Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Phoenix/Anika/Szajboos » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Phoenix/Anika/Szajboos 8 Ankieta - średnia ocena: 10,008 Ankieta - średnia ocena: 10,008 Ankieta - średnia ocena: 10,008 Ankieta - średnia ocena: 10,008 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Flump
Member


images/avatars/avatar-2684.jpg

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 30
Klan: Uniweresytet_3m_Ga
Kraina: Necropolia
Skąd: Złotoryja :]

Text Phoenix/Anika/Szajboos Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak każdy wie, dostali bana... Normalne (
Złwaszcza kiedy C47 na posterunku) Ale czy się z tym zgadzacie?

Tak:7
Nie:10
Nie wiem:1

__________________


Jesteś abstynentem? Wstąp do DaTe!

Ten post był edytowany 8 raz(y), ostatnio edytowany przez Flump: 04-04-2007 12:32.

03-04-2007 14:55 Flump jest offline Szukaj postów użytkownika: Flump Dodaj Flump do Listy kontaktów
Serena
Double Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 124
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzieki za zainteresowanie ale ja i turok sobie poradzimy Smile )
03-04-2007 14:58 Serena jest offline Szukaj postów użytkownika: Serena Dodaj Serena do Listy kontaktów
tamten5
Lord


images/avatars/avatar-969.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 347
Klan: Krawawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ban oczywiscie niesprawiedliwy !! Wielkie NIE !!

__________________
Gram na r12, moj nick Tamteyo.
03-04-2007 15:05 tamten5 jest offline Szukaj postów użytkownika: tamten5 Dodaj tamten5 do Listy kontaktów
qwert
Newbie


Data rejestracji: 12-03-2007
Postów: 2
Klan: Blood Addicted
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

stanowczo niee

__________________
_________________________________________________________________

mój nick w grze : QWERT

ID : 38232

Jak coś to prosze pisac w grze
03-04-2007 15:11 qwert jest offline Szukaj postów użytkownika: qwert Dodaj qwert do Listy kontaktów
Drakos140
Junior Member


images/avatars/avatar-2678.gif

Data rejestracji: 20-03-2007
Postów: 13
Klan: Psiedskole_Monastyru
Kraina: Necropolia
Skąd: Złotoryja

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stanowczo NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE!

__________________
Nick Na BW Valckor
03-04-2007 18:50 Drakos140 jest offline Szukaj postów użytkownika: Drakos140 Dodaj Drakos140 do Listy kontaktów
Bar22
Lord


images/avatars/avatar-9070.gif

Data rejestracji: 13-10-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to może powiedzcie dlaczego nie
według mnie ban sprawiedliwy tylko szkoda mi Aniki
03-04-2007 18:56 Bar22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bar22 Dodaj Bar22 do Listy kontaktów
Chrupencjusz
King


images/avatars/avatar-2061.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 818
Klan: Enclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bar22 napisał(a)
to może powiedzcie dlaczego nie
według mnie ban sprawiedliwy tylko szkoda mi Aniki


Ja myślę tak samo. nieźle ją turok wkopał.

__________________


Szansa na udany przekręt 99% !
Zostałeś zauważony...
Do swego siedliska wróciłeś z banem stałym.
03-04-2007 18:57 Chrupencjusz jest offline Strona domowa Chrupencjusz Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz Dodaj Chrupencjusz do Listy kontaktów
wandalz
Lord


images/avatars/avatar-4656.jpg

Data rejestracji: 02-11-2006
Postów: 451
Klan: -LeT-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Świdnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeśli wyższa instancja tak zadecydowała więc musiał to być ban słuszny, Możliwe że się myle ale takie jest moje skromne zdanie

__________________


cytat:
Kruczy napisał:
"Ale Vandalz ma najepszy awatar na forum"


r3- wandalka
03-04-2007 19:04 wandalz jest offline Szukaj postów użytkownika: wandalz Dodaj wandalz do Listy kontaktów
Solmyr
King


images/avatars/avatar-7104.jpg

Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 840
Klan: Nie gram ;)
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprawiedliwy Wink
Wink
03-04-2007 19:15 Solmyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Solmyr Dodaj Solmyr do Listy kontaktów
midnight0
Forum Ace


Data rejestracji: 07-11-2006
Postów: 75
Klan: z katowni
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla aniki ban calkowicie niesluszny,bo jak mozna odpowiadac za cos co zrobil ktos inny.to wina administracji ze tego nie sprawdzili wczesniej zanim zmienili nicka turok na anika.

__________________

03-04-2007 19:23 midnight0 jest offline Szukaj postów użytkownika: midnight0 Dodaj midnight0 do Listy kontaktów
Arthanis
Lord


Data rejestracji: 12-12-2006
Postów: 366
Skąd: Pruszków City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Phoenix: TAK
Anika: NIE
Szajboos: TAK

__________________
ID: 29243

Mój link referencyjny:
r1.bloodwars.pl/r.php?r=29243
Z góry dziękuję za kliknięcie Smile
03-04-2007 19:28 Arthanis jest offline Szukaj postów użytkownika: Arthanis Dodaj Arthanis do Listy kontaktów
Ziominal
Member


Data rejestracji: 22-03-2007
Postów: 35
Kraina: Necropolia
Skąd: tyle wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak post wyżej. Anika nie była w sumie winna.
03-04-2007 19:31 Ziominal jest offline Szukaj postów użytkownika: Ziominal Dodaj Ziominal do Listy kontaktów
matanui
Member


Data rejestracji: 13-02-2007
Postów: 42
Kraina: Necropolia
Skąd: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIe wiem;]

__________________
nick: Rasha
ID: 25387
http://r1.bloodwars.pl/r.php?r=25387
Za każde kliknięcie Bóg zapłać Big Grin
03-04-2007 19:51 matanui jest offline Szukaj postów użytkownika: matanui Dodaj matanui do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla Turoka (tzn obecnego Phoenixa) tak ale za zasiadanie, nie za multi.
Dla Aniki moim zdaniem niesłuszny.

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
03-04-2007 20:02 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
PitBull
Lord


images/avatars/avatar-2363.gif

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 438
Klan: XerVerQer
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie z tego co wiem ban dla szajbusa i turoka czyli nowej postaci turoka w 100% słuszny ale dla Aniki absolutnie nie ban dla niej to wielka pomyłka administracji jest nowina znam ja jeden z graczy kutry gra uciwie ci co grają uciwie bez jakikolwiek kombinacji dostja bana za nic a ci co kombinują kręcą maja sie dobrze taka mentalność tej gry co zrobic może w końcu c47 zainteresuje sie kilkoma osobami i zrobi z nimi porządek i nie da sie wkręcać bo jak sie czyta te tłumaczenia w pręgierzu to śmiech na sali Roll Eyes

__________________

ID-2937. GG-529620.
03-04-2007 20:08 PitBull jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull Dodaj PitBull do Listy kontaktów Zobacz profil MSN PitBull
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak Wink
sentymentalne Tak dla Turoka i Aniki
(nie ma jak operacja plci, dla 60 punktowej pani Pleased )
03-04-2007 20:32 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
KRADAN1
Triple Ace


Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 172
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Anika - Nie
PHOENIX - TAK
Szajboos - Nie
03-04-2007 21:20 KRADAN1 jest offline Szukaj postów użytkownika: KRADAN1 Dodaj KRADAN1 do Listy kontaktów
bruce_lee
Viking


images/avatars/avatar-2774.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 594
Klan: BW LEGEND ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: Żrd\/\/

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak najbardziej TAK. uskuteczniali jakies kombinacje, pozniej kiepskie wymowki... i nie szkoda mi nikogo tym bardziej Aniki ktora maruje stara postac Turoka i nie umie nia grac poprostu Wink

__________________
r14 - Bilon_HG

!Temat zamknięty przedmiotu nie ma!

Zawsze i nie zmiennie...
.:Bilon_HG vel Paprykarz Szczeciński:.

03-04-2007 21:41 bruce_lee jest offline Szukaj postów użytkownika: bruce_lee Dodaj bruce_lee do Listy kontaktów
KRADAN1
Triple Ace


Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 172
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bruce_lee napisał(a)
jak najbardziej TAK. uskuteczniali jakies kombinacje, pozniej kiepskie wymowki... i nie szkoda mi nikogo tym bardziej Aniki ktora maruje stara postac Turoka i nie umie nia grac poprostu Wink
Kiepskie wymówki to pisał C47...
Anika nie miała przecież nic wspólnego z tą sprawą...
03-04-2007 21:46 KRADAN1 jest offline Szukaj postów użytkownika: KRADAN1 Dodaj KRADAN1 do Listy kontaktów
Flump
Member


images/avatars/avatar-2684.jpg

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 30
Klan: Uniweresytet_3m_Ga
Kraina: Necropolia
Skąd: Złotoryja :]

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Flump
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bruce_lee napisał(a)
o tym bardziej Aniki ktora maruje stara postac Turoka i nie umie nia grac poprostu



Chciałbym Zobaczyć jak Ty grasz TUROKIEM

__________________


Jesteś abstynentem? Wstąp do DaTe!
03-04-2007 21:48 Flump jest offline Szukaj postów użytkownika: Flump Dodaj Flump do Listy kontaktów
bruce_lee
Viking


images/avatars/avatar-2774.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 594
Klan: BW LEGEND ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: Żrd\/\/

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KRADAN1 napisał(a)
cytat:
bruce_lee napisał(a)
jak najbardziej TAK. uskuteczniali jakies kombinacje, pozniej kiepskie wymowki... i nie szkoda mi nikogo tym bardziej Aniki ktora maruje stara postac Turoka i nie umie nia grac poprostu Wink
Kiepskie wymówki to pisał C47...
Anika nie miała przecież nic wspólnego z tą sprawą...


Prosze Cie Wink a te gadki o tym jak Turok chcial sprawdzic jak sie spisuje sprzet w TOP 10 000 ?? d siewca d szybkie itp... no bzdury totalne Wink ze tak powiem niepelnosprawni umyslowo mogli tylko wziac sie na ten bajer Wink

__________________
r14 - Bilon_HG

!Temat zamknięty przedmiotu nie ma!

Zawsze i nie zmiennie...
.:Bilon_HG vel Paprykarz Szczeciński:.

03-04-2007 21:48 bruce_lee jest offline Szukaj postów użytkownika: bruce_lee Dodaj bruce_lee do Listy kontaktów
Gnoyeck
Lord


images/avatars/avatar-1350.jpg

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 492
Klan: X - World
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ban słuszny, dla każdego Smile Ale niesłuszne jest to, że kilku poważnych graczy Date nie ma banów Wink

__________________


Moderatorski weteran - po przejściach.
03-04-2007 21:50 Gnoyeck jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnoyeck Dodaj Gnoyeck do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niestety obiektywnie patrzac wszystkie bany sa sluszne ale Aniki mi zal i wedlug mnie jej powinno sie skrocic kare
03-04-2007 21:52 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
bruce_lee
Viking


images/avatars/avatar-2774.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 594
Klan: BW LEGEND ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: Żrd\/\/

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja wiem ze im sie nalezalo. Aniki nie znam nie kojarze ani z widzenia ani ze sluchu Tongue wiec nie mowie ze powinno sie jej skrocic kare. Mowie ze jak jest po rowno to widocznie na tyle zasluzyla. I nie szkoda mi jest Aniki tylko postaci Turoka ktora opiekuje sie teraz Anika bo sie marnuje Smile ale za to dluzszego bana sie nie ma Tongue

__________________
r14 - Bilon_HG

!Temat zamknięty przedmiotu nie ma!

Zawsze i nie zmiennie...
.:Bilon_HG vel Paprykarz Szczeciński:.

03-04-2007 22:09 bruce_lee jest offline Szukaj postów użytkownika: bruce_lee Dodaj bruce_lee do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mordek napisał(a)
(nie ma jak operacja plci, dla 60 punktowej pani Pleased )


Nie ma to jak komentarz reseta i lekkiego przekręciarza Smile


Ban za zasiadanie byłby słuszny, ale nie dla Aniki.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
03-04-2007 22:13 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ban jest na konto nie na osobę

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
04-04-2007 10:32 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Killing_Joke napisał(a)
ban jest na konto nie na osobę


taka prawda, to nie było konto Aniki i nie potrafiła nim grac ani na nie nie zasłużyła niczym specjalnym
04-04-2007 10:50 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
YOKOZUN
Member


images/avatars/avatar-1782.jpg

Data rejestracji: 23-01-2007
Postów: 39
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aniki zal, reszty nie.
04-04-2007 11:18 YOKOZUN jest offline Szukaj postów użytkownika: YOKOZUN Dodaj YOKOZUN do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powracając do tematu to według mnie ban był sprawiedliwy.

__________________

Herms

10-04-2007 10:31 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
Shamenoarsh
Full Member


images/avatars/avatar-2994.jpg

Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 51
Klan: Angels
Kraina: Necropolia
Skąd: Mikołów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie sprawiedliwy.

__________________
nick japai id 27220
10-04-2007 10:52 Shamenoarsh jest offline Szukaj postów użytkownika: Shamenoarsh Dodaj Shamenoarsh do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Phoenix/Anika/Szajboos

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH