Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9/R13 Eq na dalekie... Pomoże ktoś coś sensownego sklecić? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Eq na dalekie... Pomoże ktoś coś sensownego sklecić?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
GunGrave
Double Ace


Data rejestracji: 16-02-2009
Postów: 136
Kraina: Necro Hardcore

Eq na dalekie... Pomoże ktoś coś sensownego sklecić? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurcze nowa postać, więc wiadomo, nowe wyzwanie.

Więc powiedzmy, że mam na spożytkowanie eq wyprawkowego jakieś 5 kd i 5 kp.
Podpowie ktoś co kupić, żeby jakoś to szło na dalekich?
ja od wczoraj się glowię i jakoś nic sensownego mi do łba nie przychodzi... Frown

Jeśli trzeba to podam zbrojkę itd...

__________________
R2 - Exodus

07-09-2011 21:11 GunGrave jest offline Szukaj postów użytkownika: GunGrave Dodaj GunGrave do Listy kontaktów
AvarI
Viking


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 651
Klan: MiS
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesli chcesz zrobic cos senswonego to radze zwiększyc budżet
08-09-2011 13:34 AvarI jest offline Szukaj postów użytkownika: AvarI Dodaj AvarI do Listy kontaktów
GunGrave
Double Ace


Data rejestracji: 16-02-2009
Postów: 136
Kraina: Necro Hardcore

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GunGrave
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rozszerzam...

już jest 8 kd Wink

szybciej się nie da Wink

__________________
R2 - Exodus

08-09-2011 19:58 GunGrave jest offline Szukaj postów użytkownika: GunGrave Dodaj GunGrave do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9/R13 Eq na dalekie... Pomoże ktoś coś sensownego sklecić?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH