Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » c.d » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony c.d
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Anonymous
Full Member


Data rejestracji: 26-08-2011
Postów: 61
Kraina: Necropolia VIII

c.d Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałem pokazać aktualny przykład chamskiego zamykania ust uzytkownikom. Na zawołanie:

Skoro administracja nie toleruje chamskich zagrywek

__________________
http://www.anonyops.ssl2.pl/
13-11-2011 21:15 Anonymous jest offline Szukaj postów użytkownika: Anonymous Dodaj Anonymous do Listy kontaktów
xCannonnx
King


images/avatars/avatar-21976.gif

Data rejestracji: 24-06-2008
Postów: 910
Klan: Dimmuborgir
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałem pokazać aktualny przykład prowokowania napinek

c.d
13-11-2011 21:31 xCannonnx jest offline Szukaj postów użytkownika: xCannonnx Dodaj xCannonnx do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może dwa warny dla Pana Anonymous'a? A co tam, przecież ja jestem chamski! Wink Następny tego typu temat poskutkuje banem. W razie jakichkolwiek niejasności zapraszam na PW do moich przełożonych.

__________________

13-11-2011 21:55 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » c.d

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH