Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia II [R3+R4] » Legendarny Doskonały Lekki Korbacz » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarny Doskonały Lekki Korbacz 6 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wuess
Full Member


Data rejestracji: 13-05-2009
Postów: 55

Legendarny Doskonały Lekki Korbacz Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarny Doskonały Lekki Korbacz


Broń biała dwuręczna
Obrażenia: 81 - 203
Cechy: trafienie -12, szansa trafienia krytycznego +41 %, ZWINNOŚĆ +19
Wymagania: POZIOM: 67 (70), SIŁA: 51 (53), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 19 500 PLN


ile??

__________________
kratisto
31-08-2011 20:12 wuess jest offline Szukaj postów użytkownika: wuess Dodaj wuess do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie kraciak i za 700k nie chcal sprzedac wiec sadze ze kolo banki jak nic


Edit down:
A widzicie jakies ciekawe 2h na rynku?? dzidziusiu bys sie o to sam zabijal, na forum pewnie nie poleci ale tak wyjasniajac pewne sytuacje sam bedac bialasem 1h bym ja do 800k licytowal spokojnie

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nosferek: 01-09-2011 07:29.

31-08-2011 20:13 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
LegendaR4
Lord


images/avatars/avatar-22136.jpg

Data rejestracji: 09-03-2010
Postów: 435
Kraina: Necropolia III
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nosferek napisał(a)
mnie kraciak i za 700k nie chcal sprzedac wiec sadze ze kolo banki jak nic

banke? jak chyba leg db demona wyceniali niektorzy na 1,5kk, to ja to wyceniam na 500k dlaczego?
ds demon korba, wiecej zwiny, mega lepsze klepniecie ktoro rosnie z rozwojem postaci, swego czasu poszlo za 700k, leg db halina mowia ludzie 1,5kk max...
ty spoko, zwinki troche jest, krytyk ladnie % wyglada, dmg tez ladne, ale nie powalajace, a dlatego ze nie powalajace sa te elementy, dlatego i cena nie powinna powalac, a 1kk za to byloby przesada.

500k

__________________
cytat:
Pan_Liść napisał
Na pewno administracja zobaczy ze cos jest nie tak z umagicznieniami,balansem kw czy mobami na ekspach i to zmieni

rotfl
__________________

R4 TOP4 ID 1616 STECO
__________________
31-08-2011 21:55 LegendaR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: LegendaR4 Dodaj LegendaR4 do Listy kontaktów
Stanek
Lord


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 332
Klan: --------
Kraina: Necropolia IX
Skąd: -----

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
LegendaR4 napisał(a)
cytat:
Nosferek napisał(a)
mnie kraciak i za 700k nie chcal sprzedac wiec sadze ze kolo banki jak nic

banke? jak chyba leg db demona wyceniali niektorzy na 1,5kk, to ja to wyceniam na 500k dlaczego?
ds demon korba, wiecej zwiny, mega lepsze klepniecie ktoro rosnie z rozwojem postaci, swego czasu poszlo za 700k, leg db halina mowia ludzie 1,5kk max...
ty spoko, zwinki troche jest, krytyk ladnie % wyglada, dmg tez ladne, ale nie powalajace, a dlatego ze nie powalajace sa te elementy, dlatego i cena nie powinna powalac, a 1kk za to byloby przesada.

500k



jak nigdy- zgadzam sie 500k z ew +

__________________
r14: Dziadzia samo Zuo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Stanek: 31-08-2011 21:57.

31-08-2011 21:57 Stanek jest offline Strona domowa Stanek Szukaj postów użytkownika: Stanek Dodaj Stanek do Listy kontaktów
Adana
Lord


images/avatars/avatar-5714.jpg

Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 255
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spójrzcie na to tak - zdrowo uposledzona wersja leg dsk antycznej korby.

krytyk ten sam, reszta gorzej.

500k, chyba, ze ktos zrozpaczony brakiem leg dsk demonow na rynku da wiecej ;-)

__________________
r4, r9: Adana

KUPIĘ r4:
Leg dsk msciwy pierscień szczęścia/szaleńca
leg dsk tytanowy pierscien/amulet lewitacji
dsk czarny lancuch lewitacji

KUPIĘ r9:
nic, biedny jestem
31-08-2011 23:44 Adana jest offline Szukaj postów użytkownika: Adana Dodaj Adana do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na r10 sprzedałem na forum za 450k teraz uważają że warta jest 600k

sfinksa we 2/3 daje rade spokojnie ubić i to nie w czarnym secie czy leg dsk/db speedzie :p

tu 700-800k

__________________
Tonąca_rybka
31-08-2011 23:50 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Miskov
Viking


images/avatars/avatar-24863.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 563
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziwne bo na r11 taka halka poszła za 450k .
Ale rzeczywiście tam ceny są śmieszne więc wyceniam na 700k.

__________________
R11 Khalesii
01-09-2011 07:35 Miskov jest offline Szukaj postów użytkownika: Miskov Dodaj Miskov do Listy kontaktów
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

600k

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT
01-09-2011 22:53 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
rostyslav
Member


images/avatars/avatar-17942.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 37
Kraina: Necropolia IV

800 k minimum Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

od 800 k to minimum, bawilem sie tym czyms i wiem co potrafilo Smile
41% to nie 30% wiec nawet porównywać niema co. trocha mniejszy dmg nie jest taka tragedija przy 41% kryt wiec nie wciskać tu ....
może dla wypasionego 1h dużej furory nie robi ale korba z pewnością jedna z lepszych, powiedział bym 3-4 na tym serwie!800 śmiało ale mniej niż za 1kk bym nie sprzedał!
03-09-2011 01:27 rostyslav jest offline Szukaj postów użytkownika: rostyslav Dodaj rostyslav do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia II [R3+R4] » Legendarny Doskonały Lekki Korbacz

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH