Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IV [R6+R10] » Legendarny Doskonały Elfi Gorset » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarny Doskonały Elfi Gorset 6 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
MadMaxDark_Lord
Double Ace


images/avatars/avatar-16072.gif

Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 137
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wrocław

Arrow Legendarny Doskonały Elfi Gorset Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarny Doskonały Elfi Gorset ZAMKNIJ


Zbroja (Tylko dla kobiet)
Obrona: 8
Cechy: WPŁYWY +6, WYGLĄD +11, ZWINNOŚĆ +22, obrona -1
Wymagania: POZIOM: 56 (63), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 19 000 PLN

Warte to cos jest ???

__________________
Nie gram już () Smile





Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MadMaxDark_Lord: 02-10-2011 20:28.

02-10-2011 20:23 MadMaxDark_Lord jest offline Szukaj postów użytkownika: MadMaxDark_Lord Dodaj MadMaxDark_Lord do Listy kontaktów
Inkwizytor_pl
Double Ace


images/avatars/avatar-8742.jpg

Data rejestracji: 04-05-2008
Postów: 129
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5 K


dobre do zwinnych 2h i moze do dystansu

__________________
R3 Dropdimer
R6 Mordimer_Madderdin


02-10-2011 20:35 Inkwizytor_pl jest offline Szukaj postów użytkownika: Inkwizytor_pl Dodaj Inkwizytor_pl do Listy kontaktów
dziki_waz
Double Ace


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 113
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem jedyne "praktyczne" zastosowanie to zaliczenie pielgi zwinki w 2 akcie ;p
zatem może ze 2-3k

__________________
Złóż ofertę:
R3 - dzikuska
R6 - Laylla
02-10-2011 20:40 dziki_waz jest offline Szukaj postów użytkownika: dziki_waz Dodaj dziki_waz do Listy kontaktów
rozjebundek
Triple Ace


Data rejestracji: 19-10-2008
Postów: 190
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: -

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niestety... 3-5k

gdyby to miało sufiks szybkości.... Roll Eyes

__________________
Były T-mod r10 i r11Smile

Nick na R6:Rozjebunda

Tu możesz złożyć ofkę

02-10-2011 20:43 rozjebundek jest offline Szukaj postów użytkownika: rozjebundek Dodaj rozjebundek do Listy kontaktów
kreatura
Triple Ace


Data rejestracji: 02-05-2009
Postów: 220
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Złomek. Mam taki smoking (trzymam pod wpływy) i kurtkę centuriona (pod dystansa, nie złom bynajmniej :>).

__________________
Skończyłem grę
R6:KreaturaOburęczna
R10:Larwa
R11:knut
02-10-2011 20:52 kreatura jest offline Szukaj postów użytkownika: kreatura Dodaj kreatura do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety, ale tylko 5k max

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

02-10-2011 21:01 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
conquistador1.
Member


Data rejestracji: 02-08-2011
Postów: 38
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dlaczego niestety Smile Fajny unikatowy itemik Tongue ---- 5 k

__________________
cytat:
Pożeracz Dusz(ślaczki na r6):biedn 13 letnie dziecko mama Cie nie przytula prawda? "

Dziadzior-RdM r6
02-10-2011 21:04 conquistador1. jest offline Szukaj postów użytkownika: conquistador1. Dodaj conquistador1. do Listy kontaktów
calipso997
Lord


Data rejestracji: 13-09-2010
Postów: 453

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam takie uni i chce selac
nie wiem za ile ale skoro gorset za 5 to moze moje bedzie za 10 xD

dzieki za ta wycenke nie bede musial wystawiac juz swojego itemkaSmile

dla jasnosci mych slow tez wyceniam jak wyzej na 5

__________________
Calipso997
Mozna pisac PW w celu dogadania ceny,Możliwa płatność w zlomie
Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT

T-mod działów
Sprzedam Moria

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez calipso997: 02-10-2011 23:28.

02-10-2011 21:26 calipso997 jest offline Szukaj postów użytkownika: calipso997 Dodaj calipso997 do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

3-4K uni myśle że taniej caliTongue

__________________
Regulamin Handlu


03-10-2011 00:33 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja takie złomuje
rok temu może i pół z 5k by dało radę
teraz cokolwiek ponad 1k to push ;P
nawiasem mam taką leg dsk koszulke zagrzebaną każdemu chętnemu kupić ten badziew za 5k od reki odkopie i dam za 3k z pocałowaniem ręki Smile )
jak nie może wystawie z 1kt jak odkopie lub poprostu złomne jak ostatnią

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
03-10-2011 08:15 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę że wystarczy wycen Tongue

Zamykam.


__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

03-10-2011 14:24 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IV [R6+R10] » Legendarny Doskonały Elfi Gorset

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH