Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2! 9 Ankieta - średnia ocena: 5,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Toxic napisał(a)
(...)
To że pierwsze Slumsy będą robione w kilka miechów po patchu to fakt, to że pierwszymi którzy KW zaczną sensownie robić będą Snajperzy - też fakt.


Z moich obserwacji wynika, że przy odrobinie szczęscia slumsy każdy może zaliczyć.
Snajperzy nie zdominują ich bo brakuje dmg, a potrzebni tylko na czyścicieli. Ogólnie na slumsy optymalny skład to białas+snajper, w wyższych lokacja należy miksować wszystkie klasy, ale zalecałbym też nie brać więcej niż 2 snajperów max...

A teraz coś z innej beczki:
tak dla zabawy robiłem sobie ataki:
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=cccc4b71d5
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=df4f7446f3
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=fcf831ec9c
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=525e0648e8
oczywiście na mocniejszych to nie przejdzie ze względu na różnicę w sumie...

ale wcześniej miałem taki atak:
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=8c8fde41ad

i tak tchnęła mnie myśl, że skoro zemsta nie spełnia żadnego tatka to możeby tak odebrać jej minus do sposta i byłaby wtedy sprzetem do tylko jednego celu(na nic innego suma nie pozwala) tzn bicia crów zbliżonych do własnego lv? Bez minusa do sposta miałbym pod 250 sumy więc wciąż za mało na elva, ale czysto teoretycznie gdybym złożył tygrysa preko i tygrysa pasterza to już bym go łapał tak więc zemsta zyskałaby jakiekolwiek zastosowanie, ale własnie w bardzo wąskim zakresie. hmmm?


ps.
Skoro w a3 zachodzi tyle poważnych zmian to może zrobimy coś w końcu z garniakiem? Np. poprawimy(pogorszymy) przeliczanie hp w nim/damy limit rozbudowy/poprawimy przelicznik hp w handlarzu bronią? Wydaje się, że po ścięciu prefixów/sufixów z hp ludzie zapomnieli o tym... kpiną jest gdy ludzie z charyzma na poziomie 100 mają 10k+hp

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Blade69: 30-10-2011 23:08.

30-10-2011 22:03 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Hydra
Forum Ace


Data rejestracji: 18-03-2011
Postów: 98
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jakaś paranoja. Nigdy chyba nie zaliczę żadnych slamsów, bo na pierwszych są niesamowite schody:

http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=8856c26c90
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=aa82d38cf0
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=b5df6cdbcd

Czy to o to chodziło Administracji?
Jeśli ja 73 poziom mam takie trudności, to co mają powiedzieć Ci z 65 poziomu?
Nawet wzięcie koksa 80+ nic nie pomogło.

Poszedłem w najlepszym sprzęcie, jeszcze śmiercionośną opaskę założyłem żeby dmg zwiększyć i co to za obrażenia zadaję? lipa.

Oddajcie dystansom stary mnożnik.
31-10-2011 01:33 Hydra jest offline Szukaj postów użytkownika: Hydra Dodaj Hydra do Listy kontaktów
xyre
Lord


images/avatars/avatar-25297.jpg

Data rejestracji: 23-07-2011
Postów: 454
Kraina: Moria III
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hydra napisał(a)
To jakaś paranoja. Nigdy chyba nie zaliczę żadnych slamsów, bo na pierwszych są niesamowite schody:

http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=8856c26c90
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=aa82d38cf0
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=b5df6cdbcd

Czy to o to chodziło Administracji?
Jeśli ja 73 poziom mam takie trudności, to co mają powiedzieć Ci z 65 poziomu?
Nawet wzięcie koksa 80+ nic nie pomogło.



65 sobie poradzą, to właśnie przez branie "koksów" utrudnia akcje bo się pojawiają dodatkowi przeciwnicy. Ja zrobiłem slumsy od 1 do 3 lvla na 66 lvlu, biorąc ziomków z przedziału lvlowego, w efekcie zamiast 3-4 ogarów + wymioty były tylko ogary. Wystarczy się zazwinkować, by moby nie trafiały i voila Smile
31-10-2011 08:49 xyre jest offline Szukaj postów użytkownika: xyre Dodaj xyre do Listy kontaktów
Exorcist
King


images/avatars/avatar-3980.gif

Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 766
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne Lasy Wielkopolski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Pomyślimy o tym w poniedziałek.

Przenoszenie postaci zakończone. Skopiowany został każdy, kto się zgłosił. Życzymy owocnych testów.

UWAGA! Jeśli ktoś jest nadal zalogowany na beta.bloodwars.net i widzi komunikat o przerwie technicznej, powinien wyłączyć tę stronę i ponownie zalogować się na betę przy użyciu swojego konta.


Pomyślcie też o zniesieniu limitu drużyn na daną lokalizację. Od golema do Robota prawie cały czas są pełne.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

31-10-2011 09:09 Exorcist jest offline Szukaj postów użytkownika: Exorcist Dodaj Exorcist do Listy kontaktów
Szynejro
Lord


Data rejestracji: 26-04-2007
Postów: 304
Klan: PSD // rtsx
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dać pomocą dłoń, a upierdzielicie ja aż pod samą szyje...

ogarnijcie się w końcu i nie wymagajcie ciągle nowych rzeczy od administracji...
31-10-2011 09:40 Szynejro jest offline Strona domowa Szynejro Szukaj postów użytkownika: Szynejro Dodaj Szynejro do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Szynejro
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szynejro ja wiem ze takie narzekanie moze wkurzac i wkurza pewnie administracje, ale mnie rowniez wkurza to ze przez piec dni nie moge isc sobie na expe bo wszystko na moj lvl jest pozajmowane. miejsce jest do hydry, czasami pare na zlotego. a potem juz anub i wendi. a jak mam wbijac lvl zeby moc uzywac evo i je TESTOWAC ? bo od tego jest wlasnie beta.

__________________

31-10-2011 10:23 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KR33P napisał(a)
szynejro ja wiem ze takie narzekanie moze wkurzac i wkurza pewnie administracje, ale mnie rowniez wkurza to ze przez piec dni nie moge isc sobie na expe bo wszystko na moj lvl jest pozajmowane. miejsce jest do hydry, czasami pare na zlotego. a potem juz anub i wendi. a jak mam wbijac lvl zeby moc uzywac evo i je TESTOWAC ? bo od tego jest wlasnie beta.


Zdajesz sobie sprawę, że beta będzie tylko parę, parenaście dni?
Ile chcesz wtedy leveli zrobić 1-2-3? Taaak, bardzo to wpłynie na evo.
Rób KW i testuj kw.
Ja tam nie odpaliłem żadnej ekspy od początku i nie narzekam.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
31-10-2011 10:26 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Prototyp1
Lord


images/avatars/avatar-20605.jpg

Data rejestracji: 10-12-2010
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: ^-.-^

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KR33P napisał(a)
szynejro ja wiem ze takie narzekanie moze wkurzac i wkurza pewnie administracje, ale mnie rowniez wkurza to ze przez piec dni nie moge isc sobie na expe bo wszystko na moj lvl jest pozajmowane. miejsce jest do hydry, czasami pare na zlotego. a potem juz anub i wendi. a jak mam wbijac lvl zeby moc uzywac evo i je TESTOWAC ? bo od tego jest wlasnie beta.


a trudno poczekać do pełnej albo połowy godziny?
pełno miejsc się wtedy zwalnia
w tej chwili można zakładać od golema do romków (tylko szlachta cała zajęta)

__________________
http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=6b9cf728b4fb4478be26
d78c58688bb6

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Prototyp1: 15-04-2011 20:16.

31-10-2011 13:35 Prototyp1 jest offline Strona domowa Prototyp1 Szukaj postów użytkownika: Prototyp1 Dodaj Prototyp1 do Listy kontaktów
DeathWarrior
Lord


Data rejestracji: 13-03-2008
Postów: 292
Klan: Legion Czarnego Orła
Kraina: Moria
Skąd: Lędziny

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja rzuce taką prozpozycją. możę by tak zwiększyć ilość móbów w lokacjach ? każdego 1 czy 15 dnia miesiąca w krótki okres czasu zapełniają sie niemal wszystkie lokacje (w moim przypadku i pewnie w przypadku innych graczy powyżej 75lvl wszystkie moby, które mogą dać pkt są poprostu zajęte) teraz coraz więcej graczy posiada już odznaki (średnio do sfinksa). Jeżeli ktoś ma repa i ludzi, a nie może założyć expy, bo brakuje miejsc w lokacjach to jak ma sie rozwijać ? jedyną szansą jest expienie w dni kiedy rytek dojdzie do maximum, a to zajmuje 2-3 dni po respie ?

prosze o rozważenie tego pomysłu. pozdrawiam

edit szynejro:

przecież nie pisałem że już to mają zrobić tylko żeby to przemyśleli. czytaj ze zrozumieniem

__________________


r2 : DeathWarrior / Optimus_Prime -> Maślak Zagłady

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez DeathWarrior: 31-10-2011 21:48.

31-10-2011 15:48 DeathWarrior jest offline Szukaj postów użytkownika: DeathWarrior Dodaj DeathWarrior do Listy kontaktów
Master_of_Death
Forum Ace


images/avatars/avatar-14518.jpg

Data rejestracji: 17-08-2008
Postów: 98
Klan: Elizjum - Horda
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

* Diabelska Grzesznica wykonuje atak specjalny Piekielne Igraszki, Marqus zostaje zraniony za 4375 PKT ŻYCIA.
* Marqus kończy swoje nie-życie na polu walki.
* Diabelska Grzesznica wykonuje atak specjalny Piekielne Igraszki, Master_Wspaniały (*) zostaje zraniony za 4492 PKT ŻYCIA.
* Master_Wspaniały (*) kończy swoje nie-życie na polu walki.




ja tylko chce pokazać takie coś

po prostu masakra co drugi raport taki chyba jest z takim czymś

__________________
cytat:
Caen (a)
Twoje konto zostało zablokowane czasowo.

Konto zostanie automatycznie odblokowane za 1 dzień 23 godz. 59 min. 59 sek.

Obraza Cerbina

31-10-2011 15:49 Master_of_Death jest offline Szukaj postów użytkownika: Master_of_Death Dodaj Master_of_Death do Listy kontaktów
Szynejro
Lord


Data rejestracji: 26-04-2007
Postów: 304
Klan: PSD // rtsx
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DeathWarrior napisał(a)
A ja rzuce taką prozpozycją. możę by tak zwiększyć ilość móbów w lokacjach ? każdego 1 czy 15 dnia miesiąca w krótki okres czasu zapełniają sie niemal wszystkie lokacje (w moim przypadku i pewnie w przypadku innych graczy powyżej 75lvl wszystkie moby, które mogą dać pkt są poprostu zajęte) teraz coraz więcej graczy posiada już odznaki (średnio do sfinksa). Jeżeli ktoś ma repa i ludzi, a nie może założyć expy, bo brakuje miejsc w lokacjach to jak ma sie rozwijać ? jedyną szansą jest expienie w dni kiedy rytek dojdzie do maximum, a to zajmuje 2-3 dni po respie ?

prosze o rozważenie tego pomysłu. pozdrawiam


odp:
cytat:
Szynejro napisał(a)
dać pomocą dłoń, a upierdzielicie ja aż pod samą szyje...

ogarnijcie się w końcu i nie wymagajcie ciągle nowych rzeczy od administracji...


skończcie z tym już bo to się robi żałosne...
31-10-2011 17:10 Szynejro jest offline Strona domowa Szynejro Szukaj postów użytkownika: Szynejro Dodaj Szynejro do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Szynejro
Brasco
Junior Member


Data rejestracji: 10-04-2011
Postów: 11
Klan: A_WIK
Kraina: Moria IV

studnia dusz Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wprowadzcie studnie dusz spowrotem z tym zeby mozna bylo ulepszac przedmity tylko z rytka...wtedy nikt nic nie zwali a bedzie sie udoskonalal...chytry
taka moja cicha propozycja, bo inaczej lipton...;/
ewentualnie inna zasade ulepszania czy cos tymczasowo...
31-10-2011 18:41 Brasco jest offline Szukaj postów użytkownika: Brasco Dodaj Brasco do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

RE: studnia dusz Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Brasco napisał(a)
wprowadzcie studnie dusz spowrotem z tym zeby mozna bylo ulepszac przedmity tylko z rytka...wtedy nikt nic nie zwali a bedzie sie udoskonalal...chytry
taka moja cicha propozycja, bo inaczej lipton...;/
ewentualnie inna zasade ulepszania czy cos tymczasowo...


Po co tracić czas na to i opóźniać wprowadzenia a3?
Z punktu widzenia makro niewiele to da Sushiemu w wynikach testowania.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
31-10-2011 18:50 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Lantin
Member


Data rejestracji: 06-01-2011
Postów: 31
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mam takie irytujące pytanie, zapewne na +1 ale zapytać warto.
Czy po zakończeniu bety i wprowadzeniu patcha, administracja myśli wogóle o uruchomieniu nowego serwera?
Jak ktoś ma mi odpowiedzieć w stylu "Jak się miejsce zapełni to będzie", to proszę niech sobie daruje.
Konkretne pytanie, konkretna odpowiedź.

__________________
R15 - Madara
01-11-2011 07:46 Lantin jest offline Szukaj postów użytkownika: Lantin Dodaj Lantin do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tematów mnóstwo

Nr.1 kiedy będzie server r15

Nr. 2 R15 wejdzie?

dalej nie chce mi się grzebać , odpowiedzi z gruntu takie same , czy inna dostaniesz śmiem wątpić , zresztą to temat Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2!

wiec to chyba i tak zły dział na tego typu zagadki

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

01-11-2011 08:27 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=d3f89606d1


I tak wlasnie bedzie wygladac szybki rozwój dla mlodszych graczy zapewniony przez administracje. Ciekawe jak teraz mlodziez ma miec jakakolwiek szanse nadgonic topke.

Jedyne co mi przychodzi teraz do glowy to sobie podciąć żyły tymi pnkami

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Madmen: 01-11-2011 23:08.

01-11-2011 23:07 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Wochu
Triple Ace


Data rejestracji: 25-11-2007
Postów: 229
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdyby ktoś z topki tak na ekspy chodził to by nie był w topce. Marudzenie w stylu niektórych snajperów, że w sprzęcie na ekspy nie mogą nikogo w pvp ubić. Na r5 grałem białasem, a na golca chodziłem na ciężką kuszą d+0. Jakoś dawałem sobie z nim radę.

__________________
Nie pytaj co rząd może dla Ciebie zrobić. Zapytaj, czy mógłby tego nie robić.
02-11-2011 10:57 Wochu jest offline Szukaj postów użytkownika: Wochu Dodaj Wochu do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Madmen napisał(a)
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=d3f89606d1


I tak wlasnie bedzie wygladac szybki rozwój dla mlodszych graczy zapewniony przez administracje. Ciekawe jak teraz mlodziez ma miec jakakolwiek szanse nadgonic topke.

Jedyne co mi przychodzi teraz do glowy to sobie podciąć żyły tymi pnkami


Jak młodzież ma mieć szansę nadgonić topkę?
Chwila sekunda, już się przestałem śmiać.
Wcześniej już to pisałem, że ścięcie duetowania uderzy głównie w lov level, gdyż topka już się nachapałą, a lov level jeszcze nie i jak widać nie będzie miał takiej możliwości.
Tak się cieszyli, ze zostanie ścięta topka a tymczasem nie zauważyli, że też na tej gałęzi siedzą.

Madmen musisz po prostu przerobić eq, zapomnieć o runnerowaniu, a nastawić się na dmg, na golema okrutne zemsty, bądź przeklęte zemsty, albo mocy.
Do wyboru, do koloru Smile
Chcesz dogonić topkę? Jedna rada: graj aktywnie. W 3 dni nie nadrobisz różnicy.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
02-11-2011 11:31 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)

Jak młodzież ma mieć szansę nadgonić topkę?
Chwila sekunda, już się przestałem śmiać.
Wcześniej już to pisałem, że ścięcie duetowania uderzy głównie w lov level, gdyż topka już się nachapałą, a lov level jeszcze nie i jak widać nie będzie miał takiej możliwości.
Tak się cieszyli, ze zostanie ścięta topka a tymczasem nie zauważyli, że też na tej gałęzi siedzą.

Madmen musisz po prostu przerobić eq, zapomnieć o runnerowaniu, a nastawić się na dmg, na golema okrutne zemsty, bądź przeklęte zemsty, albo mocy.
Do wyboru, do koloru Smile
Chcesz dogonić topkę? Jedna rada: graj aktywnie. W 3 dni nie nadrobisz różnicy.


Ogólnie masz rację, wiadomo także że w rok nikt teraz 10k punktów pewnie nie zrobi (bez runnerowania nie da rady Smile moim zdaniem). Do momentu gdy powstaną nowe pomysły, sposoby itp.
Jednakże cały patch tak wygląda, nie tylko ekspy "we dwóch". We wszystkich aspektach gdy w miejscu gdzie TOPka dostała utrudnienie, jeszcze większe utrudnienie dostali mali. Albo na odwrót, tam gdzie zaczęli sobie radzić mali, duzi nagle dostają dużego kopniaka w tyłek (Jak widzę Raporty z nieudanych Slumsów 1, gdzie tak moby dolosowuje, że śmiech na sali). No ale jak chce się jednym skryptem balansować wszystko na raz...




EDIT @Down (by nie śmiecić)
Sry nie mam sam dużo raportów "niskolvlowców" do wglądu, wiem jak to wygląda u mnie i ludzi 80+.
Po 2gie, wszystkie osoby 69+ więc boost jest (Chociaż wydaje mi się, że gdyby podnieść ramy lvlowe w każdej z lokacji - na pewno ułatwiłoby sprawę).
3. Nigdzie nie stwierdziłem że mali mają bardzo łatwo, wręcz przeciwnie, ale trzeba patrzeć na to z perspektywy wszystkich aspektów gry Smile

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxic: 02-11-2011 19:37.

02-11-2011 18:28 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Toxic napisał(a)
cytat:
Arius napisał(a)

Jak młodzież ma mieć szansę nadgonić topkę?
Chwila sekunda, już się przestałem śmiać.
Wcześniej już to pisałem, że ścięcie duetowania uderzy głównie w lov level, gdyż topka już się nachapałą, a lov level jeszcze nie i jak widać nie będzie miał takiej możliwości.
Tak się cieszyli, ze zostanie ścięta topka a tymczasem nie zauważyli, że też na tej gałęzi siedzą.

Madmen musisz po prostu przerobić eq, zapomnieć o runnerowaniu, a nastawić się na dmg, na golema okrutne zemsty, bądź przeklęte zemsty, albo mocy.
Do wyboru, do koloru Smile
Chcesz dogonić topkę? Jedna rada: graj aktywnie. W 3 dni nie nadrobisz różnicy.


Ogólnie masz rację, wiadomo także że w rok nikt teraz 10k punktów pewnie nie zrobi (bez runnerowania nie da rady Smile moim zdaniem). Do momentu gdy powstaną nowe pomysły, sposoby itp.
Jednakże cały patch tak wygląda, nie tylko ekspy "we dwóch". We wszystkich aspektach gdy w miejscu gdzie TOPka dostała utrudnienie, jeszcze większe utrudnienie dostali mali. Albo na odwrót, tam gdzie zaczęli sobie radzić mali, duzi nagle dostają dużego kopniaka w tyłek (Jak widzę Raporty z nieudanych Slumsów 1, gdzie tak moby dolosowuje, że śmiech na sali). No ale jak chce się jednym skryptem balansować wszystko na raz...



Toxic - Ostatnie 3 dni na KW wygladaly tak
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=3033412a9d

wiec nie tylko duzi dostali po dupie na kw

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
02-11-2011 19:08 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Prototyp1
Lord


images/avatars/avatar-20605.jpg

Data rejestracji: 10-12-2010
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: ^-.-^

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Toxic - Ostatnie 3 dni na KW wygladaly tak
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=3033412a9d

wiec nie tylko duzi dostali po dupie na kw

WHAT?
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=f3eccae1f8
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=9cc86608b5
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=a0f63c2f33

http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=64f9a7b21a

__________________
http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=6b9cf728b4fb4478be26
d78c58688bb6

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Prototyp1: 15-04-2011 20:16.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Prototyp1: 02-11-2011 19:32.

02-11-2011 19:31 Prototyp1 jest offline Strona domowa Prototyp1 Szukaj postów użytkownika: Prototyp1 Dodaj Prototyp1 do Listy kontaktów
Madmen
Forum Legend


Data rejestracji: 09-10-2008
Postów: 1.601
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

porownaj poziomy osob u Ciebie i u mnie i porownaj sklady przeciwnikow jakie wyszly u mnie i u Ciebie. popatrz jaka jest roznica

__________________
This battle's not the same which they have led us to believe

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline


r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
04-11-2011 12:03 Madmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Madmen Dodaj Madmen do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wprowadzcie studnie dusz spowrotem z tym zeby mozna bylo ulepszac przedmity tylko z rytka...wtedy nikt nic nie zwali a bedzie sie udoskonalal...
taka moja cicha propozycja, bo inaczej lipton...;/
ewentualnie inna zasade ulepszania czy cos tymczasowo...

Ulepszanie przedmiotów na serwerach testowych [beta] da nam okłamane wyniki, przez co później będzie tona puaczu czemu nie mogę pokonać "dowolny tekst" na becie z takim samym sprzętem przecież mogłem..

Na KW należy brać tylko poziomy sugerowane - nie dodaje nam stworków i spokojnie je zaliczymy Wink

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

05-11-2011 12:30 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
Petrusek
Lord


images/avatars/avatar-19051.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 471
Klan: Puszcza
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Morie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i mamy kolejny PATCH - Dystans jednak kryt 2,7...
Glosniej i wiecej SPAMU dawac, moze zwieksza do 2,9 Smile
Patrzac na caly ten A3 to im glosniej sie jakas profesja odzywa to wiecej odzyskuje Tongue
Teraz pora na CRow go go go, zeby oddali defa Smile

__________________

EMERYTURA - top1 na R5
REKREACJA - top17 na R5


05-11-2011 19:40 Petrusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Petrusek Dodaj Petrusek do Listy kontaktów
Rikku
Viking


Data rejestracji: 30-12-2006
Postów: 659
Klan: Kraina: Moria FR, Rasa: ŁM
Kraina: Moria; Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jestem ani dystansem ani CRem, ale uważam, że faktycznie, def powinien mieć większe znaczenie na ekspedycjach... I uważam, że krytyk 2.5 dla shurikenów to było przegięcie.

@down
Nadal będzie to odwlekane przez taką małą głupotę która nazywa się balans gry, bo jakieś barany uznały, że w tej grze wiele ścieżek powinno mieć porównywalne możliwości. Bezsens co nie? Lepiej jakiejś losowo wybranej ścieżce dać +500dmg i krytyka x7 i niech wszyscy nią grają, przy okazji zupełnie wywrócimy rynek do góry nogami.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rikku: 05-11-2011 23:14.

05-11-2011 21:47 Rikku jest offline Szukaj postów użytkownika: Rikku Dodaj Rikku do Listy kontaktów
Kajciuu
Double Ace


images/avatars/avatar-23597.jpg

Data rejestracji: 12-02-2011
Postów: 122
Klan: r9,r15
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV; Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak na marginesie, jest już jakaś konkretna data ustalona, co do wprowadzenia a3 już na serwery?

czy dalej będzie to odwlekane jakimiś szczegółami dotyczącymi dmg takich i srakich broni...?

__________________
r9 - RED,
r15 - Kajciu.

05-11-2011 22:20 Kajciuu jest offline Szukaj postów użytkownika: Kajciuu Dodaj Kajciuu do Listy kontaktów
Bobsonq3
Triple Ace


Data rejestracji: 16-04-2007
Postów: 164
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Petrusek napisał(a)
No i mamy kolejny PATCH - Dystans jednak kryt 2,7...
Glosniej i wiecej SPAMU dawac, moze zwieksza do 2,9 Smile
Patrzac na caly ten A3 to im glosniej sie jakas profesja odzywa to wiecej odzyskuje Tongue
Teraz pora na CRow go go go, zeby oddali defa Smile


Chyba po to jest beta żeby przetestować jak najwięcej opcji. To że dzisiaj wchodzi na becie taki pacz nie znaczy że jutro wejdzie na produkcyjny tak ?

__________________

06-11-2011 08:04 Bobsonq3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobsonq3 Dodaj Bobsonq3 do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
namina (r4) napisał(a)
cytat:
wprowadzcie studnie dusz spowrotem z tym zeby mozna bylo ulepszac przedmity tylko z rytka...wtedy nikt nic nie zwali a bedzie sie udoskonalal...
taka moja cicha propozycja, bo inaczej lipton...;/
ewentualnie inna zasade ulepszania czy cos tymczasowo...

Ulepszanie przedmiotów na serwerach testowych [beta] da nam okłamane wyniki, przez co później będzie tona puaczu czemu nie mogę pokonać "dowolny tekst" na becie z takim samym sprzętem przecież mogłem..

Na KW należy brać tylko poziomy sugerowane - nie dodaje nam stworków i spokojnie je zaliczymy Wink


Powtarzasz to jak mantrę a ja ci powtórzę - jak mam brać tylko poziomy sugerowane jak a) w klanie najniższy poziom mam chyba 72 b) sam mam poziom 74 (a zaraz 75) a więc się sam nie mieszczę w widełki Smile

dodaj do tego rozstrzał poziomów na poszczególnych lokacjach gdzie zawsze na jakiś poziom będziesz za słaby a na inny za silny.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez profes79: 06-11-2011 09:39.

06-11-2011 09:37
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
a) w klanie najniższy poziom mam chyba 72 b) sam mam poziom 74 (a zaraz 75) a więc się sam nie mieszczę w widełki

Wystarczyło by "zaprosić" do klanu paru słabszych.. i oni by się cieszyli bo mają ochronę i rozwój a wy moglibyście spokojnie pokonywać kolejne poziomy KW..
Sam wykraczam poza poziom widełek, ale jeśli weźmie się skład sugerowany doda nam 1 stworka [piekielnego ogara/mniejszy pomiot]..

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

06-11-2011 14:03 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
namina (r4) napisał(a)
cytat:
a) w klanie najniższy poziom mam chyba 72 b) sam mam poziom 74 (a zaraz 75) a więc się sam nie mieszczę w widełki

Wystarczyło by "zaprosić" do klanu paru słabszych.. i oni by się cieszyli bo mają ochronę i rozwój a wy moglibyście spokojnie pokonywać kolejne poziomy KW..
Sam wykraczam poza poziom widełek, ale jeśli weźmie się skład sugerowany doda nam 1 stworka [piekielnego ogara/mniejszy pomiot]..


Wiesz co, ta nachalna promocja "słabszych" robi się nudna. PIsałem już wyżej - mamy powywalać z klanu ludzi o poziomach 70-80 żeby porobic miejsce dla ludzi o poziomach 50-60?

Takie miejsca się same porobią - jak się ludzie zaczna kasować.
06-11-2011 15:05
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH