Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia VII [R11+R12] » Dobra Diamentowa Apaszka Szczęścia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dobra Diamentowa Apaszka Szczęścia 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
WhiteLady
Junior Member


Data rejestracji: 07-12-2009
Postów: 13
Kraina: Necropolia; Moria

Dobra Diamentowa Apaszka Szczęścia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra Diamentowa Apaszka Szczęścia

Amulet (Tylko dla kobiet)
Cechy: CHARYZMA +15, WYGLĄD +12, SZCZĘŚCIE +15
Wymagania: POZIOM: 72 (74), WYGLĄD: 12
Cena sprzedaży: 28 500 PLN

ile warta taka apaszka?

__________________
Nick r11. r12, r14 White lady
02-09-2011 18:47 WhiteLady jest offline Szukaj postów użytkownika: WhiteLady Dodaj WhiteLady do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Thumb Up! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja wiem... ok. 600k z plusikiem? - amu jest wart mniej więcej 500, ale tu jest apaszka dająca nieco więcej statystyk Smile dużo zależy od liczby chętnych na kupno, więc ciężko podać dokładną wycenę. Gratuluję dropa Smile

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
02-09-2011 19:19 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
sombremes
Triple Ace


images/avatars/avatar-21947.gif

Data rejestracji: 21-05-2008
Postów: 229
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V; Necropolia VI; Necropolia VIII; Necropolia IX
Skąd: z r6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nithrom moze sie nie wypowiadaj, prosze.

Nie znasz tego servera a apaszka warta hmmm 250k-300k to max i nie wiecej i mysle ze kazdy sie ze mna zgodzi :>

__________________


cytat:
Bronek R12 napisał(a)
Tak Rebel zapomniałem ty wiesz najlepiej wszystko Big Grin

02-09-2011 19:47 sombremes jest offline Szukaj postów użytkownika: sombremes Dodaj sombremes do Listy kontaktów
Pan_Liść
Forum Ace


images/avatars/avatar-22099.gif

Data rejestracji: 07-09-2010
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na serwerze z handlem to moglbys dostac nawet 1kk+ ale ze tu sa aukcje i skapy serwer to dostaniesz ~400k

__________________

02-09-2011 19:54 Pan_Liść jest offline Szukaj postów użytkownika: Pan_Liść Dodaj Pan_Liść do Listy kontaktów
Kaiten
Lord


images/avatars/avatar-3533.jpg

Data rejestracji: 30-05-2007
Postów: 264
Klan: Fajny
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Polska...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TROSZKE wiecej? GRO wiecej chciałeś powiedzieć ;p

za setową ze świetnego setu i z takimi bonusami na tym servie...niestety dostaniesz za malo, 400-500k na maxie. Chlopaki maja racje, serw ma swoje humory i raz da wiecej, ale z reguly skąpe portfele ludzie maja

__________________
cytat:
C47 napisał(a)nikt nie pisał, że 'frajer' czy 'leszcz' nie są słowami obraźliwymi

02-09-2011 20:38 Kaiten jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaiten Dodaj Kaiten do Listy kontaktów
MESIDZ
Full Member


Data rejestracji: 16-10-2007
Postów: 68

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

600k to absolutne minimum. Czekaj cierpliwie a tyle dostanieszWink ewentualnie mozesz isc do date i bawuc sie luckiem na diamencie szczescia; )
03-09-2011 01:18 MESIDZ jest offline Szukaj postów użytkownika: MESIDZ Dodaj MESIDZ do Listy kontaktów
BGT
Newbie


Data rejestracji: 23-12-2010
Postów: 8
Klan: B-D
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem warte 650k-750k i za mniej nie sprzedawaj.

Ale ja bym na twoim miejscu nie sprzedawał tego tylko trzymał to bo to przepustka do lepszych klanów Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez BGT: 03-09-2011 01:24.

03-09-2011 01:22 BGT jest offline Szukaj postów użytkownika: BGT Dodaj BGT do Listy kontaktów
Black Rivald
Newbie


images/avatars/avatar-21896.jpg

Data rejestracji: 02-08-2011
Postów: 6
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Królestwo ZŁA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sa tacy ktorym zalezy na tej apaszce, naszyjnik zszedl za 400 k a apacha o niebo lepsza


600k i tylko w gore.

Ps. nie warto sprzedawac za mniej

__________________


Nie jestem po to by cię pouczać, jestem po to by przedstawić swoje poglądy. Jeżeli nie jesteś gotów do rozmowy na argumenty pozwól mi pozostawić czysty umysł.
03-09-2011 07:11 Black Rivald jest offline Szukaj postów użytkownika: Black Rivald Dodaj Black Rivald do Listy kontaktów
sombremes
Triple Ace


images/avatars/avatar-21947.gif

Data rejestracji: 21-05-2008
Postów: 229
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V; Necropolia VI; Necropolia VIII; Necropolia IX
Skąd: z r6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Black Rivald napisał(a)
Sa tacy ktorym zalezy na tej apaszce, naszyjnik zszedl za 400 k a apacha o niebo lepsza


600k i tylko w gore.

Ps. nie warto sprzedawac za mniej


Dobry Diamentowy Naszyjnik Szczęścia 2 157 500 2011-01-08
16:30:35
Dobry Diamentowy Naszyjnik Szczęścia 1 400 000 2010-10-09
07:14:03
Dobry Diamentowy Naszyjnik Szczęścia 0 - brak - 2010-08-10
09:34:47

400k ale kiedy i kupil go dalmar a potem sprzedal sam widzisz za ile... nie znasz realiow tego servera :> Ceny to jedna wielka kaszana wiec smiem watpic w nawet 400k za ta apaszke

A swoja wycene podtrzymuje Smile

__________________


cytat:
Bronek R12 napisał(a)
Tak Rebel zapomniałem ty wiesz najlepiej wszystko Big Grin

03-09-2011 07:19 sombremes jest offline Szukaj postów użytkownika: sombremes Dodaj sombremes do Listy kontaktów
gogeta07
Full Member


Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekaw jestem tylko jednego.
Jak długo właściciel będzie wystawiał za te wasze 800k+ i nie dostanie oferty Wink
Apaszka warta dużo,ale TYLKO dla grona osób składających set. Dla reszty to tylko dodatek w statach,bo np. mają spaczone lucka na palce.
Jak dla mnie 300k +/- ,serwer aukcyjny ma swe wady.A w czasie wojny tylko wyprawkowicze nie inwestują w broń i eq...

__________________
r12 Gogeta
03-09-2011 11:39 gogeta07 jest offline Szukaj postów użytkownika: gogeta07 Dodaj gogeta07 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia VII [R11+R12] » Dobra Diamentowa Apaszka Szczęścia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH