Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - raport sytuacyjny cz 4 - ostatnia prosta. UPDATE! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (26): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Akt 3 - raport sytuacyjny cz 4 - ostatnia prosta. UPDATE! 114 Ankieta - średnia ocena: 5,94
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Akt 3 - raport sytuacyjny cz 4 - ostatnia prosta. UPDATE! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Info for non-polish speaking players: we're sorry, but on beta server will be used Polish language only. Even though You can take part in beta tests.


Drodzy Gracze,

Zgodnie z zapowiedzią przedstawiamy wam Raport Sytuacyjny część 4 na temat aktu 3.

UWAGA: przed dalszym czytaniem warto zapoznać się z poprzednimi raportami:
Akt 3 - raport sytuacyjny
Akt 3 - raport sytuacyjny cz 2.
Akt 3 - raport sytuacyjny cz 3 - BETA MORIA2!
w tym raporcie NIE BĘDZIE informacji nt rzeczy, które były uznane za zakończone w raporcie poprzednim.



Gdzie jesteśmy, co już jest gotowe:

Serwer Beta:
[list]
[*]Moria - Skończona - ew niewielkie zmiany rebalansujące evo/klasy broni.
[*]Necro2 - pozostało balansowanie ekspedycji (moby).


Kiedy A3 pojawi się na serwerach produkcyjnych:
Planujemy zakończenie prac do połowy listopada.



UWAGA! UPDATE!

Planowany termin zakończenia bety i wprowadzenia A3: 23-11-2011


__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


08-11-2011 14:03 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Chevronek
Lord


images/avatars/avatar-25626.jpg

Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 350
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia IX
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1szy Smile

tylko proszę o ładny balans który pozwala myśleć o nowych odznakach na r1 od mobów

__________________
R1 - ID: 244976
08-11-2011 14:24 Chevronek jest offline Szukaj postów użytkownika: Chevronek Dodaj Chevronek do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[*]Moria - Skończona - ew niewielkie zmiany rebalansujące evo/klasy broni.

jeżeli uważasz, że KW jest zbalansowane to point for you.. jeżeli uważasz że tatki są zbalansowane second point for you
ja (nie)stety kończę z tym syfem..


aha Sushi.. bez urazy. ale ignorant z Ciebie jakich mało Wink

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez milan109: 08-11-2011 15:20.

08-11-2011 15:08
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam nadzieje ze zostanie cos zrobione z expami...

http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=1443822607

bez evo (czyli jakies ~7 misiecy od wprowadzenia a3) nie bedziemy w stanie zabic bazyla w 3 osoby... to jest smutne po prostu :/

teraz duetujemy je na luzie, ok spoko, rozumiem ze to bedzie niemozliwe w a3, tylko nie rozumiem dlaczego bazyl ma o 1/3 mniej hp i nie mozna go zabic w 3 osoby?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
08-11-2011 15:11 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
JuLee
Member


images/avatars/avatar-10131.jpeg

Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 44
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mnie interesuje konkretnie ta ewolucja: Gruczoły jadowe
np: poziom 4
szansa trafienia krytycznego +20 %
obrona postaci +75
trafienie bronią dystansową lekką +60

Zupełnie pominięta zostaje broń dystansowa ciężka, a lekka dostaje aż +60 do trafienia.
Według mnie broń dystansowa ciężka też powinna mieć jakiś bonus do trafienia, rozumiem, że nie koniecznie tej samej wartości co lekka ale +60 dla lekkiej o troszkę dużo gdy ciężka zostaje na bazowych. Fajnie mniejszy mnożnik krytyka dla lekkiej ale nagle lekka ma dużo więcej trafień, a jak wiadomo nie łatwo jest ubrać ciężką broń i zachować duży zasięg. Często zasięg trzeba poświęcić by mieć odpowiednio dużo siły, wiedzy czy inteligencji.

__________________
Ju§Lee
08-11-2011 16:23 JuLee jest offline Szukaj postów użytkownika: JuLee Dodaj JuLee do Listy kontaktów
BadBoy190
Lord


images/avatars/avatar-25406.jpg

Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 373
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V; Necropolia XI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam pytanie

jak wejdzie akt 3 postacie zostana przeniesione tak jak sa na tych samych kwadratach
czy tak jak na becie wszyscy w 5 strefie????

__________________


R15-Bumblebee (oddane)
R19-Tony Stark (skasowane)
cytat:

Dwim napisał(a)
Konrad żarty żartami ale kiedy otworzycie ten sklep? kupiłbym parę epików Big Grin

08-11-2011 17:03 BadBoy190 jest offline Szukaj postów użytkownika: BadBoy190 Dodaj BadBoy190 do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
BadBoy190 napisał(a)
ja mam pytanie

jak wejdzie akt 3 postacie zostana przeniesione tak jak sa na tych samych kwadratach
czy tak jak na becie wszyscy w 5 strefie????


Postacie w ogóle nigdzie nie będą przenoszone. Do Aktu 3-go przechodzić będą postacie, a nie serwery. Tak jak przy przejściu do A2 - ta sama postać, kwadrat, klan tylko nowe możliwości.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

08-11-2011 17:19 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Pawcioma
Full Member


Data rejestracji: 08-06-2010
Postów: 70
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BadBoy190 pytanko do Ciebie. Jak przechodziłeś z aktu pierwszego do drugiego to nagle wylądowałeś w 5 s ? Jak odpowiesz sobie na to pytanie to będziesz znał odpowiedź . Akt 3 jest analogiczny z aktem 2 . Taka sama zasada przejścia.
08-11-2011 17:22 Pawcioma jest offline Szukaj postów użytkownika: Pawcioma Dodaj Pawcioma do Listy kontaktów
99CESARZ
Viking


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 521

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam mam jeszcze nadzieje że administracja strzeli focha jak było to z patchem anty-najemniczym i nie bedzie tego 3 aktu Big Grin

__________________
Co to???

08-11-2011 19:18 99CESARZ jest offline Szukaj postów użytkownika: 99CESARZ Dodaj 99CESARZ do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
99CESARZ napisał(a)
Ja tam mam jeszcze nadzieje że administracja strzeli focha jak było to z patchem anty-najemniczym i nie bedzie tego 3 aktu Big Grin


Mi by natomiast wystarczyło wywalenie gruczołów jadowych z evo (czegoś takiego być w ogóle nie powinno być, krytyk, obrona i jeszcze dodatkowe trafienie?; mając 400 sumy trafiam w pvp gracza posiadającego tej sumy 500? bezsens) oraz rebalans broni dystansowej (obecnie w grze: shuriken;łuk refleksyjny;ckusza;kusza [ostateczność]) i palnej (używane w chwili obecnej: snajpa, strzelba, snajpa, ak, snajpa... a, zapomniałem wspomnieć o snajpie). Spoko, poczekamy i te 3 miesiące jeśli będzie trzeba, tylko niech w grze wreszcie zagości jako-taka różnorodność.
08-11-2011 19:45 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
99CESARZ
Viking


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 521

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blind- napisał(a)
cytat:
99CESARZ napisał(a)
Ja tam mam jeszcze nadzieje że administracja strzeli focha jak było to z patchem anty-najemniczym i nie bedzie tego 3 aktu Big Grin


Mi by natomiast wystarczyło wywalenie gruczołów jadowych z evo (czegoś takiego być w ogóle nie powinno być, krytyk, obrona i jeszcze dodatkowe trafienie?; mając 400 sumy trafiam w pvp gracza posiadającego tej sumy 500? bezsens) oraz rebalans broni dystansowej (obecnie w grze: shuriken;łuk refleksyjny;ckusza;kusza [ostateczność]) i palnej (używane w chwili obecnej: snajpa, strzelba, snajpa, ak, snajpa... a, zapomniałem wspomnieć o snajpie). Spoko, poczekamy i te 3 miesiące jeśli będzie trzeba, tylko niech w grze wreszcie zagości jako-taka różnorodność.


Znając podejscie adminow do balansowania tego sie bardziej boje od 3 aktu Smile

__________________
Co to???

08-11-2011 20:09 99CESARZ jest offline Szukaj postów użytkownika: 99CESARZ Dodaj 99CESARZ do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blind- napisał(a)
cytat:
99CESARZ napisał(a)
Ja tam mam jeszcze nadzieje że administracja strzeli focha jak było to z patchem anty-najemniczym i nie bedzie tego 3 aktu Big Grin


Mi by natomiast wystarczyło wywalenie gruczołów jadowych z evo (czegoś takiego być w ogóle nie powinno być, krytyk, obrona i jeszcze dodatkowe trafienie?; mając 400 sumy trafiam w pvp gracza posiadającego tej sumy 500? bezsens) oraz rebalans broni dystansowej (obecnie w grze: shuriken;łuk refleksyjny;ckusza;kusza [ostateczność]) i palnej (używane w chwili obecnej: snajpa, strzelba, snajpa, ak, snajpa... a, zapomniałem wspomnieć o snajpie). Spoko, poczekamy i te 3 miesiące jeśli będzie trzeba, tylko niech w grze wreszcie zagości jako-taka różnorodność.



Jestem za rebalandsem samych broni, o czym zresztą już wiele razy pisałem.
Gruczoły jeśli mają wejśc to na pewno bez trafienia bronią lekką bo nagle okaże się, że np ds+5 jastrzą5 ma dmg 5/4lv i wtedy już absolutnie shurik>alll Smile (to tylko taka spekulacja, ale chyba wiecie o co mi chodzi) teraz broń ciężka nie oferuje już zupełnie nic bo i dmg mniejsze i boost trafienia gorszy od shurka -_- marność


zapomniałem dodać, że pasowałoby jeszcze poprawić sufiksy w broni dystansowej -_-
np wilk więcej dmg skoro nie ma kryta, driada jakiś boost do hp może? zemsta dużo więcej dmg lub zniknięcie ujemnego sposta lub coś zupełnie nowego

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Blade69: 08-11-2011 23:22.

08-11-2011 23:09 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
JuLee
Member


images/avatars/avatar-10131.jpeg

Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 44
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o to linki jak sprawuje się L. Łuk refleksyjny R. i L. Ciężka Kusza R.
Używam tych broni od dawna i naprawdę nie dość, że ciężko spełnić: warunki wiedza oraz int (dla tych parametrów musiałem poświecić sumę/zasięg) to w dodatku dmg i ilość ataków nie jest wstanie nadrobić tego jakie spustoszenie robi shuriken.

http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=b585afd71f =>Pijany Mistrz
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=6348f392f6 =>Pijany Mistrz
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=a59e266276 =>Pijany Mistrz
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=d4c4997c47 =>Pijany Mistrz
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=d1cc45ce9e =>Hebereke Meijin
http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=8e85fc9aca =>Hebereke Meijin

__________________
Ju§Lee
09-11-2011 00:04 JuLee jest offline Szukaj postów użytkownika: JuLee Dodaj JuLee do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
JuLee napisał(a)
A mnie interesuje konkretnie ta ewolucja: Gruczoły jadowe
np: poziom 4
szansa trafienia krytycznego +20 %
obrona postaci +75
trafienie bronią dystansową lekką +60

Zupełnie pominięta zostaje broń dystansowa ciężka, a lekka dostaje aż +60 do trafienia.
Według mnie broń dystansowa ciężka też powinna mieć jakiś bonus do trafienia, rozumiem, że nie koniecznie tej samej wartości co lekka ale +60 dla lekkiej o troszkę dużo gdy ciężka zostaje na bazowych. Fajnie mniejszy mnożnik krytyka dla lekkiej ale nagle lekka ma dużo więcej trafień, a jak wiadomo nie łatwo jest ubrać ciężką broń i zachować duży zasięg. Często zasięg trzeba poświęcić by mieć odpowiednio dużo siły, wiedzy czy inteligencji.


Z dodatkiem do trafienia ciężkie by robiły sieczkę w śmieciach.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


09-11-2011 13:32 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie no super kolejny bonus dla dystansa ( wymiatacza )
a dla białej 1h - wielkie nic
kiedyś dawno temu biała 1h miała się bronić runner'owaniem białej 2h i dystans'a
Oj to już dawno temu i nie prawda.
A testy zbliżają się do końca - przy takim "balansie", trzeba będzie sobie powiedzieć
słynne powiedzenie z Potopu:
" Kończ waść, wstydu oszczędź "

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
09-11-2011 14:57 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Dachu15
Full Member


Data rejestracji: 16-10-2010
Postów: 69
Klan: Ten co ma ZK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Troja

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja popieram przedmówcę, gdyż w AIII dopał dostają dwa rodzaje broni... palna (obydwie) i dystansowa (lekka)

Biała 2h - dokładnie CR znów dostaje po dupie mimo 30 zwinki z evo wiecej...
Biała 1h - brak jakiegokolwiek dopału (minimalna zwinka)

Dystansowa lekka - dostaje taki sobie dopał w gruczołach jadowych...
Palna dostaje super boost do dmg i zasięgu...

KW - hmmm znow tylko przekokszony snajper lub jakiś żarowiec może zabić kilka mobów których białasi i siurkowie nie mogą nawet musnąć...

& Propozycja - zrobcie darmowe zmiany tatoo na snajpera i całkiem obijcie białą i dystansową...

__________________
Dzień dobry,
chciałbym zaprosić tu państwa.
Na R2, gdzie pełno nienawiści i kłamstwa...
korupcji, chamstwa, przyzwyczajenia.
Ciekaw jestem jak żyć będą kolejne pokolenia...

09-11-2011 16:23 Dachu15 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dachu15 Dodaj Dachu15 do Listy kontaktów
rus1
Lord


Data rejestracji: 26-11-2007
Postów: 279
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KW - hmmm znow tylko przekokszony snajper


Wiesz w ogóle o czym mówisz? 3 snajperów ma minimalne szanse zaliczyć KW

__________________
r2
09-11-2011 17:14 rus1 jest offline Szukaj postów użytkownika: rus1 Dodaj rus1 do Listy kontaktów
JuLee
Member


images/avatars/avatar-10131.jpeg

Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 44
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
cytat:
cytat: JuLee napisał(a) A mnie interesuje konkretnie ta ewolucja: Gruczoły jadowe np: poziom 4 szansa trafienia krytycznego +20 % obrona postaci +75 trafienie bronią dystansową lekką +60 Zupełnie pominięta zostaje broń dystansowa ciężka, a lekka dostaje aż +60 do trafienia. Według mnie broń dystansowa ciężka też powinna mieć jakiś bonus do trafienia, rozumiem, że nie koniecznie tej samej wartości co lekka ale +60 dla lekkiej o troszkę dużo gdy ciężka zostaje na bazowych. Fajnie mniejszy mnożnik krytyka dla lekkiej ale nagle lekka ma dużo więcej trafień, a jak wiadomo nie łatwo jest ubrać ciężką broń i zachować duży zasięg. Często zasięg trzeba poświęcić by mieć odpowiednio dużo siły, wiedzy czy inteligencji.
cytat: SushiMaker napisał(a) Z dodatkiem do trafienia ciężkie by robiły sieczkę w śmieciach.


Z mojego punktu widzenia to shuriken dalej robi sieczkę. Co do bonusu trafienia to przecież nie mówię by dawać ciężkiej broni +60 czy +80 ale + paręnaście pkt wydaje mi się, że bardziej by zachęciło do korzystania z ciężkiej broni.

Ale co tam najwyżej dalej będę jedynym gościem z refleksem w łapkach na R2. Z tym, że to nie zbyt fajne jak co ekspę to muszę ubierać elastyczny set by mieć zasię na meduzę czy bazyliszka (jak jest średni bo max czasem bywa po za moim zasięgiem). By trafiać anubisa to nie mam chyba co liczyć do 100 poziomu (może trochę dramatyzuje) bo najpierw muszę nadrobić wymagania broni, później zrobić zasię a na końcu jak się uda to dmg. Obecnie mam 86 lev i czekam na 89 lev by móc ruszyć z eq o mały kroczek ale na pewno nie będę miał takiej efektywności jak gość z 70-80 lev z shurikenem.

Piszę to nie mając na celu żalenie się czy coś w tym stylu, ale naprawdę nie ma wiele osób, które używają ciężkiego dystansu wiec myślę, że mogę w miarę relatywnie do sytuacji przedstawić praktyczną stronę używania tych broni.

__________________
Ju§Lee
09-11-2011 18:22 JuLee jest offline Szukaj postów użytkownika: JuLee Dodaj JuLee do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
JuLee napisał(a)
cytat:
cytat:
cytat: JuLee napisał(a) A mnie interesuje konkretnie ta ewolucja: Gruczoły jadowe np: poziom 4 szansa trafienia krytycznego +20 % obrona postaci +75 trafienie bronią dystansową lekką +60 Zupełnie pominięta zostaje broń dystansowa ciężka, a lekka dostaje aż +60 do trafienia. Według mnie broń dystansowa ciężka też powinna mieć jakiś bonus do trafienia, rozumiem, że nie koniecznie tej samej wartości co lekka ale +60 dla lekkiej o troszkę dużo gdy ciężka zostaje na bazowych. Fajnie mniejszy mnożnik krytyka dla lekkiej ale nagle lekka ma dużo więcej trafień, a jak wiadomo nie łatwo jest ubrać ciężką broń i zachować duży zasięg. Często zasięg trzeba poświęcić by mieć odpowiednio dużo siły, wiedzy czy inteligencji.
cytat: SushiMaker napisał(a) Z dodatkiem do trafienia ciężkie by robiły sieczkę w śmieciach.


Z mojego punktu widzenia to shuriken dalej robi sieczkę. Co do bonusu trafienia to przecież nie mówię by dawać ciężkiej broni +60 czy +80 ale + paręnaście pkt wydaje mi się, że bardziej by zachęciło do korzystania z ciężkiej broni.

Ale co tam najwyżej dalej będę jedynym gościem z refleksem w łapkach na R2. Z tym, że to nie zbyt fajne jak co ekspę to muszę ubierać elastyczny set by mieć zasię na meduzę czy bazyliszka (jak jest średni bo max czasem bywa po za moim zasięgiem). By trafiać anubisa to nie mam chyba co liczyć do 100 poziomu (może trochę dramatyzuje) bo najpierw muszę nadrobić wymagania broni, później zrobić zasię a na końcu jak się uda to dmg. Obecnie mam 86 lev i czekam na 89 lev by móc ruszyć z eq o mały kroczek ale na pewno nie będę miał takiej efektywności jak gość z 70-80 lev z shurikenem.

Piszę to nie mając na celu żalenie się czy coś w tym stylu, ale naprawdę nie ma wiele osób, które używają ciężkiego dystansu wiec myślę, że mogę w miarę relatywnie do sytuacji przedstawić praktyczną stronę używania tych broni.


Kilkanaście + do trafienia dostaniesz z najsłabszego umagicznienia.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


09-11-2011 20:06 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
mr_J
Double Ace


Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 130
Klan: N_G
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Darkshu
nie no super kolejny bonus dla dystansa ( wymiatacza )


a niby jaka ??
g... warta i srednio potrzebna na dobra sprawe
i tak w porownaniu do A2 dystans zostal uciety wiec przestan wypisywac bzdury
09-11-2011 20:17 mr_J jest offline Szukaj postów użytkownika: mr_J Dodaj mr_J do Listy kontaktów
JuLee
Member


images/avatars/avatar-10131.jpeg

Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 44
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)

Kilkanaście + do trafienia dostaniesz z najsłabszego umagicznienia.


Tak ale tu wchodzimy już w sferę umagiczniania, a mi chodzi konkretnie o jedną ewolucję. Bo teraz mogę powiedzieć, że shurkien też wylosuje bonus do trafienia i dalej będzie lepszy, zakładam, że będzie chciał wylosować dmg bo to mu da jeszcze więcej niż trafienie. Ja np.: wolałbym już wylosować +5 wiedzy parę pkt dotrenować i zdjąć z szyi krawat pielgrzyma. By go zamienić na celność, czy koncentracje, czy inny dający + do sumy. Ale tu nie o to chodzi co jak kto umagiczni tylko o ewolucja, która faworyzuje shurikeny, bo nie wierzę, że ktoś będzie chodził z krótkim łukiem.

__________________
Ju§Lee
09-11-2011 20:26 JuLee jest offline Szukaj postów użytkownika: JuLee Dodaj JuLee do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nudzi już nawet przeglądanie forum, czytanie postów de facto wymiataczy z morii i to wszystkich piszących i wnoszących o balans, a tu się tylko potwierdza, że odpowiedzi na takie tematy są wybiórczo zamiast wybierane to olewane.. nawet Tmod nie dostał odpowiedzi Big Grin

Kasacja jest blisko, bo taka gra już nie jara gdzie serwery są opustoszałe, młodych graczy praktycznie nie ma, a na np. r13 trzonem jest topka, która o morii wie wszystko, zbija kokosy i zbija kokosy ;d a ktoś kto ma mniej czasu zbija myśli z głowy, żeby tylko jeszcze wytrzymać na takim serwie ;d wiem nikt mnie nie trzyma, a taki a3 nawet jeszcze mnie odgania Pleased

Weźcie się lepiej jak sprowadzić graczy, żeby było z kim grać i klikać, albo podepnijcie pasa przez 2 miechy, żeby Wam opracował jakiś plan/balans/pomysł jeśli sami nie macie czasu, a graczy olewacie, bo ich pomysły Wam nie odpowiadają.

Można powiedzieć, że od 2006 roku kiedy założyłem pierwsze konto na r1 jeszcze nie nabrałem doświadczenia, aby tak pisać jw. no ale kto jest w dzisiejszych czasach nieomylny.. wtedy ta gra chociaż jarała ;] a teraz tylko się wypala.

__________________

09-11-2011 21:22 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
JuLee napisał(a)
A mnie interesuje konkretnie ta ewolucja: Gruczoły jadowe
np: poziom 4
szansa trafienia krytycznego +20 %
obrona postaci +75
trafienie bronią dystansową lekką +60

Zupełnie pominięta zostaje broń dystansowa ciężka, a lekka dostaje aż +60 do trafienia.
Według mnie broń dystansowa ciężka też powinna mieć jakiś bonus do trafienia, rozumiem, że nie koniecznie tej samej wartości co lekka ale +60 dla lekkiej o troszkę dużo gdy ciężka zostaje na bazowych. Fajnie mniejszy mnożnik krytyka dla lekkiej ale nagle lekka ma dużo więcej trafień, a jak wiadomo nie łatwo jest ubrać ciężką broń i zachować duży zasięg. Często zasięg trzeba poświęcić by mieć odpowiednio dużo siły, wiedzy czy inteligencji.


Z dodatkiem do trafienia ciężkie by robiły sieczkę w śmieciach.


Gdzie niby jak nie mają dmg? ale to nie problem. Tego trafienia w ogóle nie powinno być. Nawet niektórzy dystansi tak mówią. Ewolucja na wyższy lv i nie pomaga wcale tym którzy jej potrzebują czyli 65+ to raz, a 2 i tak niepotrzebna.
Jak przeliczałem ostatnio na wykoksowanym sprzecie z leg ds refleksem dmg to i tak wychodził gorzej niż shurek a wymogi są o wieele wyższe. problemem nie są tatki dystansa, ani ewolucje tylko dysbalans samych broni gdzie siła ma się nijak do wymogów.
Jak dla mnie rebalns broni i ewentualnie sufiksó w dystansie to jedyna słuszna droga.
Np taki wilk powinien mieć drugie tyle bonusu do dmg przy swoich wymogach i braku krytyka. Obecnie to jedynie ssak na leg ck byłby wstanie go użyć gdyby chciał podbić sume o marnych parę oczek i był w stanie ja podnieść bo wymogi wilk ma większe sporo -_-
Taka driada to tylko do pvp się nadaje bo ma wpływy, ale jakoś nikt jej nawet do tego nie robi...
Daleki zasięg jak sama nazwa wspazuje powinien mieć z 3x tyle bonusu do trafienia

aaa nie chce mi już sie o tym pisać. O palnej jak zrobiłem temat to praktycznie ani jedna osoba nie napisała nic o samych broniach tylko spam o zupełnie czym innym -_-
09-11-2011 23:02 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Olivia
Lord


Data rejestracji: 01-10-2009
Postów: 472
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tego trafienia w ogóle nie powinno być.

http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=6a5ebe3a1c
To polecam dystansem sprobowac trafic glupia meduze na zalecanym dla niej poziomie.
Przy takich statystykach mobow bez +60 do trafienia nie idzie nic trafic.
Zastanawiam sie jak takiego moba ugrysc ma przecietny dystans w a3 bez evo. Wspolczuje tym ktorzy zaczynaja grac dystansem i nie maja jeszcze blaszek za moby - latwo nie bedzie... ale a3 mial byc wyzwaniem Wink
10-11-2011 04:17 Olivia jest offline Szukaj postów użytkownika: Olivia Dodaj Olivia do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Olivia napisał(a)
cytat:
Tego trafienia w ogóle nie powinno być.

http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=6a5ebe3a1c
To polecam dystansem sprobowac trafic glupia meduze na zalecanym dla niej poziomie.
Przy takich statystykach mobow bez +60 do trafienia nie idzie nic trafic.
Zastanawiam sie jak takiego moba ugrysc ma przecietny dystans w a3 bez evo. Wspolczuje tym ktorzy zaczynaja grac dystansem i nie maja jeszcze blaszek za moby - latwo nie bedzie... ale a3 mial byc wyzwaniem Wink


Robisz wyraźny błąd taktyczny w tej expie. masz majtka, to nie potrzebujesz max absorpcji, wzięłabyś skrzydła/ścięgna byłoby lepiej. Jak już koniecznie chcesz max absorpcji można olać majtka i wbić zwinke? Ale nieeeeee bo o zgrozo stracę przegięty majestat!!! No niestety jak kultem/ssak/wz musi z jakichś względów załadować zwinkę to nie płacze... ale łapaczowi dzieje sie krzywda bo traci najbardziej przegięte w grze arkano(czy jakkolwiek się to odmienia)
Nie bierzesz też pod uwagę, że to był jeden z większych modeli meduzy. One bardzo rzadko 190 sposta przekraczają.

tego trafienia nie powinno być bo:
1. jest tylko do lekkiej i premiuje shurika
2. dobrym graczom daje mega dokoks(taki cyanid na 90lv bez problemu trafia już przeszło 530 sumy zabójców równocześnie mając mega hp? wczoraj w nocy mi się linkami chwalił chyba tylko mitha i petruska nie dał rady zbić a tak to reszta była bez szans)
3. tak naprawdę nie pomaga małym którzy go potrzebują tzn 65-80lv, ale właśnie tym powyżej(wymaga 80-86lv). Równocześnie gruczoły na legendzie nawet dają max krytyka w pvp.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Blade69: 10-11-2011 11:20.

10-11-2011 11:19 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
JuLee
Member


images/avatars/avatar-10131.jpeg

Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 44
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blade69 napisał(a)
cytat:
Olivia napisał(a)
cytat:
Tego trafienia w ogóle nie powinno być.

http://beta3.bloodwars.net/showmsg.php?m...&key=6a5ebe3a1c To polecam dystansem sprobowac trafic glupia meduze na zalecanym dla niej poziomie. Przy takich statystykach mobow bez +60 do trafienia nie idzie nic trafic. Zastanawiam sie jak takiego moba ugrysc ma przecietny dystans w a3 bez evo. Wspolczuje tym ktorzy zaczynaja grac dystansem i nie maja jeszcze blaszek za moby - latwo nie bedzie... ale a3 mial byc wyzwaniem Wink



Robisz wyraźny błąd taktyczny w tej expie. masz majtka, to nie potrzebujesz max absorpcji, wzięłabyś skrzydła/ścięgna byłoby lepiej. Jak już koniecznie chcesz max absorpcji można olać majtka i wbić zwinke? Ale nieeeeee bo o zgrozo stracę przegięty majestat!!! No niestety jak kultem/ssak/wz musi z jakichś względów załadować zwinkę to nie płacze... ale łapaczowi dzieje sie krzywda bo traci najbardziej przegięte w grze arkano(czy jakkolwiek się to odmienia) Nie bierzesz też pod uwagę, że to był jeden z większych modeli meduzy. One bardzo rzadko 190 sposta przekraczają. tego trafienia nie powinno być bo: 1. jest tylko do lekkiej i premiuje shurika 2. dobrym graczom daje mega dokoks(taki cyanid na 90lv bez problemu trafia już przeszło 530 sumy zabójców równocześnie mając mega hp? wczoraj w nocy mi się linkami chwalił chyba tylko mitha i petruska nie dał rady zbić a tak to reszta była bez szans) 3. tak naprawdę nie pomaga małym którzy go potrzebują tzn 65-80lv, ale właśnie tym powyżej(wymaga 80-86lv). Równocześnie gruczoły na legendzie nawet dają max krytyka w pvp.


Blade69 ma racje. Nie powinno być tego trafienia. Wcześniej myśleniem ograniczałem się do dystansów ale patrząc na innych to dystans (a właściwie shurik) dostaje kolejnego kopa. Nie dość że ma 11 ataków czego 5 atakami refleksu czy 3 atakami CKuszy nie da się nadrobić. Bo w praktyce shurik ma 11 ataków po ok 500, refleks 5 ataków po około 600, a ckusza ma 3 ataki po ok 900. I nijak nie da się tej masówki nadrobić a jeszcze shurek ma większy zasięg.
Więc dalej nie widzę by wprowadzone zmiany wypromowały ciężkie dystanse. Według mnie to balans jeszcze jest w powijakach. Nie mówię że osłabić shurika bo tylko to sie jest wstanie przeciwstawić cr-om, snajperom i rewolwerowcom ale ciężkie dystanse powinny mieć coś jeszcze dla równowagi.

__________________
Ju§Lee
10-11-2011 12:33 JuLee jest offline Szukaj postów użytkownika: JuLee Dodaj JuLee do Listy kontaktów
poltergeist
Junior Member


images/avatars/avatar-19827.gif

Data rejestracji: 14-01-2010
Postów: 13
Kraina: Moria II
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja czekam na wprowadzenie na serwery




pozdrawiam

__________________
R5=PoLtEr

10-11-2011 18:13 poltergeist jest offline Szukaj postów użytkownika: poltergeist Dodaj poltergeist do Listy kontaktów
<QREQ>
Member


Data rejestracji: 10-07-2011
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
poltergeist napisał(a)
A ja czekam na wprowadzenie na serwery




pozdrawiam


No pewnie... Fajna data dzisiaj, więc czemu by nie wprowadzić A3? rotfl

(I codziennie 5 patchy korygujących, bo jest nie tak jak być powinno...)

Na ostatniej prostej najłatwiej się przewrócić... Wink
11-11-2011 12:53 <QREQ> jest offline Szukaj postów użytkownika: <QREQ> Dodaj <QREQ> do Listy kontaktów
lopzio
Newbie


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 2
Klan: Band of Brothers
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

RE: Akt 3 - raport sytuacyjny cz 4 - ostatnia prosta. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mam pytanie: czemu obniżono doświadczenie w tatku dla snajpera???
co to komu przeszkadzało skoro inne tatoo mają podobne procenty???
11-11-2011 23:30 lopzio jest offline Szukaj postów użytkownika: lopzio Dodaj lopzio do Listy kontaktów
Petrusek
Lord


images/avatars/avatar-19051.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 471
Klan: Puszcza
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Morie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lopzio - tworcy boja sie ze Snajperzy beda koksic na expach i szybko do topki dobijac a pozniej ja odstawiac w pigule...

__________________

EMERYTURA - top1 na R5
REKREACJA - top17 na R5


12-11-2011 00:24 Petrusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Petrusek Dodaj Petrusek do Listy kontaktów
Strony (26): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Akt 3 - raport sytuacyjny cz 4 - ostatnia prosta. UPDATE!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH