Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia VII [R11+R12] » Legendarna Doskonała Bandana Wieszcza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarna Doskonała Bandana Wieszcza
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
koniasz
Double Ace


images/avatars/avatar-11734.jpeg

Data rejestracji: 25-07-2008
Postów: 144
Klan: aHTC
Kraina: Necropolia

Legendarna Doskonała Bandana Wieszcza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarna Doskonała Bandana Wieszcza


Hełm (Tylko dla mężczyzn)
Obrona: 11
Cechy: obrażenia wszystkich broni +3, WYGLĄD +9, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +19
Wymagania: POZIOM: 41, SIŁA: 6, Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 17 000 PLN
poprosze pare wycen Wink - item jest na sell

__________________
ilosc podejmowanych prob zwieksza szanse
04-09-2011 15:38 koniasz jest offline Szukaj postów użytkownika: koniasz Dodaj koniasz do Listy kontaktów
lechu2
Triple Ace


Data rejestracji: 08-10-2010
Postów: 235
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

200 k pr +
04-09-2011 17:31 lechu2 jest offline Szukaj postów użytkownika: lechu2 Dodaj lechu2 do Listy kontaktów
sombremes
Triple Ace


images/avatars/avatar-21947.gif

Data rejestracji: 21-05-2008
Postów: 229
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V; Necropolia VI; Necropolia VIII; Necropolia IX
Skąd: z r6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

240k

__________________


cytat:
Bronek R12 napisał(a)
Tak Rebel zapomniałem ty wiesz najlepiej wszystko Big Grin

04-09-2011 17:53 sombremes jest offline Szukaj postów użytkownika: sombremes Dodaj sombremes do Listy kontaktów
DrizztDoUrden
Forum Legend


images/avatars/avatar-21721.jpg

Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 1.871
Kraina: Necropolia X
Skąd: Dokąd?? I z kim??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

200k

Te 3 dmg nie wiele daje
Nie uni
Za 240k to można kupić dsk preko Wink
04-09-2011 23:29 DrizztDoUrden jest offline Szukaj postów użytkownika: DrizztDoUrden Dodaj DrizztDoUrden do Listy kontaktów
Kaiten
Lord


images/avatars/avatar-3533.jpg

Data rejestracji: 30-05-2007
Postów: 264
Klan: Fajny
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Polska...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie uni xD
180k-200

__________________
cytat:
C47 napisał(a)nikt nie pisał, że 'frajer' czy 'leszcz' nie są słowami obraźliwymi

04-09-2011 23:31 Kaiten jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaiten Dodaj Kaiten do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będąc potępionym wolałbym to cacko,niż jakiekolwiek Preko,nie mówię tu o Rogatym Tongue
200k~

__________________

05-09-2011 08:49 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
sombremes
Triple Ace


images/avatars/avatar-21947.gif

Data rejestracji: 21-05-2008
Postów: 229
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V; Necropolia VI; Necropolia VIII; Necropolia IX
Skąd: z r6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DrizztDoUrden napisał(a)
200k

Te 3 dmg nie wiele daje
Nie uni
Za 240k to można kupić dsk preko Wink


To se kup te dsk preko ja wole 3dmg do 1h palnej niz ten 1spost Wink Nie znasz sie nie wyceniaj Tongue

Wycene podtrzymuje Big Grin

Edit: A po co mi w sposta dalej inwsetowac?Big Grin skoro jestem potepem?:> Bezsens
Hmm to Twoje powiedzenie ale potepiony nie oznacza zawsze sukcesu, powinienes o tym wiedziec Tongue Sa i potepi ktorzy lamia :> To rowniez powinienes wiedziec Big Grin
Drizt tak wgl to nie masz czym sie chwalic z takim dropem to nie problem stworzyc lapacza z takim spostem Wink Gdybym mial takiego dropa jak Ty to dalej bylbym lapaczem...

__________________


cytat:
Bronek R12 napisał(a)
Tak Rebel zapomniałem ty wiesz najlepiej wszystko Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sombremes: 05-09-2011 19:19.

05-09-2011 15:53 sombremes jest offline Szukaj postów użytkownika: sombremes Dodaj sombremes do Listy kontaktów
Sereniity
Newbie


Data rejestracji: 27-01-2011
Postów: 2
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

180k patrzac na ostatnie aukcje dsk preko ( krawat/opaska ) wieksze zainteresowanie jest eq dla kobiet wiec 180k to dobra cena.
05-09-2011 17:20 Sereniity jest offline Szukaj postów użytkownika: Sereniity Dodaj Sereniity do Listy kontaktów
DrizztDoUrden
Forum Legend


images/avatars/avatar-21721.jpg

Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 1.871
Kraina: Necropolia X
Skąd: Dokąd?? I z kim??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sombremes napisał(a)
cytat:
DrizztDoUrden napisał(a)
200k

Te 3 dmg nie wiele daje
Nie uni
Za 240k to można kupić dsk preko Wink


To se kup te dsk preko ja wole 3dmg do 1h palnej niz ten 1spost Wink Nie znasz sie nie wyceniaj Tongue

Wycene podtrzymuje Big Grin


Rebelku Tongue mój Ty obojniaku jedyny w swoim rodzaju...jak to kupisz i załozysz na r12 to dam sobie rękę obciąć Tongue

Nie każdy potrzebuje dmg...ja wole spost gdyż Potępionym nie jestem Wink a obrażenia zawsze mogę mieć z majestatu i to 4x wiecej niż ta bandana ma Wink

PS. Znasz moje powiedzenie Tongue P ,,Nie umiesz grać - stań się potępionymWink
05-09-2011 18:08 DrizztDoUrden jest offline Szukaj postów użytkownika: DrizztDoUrden Dodaj DrizztDoUrden do Listy kontaktów
koniasz
Double Ace


images/avatars/avatar-11734.jpeg

Data rejestracji: 25-07-2008
Postów: 144
Klan: aHTC
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez koniasz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziekuje slicznie za wycne i pora ja zakonczyc Wink za nim skonczy sie bitwa na argumenty a zacznie na bluzgi Tongue

item przesuwam do dzialu sprzedam Wink
pozdr.

__________________
ilosc podejmowanych prob zwieksza szanse
05-09-2011 18:25 koniasz jest offline Szukaj postów użytkownika: koniasz Dodaj koniasz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia VII [R11+R12] » Legendarna Doskonała Bandana Wieszcza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH