Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Przejmę Konto . Nie zaszkodzi ci przeczytać :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Konto . Nie zaszkodzi ci przeczytać :)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ezon
Newbie


Data rejestracji: 11-11-2011
Postów: 8

Konto . Nie zaszkodzi ci przeczytać :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tez napisze bo szukam konta.
swoja przygode w BW zaczołem 2007roku. zdobyłem spore doswiadczenie w grze na mori oraz necro

Około dwa lata temu skonczyłem z BW i oddałem swoje ulubione konto na r6 (ostatnio nawet na forum patrzałem i nadal mozna je znalesc)

3/4 tygodnie temu postanowiłem załozyc konto od nowa na r4. w Tej chwili moje konto wyglada mniejwiecej : 35lvl 130zwinki 60 siły 13atakow kastetami staty prawie na maxa podniesione. teraz mam jeszcze 2reczna zademonstruje walki :
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d0d34a77a6

Hyba zły link Frown (

Rowniez posiadam konto na r14 lecz jedynie tam wyprawkuje, Lecz mam sporo czasu i spokojniewyrobie sie na 3kontach Smile

Oferuje zmiane emaila tak jak rowniez zmiane Nicku w grze. Jezeli postac ma zostac w danym klanie, to raczej nie jest to problemem, z checia zapoznam klanowiczow.

Na forum dziś konto założyłem. (to Moje drogie konto wiec staz byłby jeszcze wiekszy tam był od 2007).
Pisze na forum aby dostac jakies konto ciagle od tygodnia
Na mori mam dosyc duze doswiadczenie jak i Na Necropoli

__________________

11-11-2011 11:26 Ezon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezon Dodaj Ezon do Listy kontaktów
Ezon
Newbie


Data rejestracji: 11-11-2011
Postów: 8

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ezon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Up.

__________________

11-11-2011 17:13 Ezon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezon Dodaj Ezon do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Przejmę Konto . Nie zaszkodzi ci przeczytać :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH