Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE rozejm swiateczny » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony rozejm swiateczny 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
satanek
Member


Data rejestracji: 23-02-2007
Postów: 48

rozejm swiateczny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zakladam na nowo , bo moderatorzy nie dali mi dojsc do głosu i pozamykali wszystkie tetamy , powinni tez sobie dac spokoj na siweta, nawet nie dadza podyskutowac !!!!!!!

allelluja im Big Grin moze ich ktos porzadnie zleje woda w dyngusa Big Grin

a wracajac do tematu rozejm to rozejm, czwartek godzina 24 to juz piatek tak ku prawdzie wiec jeszcze dzisiaj jest ostatnia szansa na zalozenie nastepnego oblezenia na khan tak dla zabawy .....

pozatym ktos tu pierdzieli o honorze a nawet nie wie co to znaczy , thorga ty napewno nie masz honoru , pienie oszukujesz , pieknie prosisz o warny , tez juz dostalem w twojej sprawie jednego , wiec poprosze o kolejnego dla ciebie, bo ja nie zgadzam sie z kolejna twoja teoria spiskową dziejów , i napewno nie pozwole sie komus takiemu jak ty obrazac .....

prosze teraz o bana dla thorgi za obraze osobista , nie jestem i nie bylem oszustem oraz jako klan jestesmy honorowi , pierwsi wyszlismy z propozycja rozejmu, oczywiscie tez sie jasnie wielkiej thordze nie spodobało , oraz jej strazy przybocznej ....

pozatym porownywanie nas do LPR i samoobrony to cios ponizej pasa, chociaz moze i chwała , wiedzac ze moze byc cos jeszcze ponizej poziomu tych ludzi Big Grin to sa ci ktorzy najpierw pisali ze sie zgadzaja , a potem nas obłudnicy błotem obrzucaja twierdzac ze my jestesmy ci zli !!!!!!!!!!! żal mi takich ludzi , ale przeciez swiat jest obłudny dzieki takim właśnie ludziom


WESOŁYCH ŚWIAT kazdemu zycze, nawet Thordzi a niech sie mała zgorzkniała dziewczynka ucieszy Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez satanek: 05-04-2007 22:21.

05-04-2007 22:17 satanek jest offline Szukaj postów użytkownika: satanek Dodaj satanek do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

warn dla autora za powielanie tematu.
chyba juz wystarczy tematów o rozejmach ,bo zamiast rozmawiać o głównym watku urzadzacie sobie bluzgowisko:/

__________________
FREEDOM

05-04-2007 22:42 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE rozejm swiateczny

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH