Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA (nieaktualne) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony (nieaktualne)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
garid
Newbie


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 3
Kraina: Moria II

(nieaktualne) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wczoraj ktoś użyczył sobie moje konto, w sumie nie ktoś tylko pierwszy właściciel postaci Farello bo nikt inny nie znal hasła ani nie miał możliwości zmiany. Przy wymianie kont liczyłem na uczciwość i nie zmieniałem maila (szkoda kasy :p) jak widać przeliczyłem się ;D konta zapewne nie odzyskam bo stracone jest przez moje nadmierne zaufanie ale może chociaż ban na turkusa i farello za multi konto?Tongue skoro ja nie mam konta on tez niech je straci ;d

[R5] [ID 15843] Stałe przejście na inne konto

Zgłaszający: Id 15843, login: farello, char: farello
------------------------------------------------

Poprzednia postać: vinczenzo ; turkus podjadek
Nowa postać: farello ; farello



------------------------------------------------

E-mail: bartezz_master1988@wp.pl

Maila delikwenta podaje celowo ;d możecie mu wrzucić jakieś newsletter ze stron xxx ;d


Dorzucam link z wymiany

R5 łowca na R5

Ten post był edytowany 8 raz(y), ostatnio edytowany przez garid: 22-10-2011 11:58.

21-10-2011 10:25 garid jest offline Szukaj postów użytkownika: garid Dodaj garid do Listy kontaktów
garid
Newbie


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 3
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez garid
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bump!

Ktoś się zainteresuje? chciałbym chociaż wiedzieć kto wszedł i zmienił paski
22-10-2011 10:19 garid jest offline Szukaj postów użytkownika: garid Dodaj garid do Listy kontaktów
asterek
Member


Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 39
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam Smile wybacz juz ci na pw podaje passy Smile odruchowo zawsze sie loguje jak mi na maila przychodzi wiadomosc ze na konto sie dawno nie logowalem wybacz za problem Smile
22-10-2011 10:42 asterek jest offline Szukaj postów użytkownika: asterek Dodaj asterek do Listy kontaktów
garid
Newbie


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 3
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez garid
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i wszystko się wyjaśniło, temat do usunięcia, sam chyba nie mogę usunąć albo nie widzę opcji ;d
22-10-2011 11:14 garid jest offline Szukaj postów użytkownika: garid Dodaj garid do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA (nieaktualne)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH