Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - raport sytuacyjny cz 4 - ostatnia prosta. UPDATE! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (26): « pierwszy ... « poprzednie 24 25 [26] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Akt 3 - raport sytuacyjny cz 4 - ostatnia prosta. UPDATE! 114 Ankieta - średnia ocena: 5,94
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Jack The Ripper
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

było proponowane i nie przeszło
25-01-2013 18:55
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I tak cena nie poszłaby wyżej niż to co w sklepie, więc tak czy siak bez sensu.

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
25-01-2013 20:13 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
juuby
Forum Ace


Data rejestracji: 13-01-2008
Postów: 87

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie do konca , ja bym wolal dać więcej ale w kd kp i tak dalej niż męczyć sie ze zbieraniem kk
a rozmienianie grubych na drobne dla złomu to raczej mało opłacalne

inna sprawa że nawet jakby nie poszly powyrzej ceny sklepowej ( a napewno by się sprzedawal nieraz drożęj) to zawsze zarobi się chociarz trozke więcej niż cena minimalana

ale jak i tak było proponoane i nie przeszło to trudno ;p może argumenty za tym nie były rozsądnie przemyślane.

inna sprawa że niewiem w czym tk naprawde problem z tym złomem ;p tylko do budowania większe ilości się przydają, a i tak w pewnym momencie wymagania poza złomem przyblokują budowę
26-01-2013 00:15 juuby jest offline Szukaj postów użytkownika: juuby Dodaj juuby do Listy kontaktów
juuby
Forum Ace


Data rejestracji: 13-01-2008
Postów: 87

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ktoś zyje na tym forum ?? nikt zaa nikt przeciw ??

mi sie wydaje że ze 2 dni temu pisalem ale piwko pilem ze 4 ;p licze bo dziewczyma mi limity w piciu robi ;p

mam chyba podejscie studenta z tym złomem "szkda mi 4zł na ser żółty wydać, ale 4zł za winko to dobra cena " już nie studiuje ale wspominam ;p

+1 // Vilku

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vilku: 08-02-2013 15:17.

28-01-2013 01:37 juuby jest offline Szukaj postów użytkownika: juuby Dodaj juuby do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
juuby napisał(a)
Po piwku ciekawy pomysł mi wpadł do głowy ;p

A gdyby tak zrezygnować z ceny maksymalnej za złom na mori ??

Ja powiem szczeże że z chęcią policytował bym się o dobrą paczke złomu, napewno dalbym więcej niż minimalna kwota

na tą chwile aukcje złomu wyglądaja na zasadzie kto zobaczy to kupuje ;p

a gdyby tak sie policytować ?? ceny nie będą kosmicznie skakać bo przecierz jest opcja kupna w sklepie

a mogło by to lekko ożywić zarobek dla mniejszych lvli mających mozliwość zbierania złomu

Ja widze 2 opcje tego rozwiązania ;p albo było by ok, albo złom by osoągał astronomiczne kwoty ;p ale dodało by to "smaczku" grze czekanie na koniec licytacji itp



Po pierwsze, kwestią czasu jest +1 za multipost

Po drugie, Twój pomysł spowoduje, że duża ilość kamieni zacznie znikać z rynku, licytacje będą osiągały niebotyczne kwoty i maluchom grozi ban za pushing. Lepiej zostawić jak jest

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

07-02-2013 23:48 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
juuby
Forum Ace


Data rejestracji: 13-01-2008
Postów: 87

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Po drugie, Twój pomysł spowoduje, że duża ilość kamieni zacznie znikać z rynku, licytacje będą osiągały niebotyczne kwoty i maluchom grozi ban za pushing. Lepiej zostawić jak jest


nie wiem, może mi się wydaje, ale chyba pan Buc nie specjalnie zna się na realiach mori. Kamienie znikają dziennie w nieziemskich ilościach na ulepszanie, więc wądpie żęby złom jakoś specjalnie w tym cokolwiek namieszał

niebotyczne kwoty to jedyne ryzyko, ale też bez przesady złom można kupić za drobne w sklepie i czasem okazyjnie na aukcji się trafia


A jeżeli chodzi o Pusching to na Mori to raczej "widzi mi się operatora", bo niewiem jak można ustalać ceny maksymalne i minimalne na aukcji, sam nieraz przepłacam, a na aukcji zawsze wystawiam drożej niż kupiłem
13-02-2013 03:52 juuby jest offline Szukaj postów użytkownika: juuby Dodaj juuby do Listy kontaktów
tomaszek999
Junior Member


Data rejestracji: 19-02-2011
Postów: 12
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem gdzie to pytanie skierować więc sie tu zapytam.

Kiedy bedzie wprowadzony dalsza część AKTU 3?
Miały byc runy i specjalna mapa do aby je zdobyć, nowe misje tez czytałem ze miały byc, nowe evo i nic nie zapowiada żeby mieli to wprowadzic bo 0 rozgłosu na ten temat.. więc ?

__________________
--------------> Nick R14 : DV3
--------------> Nick R16 : DV9

_______________________________________________
--------------> Nick R8 : smoluch

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tomaszek999: 19-02-2013 10:58.

19-02-2013 10:53 tomaszek999 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomaszek999 Dodaj tomaszek999 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tomaszek999 napisał(a)
Nie wiem gdzie to pytanie skierować więc sie tu zapytam.

Kiedy bedzie wprowadzony dalsza część AKTU 3?
Miały byc runy i specjalna mapa do aby je zdobyć, nowe misje tez czytałem ze miały byc, nowe evo i nic nie zapowiada żeby mieli to wprowadzic bo 0 rozgłosu na ten temat.. więc ?


Jak poszukasz to na forum jest oficjalne info na ten temat.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


19-02-2013 11:58 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
tomaszek999
Junior Member


Data rejestracji: 19-02-2011
Postów: 12
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Jak poszukasz to na forum jest oficjalne info na ten temat.


To może odrazu podasz link hmm?


A co do pytania co na początku zadałem to odpowiedzi nie mogłem na nie znaleźć więc stąd ten post.

__________________
--------------> Nick R14 : DV3
--------------> Nick R16 : DV9

_______________________________________________
--------------> Nick R8 : smoluch
19-02-2013 14:15 tomaszek999 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomaszek999 Dodaj tomaszek999 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odpowiedź jest: jak opracują, to będzie. Są teraz inne pomysły wdrażane

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

19-02-2013 17:04 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Hooligan84
Triple Ace


images/avatars/avatar-5991.jpg

Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 182
Kraina: Necropolia III
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[ciach]
20-02-2013 09:42 Hooligan84 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hooligan84 Dodaj Hooligan84 do Listy kontaktów
oleg
Newbie


Data rejestracji: 10-11-2012
Postów: 5
Klan: 300 spartan
Kraina: Necropolia II

................. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przepraszam ze tutaj pisze ale prosil bym o wyjasnienie co do lucka i dropa najlepiej pw lecz tu takze moze byc od poczatku gry moim jedynym dropem był db jastrzebi pierscien reszta same palki nic wartosciowego i nie rozumiem przez co to skoro i tak wciaz na premium grałem wczesniej ssakiem blin1993 teraz tym i ani tu ani tam dropa nie było moze ktos to wytłumaczyc????

__________________
nick
fredo
11-03-2013 13:23 oleg jest offline Szukaj postów użytkownika: oleg Dodaj oleg do Listy kontaktów Zobacz profil MSN oleg
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

premium nie ma nic do dropa, musisz mieć dużo szczęścia by losowało Ci prefiksy i sufiksy. No i im dalsze wyprawy tym powinny być lepsze dropy.

Wartość dropu ustalona jest ceną PLN, im większa cena w PLN tym trudniej coś znaleźć

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

11-03-2013 13:33 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
oleg
Newbie


Data rejestracji: 10-11-2012
Postów: 5
Klan: 300 spartan
Kraina: Necropolia II

.... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczęście mam ponad 100 gram od 2 lat a mój drop to 1x db jastrzębi pierścień nawet na pielgrzymkach mam db pałki lub db okrutne noże przez 2 lata to trochę irytuje że brak dropa całkowity jest

__________________
nick
fredo
11-03-2013 14:51 oleg jest offline Szukaj postów użytkownika: oleg Dodaj oleg do Listy kontaktów Zobacz profil MSN oleg
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wejdź do miszmaszu, tam są różne wyjaśnienia dlaczego tak się dzieje.

Wszystko jest normalnie, po prostu masz pecha Smile

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

11-03-2013 14:53 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
oleg
Newbie


Data rejestracji: 10-11-2012
Postów: 5
Klan: 300 spartan
Kraina: Necropolia II

Ok dziękuje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok dziękujeSmile

__________________
nick
fredo
11-03-2013 15:35 oleg jest offline Szukaj postów użytkownika: oleg Dodaj oleg do Listy kontaktów Zobacz profil MSN oleg
Strony (26): « pierwszy ... « poprzednie 24 25 [26] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - raport sytuacyjny cz 4 - ostatnia prosta. UPDATE!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH