Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia V [R7] » Legendarna Dobra Jastrzębia Apaszka » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarna Dobra Jastrzębia Apaszka
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
asdffdsa
Newbie


Data rejestracji: 02-04-2009
Postów: 0
Klan: NO.OB
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Ruda Śląska

Legendarna Dobra Jastrzębia Apaszka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarna Dobra Jastrzębia Apaszka ZAMKNIJ


Amulet (Tylko dla kobiet)
Cechy: CHARYZMA +9, WYGLĄD +7, WPŁYWY +7, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +9
Wymagania: POZIOM: 58 (72), WYGLĄD: 24 (30), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 11 250 PLN


http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=65a5a42008



ile warte ?

__________________
R7 - asdffdsa
R14 - RedipS
25-09-2011 01:16 asdffdsa jest offline Szukaj postów użytkownika: asdffdsa Dodaj asdffdsa do Listy kontaktów
Jestem fajny
Double Ace


Data rejestracji: 30-03-2010
Postów: 114
Kraina: Moria
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wystawiles za niecale 300k , nie unisex tylko dla kobiety warte 100k a 150k gora ale moze sie myle
25-09-2011 05:15 Jestem fajny jest offline Szukaj postów użytkownika: Jestem fajny Dodaj Jestem fajny do Listy kontaktów
Yakup
King


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 927
Skąd: Siedlce / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

+/- 180k
25-09-2011 09:34 Yakup jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakup Dodaj Yakup do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia V [R7] » Legendarna Dobra Jastrzębia Apaszka

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH