Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Pech, szczęście, rozważania o statystyce w BW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (13): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] 6 7 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pech, szczęście, rozważania o statystyce w BW 37 Ankieta - średnia ocena: 7,1937 Ankieta - średnia ocena: 7,19
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wrrr na 20kk 5ks 2kz 2kp 1kd i próbowaniu wbic dobra elfia peleryne+1 na wyzszy poziom co mi z tego bylo? ze "elfia pele+5" na takim ja mam i 1kd 2kp 2kz 4ks 15kk poszlo sie pindolic bo z db +1 spadla pozniej 2razy nie wbilem na db:/ znow spadla potem na db ulepszylem na db+1 i cos mnie pokusilo i znow spadla :/ zalll takie ulepszanie to ja mam w .... 4literach:/
18-02-2009 16:06 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie troche smieszy teoria "szczescia w realu" bo jak to okreslic, ze masz szczescie w zyciu? Nie pierdyknął Cie samochod nigdy? nie zlamales reki? pies Cie nie pogryzl? Czy nie zostales nigdy okradziony, albo pobity...

Ja nie uwazam sie za pechowca, bo jak na razie zycie nie robilo mi pod gorke. Tak samo jak mojemu wspolokatorowi zycie jak na razie uklada sie wysmienicie: ]

a dropa jak nie widac tak nie ma: P

codziennie prze pol roku na 64 lucka +
i od drugiego aktu 64 lucka plus 16 z arkan ssaka

z czego co jakis czas na 3s:p


wiec do mnie jakos nie trafia przeslanie szczescia w real'u czy nawet biedronce..

a wczoraj obca osoba w grze napisala mi nie wiem czy prawdeWink ze BWT zamiast poprawianiem zdobywania repa zabrali by sie zeby chociaz raz na rok cos sensownego dropnelo komus.

Tak wiem, szczescie w realu;]

__________________

21-02-2009 13:20 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
_Szybki
Viking


images/avatars/avatar-11937.gif

Data rejestracji: 29-11-2008
Postów: 557
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: a skąd byś chciała?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)
cytat:
Sheenakh napisał(a)
2.w tutku jest ze szczescie nie ma wpływu na jakosc znajdywanych pref/suf... ktos wciaz daje sie na to nabierac? Big Grin


Bo nie ma. Ma natomiast wpływ na wystąpienie pref/suf. A jeśli na (liczby teoretyczne) 20 wypraw bez szczęścia trafisz 6 prefów, a ze szczęściem 13 to masz ponad 2x większą szansę na to, że trafisz coś wartościowego (bo po prostu masz więcej "prób").



Ta tylko że szczęście powinno wpływać na to jakie to "gówno" droopimy :| a sprawia ze droopimy po prostu więcej ostrych pałek dowódcy. ;/ Życie ;/

__________________

!!Sprzedam itemy z opisu!! info na PW w grze.
SzybkaRaczka - r1


21-02-2009 13:51 _Szybki jest offline Szukaj postów użytkownika: _Szybki Dodaj _Szybki do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak sobie wlasnie czytalem i pomyslalem, ze zadam to pytanie tutaj.


cytat:
Caen napisał(a)


3. Korona i piła są do znalezienia tylko w 1 strefie, sufixów miss i mistera na r7 nie ma i nie będzie. To jednorazowy żart administracji z początków r1.


Czy to stwierdzenie o "zarcie" jednak oznacza, ze jest szanse manipulacją dropu? Bo jakby nie patrzec nawet jesli bylby wprowadzony ten suf miss i mistera z jakas stawka procentowa to z dnia na dzien nikt by tego nie dropnal, a to byl wlasnie zart czyli zachcianka z dnia na dzien, a nie planowany od poczatku R1 zabieg.

To luzne pytanieTongue nic z knucia;p

__________________

22-02-2009 14:24 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
_Szybki
Viking


images/avatars/avatar-11937.gif

Data rejestracji: 29-11-2008
Postów: 557
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: a skąd byś chciała?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może nie manipulacje a modyfikacje bazy danych Wink może kiedyś za żartują ze mnie i droopnie mi kilka rzeczy pod rząd Wink

__________________

!!Sprzedam itemy z opisu!! info na PW w grze.
SzybkaRaczka - r1


23-02-2009 11:22 _Szybki jest offline Szukaj postów użytkownika: _Szybki Dodaj _Szybki do Listy kontaktów
ivera
Junior Member


Data rejestracji: 05-11-2008
Postów: 10
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zrobcie cos z tym losowaniem i szansa na zaliczenie, bo szlag czlowieka moze trafic, jak sie patrzy co sie wyprawia!!! 17 wypraw, zaliczone 2!!!! 3 razy wylosowany int 71% i ani razu nie zaliczone!!! i nie tlumacznie sie statystyka i prawdopodobienstwem, bo wiem co to jest, przewinelo sie przez szkole srednia i studia. To samo z dropami, jak to jest ze jeden gra 8 miesiecy i nic nie dropnal, a drugi 2 miesiace i juz ma na liscie 40 wypasionych przedmiotow? to co ja mam grac 10 lat, zeby cos dropnac?! odechciewa sie gry!!!

__________________
r6 ivera
23-02-2009 22:59 ivera jest offline Szukaj postów użytkownika: ivera Dodaj ivera do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Arius
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ivera napisał(a)
To samo z dropami, jak to jest ze jeden gra 8 miesiecy i nic nie dropnal, a drugi 2 miesiace i juz ma na liscie 40 wypasionych przedmiotow? to co ja mam grac 10 lat, zeby cos dropnac?! odechciewa sie gry!!!


A jak to jest, że jedni trafiają 5 i 6 w totka a drudzy grają całe życie i nawet czwóreczki?
Ot samo życie.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
24-02-2009 08:53 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
mizdus
Newbie


Data rejestracji: 28-02-2009
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich.
Nie bede się rozpisywał na temat statystyk i próbował pisać rozważania o losowosci. Zastanawia mnie tylko jedno, bo nie wydaje mi się aby gra była typem gry losowej. To nie zaden totolotek. Tam działaja czynniki niezalezne od nikogo. Tutaj jest inaczej. Za losowość odpowiada oprogramowanie. Czyli czynnik losowy jest z góry ustalony.
Stawia to część użytkowników gry w gorszej sytuacji a inna część w lepszej.
Nie będe powoływał się tutaj na kostytucje bo każdy (tak sądze) orientuje się że gwarantuje nam równouprawnienie i jednakowe traktowanie.
Z uwagi na fakt iz w całym chaosie widomości na forum nie udało mi się znaleźć żadnych informacji które wyjasniałyby zasadę działania losowosci i prawdopodobieństwa, a myslę ze nie jest trudne do wyjasnienia, bo gra napewno posiada jakis schemat obliczania, wydaje się że administracja stara się skutecznie to ukrywać.
"Prawdopodobieństwo to funkcja P(X), która przyporządkowuje każdemu elementowi zbioru zdarzeń losowych pewną nieujemną wartość rzeczywistą (posiadającą kilka własności, które pomijam)." - tekst z wstepu, mozna przeczytac.
Ropoczałem gre na serwerze R9. Próbuje grac od poczatku. I tu kolejna watpliwość. Dotyczaca znowu tej opisywanej wyżej losowosci jak takze zasad działania samej gry.
Biorąc pod uwage fakt że osoba rozpoczynajaca gre wraz z otwarciem serwera ma duzo większe sznase na szybszy rozwój niz osoby które rozpoczynaja gre w późniejszym czasie.
Jesli rozpoczniemy gre teraz na którymś z serwerów (za wyjątkiem R9 bo tam jest jeszcze szansa) to niestety ale raczej nie mamy szans na dostanie się do 3-ej strefy. Że o 2 czy 1 nie wspomne. Gra niestety bedzie nas zmuszała do przesiadywania co najwyżej w 4-ej strefie. Osoby które znalazły się w strefach wyższych niż 4-ta maja szybszy rozwój, wieksze szanse na lepszy sprzęt, itp. itd.
A co o tym swiadczy nie musze chyba nikomu wyjasniac (chyba tu powinienem się znów powołac na konstytucje) znów jestesmy traktowani gorzej.
I tu nastepna kwestia.
Brak konkretnej i szczegółowej instrukcji do gry. A to chyba gwarantuje nam przepis polskiego prawa. Tutorial jest na tyle nieprecyzyjny ze nie wyjasnia prawie nic poza małymi detalami. A administracja wykazuje wiele trudu aby w różnoraki sposób informowac nas o karach i o tym ze nie mamy żadnego prawa - chyba do niczego, i że może traktowac nas jak błoto.
Do dzis nie udało mi sie znaleźć informacji co odpowiada za skuteczność broni dystansowej, bo sytuacja w której 98 poziom zwinnosci i 89 poziom spostrzegawczości przegrywa z 101 poziomem zwinności i 68 poziomem spostrzegawczości jest chyba dajaca do myslenia. całe gadanie o sumie i innych mało istotnych bzurach jest w tym momencie idiotyzmem. Dodac trzeba ze skuteczność pierwszego gracza z wyższa sumą jest o 75 procent nizsza od drugiego. Na przeprowadzane ataki skuteczność wyniosła tylko 12%, przeciwnik 86%.. To tylko tak w formie przedswienia problemu.

Jest jeszcze kwestia - wyprawy w nieznane. Zastanawia mnie co ma wnieść do gry i co udowadnia cisza i nuda na wyprawie. Bo jak na mój zdrowy rozsądek to tylko chyba sprawdza wydolność nerwową gracza. Nie widze nic innego. No chyba tylko to ze ktos próbuje z nas robić idiotów. A może się myle. Pomyślcie sami.

I chyba narazie na tym poprzestane. Musze zabierac się do pracy.
Mysle ze w najbliższym czasie znajde troche czasu i znów napisze kilka słów o moich watpliwościach, a jest ich sporo.
Mysle ze moich watpliwosci nie rozwiąże administracja bo jak do tej pory nie wykazuje takiej inicjatywy. Nie moge znaleźć nic co wyjaśniałoby cokolwiek poza stwierdzeniami o losowości i innymi bzdurami. To troche jak z kosciołem. Całe życie kościół wmawia nam ze jesli czegos nie rozumiemy to musimy w to uwierzyc ze tak byc musi, bo BÓG (czytaj administracja) tak chce.
Sądze że w takiej sytuacji zasadne zdaje się byc skierowanie wniosku do UOKIK w sprawie rozwiania moich watpliwosci, co wydaje się byc bardzo zasadnym posunięciem. Nie tylko w kwestii zasad samej gry ale takze w sprawie zgodności regulaminu z konstytucja i polskim prawem.
Teraz juz kończe. Przepraszam za literówki i błędy ortograficzne (starałem się ich unikac i na bieżąco korygować, jednak klawiatura czasem sprawia psikusy). Mam nadzieje ze tekst jest w miare składny i czytelny.

Pozdrawiam wszystkich i o ile ktos ma ochote o dalsze wypowiedzi na ten temat, szczególnie w kwestii regulaminu, to prosze pisać.

P.S. Jesli ktoś ma namiar na jakies wyjasnienia zasad działania gry (poza tutorialem) to będe wdzięczny za informacje.
28-02-2009 14:20 mizdus jest offline Szukaj postów użytkownika: mizdus Dodaj mizdus do Listy kontaktów
LORD_DIVINE
Full Member


images/avatars/avatar-5556.jpg

Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 74
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gralem juz po trochu na wiekszosci serwerow BW teraz zaczalem na r9 i zauwazam to samo co i na pozostalych .
Ci ktorzy dropia dropia stale i zawsze i wszedzie .
Ja i zapewne takich osob jest sporo nigdy nie dropilem i nie dropie nadal .
Nie chodzi mi o jakies tam porywajace dropy bo takich chyba nikt stale nie ma ale raz na jakis czas pewnie kazdemu cos dropnie ,niestety jak dropi sie tylko przedmioty sklepowe tak jak jest w moim przypadku bo np .na r5 bedac w 3 strefie przez pare miechow zliczajac wszystko nie dropnalem przedmiotow nawet za 1KD wartosci w sumie a liczac wszystko w ciagu calego roku gry razem z kamykami ktore dropnalem dostalem z wypraw okolo 4 KD(rok gry i za wszystkie dropy i wliczajac kamyki dropniete dostalem 4KD czy to jest normalne ?) podczas gdy jeden itemek moze byc warty nawet i 10 KD wiec jakie ja mam szanse grac ? zadne .Zadnych szans na nawet probowanie utrzymania sie w jakiejkolwiek stawce znaczacych graczy ( ktorzy sie smieja bo jak mozna byc tak slaby zapewne nie umie grac )i tak na wszystkich serwerach na r9 narazie to samo ale to przeciez dopiero start serwera powiedza wszystcy .Tak i na starcie juz maja 2 razy wieksze sumy bo dropia ja dostalem narazie 0 prefa i 2 sufy maczuge zdrady i czapke wytrzymalosci heh bogato 74 wyprawki i 2 zlomiaste sufy nieprzydatne nawet najslabszym gracza . Samo sklepowe dno . No i moja nadzieja na jakakolwiek odmiane na lepsze znowu jest rowna zeru . Moze jest to smieszne co teraz napisze ale przydalo by sie wprowadzic do gry jakies normalizujace zasady do dropienia . Bo coraz bardziej widze ze nie wiedza a szczescie powoduje kto jest w topce a kto nie ma na nia zadnych szans ( topka ? najwyzej bylem na r5 rok gry 80 miejsce i rezygnacja z niej z powodow takich jak i wszedzie zero dropa kombinowanie tylko jak tanio cos posklejac zeby bylo czym walczyc chyba jedyny snajper w topce bez legendy ) Jak dalej bedzie i na r9 podziekuje juz definitywnie za gre i zrobie wszystko by rozpowszechnic opinie iz BW jest dla graczy co nawet wybuch nuklearny sa w stanie przezyc bo jesli nie maja tyle szczescia to nawet nie maja sensu gry zaczynac . Nie bede sie czepial innych spraw typu % itp itd bo bylbym wstanie to wszystko przelknac gdyby cokolwiek innego sie udawalo .
Tak ze dla mnie szczescie na BW zaczyna sie w chwili wejscia na 1 serwer jakikolwiek i z chwila rejestracji dostajesz od zycia albo kopa na wyniesienie cie w tej grze albo na obudzenie cie ze cos nie ma sensu niestety ta 2 wersja kopa uswiadamia cie dopiero po jakims czasie gry pelnej nerwow i przeklinania jak patrzysz ze innym wychodzi to innym tamto innym jeszcze wszystko a tobie nic i nie wazne ile postaci bys nie zalozyl dostales na BW -100 do szczescia i nie zmienisz tego chocbys nie wiem co zrobil .

__________________
R13-Randzjel
28-02-2009 15:16 LORD_DIVINE jest offline Szukaj postów użytkownika: LORD_DIVINE Dodaj LORD_DIVINE do Listy kontaktów
artemis-fowl
Forum Ace


Data rejestracji: 28-02-2009
Postów: 99
Kraina: Moria
Skąd: Z tematu niżej :D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

500 wyprawy średnia szansa 58 % i...
379 wypraw nieudanych

__________________
r2 : Artemis_Fowl

cytat:
Sejan napisał(a)
I tak: mszczę się na was za krzywdy wszystkich moich multikont w O.o, PSD, BK,

28-02-2009 15:43 artemis-fowl jest offline Strona domowa artemis-fowl Szukaj postów użytkownika: artemis-fowl Dodaj artemis-fowl do Listy kontaktów AIM Screen Name of artemis-fowl: a co cię to? :P YIM Account Name of artemis-fowl: a co cię to? :P Zobacz profil MSN artemis-fowl
Weed
Member


Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 48
Klan: Theatre of Vampires
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem tak chcę o naprawdę logiczne uzasadnienie. Jest nas na r1 prawie 18k osób. Na innych serwach nie wiem ile jest ale powiedzcie mi jak się ma szansa na drop, cała ta statystyka w odniesieniu do jednej osoby?

Wspaniałe dropy na dalekich wyprawach w AKCIE I i II

To jest tylko jedna strona możecie cofnąć do tyłu. Pan Raziel_Garet jest po prostu przegięty pod względem dropów. Wyjaśnijcie mi może dla czego jedna osoba dropi za pół serwa??? Bo mnie nerwy po prostu biorą, nie chodzi o zawiść ale o sprawiedliwość. Gdyby nie chciało Wam się klikać oto wycinek dropów z jednej strony:

01.02 dobry diamentowy ring, dsk krwawa kurtka

15.02 leg dsk glock

19.02 dsk ak

19.02!! dsk orcha

21.02 dsk kobra

24.02 leg dobra demoniczna pała

28.02 dsk ak

To jest tylko luty..cofnijcie na styczeń też jest tego masa. Także jak to się ma do rachunku prawdopodobieństwa losowań i tak dalej coś jest nie tak i tyle!!! Nie wierze,że luck w realu ma wpływ na lucka w grze. Grałem w wiele gier i wszędzie coś się dropiło a tutaj na przykładzie r1 dropi nie wiem strzelam? 100 osób maks? a 16k ludzi zbiera te perki. Gram pół roku mój dorobek to 25k pr A są ludzie którzy dziennie tyle dropią.... Biegam zazwyczaj z luckiem 62 i jedyne co widzę o ile widzę. To kąsający syf. Nie wiem ile lucka ma Pan o którym jest post ale wiem,że jest masa ludzi z większym luckiem nawet ponad 80 i jedyne co widzą to same pały i kaski

__________________
R1--->Lucky_One

Kiedyś Weed_LoverSmile
02-03-2009 19:17 Weed jest offline Szukaj postów użytkownika: Weed Dodaj Weed do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do posta wyżej..Narzekać nie ma co..Będziesz i ty miał taki dzień lub tydzień że ci los da coś od życia..Ja biegam codziennie we własnym lucku +70(60 + 10 z rasy) i bedąc w 4s to wchodzi mi co 2-3 daleka wyprawa pomimo że średnia wypraw wynosi około 25%..A juz będąc w 3s robiąc okolice wejdzie jakies 8/9 na 24 wyprawki..I czemu tak jest?

Miałem jeden tydzień gdzie łączna wartość dropa wyniosła grubo ponad 100k czyli więcej niż mój cały dorobek z gry od wakacji..A ilość lucka sie zwiększa..
Narazie drop mnie trzyma przy 70 lucka..Zobaczymy co będzie dalej..

A raziel_garet i zybek to nupy..I dlatego tak mają..Jeszcze shockterapy..Też ma swoje chwile pomimo że % patrząc na wyprawki ma troche gorsze od moich z tego co widze

__________________
Nick na R1: Kedul
02-03-2009 19:33 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
pacyf
Lord


images/avatars/avatar-25340.gif

Data rejestracji: 04-03-2008
Postów: 477
Klan: w pamieci zawsze Woodstock2,WDL
Kraina: Necropolia III
Skąd: daleke ostępy Turku

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta gra chyba na tym polega zeby czekac na dropa ,ktory w wiekszosci przypadkow nie przychodzi...

200punktow wbilem na r6 dropa zero,moze tylko czapka krwi Pleased ale kazdy wie ,ze kokosow z tego nie ma

Na r3 wbijam dzisiaj 400punkt,drop troszeczke lepszy,ale wlasnie o nim chce porozmawiac...
Najwartosciowsza rzecza ,ktora mi sie przytrafila to jastrzebi sygnet za 60k,procz tego jakies slonca,tygrysy,mlodosci,plastiki nic powyzej 14k...
I tu jako ciekawoste nalezy odnotowac:

-od 150punktu na bliskich wyprawach nigdy nie mialem mniej niz 32szczescia,a najwiecej 84,zalezy jak do koryta z luckiem sie dopadne
-wyprawek duzo mi wchodzi(o dziwo ) podobnie jak duzo palek w swojej karierze juz sprzedalem
-dostep do S3 nieograniczony prawie,jestem w dobrym klanie i rotacja jest wspaniala
-siedzialem w 2strefie jakis czas i rowniez nic
-teraz wzialem sie za systematyczne robienie dalekich w 2akcie,jeszcze nie placze ,ale juz lzy w oczach mi sie zbieraja,procentu na udane szalonego nie mam(jedyne 25% ogolnie),ale to nie powod zeby cos nie wpadlo...dla przykladu ostatnie dropy z dalekich(ktorymi systematycznie na forum klanowym sie chwale wiec nic nie zaginelo):

doskonala pika
Pałka, Kominiarka Przezorności, Dobra Kurtka.
Pałka, Dobry Pomocny Kask.
Kominiarka, Dobre Tygrysie Szorty.
Czapka, Doskonała Kominiarka.
Glock, Kurtka, Mistyczny Nóż Sekty
Dobra Spódnica, Pałka
Legendarna Opiekuńcza Pałka, Doskonały Kapelusz
Doskonała Maska, Dobry Miecz.
Dobra Pałka, Dobra Kominiarka, Dobra Kurtka.
Koszulka, Dobry Kask
Doskonała Czapka, Legendarna Dobra Kominiarka, Krawat.
Dobra Maczuga Ołowiu, Dobry Kunsztowny Kapelusz
Ostra Pałka, Hełm, Dobry Utwardzany Kask.
Doskonały Karabin myśliwski, Kastet, Kryształowy Sztylet.
Doskonała Pałka.
Pałka, Doskonała Koszulka
Dobra Marynarka, Doskonałe Szorty, Nóż.
Dobra Kurtka, Glock.
Dobra Maczuga, Magnum.
Dobra Kominiarka.
Pałka, Doskonała Pałka, Nóż Sekty.
Dobra Koszulka, Kusza, Doskonała Pałka Sekt
Doskonały Rapier, Dobry Gorset, Dobra Koszulka.
Dobre Magnum, Dobry Kapelusz
Doskonała Kurtka, Dobry Nóż, Dobra Marynarka.
Doskonała Giętka Koszulka, Dobra Bandana.
Dobra Czapka, Dobra Kunsztowna Kominiarka, Doskonały Amule
Maczuga, Dobry Ozdobny Kask
Nóż, Magnum, Dobra Bransoleta.
Sztylet, Doskonała Kolczuga, Długi łuk.
Koszulka, Pałka.

Wiecej wklejac mi sie nie chce,ale sens chyba zostal zachowany...jako ciekawostke podam ,ze klanowicz puscil na odwal sie daleka i dosk.aka wpadlo...coz...

To chyba tak dziala ,ze jak sie za bardzo chce to nie wychodzi,taa nowa technologia gier..

Poplakalem i czuje sie lepiej,nie bede nikogo oskarzal o manipulowanie systemem,podkrecanie dropa znajomym ze zlotow bo ciezko w to uwierzyc i wydaje sie to nierealne...Widocznie dropia bo maja przerabane zycie Pleased

Wierze w to ,ze harmonia w wszechswiecie istnieje i kiedys przyjdzie na drop tez moja kolej.Kazdy post w tym temacie to plakanie,nic sie nie zmieni,ale za to jak lzej na duszy sie robi.

Z pozdrowieniami dla wszystkich niedropiacych. Wink

__________________

02-03-2009 19:44 pacyf jest offline Szukaj postów użytkownika: pacyf Dodaj pacyf do Listy kontaktów
Weed
Member


Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 48
Klan: Theatre of Vampires
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dawidmen napisał(a)
Do posta wyżej..Narzekać nie ma co..Będziesz i ty miał taki dzień lub tydzień że ci los da coś od życia..Ja biegam codziennie we własnym lucku +70(60 + 10 z rasy) i bedąc w 4s to wchodzi mi co 2-3 daleka wyprawa pomimo że średnia wypraw wynosi około 25%..A juz będąc w 3s robiąc okolice wejdzie jakies 8/9 na 24 wyprawki..I czemu tak jest?

Miałem jeden tydzień gdzie łączna wartość dropa wyniosła grubo ponad 100k czyli więcej niż mój cały dorobek z gry od wakacji..A ilość lucka sie zwiększa..
Narazie drop mnie trzyma przy 70 lucka..Zobaczymy co będzie dalej..

A raziel_garet i zybek to nupy..I dlatego tak mają..Jeszcze shockterapy..Też ma swoje chwile pomimo że % patrząc na wyprawki ma troche gorsze od moich z tego co widze


Dzień zgoda, tydzień zgoda. Ale Pan Raziel ma miesiące nie tygodnie...Miesięcznie jak na moje oko ma grubo ponad 500 k z dropu. Jak wytłumaczysz to,że 1 osoba na 17 k coś takiego dropi. Wiem,że to nie miejsce ale poważnie jak zobaczę u niego jakieś dropy w marcu to się kasuje bo nie ma sensu abym grał 10 lat czekając na dropa.

__________________
R1--->Lucky_One

Kiedyś Weed_LoverSmile
02-03-2009 20:03 Weed jest offline Szukaj postów użytkownika: Weed Dodaj Weed do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to pewnie w niedługim czasie zobaczysz raziela jak coś znajdzie..Wiele osób mówi że trzeba mieć szczęście po za grą..Ale co macie na myśli mówiąc te słowa?

Jeśli chodzi do totka lub o typowanie bukmacherskie(bo w tym też trzeba miec wg mnie farta)wygrałem łącznie około 200zł..I czy byłem szczęśliwy?Tak po trochu tak..zawsze te kilka złotych się przyda..A kasować sie nie ma co bo napewno zatęskinsz za grą..Przykład Duke i Yoda-Legendy najstarszego serwera BW..

__________________
Nick na R1: Kedul
02-03-2009 20:12 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Weed
Member


Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 48
Klan: Theatre of Vampires
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wierze to oto dla czego Evil

17,9 k ludzie serwer necro1


Maksymalnie 50 osób ale to maks, które ciągle coś dropią i mam na myśli ludzi, którzy dropią po 500 k miesięcznie albo i więcej. Nie powiesz mi,że u nas jak i na innych serwach 99,9% to pechowcy bez lucka w życiu? Grałem w dużo gier online zapewne większość z Was tak i się pytam dla czego wszędzie indziej jest jakaś szansa na drop!!! a tutaj nie ma? Poważnie tu nie chodzi i siano na premium czy coś ale o sprawiedliwość czemu 50 osób coś ma a 17 k ludzi ma wielkie G!!!

__________________
R1--->Lucky_One

Kiedyś Weed_LoverSmile
02-03-2009 20:16 Weed jest offline Szukaj postów użytkownika: Weed Dodaj Weed do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja wypowiem się odnośnie R1 gram od Grudnia 2006. Pierwszy swój coś warty drop miałem w Czerwcu 2008. Później nic, aż tu nagle Luty 2009 i przez 10dni dropłem więcej niż przez 2lata gry ;]

Gdzie tu logika ? Ja uważam że serwer się popsuł Big Grin Big Grin Jednak ostatnie dni pokazują że usterka ustała bo nic nie leci Tongue

Co do szczęścia z życia realnego, ja go nie posiadam Wink

Tak naprawdę dużo ludzi dropi na R1 ale tylko jakaś część to pokazuje. Ja pokazuje dropy bo chce wnerwić kumpli Wink


edit: literówka

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 02-03-2009 20:46.

02-03-2009 20:32 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
mizdus
Newbie


Data rejestracji: 28-02-2009
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich ponownie.

Chce napisac kilka kolejnych słów na temat jaki się tutaj ciągnie.
Wysłałem kilka wiadomości do administratorów dwóch serwerów. I to z czym sie spotykam woła o pomstę do nieba. Albo ignorowanie, albo drwina.
Do tej pory nie uzyskuje żadnych informacji. Na część z nich dałem termin do jutra do godz. 20.00.
Zobacze jaką dostane odpowiedź.
Chociaż nie spodziewam się niczego konkretnego. Administracja wydaje z siebie wiele trudu aby zbywać wszystkich nic nie znaczacymi odpowiedziami.

Od dwóch dni jestem na etapie formułowania i kompletowania wniosku do Urzędu Ochrony Konkurencji i Klientów, głównie w kwestii zgodności Regulaminu gry z Konstytucją RP. Mam świadomość ze proces ten jest mozolny i długotrwały, ale ktoś zacząć musi. Jesli odpowiedź będzie zgodna z moimi podejrzeniami sprawa pójdzie dalej. Albo uda się coś zmienić w wielu kwestiach albo będe dążył do zamknięcia portalu.
Zainteresowanych wzięciem udziału w tym przedsię wzięciu prosze o info na GG#2245201.

Pozdrawiam.

P.S. Korzystając z okazji jest jeszcze jedna kwestia która nie daje mi spokoju. Czy tkos wie dlaczego ładując arkana pobierana jest podwójna porcja krwi? I dlaczego gdy z wyprawy otrzymuje dana porcję krwi przybywa jej tylko połowa?
Niestety nie moge znaleźć informacji tłumaczących to zjawisko.
Za namiar będe wdzięczny.
08-03-2009 23:34 mizdus jest offline Szukaj postów użytkownika: mizdus Dodaj mizdus do Listy kontaktów
Ebranox
Viking


images/avatars/avatar-1352.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 695
Klan: Nie ogladam :P
Kraina: Moria III
Skąd: ..::NH::..

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mizdus napisał(a)
Witam wszystkich ponownie.

Chce napisac kilka kolejnych słów na temat jaki się tutaj ciągnie.
Wysłałem kilka wiadomości do administratorów dwóch serwerów. I to z czym sie spotykam woła o pomstę do nieba. Albo ignorowanie, albo drwina.
Do tej pory nie uzyskuje żadnych informacji. Na część z nich dałem termin do jutra do godz. 20.00.
Zobacze jaką dostane odpowiedź.
Chociaż nie spodziewam się niczego konkretnego. Administracja wydaje z siebie wiele trudu aby zbywać wszystkich nic nie znaczacymi odpowiedziami.

Od dwóch dni jestem na etapie formułowania i kompletowania wniosku do Urzędu Ochrony Konkurencji i Klientów, głównie w kwestii zgodności Regulaminu gry z Konstytucją RP. Mam świadomość ze proces ten jest mozolny i długotrwały, ale ktoś zacząć musi. Jesli odpowiedź będzie zgodna z moimi podejrzeniami sprawa pójdzie dalej. Albo uda się coś zmienić w wielu kwestiach albo będe dążył do zamknięcia portalu.
Zainteresowanych wzięciem udziału w tym przedsię wzięciu prosze o info na GG#2245201.

Pozdrawiam.

P.S. Korzystając z okazji jest jeszcze jedna kwestia która nie daje mi spokoju. Czy tkos wie dlaczego ładując arkana pobierana jest podwójna porcja krwi? I dlaczego gdy z wyprawy otrzymuje dana porcję krwi przybywa jej tylko połowa?
Niestety nie moge znaleźć informacji tłumaczących to zjawisko.
Za namiar będe wdzięczny.


Co do krwi to dziwne że nie znalazłeś, każdy gracz powinien zacząć swoją przygodę BW od tutoriala i tobie go również polecam Smile

A co do drwiny i braku odpowiedzi to się nie dziwie, zaakceptowałeś regulamin i powinieneś się z nim zapoznać tak samo jak z mechaniką gry Smile

Na wszystkie swoje pytania mógłbyś uzyskać odpowiedzi bez pytania Big Grin


I jeszcze jedno: ciekawi mnie to że namawiasz ludzi do zamknięcia portalu. Czy administracja jakoś Cię skrzywdziła ? Smile Dostałeś bana na grze albo na forum? Czy to wymagało stworzenia nowego profilu?

Masz 2 posty, twoja data rejestracji jest nie przekonywująca, o grze sądzę że nie wiesz za wiele.... więc proszę: Nie odzywaj się na ten temat!

Edit: jeszcze jedno... pomyśl czy administracja specjalnie by co poniektórym zmieniała szanse na drop? Jaki widzisz w tym sens ? Oni mają z tego pieniądze...

Tak na chłopski rozum bo widzę że sam tego nie możesz zrozumieć. Po co promować kilka osób? To by zniechęciło osoby do płacenia za grę a z tego administracja się utrzymuje(tak mi się wydaje Smile )

I powtórz sobie prawdopodobieństwo ...

Przepraszam za stylistykę i etc ale już klawiatura robi mi za poduszkę

__________________


Kompedium wiedzy BW i kalkulatory!

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Ebranox: 09-03-2009 01:50.

09-03-2009 01:37 Ebranox jest offline Szukaj postów użytkownika: Ebranox Dodaj Ebranox do Listy kontaktów
artemis-fowl
Forum Ace


Data rejestracji: 28-02-2009
Postów: 99
Kraina: Moria
Skąd: Z tematu niżej :D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hakai napisał(a)
cytat:
Artemis_Fowl123 napisał(a)
mam 90% na wyprawe
zrobiłem 300 wypraw...i 142 nieudane


To zrób ich 20k i wtedy przelicz szansę...

chciałeś masz tylko nie aż 20k Big Grin

2k wypraw (na każdym serwerze nowe konto i klikamy xD)
średnia 83%

1311 udanych a reszta nieudane

__________________
r2 : Artemis_Fowl

cytat:
Sejan napisał(a)
I tak: mszczę się na was za krzywdy wszystkich moich multikont w O.o, PSD, BK,

09-03-2009 08:06 artemis-fowl jest offline Strona domowa artemis-fowl Szukaj postów użytkownika: artemis-fowl Dodaj artemis-fowl do Listy kontaktów AIM Screen Name of artemis-fowl: a co cię to? :P YIM Account Name of artemis-fowl: a co cię to? :P Zobacz profil MSN artemis-fowl
mizdus
Newbie


Data rejestracji: 28-02-2009
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam ponownie.
Kilka ciekawostek na poczatek.
Wystarczy zarzucic tylko cos administracji a efekt murowany.
Czekałem na odpowiedź ale niestety się jej niedoczekałem. Powód: ban.
Najpierw niby za mulitkonto, potem za zasiadanie, w końcu okazało się że za włamanie. Niestety zadnego uzasadnienia nie moge się doprosić. Zbywany jestem "sianem". Jedyne wyjasnienie jakie przychodzi mi do głowy to zablokowanie mi dostępu do wiadomości od administratora. Ban na gre jakos mnie nie zasmucił bo i tak odpuszczam sobie gre. próbuje jeszcze troche sił ale od czasu wnioskowania o jakies infpormacje zaszły jakies zmiany.Nie będe wspominał o dropach bo trudno mówic o czyms czego się nie ma. No chyba że Marynarka Narkomana albo okrutna maczuga zdrady to cos niesamowitego. Ale co mnie bardzo zastanawia. Zaczeły się problemy z atakami. Jak tylko uda mi się uzbierac krwi (tutaj podziękowania dla Ebranox-a, w koncu znalazłem info o krwi) zaczynam ataki. I dziw bierze bo przy 47 pkt wpływów 4 ataki z szanśa na 90 % i do tego odbite jest troche conajmniej przygnębiajace. jak narazie wszystkie walki przegrane. Niewazne czy ktoś ma lepsze staty czy gorsze. Przegrywam. Niby szansa na udany cios krytyczny to 1% dla każdego, a tu nagle gość wali mi 2 krytyki w trakcie jednej walki. Niby skąd? I do tego jeszcze łukiem.
Rozumiem jakąś zabójcza pałke albo maczuge. Ale łukiem?
Dzis ostatnie 2 walki. Wchodze na goscia. Mam 47 zwinki do 37 u atakowanego. 23 sposta do 21 u atakowanego i gość robi mi na 50% ataków uniki.
Opadaja ręce.
Reszte dopowiedzcie sobie sami, ja ide grać w WarCraft-a.

Pozdrawiam

P.S. Jedno mnie dziwi. Widze mase wypowiedzi. Masa ludzi się żali ale nikt nic nie robi. Żałosne.
12-03-2009 01:02 mizdus jest offline Szukaj postów użytkownika: mizdus Dodaj mizdus do Listy kontaktów
DjFlash
Forum Ace


images/avatars/avatar-12010.jpg

Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 78
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Długo sie wzbraniałem żeby napisać cos na temat algorytmu losującego w BW, ale biorąc pod uwage fakt, że za kazdym razem jak puszczam wyprawy czy ataki, wszyscy wkoło mnie uczą sie calkiem nowych przekleństw, jednak postanowiłem tu napisać.


Jakiego wy użyliście tu generatora liczb psełdolosowych??


Nie przeczytałem wszystkich postów, przyznaje się odrazu, ale ten piekny wywód o prawdopodobienstwie, paradokasach nie wyjasnia tego co tu sie dzieje. A to co sie tu dzieje to naprawde nie ma nic wspólnego z prawdopodobieństwem....

Mad
14-03-2009 21:32 DjFlash jest offline Szukaj postów użytkownika: DjFlash Dodaj DjFlash do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję najpierw przeczytać wszystkie, zwłaszcza te, w których zawartych jest więcej informacji niż
- "mam 30% na unik, dlaczego w każdej walce na 10 strzałów nie unikam dokładnie 3"
- "gram od 2 lat, oto lista przedmiotów jakie znalazłem, a ktoś gra krócej i dropnął to i tamto"
- "inni dropią a ja nie"
W jednym z moich postów jest np odpowiedź na wszystkie twoje pytania.

cytat:
mizdus napisał(a)
Witam wszystkich ponownie.

Chce napisac kilka kolejnych słów na temat jaki się tutaj ciągnie.
Wysłałem kilka wiadomości do administratorów dwóch serwerów. I to z czym sie spotykam woła o pomstę do nieba. Albo ignorowanie, albo drwina.
Do tej pory nie uzyskuje żadnych informacji. Na część z nich dałem termin do jutra do godz. 20.00.
Zobacze jaką dostane odpowiedź.
Chociaż nie spodziewam się niczego konkretnego. Administracja wydaje z siebie wiele trudu aby zbywać wszystkich nic nie znaczacymi odpowiedziami.

Administratorów dwóch serwerów? Czy Ty wiesz w ogóle o czym piszesz? Bo skoro nie znasz struktury teamu, to równie dobrze mógłbyś skierować swoje pytania do Bolka z Leśnej i mieć do nas pretensje, że nie odpisujemy.
Tak w ogóle, to adres kontaktowy podany jest w informacjach o firmie, nie przypominam sobie, byśmy dostali jakąś konkretną wiadomość z pytaniami na ten temat.

cytat:
Od dwóch dni jestem na etapie formułowania i kompletowania wniosku do Urzędu Ochrony Konkurencji i Klientów, głównie w kwestii zgodności Regulaminu gry z Konstytucją RP. Mam świadomość ze proces ten jest mozolny i długotrwały, ale ktoś zacząć musi. Jesli odpowiedź będzie zgodna z moimi podejrzeniami sprawa pójdzie dalej. Albo uda się coś zmienić w wielu kwestiach albo będe dążył do zamknięcia portalu.
Zainteresowanych wzięciem udziału w tym przedsię wzięciu prosze o info na GG#2245201.

Pozdrawiam.

"Dajcie mi dropa bo napiszę do UOKiK i zamkną wam portal!"
Rozbawiłeś nas do łez. Szczerze.
Prosimy, prześlij nam kopię wniosku, zeskanujemy i wrzucimy, żeby inni też mogli się pośmiać Smile

cytat:
P.S. Korzystając z okazji jest jeszcze jedna kwestia która nie daje mi spokoju. Czy tkos wie dlaczego ładując arkana pobierana jest podwójna porcja krwi? I dlaczego gdy z wyprawy otrzymuje dana porcję krwi przybywa jej tylko połowa?
Niestety nie moge znaleźć informacji tłumaczących to zjawisko.
Za namiar będe wdzięczny.

Polecam przed pisaniem wniosków do UOKiK przeczytać w ogóle instrukcję do gry, pograć w nią trochę i zrozumieć jej elementarne zasady.

Znalazłem jedną wiadomość z twojego poprzedniego posta
cytat:
Czyli czynnik losowy jest z góry ustalony.
Stawia to część użytkowników gry w gorszej sytuacji a inna część w lepszej.
Nie będe powoływał się tutaj na kostytucje bo każdy (tak sądze) orientuje się że gwarantuje nam równouprawnienie i jednakowe traktowanie.

Powiem tak - gdyby grupa Monty Pythona jeszcze istniała, miałbyś ogromne szanse na zaistnienie w niej jako główny scenarzysta Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




16-03-2009 11:06 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
DjFlash
Forum Ace


images/avatars/avatar-12010.jpg

Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 78
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Proponuję najpierw przeczytać wszystkie, zwłaszcza te, w których zawartych jest więcej informacji niż
- "mam 30% na unik, dlaczego w każdej walce na 10 strzałów nie unikam dokładnie 3"
- "gram od 2 lat, oto lista przedmiotów jakie znalazłem, a ktoś gra krócej i dropnął to i tamto"
- "inni dropią a ja nie"
W jednym z moich postów jest np odpowiedź na wszystkie twoje pytania.



Rzeczywiście, znalazłem ten post.

Sorry za zawracanie glowy, ale połowy żali w postach chcialo mi sie czytać, z powodow które sam podales.
16-03-2009 12:17 DjFlash jest offline Szukaj postów użytkownika: DjFlash Dodaj DjFlash do Listy kontaktów
Sephira
Double Ace


images/avatars/avatar-14498.jpg

Data rejestracji: 28-02-2009
Postów: 122
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A dla mnie to wszystko jedna wielka parodia, nie mam pojęcia jak działa gra i nie chce za nic poznać jak to naprawdę jest.
Byłoby to nudne - zbyt mocno matematyczne.
A poza tym, im dłużej w grze nic - tym bardziej ciesz wreszcie coś Happy
Pozdro panki.

__________________
Kupie Legendarny Demoniczny Miecz Dwuręczny - Moria r9.

16-03-2009 14:10 Sephira jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephira Dodaj Sephira do Listy kontaktów
Dracula1991
Triple Ace


images/avatars/avatar-13417.jpg

Data rejestracji: 24-08-2007
Postów: 241
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przykłady wadliwego algorytmu losującego można by mnożyć i mnożyć.. szczerze powiedziawszy to jest tak jakby ktoś stał nad kilkoma osobami i tylko jednej na cały dzień dał większe szanse na udaną wyprawę.. przykład? np. ja. Mimo średniej 52% na dalekich wyprawach trafiła mi się aż żadna na 12 możliwych.. i gdzie tu sens, sprawiedliwość, logika? no właśnie nie ma, bo raz jest tak, że za pierwszym razem uda nam się daleka, a drugi raz jest tak, że dopiero za xx razem nam wpadnie Wink

i proszę mi tu nie pisać, że taki jest algorytm gry, albo, że to wszystko zależy od szczęścia tego w realu, bo taką osobę po prostu wyśmieje.. nie znam ani jednej osoby, która by nie narzekała na to.

jeśli jest ktoś chętny to zapraszam do dyskusji na ten temat, a nie umywanie rączek w postaci - masz pecha, rzuć monetą, rzuć kostką, rzuć psem, rzuć teściową, rzuć się, albo ' zamykam '.

btw. o atakach i szpiegowaniu nawet nie zacznę polonizować, bo to niema sensu (na r9).

__________________

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Dracula1991: 23-03-2009 03:11.

23-03-2009 02:56 Dracula1991 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracula1991 Dodaj Dracula1991 do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja się też wypowiem bo mnie tu krew nagła już zalewa. Bo np. dalekie w a2 nadal zaliczam i wiedza weszła chyba za 3 razem a potem to juz poprostu masakra. Siłe zaliczałem w 3 dni, wpływy 2 dni, spost 5 dni i charke 5 dni. Najgorsze jest to, że na każdą miałem min. 50% czy to jest wogole logiczne. Na dodatek to spost przez 5 dni pokazał się tylko 2 razy z czego raz zaliczone, reszta dalekich tak samo. Teraz jest w trakcie odporki, mam 50% i drugi dzien robie, na razie wykonałem 37 i odporka pojawiła się tylko raz.


Nibu dalekie w a2 miały byc tak jak pielgi w a1 ale on chociaz częściej się pojawiały
25-03-2009 15:51 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
antyban
Member


Data rejestracji: 08-03-2009
Postów: 26
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Moria III
Skąd: zapomiana kraina

rachunek prawdopodobienstwa i fuks Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie powinno byc osobistego fuksaa tzn tego z zycia powinien byc jeden staly algorytm bez ceregieli


ten luck to sa procetny czy jak?
04-04-2009 06:31 antyban jest offline Szukaj postów użytkownika: antyban Dodaj antyban do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Akt I
5 lucka=3% na okolice/2% na dalekie/1% na pielgrzymce
Akt II
5 lucka=2% na okolice/1% na dalekie/1% na pielgrzymce

A co do lucka..Biegam z 70 lucka..60 z itemów +10 z rasy..A podobno szczęście wpływa na częstość wpadania prefów suffów..na 14 itemów które dzisiaj znalazłem( na dalekich) był tylko jeden item z prefem i suffem..a reszta 13 to doskonałe dobre lub zwykłe sklepowe złomy..I jak tu mówić o szczęściu

__________________
Nick na R1: Kedul
08-04-2009 18:32 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Sephira
Double Ace


images/avatars/avatar-14498.jpg

Data rejestracji: 28-02-2009
Postów: 122
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam to samo chłopaki :/ zawsze jak idę na dalekie wyprawy to kiszka.........
No ale znalazłam sposób Smile chodzę na bliskie gdzie mam wszędzie 90% x]

__________________
Kupie Legendarny Demoniczny Miecz Dwuręczny - Moria r9.

09-04-2009 17:30 Sephira jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephira Dodaj Sephira do Listy kontaktów
Strony (13): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] 6 7 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Pech, szczęście, rozważania o statystyce w BW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH