Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Przejmę Konto na r13 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Konto na r13
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
zbychoslaw
Member


Data rejestracji: 03-06-2008
Postów: 26
Klan: Raven
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: katowice

Konto na r13 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chętnie zaopiekuje się kontem na r13.Konto musi mieć minimum 30 lvl.Gralem na mori 2 ponad 2 lata wiec wiem jak należy konto prowadzić.Moje gg 850 95 27.

__________________

08-11-2011 23:15 zbychoslaw jest offline Szukaj postów użytkownika: zbychoslaw Dodaj zbychoslaw do Listy kontaktów
zbychoslaw
Member


Data rejestracji: 03-06-2008
Postów: 26
Klan: Raven
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: katowice

Autor tematu Temat rozpoczęty przez zbychoslaw
RE: Konto na r13 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
zbychoslaw napisał(a)
Chętnie zaopiekuje się kontem na r13.Konto musi mieć minimum 30 lvl.Gralem na mori 2 ponad 2 lata wiec wiem jak należy konto prowadzić.Moje gg 850 95 27.


UP Big Grin

__________________

09-11-2011 23:06 zbychoslaw jest offline Szukaj postów użytkownika: zbychoslaw Dodaj zbychoslaw do Listy kontaktów
zbychoslaw
Member


Data rejestracji: 03-06-2008
Postów: 26
Klan: Raven
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: katowice

Autor tematu Temat rozpoczęty przez zbychoslaw
RE: Konto na r13 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
zbychoslaw napisał(a)
cytat:
zbychoslaw napisał(a)
Chętnie zaopiekuje się kontem na r13.Konto musi mieć minimum 30 lvl.Gralem na mori 2 ponad 2 lata wiec wiem jak należy konto prowadzić.Moje gg 850 95 27.


UP Big Grin

UP2

__________________

11-11-2011 17:45 zbychoslaw jest offline Szukaj postów użytkownika: zbychoslaw Dodaj zbychoslaw do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Przejmę Konto na r13

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH