Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necro Hardcore [R8] » leg dsk noz imperatora » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony leg dsk noz imperatora
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kolejnekonto
Newbie


images/avatars/avatar-24389.jpg

Data rejestracji: 05-03-2011
Postów: 2

leg dsk noz imperatora Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ile wart?

http://r8.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=3b8087bbcc

__________________


09-11-2011 12:15 kolejnekonto jest offline Szukaj postów użytkownika: kolejnekonto Dodaj kolejnekonto do Listy kontaktów
nyguss-LS
Triple Ace


Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 209
Klan: LS
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JAK DLA MNIE OK 50-70 choc moze przesadzam bo sam bym tyle nie dał

ale o ile mi wiadomo to juz 2 a nie jedyny jak wczesniej sądziłem na r8 i do wyprawek lepszy niz nie jeden dsk klanik

__________________
zawsze wiarygodny

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nyguss-LS: 10-11-2011 07:52.

09-11-2011 13:31 nyguss-LS jest offline Szukaj postów użytkownika: nyguss-LS Dodaj nyguss-LS do Listy kontaktów
MistrzR8
Lord


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 265
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

60-70k - na wypki pasuje


Nygusik nie wiem ile jest na serwie ale u mnie też się taka kurzy w ZK rotfl rotfl

__________________
Ciekawe kto korzysta z mojego Systemu Fair drop bo na pewno nie ja

rys1972 - r8
10-11-2011 02:06 MistrzR8 jest offline Szukaj postów użytkownika: MistrzR8 Dodaj MistrzR8 do Listy kontaktów
gruby232
Member


Data rejestracji: 25-07-2007
Postów: 28
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak wyzej 50-70 k a co do czy 1szy to mam tez taki i nie uzywam ,chwilowo poki a3 nie wejdzie

__________________

10-11-2011 18:29 gruby232 jest offline Szukaj postów użytkownika: gruby232 Dodaj gruby232 do Listy kontaktów
legutkaa
Junior Member


Data rejestracji: 19-04-2011
Postów: 23
Klan: Neutralny
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Ruda Śląska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zlom

LINK z r8 dales
06-12-2011 10:00 legutkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: legutkaa Dodaj legutkaa do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necro Hardcore [R8] » leg dsk noz imperatora

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH