Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IX [R14+R16] » Legendarny Doskonały Bojowy Smoking » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarny Doskonały Bojowy Smoking 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
zizo
Newbie


Data rejestracji: 23-04-2011
Postów: 0

Legendarny Doskonały Bojowy Smoking Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarny Doskonały Bojowy Smoking


Zbroja (Tylko dla mężczyzn)
Obrona: 25
Cechy: WPŁYWY +9, WYGLĄD +11, ZWINNOŚĆ -1, SZCZĘŚCIE +14, obrona +14
Wymagania: POZIOM: 74, SIŁA: 9, Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 49 000 PLN

Prosze o wycene Smile

__________________
R14 Zizo
23-09-2011 01:06 zizo jest offline Szukaj postów użytkownika: zizo Dodaj zizo do Listy kontaktów
Dzikuska
Junior Member


Data rejestracji: 21-03-2011
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

okolo 500k

sporo lucka i 19 statow wiec jest za co placic Wink

__________________


W moich Aukcjach obowiązuje zasada 5min
23-09-2011 01:38 Dzikuska jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzikuska Dodaj Dzikuska do Listy kontaktów
wir
Viking


images/avatars/avatar-71.jpg

Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 514

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

500-1kk
ale to jeszcze musial bys dokladnie policzyc lucka i staty w porownaniu do runa

mysle ze na tym dalo by rade zrobic taki lucek jak na dsk runie

__________________
W sprawie handlu nick w grze - Wir
23-09-2011 01:44 wir jest offline Szukaj postów użytkownika: wir Dodaj wir do Listy kontaktów
Nagishima
Newbie


Data rejestracji: 17-09-2011
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

55o.ooo PR CM

7oo.ooo PR KT .... chociaz itak tyle nikt nie da Big Grin lepuej runicznego cos kupic + doplacic Tongue

__________________
r14 - Asuritta
23-09-2011 03:56 Nagishima jest offline Szukaj postów użytkownika: Nagishima Dodaj Nagishima do Listy kontaktów
legutkaa
Junior Member


Data rejestracji: 19-04-2011
Postów: 23
Klan: Neutralny
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Ruda Śląska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nagishima napisał(a)
55o.ooo PR CM

7oo.ooo PR KT .... chociaz itak tyle nikt nie da Big Grin lepuej runicznego cos kupic + doplacic Tongue





Ja jednak zgodze sie z WIR poniewaz Lepiej i Taniej zlozyc lucka nie setowego niz DSK runo


Nie setowy to okolo

lg dsk czapka-kolo 400-500
lg dsk smoking 800/db bojowy grabiezca 300k
spodnie np dsk weze-300k

Suma: ok 1,6kk


Setowe

dsk runo kapelusz/opaska - 700k
dsk smoking 1 kk
dsk kilt do 2 kk

Suma ok 3,7kk


Czyli roznica w cenie jest a luckowo roznicy az takiej nie ma, nie liczylem ale nie setowe moze nawet i lepiej z luckiem wyjdzie.


Ale i tak wszystko zalezy od tego czy serwer uzaleznil sie juz od runika czy sa jeszcze osoby ktore i bez niego potrafia zlozyc naprawde dobrego lucka



WYCENA:800k
23-09-2011 09:04 legutkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: legutkaa Dodaj legutkaa do Listy kontaktów
gsella
Full Member


images/avatars/avatar-22343.jpg

Data rejestracji: 19-01-2009
Postów: 62
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

800k-1kk
na leg dosk kilcie weza wychodzi o 1 wiecej lucka jak z dosk runicznego setu na kilcie, wiec warte tyle co dosk runiczny smoking

__________________
r14 dragon kiss
23-09-2011 12:06 gsella jest offline Szukaj postów użytkownika: gsella Dodaj gsella do Listy kontaktów
marcin24pp
Forum Ace


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 78
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Świetne wyceny Smile ale tak naprawde kto z wac by dal 800k czy 1kk pewnie nikt Smile

leg dsk kilt węza wpadnie albo nie wpadnie Smile

I tak byłbym zainteresowany ale nie za 800k - 1kk

moja wycena max 700k

p.s. dsk runiczna opaske też grubo wyceniali Smile a poszła jak poszla
23-09-2011 12:16 marcin24pp jest offline Szukaj postów użytkownika: marcin24pp Dodaj marcin24pp do Listy kontaktów
zizo
Newbie


Data rejestracji: 23-04-2011
Postów: 0

Autor tematu Temat rozpoczęty przez zizo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziekuje za wycene
Zamykam

__________________
R14 Zizo
23-09-2011 15:58 zizo jest offline Szukaj postów użytkownika: zizo Dodaj zizo do Listy kontaktów
-JASIU-
Lord


images/avatars/avatar-19533.jpg

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 459
Klan: SKRIM
Kraina: Necropolia VI
Skąd: jestes?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobre sobie Smile

za nie runiczny tyle dawacSmile

300-400k maxSmile

poczekajcie na lgd dsk weze i reszteSmile

napewno pojawia sie na dniach i na pewno po wydaniu baniola bedzie was stac na kiltSmile

__________________
r6 zadym ID 1474,

r18 last infantry




U mnie tylko ceny KT chyba ze napisze inaczej!



cytat:
C47 napisał(a)
konto odblokowane


niemożliwe staje się możliwe
23-09-2011 16:05 -JASIU- jest offline Szukaj postów użytkownika: -JASIU- Dodaj -JASIU- do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dużo stat, dużo lucka, ale nie setowy i nie uni Frown .
IMO 500k będzie za ten smoking.

__________________

23-09-2011 17:18 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
HYPERSHOCKK
Full Member


images/avatars/avatar-12067.jpg

Data rejestracji: 05-12-2008
Postów: 62

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1kk ocipieliście Red Face

zgadzam sie z barx'em max 500k Smile

__________________
R15 - Hypershock
23-09-2011 18:59 HYPERSHOCKK jest offline Szukaj postów użytkownika: HYPERSHOCKK Dodaj HYPERSHOCKK do Listy kontaktów
Catshuska
Triple Ace


images/avatars/avatar-23460.jpg

Data rejestracji: 28-02-2011
Postów: 195

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

400k cm

__________________
R14 Catshuska
23-09-2011 21:09 Catshuska jest offline Szukaj postów użytkownika: Catshuska Dodaj Catshuska do Listy kontaktów
Fr33m4n
Triple Ace


images/avatars/avatar-12705.jpg

Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 247
Klan: Zielona Góra
Skąd: przyszliśmy? Kim jesteśmy? Dokąd idziemy?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze tu "eksperta" dzejsona nie było? Ahh... całe szczęście.

Około 600-700k.

Wir i Legutka dobrze prawią.

__________________
cytat:
Bw jest siedzibą wielu zakompleksionych czubów, którzy kreują siebie na pseudo inteligentne osoby, więc nie przejmuj się tego typu komentarzami.

25-09-2011 10:31 Fr33m4n jest offline Szukaj postów użytkownika: Fr33m4n Dodaj Fr33m4n do Listy kontaktów
<Dzejson>
Newbie


images/avatars/avatar-22167.jpg

Data rejestracji: 18-09-2011
Postów: 8
Skąd: Wall street

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Juz jestem juz jestem. Po prostu duzo na glowie i nie mam czasu na kazda wycene... Tak to juz jest jak jest masa prywatnych pytan do mnie zwiazanych z wycenami, odpowiednim kierunku rozwoju postaci oraz duzo duzo innych spraw wymagajacych profesionalnego doradztwa.
Tak wiec przedmiot wart MAX 500 k i tyle w temacie bo wasze 800 k a nawet wycenka xeroboya wyzej jest nierealna... wystawiajac np cm 600 tylko sie chlopak ZLESZCZY bo aukcja moze wisiec do konca zycia i kazdy bedzie spluwal widzac ją...
Kolega wyzej niech sobie zważy... mam nadzieje ze wiesz co.
Pozdrawiam EKSPERT Dzejson

__________________
Jestem w tej dziedzinie
EKSPERTEM

cytat:
.Hayabusa. napisał(a)
Dzejson pewnie wyceni na jakieś 20k

cytat:
.Dario123. napisał(a)
czekam na wycenę dzejsona

25-09-2011 22:34 <Dzejson> jest offline Szukaj postów użytkownika: <Dzejson> Dodaj <Dzejson> do Listy kontaktów
zizo
Newbie


Data rejestracji: 23-04-2011
Postów: 0

Autor tematu Temat rozpoczęty przez zizo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Juz jestem juz jestem. Po prostu duzo na glowie i nie mam czasu na kazda wycene... Tak to juz jest jak jest masa prywatnych pytan do mnie zwiazanych z wycenami, odpowiednim kierunku rozwoju postaci oraz duzo duzo innych spraw wymagajacych profesionalnego doradztwa. Tak wiec przedmiot wart MAX 500 k i tyle w temacie bo wasze 800 k a nawet wycenka xeroboya wyzej jest nierealna... wystawiajac np cm 600 tylko sie chlopak ZLESZCZY bo aukcja moze wisiec do konca zycia i kazdy bedzie spluwal widzac ją... Kolega wyzej niech sobie zważy... mam nadzieje ze wiesz co. Pozdrawiam EKSPERT Dzejson


Smoking poszedł za 800k i szczerze mówiąc nie czuje się LESZCZEM...

__________________
R14 Zizo
26-09-2011 09:47 zizo jest offline Szukaj postów użytkownika: zizo Dodaj zizo do Listy kontaktów
Patrico_VeB
Forum Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 98

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
<Dzejson> napisał(a)
Juz jestem juz jestem. Po prostu duzo na glowie i nie mam czasu na kazda wycene... Tak to juz jest jak jest masa prywatnych pytan do mnie zwiazanych z wycenami, odpowiednim kierunku rozwoju postaci oraz duzo duzo innych spraw wymagajacych profesionalnego doradztwa.
Tak wiec przedmiot wart MAX 500 k i tyle w temacie bo wasze 800 k a nawet wycenka xeroboya wyzej jest nierealna... wystawiajac np cm 600 tylko sie chlopak ZLESZCZY bo aukcja moze wisiec do konca zycia i kazdy bedzie spluwal widzac ją...
Kolega wyzej niech sobie zważy... mam nadzieje ze wiesz co.
Pozdrawiam EKSPERT Dzejson


jest tu ktos odpowiedzialny za takie przypadki?



smoking dla mnie to maks 500k ale jak poszedl za 800 to chylę czoło sprzedawcy za db interesWink

__________________
Patrico_FCB - na moich aukcjach obowiązuje zasada 5 minut
26-09-2011 13:55 Patrico_VeB jest offline Szukaj postów użytkownika: Patrico_VeB Dodaj Patrico_VeB do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IX [R14+R16] » Legendarny Doskonały Bojowy Smoking

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH