startowac przypadkiem na Tmoda ?


ps; akurat tu ci musze przyznac ze w teori to przydatne ale czy ktos bedzie sobie zasmiecal na FB profil bloodwarsem ?


Zaśmiecać - od tego można mieć fake'owe konta lub zaraz po wysłaniu do kogoś czy na forum raportu możesz usunąć posta z tablicy na FB (najeżdżasz na posta i pokazuje się w jego prawym górnym rogu X - klikasz, Usuń post, Usuń post).
Co do TModa - ostatnio się nad tym zastanawiałem. Nie wiem jednak czy wyrobię czasowo. Nie wiem także jakie są korzyści bycia TModem - może mnie ktoś oświecić... Rzecz jasna nie robiąc offtopa tylko jako P.S. do swojej wypowiedzi na temat tego tutka Smile

EDIT:
A co do mieszania z błotem - mieszam z nim tylko ludzi, którzy swą inteligencją nie przekraczają równowartości 0 Kelwinów w przeliczeniu na stopnie Celsjusza Smile

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To pewnie przez tą tatarsko-mongolską krew Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jacold: 31-08-2011 02:07.

30-08-2011 23:57 Jacold jest offline Strona domowa Jacold Szukaj postów użytkownika: Jacold Dodaj Jacold do Listy kontaktów
Mlecyk
Lord


images/avatars/avatar-22920.gif

Data rejestracji: 13-02-2011
Postów: 366
Klan: DS i AI i OS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm...
można też skopiować "link do wiadomości"
wkleić go gdzieś np do notatnika
po myślniku napisać sobie np "rozwaliłem sam czerwonego"
raport zapisać
i choćby nie wiem jak jak skrzynka była zapełniona to link będzie działał zawsze Smile

Oczywiście Twój sposób lepszy - skrzynka nie musi być zapełniona (może być wręcz pusta).

Mój sposób jest tylko trochę mniej absorbujący ;D
I nie wymaga konta na fb. Tongue

pozdro!

edit: down
oczywiście dlatego napisałem, że Twój lepszy. Wink Mój to taka mini wersja Twojego. Nie ma co porównywać. Big Grin

__________________
cytat:
Guholec napisał:
po twoim ostrzeżeniu widać ze lubisz tak wszędzie spamować.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mlecyk: 31-08-2011 10:10.

31-08-2011 01:28 Mlecyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Mlecyk Dodaj Mlecyk do Listy kontaktów
Jacold
Lord


images/avatars/avatar-19854.gif

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 312
Klan: Błękitna Armia Necro [B.A.N]
Kraina: Necropolia
Skąd: POZnan*

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Jacold
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mlecyk napisał(a)
Hmm...
można też skopiować "link do wiadomości"
wkleić go gdzieś np do notatnika
po myślniku napisać sobie np "rozwaliłem sam czerwonego"
raport zapisać
i choćby nie wiem jak jak skrzynka była zapełniona to link będzie działał zawsze Smile

Oczywiście Twój sposób lepszy - skrzynka nie musi być zapełniona (może być wręcz pusta).

Mój sposób jest tylko trochę mniej absorbujący ;D
I nie wymaga konta na fb. Tongue

pozdro!

Sądzę, że taki Bethrezenn nie będzie mógł sobie pozwolić na Twój sposób Smile Wojna jeszcze będzie dłuuuuugo trwała a skrzynki nawet premiowców nie są zbyt duże, bo pomieści max 99 wiad. (liczę 1 puste miejsce na raporty z ataków itp. lub wiadomości).
Nikt Cię nie zmusi do korzystania z mojego sposobu Smile

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To pewnie przez tą tatarsko-mongolską krew Wink

31-08-2011 02:02 Jacold jest offline Strona domowa Jacold Szukaj postów użytkownika: Jacold Dodaj Jacold do Listy kontaktów
nocne_marzenie
Member


images/avatars/avatar-24224.jpg

Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 29

RE: i nie tylko. Sposób na udostępnianie raportów. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podpisuje się pod autorem tego postu....
pomysł superancki Wink

a jesli chodzi oo wojnę to fakt dziennie przewala się tam masę wiadomosci czasami dochodzi do 400 pw dziennie ...( i nie mówie tu o spamach)

nie zawsze można to ogarnać, wiec pomysł powinien sie spodobać aktywnym graczom rotfl

Jacold pomysł na dziesiątke GRATULUJE !!!!

P.S. a marudy, płaczki zawsze będą wszystkim nie dogodzisz Wink


__________________
offki składac w grze
31-08-2011 14:22 nocne_marzenie jest offline Szukaj postów użytkownika: nocne_marzenie Dodaj nocne_marzenie do Listy kontaktów
Prototyp1
Lord


images/avatars/avatar-20605.jpg

Data rejestracji: 10-12-2010
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: ^-.-^

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mlecyk napisał(a)
Hmm...
można też skopiować "link do wiadomości"
wkleić go gdzieś np do notatnika
po myślniku napisać sobie np "rozwaliłem sam czerwonego"
raport zapisać
i choćby nie wiem jak jak skrzynka była zapełniona to link będzie działał zawsze Smile

Oczywiście Twój sposób lepszy - skrzynka nie musi być zapełniona (może być wręcz pusta).

Mój sposób jest tylko trochę mniej absorbujący ;D
I nie wymaga konta na fb. Tongue

pozdro!

edit: down
oczywiście dlatego napisałem, że Twój lepszy. Wink Mój to taka mini wersja Twojego. Nie ma co porównywać. Big Grin


Możesz mieć nawet 1000 zapisanych wiadomości, a i tak każdą będzie można obejrzeć, to proste: kopiujesz link, zapisujesz sobie go gdzieś i wrzucasz do zapisanych, nawet jak będzie 50+ wiadomości można go obejrzećSmile

__________________
http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=6b9cf728b4fb4478be26
d78c58688bb6

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Prototyp1: 15-04-2011 20:16.

31-08-2011 17:49 Prototyp1 jest offline Strona domowa Prototyp1 Szukaj postów użytkownika: Prototyp1 Dodaj Prototyp1 do Listy kontaktów
#clover
Double Ace


images/avatars/avatar-22153.gif

Data rejestracji: 29-07-2011
Postów: 128
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam takie pytanko. Jak włączyć tego facebook'a na bw?
Pamietam że przy rejestracji wyłączyłem tą opcje, ale czy da sie ją przywrócić?

Ogolnie pomysł świetny Wink

__________________



31-08-2011 19:05 #clover jest offline Szukaj postów użytkownika: #clover Dodaj #clover do Listy kontaktów
Jacold
Lord


images/avatars/avatar-19854.gif

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 312
Klan: Błękitna Armia Necro [B.A.N]
Kraina: Necropolia
Skąd: POZnan*

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Jacold
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
#clover napisał(a)
Mam takie pytanko. Jak włączyć tego facebook'a na bw?
Pamietam że przy rejestracji wyłączyłem tą opcje, ale czy da sie ją przywrócić?

Ogolnie pomysł świetny Wink


Sala Tronowa > Przejdź do ustawień konta



EDIT:
Nie pamiętam jak był opisany link, kiedy nie są powiązane konta. Wiem na pewno, że jest to w tym samym miejscu.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To pewnie przez tą tatarsko-mongolską krew Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jacold: 31-08-2011 21:33.

31-08-2011 21:32 Jacold jest offline Strona domowa Jacold Szukaj postów użytkownika: Jacold Dodaj Jacold do Listy kontaktów
Nythera
Full Member


images/avatars/avatar-25460.png

Data rejestracji: 22-03-2010
Postów: 51
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
#clover napisał(a)
Mam takie pytanko. Jak włączyć tego facebook'a na bw?
Pamietam że przy rejestracji wyłączyłem tą opcje, ale czy da sie ją przywrócić?

Ogolnie pomysł świetny Wink




Pojawił się kiedyś podobny temat: Facebook=BW
cytat:
Konrad napisał(a)
Wejdź np do sali tronowej i w pasku adresu przeglądarki zmień ?a=main na ?a=facebook



Co do pomysłu to naprawdę przydatny, dla wszystkich, którzy nie chcą zapychać sobie skrzynki raportami ale jednak chcieliby zachować ciekawe ekspy/areny/oble/ataki by móc później do nich wrócić i wyciągnąć ewentualne wnioski, zwłaszcza dla osób bez premium, które mają wyjątkowo ograniczone miejsce w skrzynce.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nythera: 31-08-2011 23:17.

31-08-2011 23:16 Nythera jest offline Szukaj postów użytkownika: Nythera Dodaj Nythera do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jacold napisał(a)
Co do TModa - ostatnio się nad tym zastanawiałem. Nie wiem jednak czy wyrobię czasowo. Nie wiem także jakie są korzyści bycia TModem - może mnie ktoś oświecić... Rzecz jasna nie robiąc offtopa tylko jako P.S. do swojej wypowiedzi na temat tego tutka Smile


Korzyści to na pewno praca w jakże zajefajnym gronie. Tongue Do tego szpanerski kolorek na forum Big Grin . Ano i chyba też warto wspomnieć o darmowej premce Roll Eyes .

A co do poradnika:
Jest niezły, szczerze powiem, że nie wiedziałem o tym. Sam nie mam miejsca w skrzynce, więc na pewno mi się to przyda. Dzięki!

__________________

01-09-2011 12:58 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
..:::Tyber:::..
Lord


images/avatars/avatar-18975.png

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 469
Klan: Zawsze ten sam
Kraina: Necropolia
Skąd: poniekąd ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jacold napisał(a)
cytat:
..:::Tyber:::.. napisał(a)
moze i mnie za to zmieszasz z blotem ale mam takie pytanie

czy nie zamierzasz startowac przypadkiem na Tmoda ?


ps; akurat tu ci musze przyznac ze w teori to przydatne ale czy ktos bedzie sobie zasmiecal na FB profil bloodwarsem ?


Zaśmiecać - od tego można mieć fake'owe konta lub zaraz po wysłaniu do kogoś czy na forum raportu możesz usunąć posta z tablicy na FB (najeżdżasz na posta i pokazuje się w jego prawym górnym rogu X - klikasz, Usuń post, Usuń post).
Co do TModa - ostatnio się nad tym zastanawiałem. Nie wiem jednak czy wyrobię czasowo. Nie wiem także jakie są korzyści bycia TModem - może mnie ktoś oświecić... Rzecz jasna nie robiąc offtopa tylko jako P.S. do swojej wypowiedzi na temat tego tutka Smile

EDIT:
A co do mieszania z błotem - mieszam z nim tylko ludzi, którzy swą inteligencją nie przekraczają równowartości 0 Kelwinów w przeliczeniu na stopnie Celsjusza Smile


a jednak Tmod wiedzialem

__________________

r1 ID : 114185
01-10-2011 17:38 ..:::Tyber:::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..:::Tyber:::.. Dodaj ..:::Tyber:::.. do Listy kontaktów
Jacold
Lord


images/avatars/avatar-19854.gif

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 312
Klan: Błękitna Armia Necro [B.A.N]
Kraina: Necropolia
Skąd: POZnan*

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Jacold
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

UP. Zaktualizowałem linki do obrazków (bo domenki już nie mam, wrzuciłem obrazki na tinypic). Pozdrawiam i owocnego korzystania Wink

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To pewnie przez tą tatarsko-mongolską krew Wink

01-08-2012 13:41 Jacold jest offline Strona domowa Jacold Szukaj postów użytkownika: Jacold Dodaj Jacold do Listy kontaktów
Strusiu
Forum Ace


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 78
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam pytania czy opcja publikowania działa i czy trzeba mieć jakieś wtyczki żeby z niej korzystać?
31-01-2013 19:25 Strusiu jest offline Szukaj postów użytkownika: Strusiu Dodaj Strusiu do Listy kontaktów
Jacold
Lord


images/avatars/avatar-19854.gif

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 312
Klan: Błękitna Armia Necro [B.A.N]
Kraina: Necropolia
Skąd: POZnan*

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Jacold
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest napisane wyżej - potrzebne Ci tylko konto na Facebooku. Żadnej wtyczki nie potrzebujesz.

Udostępniasz na FB, gdy masz powiązane konta
Wchodzisz na swoją ścianę, wchodzisz w raport, kopiujesz link (.html)
Wklejasz go gdzie chcesz.

Sorki za tak późną odpowiedź - jeżeli ktoś coś tutaj napisze a ja nie odpowiem możecie mnie poinformować na pw, żebym się udzielił ;]

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To pewnie przez tą tatarsko-mongolską krew Wink

05-12-2013 11:23 Jacold jest offline Strona domowa Jacold Szukaj postów użytkownika: Jacold Dodaj Jacold do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R1 i nie tylko. Sposób na udostępnianie raportów.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH