Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH +++ R E P T O L I A - The End ...Zakonczenie przygody ! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony +++ R E P T O L I A - The End ...Zakonczenie przygody ! 6 Ankieta - średnia ocena: 4,006 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
krysiaczek
Ex-Team


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 159
Klan: R E P T O L I A
Kraina: Necropolia II
Skąd: Your DREAMS

+++ R E P T O L I A - The End ...Zakonczenie przygody ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

...hmm niestety nadszedl ten moment kiedy jestem zmuszony rozwiazac klan.

Temat zalozony jest z mysla o wszystkich graczach , ktorzy przewineli sie i uczestniczyli w zyciu klanu R E P T O L I A - chcialbym podziekowac:

Leszczowi za wspolne obmyslanie taktyk,
Krisowi - za to ze byl dzielny,
Sonszajn za kazde dobre slowo i nieprzespane noce
Judith za pomoc w prowadzeniu ksiegowosci klanu i opieke nad klanem,
Agresywnemu za doradzanie w waznych kwestiach,
Kovalskiemu za to ze przybyl na zlot,
Raze za to ze byl zawsze najlepszy,
Eda za intensywne dyskusje i za charakter,
Raven za to ze byl do konca
Supernova za to ze jest soba nawet w grze
Olicy za zaufanie.....

nie jestem w stanie wymienic wszystkich , ale dziekuje kazdemu z osobna za wklad, za pomoc w prowadzeniu klanu i za wspolna gre..... badz co badz gralismy razem jako Reptusie przez 2,5 roku, klan mial wzloty i upadki ludzie sie przewijali a my bylismy i trwalismy, bylismy klanem na r3 ktory byl samodzielnym klanem ( nie akademia , nie zlobkiem , nie pod skrzydlami itd ), warto tutaj dodac ze przez okres prowadzenia klanu bylem jego liderem ( 2,5 roku bez wyjscia z klanu ) - jest to chyba najddluzszy staz jesli chodzi o aktywny klan na calym BW !

Jeszcze raz wielkie dzieki za wspolna gre pod sztandarem REPTY - spotkamy sie juz w innych szeregach Wink

"krysia"


ps.Wszyscy gracze ktorzy przewineli sie przez klan otzrymaja zwrot skladek ( info i szczegoly na stronie klanu REPTOLIA) . Sprzet klanowy rowniez idzie pod mlotek , wiec bedzie mozna kupic tanio rozne itemy.

__________________


Moderator
System gry
Scenariusze/Opisy , Wyglad gry


REG HANDLU , REG O GRACZACH , REG SALI TROFEUM



Popelnilem blad - napisz PW ja nie gryze ;-)
chytry rotfl chytry


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez krysiaczek: 27-10-2011 23:50.

27-10-2011 23:49 krysiaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krysiaczek Dodaj krysiaczek do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kryśka, masz pełną listę na stronie klanowej Tongue


Oj ten klan wisi mi kilka opakowań kawy za te nocne posiedzenia, kłótnie z Mbutu itd. Szkoda , bo to był jedyny klan na serwerze który nie oblegał innych , sobie tak istniał i wyprawkował i jak już jakiś obleg to na wilki.Gdyby nie te wilki to by członkowie tego klanu nigdy nie dowiedzieli się jak wygląda takie oblężenie z przeciwnikami , bo przeważnie to komunikat " nikt nie zamieszkuje tego terenu" czy jakoś tak. To niespotykane by liderowi udawało się trzymać kilkadziesiąt osób z dala od waśni, wojen i całego zła tego serwera.


Krystyno, dziękuję Ci za tą pokojowa grę Tongue nic mnie tak nie denerwowało ja niemożność zdobycia u was repa rotfl ale szkoda,że taki klan istnieć będzie tylko we wspomnieniach .. szkoda, bo to jednak był mój drugi dom Smile

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

28-10-2011 00:06 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Kris18
Junior Member


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 16
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak to czytam to muszę przyznać że łezka w oku się kreci w tym klanie zaczynałem grę wiele się w nim nauczyłem na początku byłem nikim ale gdy poznałem na początku Krysiaczka i Leszczyka zawsze mogłem na nich liczyć potem poznałem Sonszajn na którą też mogłem zawsze liczyć przeważnie w sprawach prków i Ravena oni najbardziej pomagali mi w grze jak i w klanie gdy czegoś nie wiedziałem za co im bardzo dziękuje i mam nadzieje że dalej tak będzie ale już pod skrzydłami innych klanów Smile

nie zapomne nigdy REPTOLII to ona mnie nauczyła gry i była najlepszym klanem na r3 Smile i jak napisała Sonszajn była moim 2 domem za którym będe tęsknić :/

pozdrawiam wszyskich byłych klanowiczów Smile

__________________
r3 Kriss
31-10-2011 17:36 Kris18 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kris18 Dodaj Kris18 do Listy kontaktów
Jola1957
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2007
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Gorzów Wlkp.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakoś smutno się robi jak znika klan, który tak długo był na serwerze, ale ludzie zostają i pogramy jeszcze Smile
Inna sprawa, że na r3 co raz mniej ludzi gra aktywnie, więc nie ma kto zapełniać istniejących klanów.
krysiaczek, ja ci bardzo dziękuję, że wychowałeś ludzi, którzy zasili szeregi WD w czasie małej wojenki, a i później byli i u ciebie i w WD.
Choć klan zniknie, to napewno w opisach ludzi z REPTY pozostanie charakterystyczny znak klanu Smile

__________________
r3 -> Ulta klan White Dragons
r14 -> Pamyli klan RELAX Luz

Upoważniam do upowania moich tematów Zje

02-11-2011 16:39 Jola1957 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jola1957 Dodaj Jola1957 do Listy kontaktów
Jason :P
Double Ace


images/avatars/avatar-21791.jpg

Data rejestracji: 30-11-2010
Postów: 135
Klan: WHITE-DRAGONS-NEST
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda że wasz klan zniknie Frown zawsze kochałem z wami sparingi w WDN Big Grin ale ważne że ludzie do WD i do WDN od was uciekają a nie kończą grę Smile

__________________
R3 - Jason Voorhees
R7 - Anioł Nocy
03-11-2011 00:54 Jason :P jest offline Szukaj postów użytkownika: Jason :P Dodaj Jason :P do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zlodzieje Dusz [Z_D] kapitanhuck 2006-12-05 14:40:15

A propose stażu klanowego Wink

Krysiaczek Frown Frown Frown nupie.... mam nadzieję że wśród kolorowych zostaniesz Frown

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

04-11-2011 22:55 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
krysiaczek
Ex-Team


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 159
Klan: R E P T O L I A
Kraina: Necropolia II
Skąd: Your DREAMS

Autor tematu Temat rozpoczęty przez krysiaczek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Sephiroth
Zlodzieje Dusz [Z_D] kapitanhuck 2006-12-05 14:40:15

A propose stażu klanowego Wink

Krysiaczek Frown Frown Frown nupie.... mam nadzieję że wśród kolorowych zostaniesz Frown



...Sepi - mialem na mysli aktywnie grajacy klan :p - chyba ze faktycznie "kap" lideruje tak dlugo - wtedy SZACUN !!!


...zostaje w gronie "kolorowych" - chwilowo tylko mam przestuj ... niedlugo wracam Wink

Pzdr

__________________


Moderator
System gry
Scenariusze/Opisy , Wyglad gry


REG HANDLU , REG O GRACZACH , REG SALI TROFEUM



Popelnilem blad - napisz PW ja nie gryze ;-)
chytry rotfl chytry


05-11-2011 04:31 krysiaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krysiaczek Dodaj krysiaczek do Listy kontaktów
AgresywnyKillah
Junior Member


Data rejestracji: 14-08-2011
Postów: 14
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

super gralo sie w REPTY Smile dzieki wszystkim, w szczególności krysi ze zawsze kiedy wracalem do BW - to przyjmowal mnie do klanu jako maluszka. jest i był to LEGENDARNY KLAN Smile
11-11-2011 15:05 AgresywnyKillah jest offline Szukaj postów użytkownika: AgresywnyKillah Dodaj AgresywnyKillah do Listy kontaktów
ciface
Double Ace


Data rejestracji: 04-09-2007
Postów: 147
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rastenburg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Troszke klanow zaliczylem na r3 bo klikam od niemal poczatku serwa i moge stwierdzic, ze bylo doskonale.
Byl czas, ze i Repty musialo oklepac komus klocka, a tak to bylo spokojnie jak na nieudanej wyprawce - cisza spokoj nic sie nie dzieje...
Lubilem pasjami taki stan: lucek w zk, itemki od wspolklanowiczow. Ogolnie swietna wspolpraca, ci bardziej wyrywni i z goraca krwia poszli w swiat.
Szkoda, ze sie skonczylo, ale wszystko co dobre kiedys sie konczy.
Pozdrawiam wszystkich tych, ktorzy utozsamiaja sie z klanem. Dziekuje za okazana pomoc i blaszke za bialegoBig Grin
Chyba czas sie kasowac bo takiego klanu nie znajdziesz juz na serwerze...
chlip, chlip, chlip

__________________
R14/R16 Vision thing

R3 cezex





Big Grin Klik Big Grin
16-11-2011 23:49 ciface jest offline Szukaj postów użytkownika: ciface Dodaj ciface do Listy kontaktów
krysiaczek
Ex-Team


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 159
Klan: R E P T O L I A
Kraina: Necropolia II
Skąd: Your DREAMS

Autor tematu Temat rozpoczęty przez krysiaczek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ulalala - ile to juz czasu minelo - gra ktos jeszcze z REPTOLII ??

__________________


Moderator
System gry
Scenariusze/Opisy , Wyglad gry


REG HANDLU , REG O GRACZACH , REG SALI TROFEUM



Popelnilem blad - napisz PW ja nie gryze ;-)
chytry rotfl chytry


04-04-2013 01:42 krysiaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krysiaczek Dodaj krysiaczek do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem Smile bo nawet ja odeszłam z serwera już jakiś czas temu... Smile

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

06-04-2013 18:39 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
TropaDeElite
Junior Member


Data rejestracji: 14-11-2012
Postów: 11
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
krysiaczek napisał(a)
ulalala - ile to juz czasu minelo - gra ktos jeszcze z REPTOLII ??


oczywiscie Smile ja czyli Agresywny Killah Smile

__________________
R3: Born To Fight
07-04-2013 20:59 TropaDeElite jest offline Szukaj postów użytkownika: TropaDeElite Dodaj TropaDeElite do Listy kontaktów
rivers
Newbie


images/avatars/avatar-21481.jpg

Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 4
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hejka, no przecież ja jeszcze jestem na R3 Wink
czyli Dark_Brian Smile
28-05-2013 12:50 rivers jest offline Szukaj postów użytkownika: rivers Dodaj rivers do Listy kontaktów
Corvinus_R3
Lord


images/avatars/avatar-25587.gif

Data rejestracji: 29-12-2010
Postów: 378
Klan: R E P T Y --> B_K
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja gram Smile Jeszcze paru nas zostało Smile

__________________
Gram tylko na r3!

Profil

Id:74459




Created By Bassyll[*]


30-05-2013 23:17 Corvinus_R3 jest offline Strona domowa Corvinus_R3 Szukaj postów użytkownika: Corvinus_R3 Dodaj Corvinus_R3 do Listy kontaktów
Swir PL
Newbie


Data rejestracji: 14-09-2013
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj tam Oj tam Big Grin Ja tam zawsze twierdze ze wszystko w pyl sie obruci ale i powstac moze. Poki my zyjemy wszystko jest mozliwe Smile

p.s. kiedy rusza kolejny sezon skokow narciarskich. pewnie by sie przydali jacys przedskoczkowie Big Grin
14-09-2013 14:20 Swir PL jest offline Szukaj postów użytkownika: Swir PL Dodaj Swir PL do Listy kontaktów
RAVEN_R1
Member


Data rejestracji: 10-09-2008
Postów: 25
Kraina: Necropolia
Skąd: ZDolny Śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś tam jeszcze gra napewno Tongue

__________________

14-02-2014 14:57 RAVEN_R1 jest offline Szukaj postów użytkownika: RAVEN_R1 Dodaj RAVEN_R1 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH +++ R E P T O L I A - The End ...Zakonczenie przygody !

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH