Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Okrutny SZAMAN po latach czyli ciag dalszy ciagu dalszego » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Okrutny SZAMAN po latach czyli ciag dalszy ciagu dalszego 4 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Okrutny SZAMAN po latach czyli ciag dalszy ciagu dalszego Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Historia ta jest związana z moim nieoczekiwanym powrotem na r1 - nieoczekiwanym dla mnie również tu podaje linki do archiwalnych historii o Okrutniku szamanie:
Pierwsze historyjki:
Z historii o Okrutniku - czyli wampirek po "przejściach"
Ciąg dalszy dość ciekawy ponoć:
Z historii o Okrutniku - część druga - Szaman na wojnie.
no i dedykacja dla antywielbiciela mojego grafomańskiego talentu:
Szaman po latach czyli opowieści o losach Okrutnego i Paczki

Skoro wróciłem czas na ciąg dalszy.


Droga wiła się przez pola jak rzucona przez dzieci skakanka - niby biegła w jakimś kierunku ale jak człowiek wyszedł na jakieś wzgórze to odechciewało mu się iść patrząc na jej zawijasy.

Okrutny zaklął cicho - po co mnie wzywali - przecież mój czas minął wieki temu - myśli latały po głowie jak droga - niepewnie dokąd wiodą.

Brr - otrząsnął się z wizji - skoro już tu jestem to pójdę dalej. I szedł ... a droga mówiła do niego - kiedyś byłeś legendą miałeś cel - świat był prosty zdrada byłą zdrada a przyjaciel był przyjacielem - teraz jesteś tylko cieniem który nie wie która strona jest dobra a która zła.
Jesteś po prostu okrutnym wzywanym z zaświatów bytem.

Wreszcie doszedł do lasu - droga przestała się wić przed nim - po prostu przemykał się w cieniu od zakrętu do zakrętu.

Poprawił karabin na ramieniu - dawano już nie nosił kurtki szybkości na plecach - polubił bron palna.

- Witaj Okrutny - głos dobiegał zza zakrętu - witaj w tym nowym niepewnym świecie.

CDN. Zapraszam do zapoznania się z archiwaliami zapodanymi w temacie Smile

__________________
Okrutnik r5
10-09-2011 00:43 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Ulala_2
Double Ace


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 105

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciąg dalszy:

- Żegnaj okrutny, brawo że wszystkich olałeś. Została przyznana nagroda główna za zakończenie wojny "KIT 2011". Ciekawe co powiedzą w twojej obronie twoi wierni fani. Prawdziwa żenada, tu kończy się legenda.

__________________
Jak coś to na PW
03-10-2011 17:50 Ulala_2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ulala_2 Dodaj Ulala_2 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Okrutny SZAMAN po latach czyli ciag dalszy ciagu dalszego

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH