Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia II [R3+R4] » Doskonała Rogata Opaska Przezorności » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Doskonała Rogata Opaska Przezorności
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Doskonała Rogata Opaska Przezorności Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Doskonała Rogata Opaska Przezorności


Hełm (Tylko dla kobiet)
Obrona: 4
Cechy: WYGLĄD +10, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +10, obrażenia wszystkich broni +10
Wymagania: POZIOM: 33 (39), SIŁA: 8 (9)
Cena sprzedaży: 13 000 PLN

Czy to jest coś warte?
06-09-2011 07:15 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
Mamut82
Full Member


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 51
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

myślę że z 50-100k na cm

Doskonała Rogata Czapka Zmysłów kt-3k na forum była a miała tylko 2 sposta mniej Smile

sry za edit

__________________
R4 - BloodyTampon

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mamut82: 06-09-2011 15:57.

06-09-2011 15:55 Mamut82 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mamut82 Dodaj Mamut82 do Listy kontaktów
POWERofLOVE
Viking


images/avatars/avatar-22459.jpg

Data rejestracji: 26-01-2009
Postów: 504
Klan: CYCKI
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mamut82 napisał(a)
myślę że z 50-100k na cm


WTF?? XD

Złom jak cholera

__________________
r4 PingofDeath, r9 POWERek, r16 PingofDeath - Dead
r17 POWERofLOVE - Gramy gramy

cytat:
LegendaR4 napisał(a)
Taaa istna rewelacja, wejdzie wiecej pielg na ktorej znajdziesz super paukowe pauki paukarza.

06-09-2011 16:00 POWERofLOVE jest offline Szukaj postów użytkownika: POWERofLOVE Dodaj POWERofLOVE do Listy kontaktów
mamusiek
Member


Data rejestracji: 23-06-2010
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mamut82 napisał(a)
myślę że z 50-100k na cm

Doskonała Rogata Czapka Zmysłów kt-3k na forum była a miała tylko 2 sposta mniej Smile

sry za edit


ot specjalista
nie az taki zlom nada sie pod snajperke i km szkoda tylko ze nie leg ale trudno z 5-10k ktos za to moze dac-przydatne tylko do atakow na innych graczy oraz w expie na bazyla-do niczego innego sie nie nada
jak masz zamiar zezlomowac to daj znac

__________________
r4-mamuska
06-09-2011 16:19 mamusiek jest offline Szukaj postów użytkownika: mamusiek Dodaj mamusiek do Listy kontaktów
k7rx
Double Ace


Data rejestracji: 26-04-2011
Postów: 139

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy ja wiem.
No dobra jest dmg 10 ale sposta -10 w plecy porównując Dsk Preko.
10 obrażeń to jeszcze nie jest rewelacja a spost boli bo nie będziesz trafiał.


Dla mnie złom.
Może jak ktoś chce w tym walczyć to tylko na białasów. Nie radze się w tym wybierać na palniaków.
06-09-2011 18:39 k7rx jest offline Szukaj postów użytkownika: k7rx Dodaj k7rx do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dark Knight
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i nadal nic nie wiemSmile
Za wyceny dziękuję - może jeszcze ktoś się wypowie?
06-09-2011 18:59 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
LegendaR4
Lord


images/avatars/avatar-22136.jpg

Data rejestracji: 09-03-2010
Postów: 435
Kraina: Necropolia III
Skąd: z mojej starej

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mamut82 napisał(a)
myślę że z 50-100k na cm

Doskonała Rogata Czapka Zmysłów kt-3k na forum była a miała tylko 2 sposta mniej Smile


wtf?

cytat:
mamusiek napisał
co to za leb ten mamut?
nie znasz sie to nie spamuj


i wszystko jasne Smile

5k max

__________________
cytat:
Pan_Liść napisał
Na pewno administracja zobaczy ze cos jest nie tak z umagicznieniami,balansem kw czy mobami na ekspach i to zmieni

rotfl
__________________

R4 TOP4 ID 1616 STECO
__________________
06-09-2011 19:09 LegendaR4 jest offline Szukaj postów użytkownika: LegendaR4 Dodaj LegendaR4 do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dark Knight
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to zamykamy i zapraszam na forum
06-09-2011 19:15 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia II [R3+R4] » Doskonała Rogata Opaska Przezorności

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH